Jít si za svým

Napsala: littledragonflyson, Překlad: Gramud, AJ korekce: Daevin, CZ korekce: Filippa

Originál najdete zde

1

Ahoj, jmenuji se Spencer Carlinová. Jsem roztleskávačka. Hm, vím, co si myslíte… roztleskávačka rovná se kráva. No, obvykle byste měli pravdu, ale můj tým je jiný. Jo, je to pravda, jsem novou kapitánkou roztleskávaček King High. Kruci, celá škola je jiná, opravdu jiná, a jestli budete hodní, tak vám o tom všem povím.

Promiňte, nemáte tušení, o čem mluvím. Raději bych měla začít od začátku, vydržte se mnou a všechno se vyjasní…! Je to dlouhý příběh a já si hodlám dát na čas. Já vím, někdy rychle a tvrdě na věc může být dobré, ale… hm, myslím, že tohle mi už někdo říkal, ehm! Jo a budete si na to muset zvyknout. Čas od času jsem trochu poděs. Někdy dokážu být opravdová blondýna!

King High je vaše typická střední škola. Máte své typické party. Sportovce, podivíny, chytráky, ubožáky, vyvržence, vyhulence, skejťáky, emo a seznam pokračuje. Jo, nezapomeňme na roztleskávačky. Stejně jako v mnoha školách napříč zemí roztleskávačky vládnou škole. Když jsem byla prvačka, tak chtěly být všechny moje kamarádky v týmu. Aby k vám ženská populace vzhlížela a záviděla a aby po nich ta mužská toužila… fůj! Proč by každá dívka chtěla být předmětem vlhkých snů dospívajících kluků, nepobírám, ta myšlenka mě nutí zvracet. Každopádně to bylo v Ohiu. Když jsem přestoupila do L. A. na King High do druháku, tak mi to přišlo také tak. Ačkoliv hlavní roztleskávačka na King High byla ještě větší kráva, než u nás doma. Jestli je to vůbec možné!

Takže mě to přivádí k tématu již řečené hlavní roztleskávačky Stephanie Cooperové. Takže, ona nově definovala výraz kráva. Jejím jediným posláním v životě je mučit kohokoliv, koho považuje za 'neoblíbeného', veřejným ponižováním při každé příležitosti. Přiměla sportovce (množné číslo!) se kterými spala, aby mlátili kluky a má své zlé roztleskávačské posluhovačky, které dělají ze života peklo holkám . Představte si Blair Waldorfovou z Gossip Girl (pozn. fiktivní postava ze seriálu Gossip Girl)… a vynásobte to deseti a napíchejte steroidy. Prvotní zlo by se mělo učit od Stephanie, mohlo by mít větší šanci… Tak mě žalujte, že jsem vyrostla na Buffy…, co mohu říct, z Faith vlhnu!

Takže, vás slyším ptát se 'kam do toho všeho zapadáš?' No, z posledního komentáře vám nejspíš došlo, že jsem lesba a roztleskávačka… jo, jsem oxymoron! No co, jsem blondýna, ne hloupá!

Abych vám dala lepší představu o tom, co se stalo, tak si pojďme udělat výlet zpátky časem a navštívit mě jako druhačku (teď jsem v maturitním ročníku). Přestěhovala jsem se do L. A., když moji rodiče dostali novou práci a chtěli změnit prostředí. Můj táta je poradce mládeže. Je skvělý táta a vycházíme spolu opravdu dobře. Moje máma je chirurg v jedné z velkých nemocnic tady v L. A. Má šílené směny, ale když je doma, tak spolu vycházíme taky docela dobře.

S tím, že oba moji rodiče jsou tolik zaměstnaní, nejsou moc doma, takže trávím čas se svým bratrem Glenem. Jsme dvojčata. Blond vlasy a modré oči. Docela sexy, pokud to mohu říct za sebe.

Fůůj! Ne, ne můj bratr, chci říct, jako dvojčata jsme docela sexy, především když nahodíme Carlinovic šarm. Vždycky jsem nebyla tak sebejistá (nebo sexy!). Když jsem přestoupila, tak jsem byla hodně ve stínu mého slavného basketbalového bratra Glena. Rovnou postoupil do základní sestavy týmu King High a během týdne mu holky padaly k nohám a sportovci ho obdivovali takřka po homosexuálním způsobu se vším tím osaháváním a plácáním po zadku.

Jasně, zpátky ke mně, páč vím, že umíráte touhou zjistit…, jak se z mého plachého tichého malého staršího já stala super sexy roztleskávačka, jakou jsem dnes? Jasně! Dobře, uprostřed druháku se věci začaly měnit. V Ohiu jsem běhávala, takže jsem vždycky byla docela atleticky založená. Zjistila jsem, že se mé tělo mění z vytáhlého blond děcka, které dokázalo běžet jako o závod, ale padajícího při chůzi po chodbě, do vnadné blondýny, které začali kluci na chodbě padat k nohám. Z housenky v motýla, znáte to.

Nicméně to nebyla jediná věc, která se změnila. Jo, myslím, že víte, co přijde. Místo toho, abych se obávala času v šatnách, protože jsem se styděla kvůli svému klučičímu tělu, začala jsem se na to těšit, takže jsem mohla srovnávat své nové křivky s těmi, které měly ostatní dívky. No, tohle je to, co jsem si zprvu říkala! Trvalo mi trochu déle uvědomit si, že to co jsem dělala, nebyla jen vědecká studie…, věda mě nerozpálí jako tohle, to vám povím! Tak to přiznávám. Užívala jsem si okukování ostatních holek, zatímco se převlékaly. Nikdy jsem to samozřejmě nedělala okatě, Bože, kdyby si Stephanie jen myslela, že znáte někoho teplého, natož být teplý, tak by váš život na King High skončil! O tomhle vůbec nežertuji, ale více později… Ano, ve druháku jsem si uvědomila, že jsem lesba…, ale vím, že nejsem jediná… Rozhodně jsem nebyla jediná, co okukovala s očima pod kapucí ostatní holky. To je to, co mě přinutilo přemýšlet…, o tom znovu více později…

Tak jsem druhačka lesba, třebaže hodně utajená. Kde mě to zanechává v sociálních vrstvách? Když jsem se sem přestěhovala, tak mi chvilku trvalo, udělat si přátele, ale teď mám okruh dobrých přátel, pro které bych udělala cokoliv a vím, že by mi to oplatili. To je něco, co nemůže říct hodně lidí a přežití tady na King to dělá mnohem snazší.

Dovolte mi představit mou 'bandu'. Nejprve je tu Madison. Takže, většina lidí si myslí, že je buď zlá, děsivá mrcha nebo obojí. Já vím, že je to jen přetvářka, nechápejte mě špatně, umí se porvat s nejlepšími z nich, ale jakmile je vaší kamarádkou, je to na celý život.

Jednoho dne jsem kráčela po hodině chodbou a poslouchala svůj věrný iPod (jsem hudební coura a nedávala jsem pozor, když jsem byla poslána do vzduchu malou Hispánkou řítící se z jedné z učeben. Předtím jsem ji viděla a znala její jméno, byla to Madison a nebyla to holka, se kterou byste se měli zaplést. Byla jsem připravená omluvit se a vzít nohy na ramena, když jsem byla zastavena. Nejprve intenzivníma zelenýma očima…, OK, beru zpět…, nejprve velikostí výstřihu před sebou, když se sklonila, aby mi pomohla vstát, a pak těma intenzivníma zelenýma očima, ha! Hleděla mi přímo do očí a začala mluvit.

'Spencer, že' uculila se.

A s tím výstřihem a strachem o svůj život jsem málem zapomněla mluvit. 'Um, ano' podařilo se mi nějak vykvíknout.

'Chodíš se mnou na tělák.'

'Umm, ano' mnohem výřečnější Spencer!

'No, viděla jsem tě běhat, takže kdybych ti chtěla nakopat zadek, tak bych tě nejspíš stejně nedohonila. Co kdybych ti pomohla sebrat všechny tyhle krámy, který jsi upustila, a šly bychom na nádvoří na oběd?' A tak se zrodilo krásné přátelství. Ukázalo se, že se vyřítila z hodiny matiky potom, co 'idiot učitel', dle jejích slov, jí pověděl, že bude stažena z týmu roztleskávaček, jestli se její známky nezlepší. Madison se narodila, aby tančila a roztleskávání bylo nejblíže tomu, aby mohla dělat svou vášeň, takže stáhnout ji, by bylo zničující. Ke smíru jsem se dobrovolně přihlásila k tomu, že ji budu doučovat, ano, jsem krásná a chytrá a přicházel jeden úspěch za druhým…

Pokud je Madison tou děsivou, tak Kyla Woodsová je tou, kterou by měli pojmenovat starostlivým medvídkem. Je prostě tak zatraceně milá! Ne v tom předstíraném, odporném způsobu, jako hodně středoškolských holek. Tahle krásná tmavovlasá holka se světle hnědýma očima se opravdu stará o každého…, podivíny, ubožáky…, prostě všechny. Pokud máte potíže a Kyla může pomoc, tak pomůže. Kromě toho, že je super milá, má ve škole velmi dobré konexe. Tohle je většinou kvůli laskavostem, které učinila pro druhé. Vždycky zná někoho, kdo vám může sehnat cokoliv, co potřebujete nebo udělat cokoliv, co potřebujete udělat…, je to po čertech užitečná holka, abyste věděli, nemluvě o termínu BFF (pozn. nejlepší kamarádka navždy). Je taky nechutně bohatá, i když to není moc známo. Její táta je velký zvíře v hudebním průmyslu. Vráží spoustu času a peněz do svého super počítače. Další důvod, proč se hodí, mít ji poblíž… pozdní vrácení vypůjčeného DVD…, pokuta smazána…, představa odpoledne mimo školu…, spuštění požárního poplachu…, je to dobře, že je poměrně poctivá, jinak by měl okolní svět sakra hodně potíží.

Kyla byla požádána, aby mě můj první den provedla a protože je hodná holka, tak mě vzala pod svá křídla a od té doby pod nimi jsem. Kyla a Madison se už kamarádily kvůli nějakému obchodování s dvdéčky, které prováděly ve škole. Říká se, že Madison může sehnat jakékoliv porno, které se vám líbí, pokud je to samozřejmě legální, což vede ke spoustě objednávek a odtud k hromadě laskavostí patřících nepřímo Kyle, která je královnou stahování a pravděpodobně trochu bláznivější, než by jí většina lidí připisovala, což je důvod, proč využívá Madison, jako svého bílého koně. Kyla je taky dost sexy, ačkoliv si to neuvědomuje. Má spoustu kluků, co jsou do ní zabouchnutí a vsadím se, že víc než pár holek!

Seznamte se s Austin, 180 centimetrovým nebem. No, když jsme se poprvé potkaly, tak jsem do ní byla poblázněná, ale teď jsme si jen opravdu blízké. Nevím, co to bylo s našimi rodiči a klučičími jmény…, nejspíš jen měli moc práce, než aby vybrali nové jméno, pokud by to byla holka, což by mě nepřekvapilo. Jé, promiňte, vy chcete vědět, co je na Austin tak nebeského! Samozřejmě, že chcete…, vsadím se, že tohle čtete a doufáte, že tu bude trochu akce mládeži nepřístupno, že? Nadržení jako čert…, dočkáte se děcka…, dočkáte. Trpělivost růže přináší. Bůh ví, že vím, že je to pravda!

OK, zatímco Madison je čirý sex, Kyla je holka odvedle a já jsem typická fajnová blondýna, tak je těžké popsat Austin. Má dlouhé rudé vlasy, bledou pleť, plné růžové rty a pronikavé šedé oči. Jeden pohled, když jsem ji poprvé uviděla v jejích běžeckých šortkách a byla jsem celá pryč. Kdybych nevěděla, že jsem lesba dříve, než jsem ji potkala, tak pak už určitě ano! A když se předklonila, aby se protáhla, upřímně jsem se přímo tam skoro udělala. Na chvíli byla podkladem pro mé fantazie, dokud jsem ji nepoznala a pak to bylo prostě trochu divný… mmmm… Jo, promiňte, trochu jsem se zasnila! Austin se mnou byla ve druháku v běžeckém týmu. Poznaly jsme se, když jsme na našich tréninkových bězích měly vždycky před ostatními náskok a navzájem jsme se hecovaly. Došlo to až k bodu, kdy jsme běžely naplno, abychom si mohly dobře povídat, když jsme se vrátily ke skříňkám, bez jakéhokoliv vyrušování.

Zjistily jsme, že toho máme hodně společného, od běhání, přes podobné napůl nepřítomné, ale milující rodiče a podobný hudební vkus. Líbí se mi většina hudebních stylů včetně starších věcí z 60. a 70. let. Ukázalo se, že má úžasnou sbírku rocku ze 70. let, takže nás spojily pěkné hudební dýchánky u ní v domě, no, říkám dům, ve skutečnosti panské sídlo, oba její rodiče jsou právníci a plně vytížení. Děláme tam ty nejlepší večírky. Přísně jen pro zvané a udržujeme to docela v tajnosti, ale jsou legendární mezi těmi, kteří je znají. Taky je úžasná kytaristka…, já vím, mohla by být ještě víc sexy? Měli byste se seznámit s její sestrou, ale to je opět jiný příběh!

Pátou, ale nezanedbatelnou členkou našeho gangu, je Addison. Addy, jak ji říkáme, je tak trochu velká neznámá. Ne pro ty, kteří ji znají, ale věřte mi, že je zapotřebí dost na to, prolomit její zdi. Jakmile budete uvnitř, tak pochopíte proč. Addy je kurevsky nádherná, hnědé vlasy, zelené oči, zabijácké tělo a nohy, pro které se umírá. Je známá tím, že je trochu samotářka, a přesto, že dobře vypadá a má peníze, tak netráví čas s 'oblíbenými'. Má úžasný vkus, který je její vlastní. Nosí sukně, blůzy a obvykle navrch toho všeho sexy kravatu, boty od Mary Jane, ale pokud máme ten den opravdu štěstí, tak ošukej mě boty… Představte si katolickou školačku, bez katolictví a kostkovaného vzoru na sukni!

Tak tohle je moje banda a vydaly jsme se změnit svět. No, začněme s King High…


2

Tak jsem představila své kamarádky. Madison, Kylu, Austin a Addy. Potřebujete trochu víc informací, abych vás uvedla do obrazu mé současné situace, takže budu pokračovat.

Od chvíle, co jsme se staly s Madison a Kylou kamarádkami, jsme vždycky seděly spolu u stejného stolu. Austin byla přirozený přírůstek do skupiny a všechny jsme spolu moc dobře vycházely, jako bychom byly kamarádky spíš roky než pár týdnů.

Na druhačky, jako skupina, jsme měly dost společenský vliv. Madisonina reputace, jako super mrchy, Kylyiny konexe a moje a Austin běžecké úspěchy, povznesly naši existenci v druhém ročníku. Jo a samozřejmě jsem byla sestra slavného basketbalového hráče. A zmínila jsem se, že jsme všichni sexy? Jo, myslím, že jo! Bože, zním jako nafrněná holka… mohu vás ujistit, že nejsem!

Týden poté jsem potkala Addy, tak jsem zařídila, abych se s ní potkala na nádvoří na obědě. Každopádně jsem spatřila Addison kráčet přes nádvoří. Měla na sobě svůj typický ohoz. Dnes se skládal z džínové minisukně s opaskem se cvoky dvakrát omotaným kolem pasu. Bílé halenky s krátkým rukávem s černou úzkou kravatou a dnes mi Bohové přáli, když si oblékla své černé kožené boty… kdybych nevěděla, že je zadaná, tak bych slintala. Stejně mi vyrazila dech.

„Um, lidi,“ řekla jsem skupině. „Vadilo by vám, kdyby se k nám dnes připojila Addison?“ Zmínila jsem se, že jsme spolu mluvily, ale ne o tom, že jsme o víkendu měly kafe. Pěkně rychle jsme se sblížily. Rozhlédla jsem se kolem stolu a uviděla ohromené pohledy, když kráčela k nám. Byly jsme kamarádky jen krátkou dobu, takže jsem se cítila nejistá ohledně pozvání někoho dalšího do naší už tak úzce semknuté skupiny.

„Uh, uh,“ „Ne,“ …a „Sakra, chica, si piš, že ne,“ byly odpovědi, kterých se mi dostalo, zatímco všechny čuměly, jak se blíží. Vstala jsem a mávla na Addison. Plaše přistoupila ke stolu.

„Čau,“ řekla jsem s úsměvem a na oplátku se mi dostalo plachého úsměvu. „Um, tohle je Kyla, Madison a Austin.“

„Obě vás ráda poznávám,“ řekla a usmívala se na Kylu a Madison. „Ahoj, Austin. Jak se má tvoje sestra?“ Zřejmě se už předtím setkaly.

„Má se dobře, díky. Budu jí od tebe pozdravovat,“ odpoví Austin. Sestra Austin, Maggie, je ve třeťáku, ale chodí na jinou školu. Dává přednost jejich uměleckému programu nebo tak něco. Ještě jsem se s ní nepoznala, ale Austin řekla, že je opravdu skvělá, jak to u sester bývá.

Posadila jsem se a rozhlížela se po svých kamarádkách. Doufala jsem, že to nebude trapné. Ačkoliv jsem si nemusela dělat starosti, Kyla prolomila ledy tím, že Addison nabídla hranolku a ta ji zdvořile přijala.

„Díky,“ řekla. „Neměla jsem moc hlad.“

„Žádný problém, pokud si Spencer myslí, že jsi v pohodě, považuj se za rodinu.“ Odpověděla Kyla s okouzlujícím úsměvem, který přiměl Addy sklopit nesměle hlavu. Seděla jsem tam v úžasném tichu. Slyšet ta slova pro mne znamenalo opravdu moc. Už jsem holky, které se mnou sedí u stolu, považovala za rodinu, ale slyšet to z Kylyiných rtů, bylo úžasné. Zářivě jsem se na ni usmívala.

„Spencer je nejlepší,“ dodá Madison. „Kdyby nebylo jejího mozku, tak by mě vykopli z týmu.“ Sledovala jsem, jak z těch slov Addison povadl obličej.

„Ty jsi roztleskávačka?“ Tázala se monotónně Addy. Uh, oh… o tomhle jsem nepřemýšlela. Addy nesnáší krávy roztleskávačky.

„Um, jo. Ale nestýká se s nimi nebo tak. Upřímně ji nechávají v týmu jen proto, že je nejlepší tanečnice ve škole a ony letos chtějí zase v nároďáku vyhrát. Madison dělá choreografii většiny jejich vystoupení.“ Řekla jsem urychleně a doufala, že to odvrátí katastrofu. Addy opravdu, opravdu nesnášela roztleskávačky. Především hlavní kápo Stephanie krávu Cooperovou.

„Jo, jsou to zasraný krávy. Kdybych neumřela, kdybych nemohla tančit, tak bych s žádnou z nich neměla nic společného,“ potvrdí Maddy.

„Upřímně, Addison. Maddy je v pohodě,“ ujistila ji Austin. „S mou sestrou je v pohodě,“ opět odkaz na sestru. Musím tomu přijít na kloub…, co? Jsem milý člověk. To neznamená, že nejsem zvědavá mrcha. Jen si nechávám svá zjištění pro sebe. To je jedno, zdálo se, že to zabralo a Addison se uvolnila.

„Promiň, Madison,“ řekla Addison. „Nechala jsi mě sednout si u oběda k tobě a pak jsem tě odepsala, to není hezké,“ omluvila se.

„Ser na to, taky je nesnáším… řekněme, že nás spojuje naše nenávist a půjdeme dál,“ řekla Maddy a napřáhla k Addy ruku, aby si s ní potřásla. „Jsme v pohodě?“

„Jo, samozřejmě. Beru všechny kamarády, které mohu,“ odpoví Addy a pevně si potřese Madisoninou rukou.

„Amen, chica. Kryju ti záda společně s těma mrchama tady,“ Addison se na ni vřele usmála.

„Ty nevíš, jak moc to pro mě znamená,“ věděla jsem, že to myslí vážně. Nikdy jsem ji neviděla trávit čas s někým ze školy. Chodila na vyučování a to bylo všecko. Všichni její kamarádi byli na jiných školách nebo kolejích.

„Fajn, dost s přihlouplými pocity,“ vstoupila do toho Austin. „Musíme se vrátit do třídy. Spence, půjdeš se mnou do tělocvičny?“

„Jasně. Lidi, uvidíme se později.“ Mávla jsem, když jsme odcházely a nechaly zbylé tři holky posbírat své věci a vydat se na odpolední vyučování.

No, to šlo dobře, pomyslela jsem si, když jsem následovala Austin přeplněnou kavárnou. Děcka nám uhýbala z cesty, když jsme procházely, pěkný pocit, já vím. Začalo se to dít teprve nedávno. Myslím, že za to musím poděkovat Madison. Taky si myslím, že nikdo nechtěl nasrat Kylu. Sice byla hodná, ale nepomohla by děckám, které šikanovali nebo byli zmetci.

Tělocvik byl klidný. Protože jsem byla sportovně založená, tak jsem každý rok v tělocviku vynikala a zjistila jsem, že bych mohla relativně úspěšně dělat téměř jakýkoliv sport. Nevynikala jsem v ničem jiném, než v běhání a dokonce i to jsem začala brát méně vážně, než v předešlých letech. Bylo to víc pro zábavu, a abych se udržela fit než ze soutěživosti. Ale trávila jsem čas s Austin, což bylo skvělé… možná jsem byla trochu zakoukaná… jen maličko, abych byla upřímná.

Po hodině, jsme kráčely k parkovacímu místu, abychom se sešly s ostatními. Pohupovala jsem se svou školní taškou a Austin, která byla ve svých teplácích se svými dlouhými červenými vlasy stáhnutými dozadu, mluvila o víkendu.

„Máš na sobotu nějaké plány, Spence?“ Zeptala se. Přemýšlela jsem o tom a uvědomila si, že nemám co dělat. Glen bude většinu víkendu někde pařit. Moji rodiče jeli pryč navštívit sestru mojí mámy, takže jsem byla sama doma. Což nebylo neobvyklé, ale mně to nevadilo. Nikdo mě neobtěžoval a obvykle jsem si šla zaběhat, půjčila si několik filmů a surfovala na netu, pokud jsem náhodou narazila na nějaké porno, tak jsem to považovala za dobře strávený čas.

„Né, Glen bude pryč. Moji rodiče jsou pryč… takže ne, nic nemám v plánu.“

„Fajn, přemýšlela jsem, jestli budou mít ostatní volno, že by u mě přespaly. Víš, zkouknout nějaký dývko, něco takovýho…“ hlas se jí vytratí.

„Jo, vím, co máš na mysli… objednat pizzu, mluvit o klucích… jako obvykle…“ kývnu.

„Um, jo, jako obvykle…“ pronese vágně, podívala se na mě a pak přelétla pohledem tam, kde na nás čekala Madison a Kyla.

„To zní, jako to, co bych stejně dělala, takže se mnou počítej. Mnohem raději strávím čas s vámi holkami, než být sama doma,“ dodala jsem nadšeně. Ona přikývla.

„Ky, Mads, … máte v sobotu večer volno, abyste přišly ke mně a přespaly?“ Zavolala těch několik metrů k místu, kde stály vedle Kylyina jeepu. Přísahám, že ta holka potřebovala žebřík, aby se do té věci dostala.

„To zní dobře,“ „počítej se mnou brouku,“ odpověděly. Kyla povyskočila vzrušením. „Nepřespávala jsem věky,“ zahihňala se.

„Dobře, vím, že jsme spolu už dlouho netrávily takhle čas, tak jsem si myslela, že by to byla dobrá šance, jak vegetit a samozřejmě dát si nezdravé jídlo,“ smála se Austin… Bože, to je sexy smích… „Moji rodiče jsou pryč, tak budeme jen my a moje sestra. Taky jí nebude vadit, když si dáme pár piv.“

„Země volá Spencer…“ řekla Madison a mávla mi rukou před obličejem… do prdele, znovu jsem byla mimo. Poznámka pro sebe… přestat být mimo…

„SPENCER,“ zakřičela Mads, což způsobilo, že jsem zčervenala a nadskočila asi 20 centimetrů do vzduchu.

„Promiň…“ řekla jsem a sklopila hlavu. „O co jsem přišla?... jen jsem přemýšlela o, um, mým domácím úkolu. Er, domácím úkolu, ano,“ zamumlala jsem a přála si, aby můj pocit trapnosti odvanul.

„Domácí úkol, to zrovna,“ provokovala mě Austin… jen kdyby věděla, jak moc měla pravdu, tiše jsem si povzdechla… „právě jsem říkala, že byste měly přijít kolem šesté, a pak to rozjedeme.“

„Jo, dobře. Budu tam… v šest,“ podařilo se mi dostat ze sebe bez dalších blonďatých chvílí!

„Spence, můžeš se zeptat Addison. Zdá se být milá, ale ty ji znáš lépe, než já. Znám ji jen přes Maggie. Nevadilo by ti to?“ Zeptala se Austin.

„Samozřejmě. Napíšu jí hned,“ řekla jsem a vyndala svůj telefon z tašky. Rychle jsem naťukala krátkou zprávu Addison, zatímco klábosily o dévédéčku, na které se chtěly dívat… nebo přimět Kylu stáhnout to!

Spencer – Máš čas přespat v sobotu u Austin?

Addison – Ano, Kay je mimo město. V kolik?

Spencer – V 6.

Addison – Chceš vyzvednout?

Spencer – Ano, prosím!

Addison – OK :-*

Spencer – Uvidíme se pak :-*

„Je pro,“ informovala jsem nyní se hašteřící holky. Zřejmě NEMAJÍ stejný vkus na filmy.

„Výborně,“, „bezva“, „dobře ty, Spencer,“ odpověděly, když mi začal vyzvánět telefon. Byl to Glen, který mi nabídnul, že mě hodí domů.

„Musím jít, lidi, Glen mě sveze. Uvidíme se zítra?“ zeptala jsem se a rozhlídla se po skupině.

„Ano, bude to úžasné!“ Zvolala Kyla a objala mě. Rozloučila jsem se se zbytkem děvčat a vyrazila, abych se sešla s Glenem. Mávla jsem Addison, když jsem ji uviděla nastupovat do auta na druhé straně parkoviště. Mávla mi nazpět a dala mi palec nahoru, když se řidič, něčeho, co vypadalo jako Porche, rozjel.

Jízda domů byla povětšinu tichá. Oba jsme byli unavení z dlouhého týdnu ve škole. A ještě k tomu jsme měli oba tréninky navíc díky našim sportovním aktivitám. Začínalo mi být z běhání trochu špatně a tenhle rok jsem vydržela jen kvůli Austin.

„Takže, sestřičko, co máš v plánu na víkend?“ Zeptal se Glen. „Staříci jsou zase pryč.“

„Já vím a jen proto, že jsi vyšší, než já, neznamená, že jsi můj velký brácha. Pořád jsem starší.“ Postěžovala jsem si.

Jeho tvář změkla „Promiň, Spence. Jen jsem tě zlobil, připadala jsi mi myšlenkami mimo.“ Opravdu je hodný kluk a vycházíme spolu moc dobře.

„Promiň, Glene,“ usmála jsem se na něho do zpětného zrcátka. „Mám toho v tuhle chvíli v hlavě hodně.“

„Ty víš, že jestli si někdy budeš potřebovat promluvit… tak umím být docela citlivý chlap… tak dlouho, dokud mi nebudeš brečet. Víš, že nesnáším, když brečíš.“ Letmo stočil pohled ze silnice, aby po mě střelil pohledem. Věděl, že pro mě bylo stěhování těžké a kromě Kyly, jsem ze začátku neměla žádné kamarády.

Věděl, že to měl snazší, když vklouznul rovnou do davu sportovců. Nemyslím si, že většinu z nich měl opravdu rád, ale měl tak skupinu, se kterou mohl trávit čas.

Několikrát přivedl domů kluka, který se jmenoval Aiden a který vypadal docela mile. Taky hrál basket a přátelsky spolu soutěžili.

„Jsem v pohodě. Teď už je to lepší. Udělala jsem si pár dalších kamarádů.“

„Já vím. Viděl jsem tě s tou parádní roštěnkou Madison dneska u oběda,“ zvolal vzrušeně. „Ani trochu by mi ta sladká prdelka nevadila.“

„Jdi do hajzlu, Glene!“ Zakřičela jsem. „Je to moje kamarádka. To znamená, že je to přes čáru, debile!“

„Do prdele, Spence. Omlouvám se, jen jsem si dělal legraci,“ řekl omluvně. „Ačkoliv nemůžeš popřít, že je sexy?“ Řekl se zábleskem v očích.

Hmm, jak na tohle odpovědět? Ještě jsem se Glenovi nevyoutovala. Tohle by byla dobrá příležitost přiznat se, ale vážně na to právě teď nemám sílu.

„Fůj, Glene, můžeš na dvě minuty přestat myslet svým pérem?“ Zakřičím na něj. Způsob jak to vyřešit. Vyhnout se úplně té otázce!

„Jak se má Addison?“ Zeptal se rychle, aby změnil téma. Setkal se s ní před několika týdny.

„Teď je v pohodě, díky. Zítra večer budeme přespávat u Austin doma,“ pověděla jsem mu.

„Kdo my?“ Zeptal se, když jsme zabočili na příjezdovou cestu.

„Um, já, Addy, Kyla a Madison,“ odpověděla jsem, zatímco jsem vylezla z auta a zabouchla za sebou dveře.

„Opět s kočkami!“ Řekl, zamknul auto a razil si cestu domů. Obrátila jsem oči v sloup. Teď to dělal naschvál.

„Přestaň, dokud můžeš, Glene… pošlu po tobě Maddy a NE v dobrém,“ vyhrožovala jsem, zatímco jsem se na něj mračila. Smál se.

„Spence, s tebou je to tak snadný!“ Věděla jsem, že jsem mu skočila na udičku, ale byla jsem unavená a začínala být mrzutá. Posledních pár týdnů ve škole bylo hodně práce. Natož zítřejší možné trapné chvíle, kdy budu mimo. Přísahám, že mě moje hormony jednou přivedou do hrobu!

„Ale vážně,“ řekl a položil mi ruku na rameno, když jsem se otočila, abych šla po schodech nahoru. „Jsem tu, pokud bys mě potřebovala, jasný?“ Na chvíli se odmlčel a vypadal, jako by se chystal ještě něco říct. Místo toho mi stiskl rameno a šel do kuchyně. Není pochyb o tom, že šel hledat něco k odpolední svačině.

Doplazila jsem se po schodech nahoru a plácla sebou na postel. Chvíli jsem nechala svou mysl klouzat a zjistila, že se zaměřuji na Austin.

Možná jsem zmínila, že jsem do ní trochu poblázněná, že? No, rozhodla jsem se, že potřebuju někoho jiného, na koho bych zaměřila své dospívající fantazie. Teď jsme si příliš blízké a já se cítím opravdu… nemravně… teď, když na ni takhle myslím. Je to čistá fyzická přitažlivost, protože jsme si příliš podobné, než abychom fungovaly jako pár.

Jo! Jako by k tomu mělo někdy dojít. Pokud vím, tak ta holka je hetero. Nikdy nezmínila svého kluka, ale pořád ji zvali na rande.

Po pravdě řečeno, v poslední době mě také několikrát pozvali na rande. Přišlo mi to překvapující a v několika prvních případech jsem nevěděla, co říct. Tohle se v Ohiu nikdy nestalo. Ukázalo se, že nejlepší obranou proti nechtěným nápadníkům, bylo zdvořile se usmát a říct 'díky, ale ne, díky'.

To bylo méně násilné, než Maddyina hrozba, že vykastruje toho chudáka kluka, co mě pozval na rande, zatímco jsme společně čekaly na to, až nás Kyla odveze. Hmmm, možná je to důvod, proč mě tenhle týden nikdo nepozval. Možná mi udělala laskavost!

Taky jsem potřebovala 'promluvit si' s Glenem raději dříve než později. Věděla jsem, že není 'homofob', ale přesto to pro mě bylo těžké. Vyoutovat se ve škole nebylo díky Královně Mrše z King High možné. Nebylo to fér. Lidé by měli mít možnost milovat, aniž by byli souzeni úzce smýšlejícími fanatiky jako Stephanie…

No dobrá, pomyslela jsem si před usnutím. Nemohla jsem se dočkat zítřka. Měla jsem pocit, že to bude zajímavá noc!


3

Sobota.

Přibližně v 5:30 jsem obdržela od Addy smsku, ve které stálo, že by měla dorazit za deset minut.

Zkontrolovala jsem se v zrcadle, potěšena tím, co jsem viděla… jo, Carlinová, jsi sexy, pomyslela jsem si a ušklíbla se na sebe v zrcadle. Mimo školu se oblékám méně konzervativně. Zahodím Abercrombie a jdu si pro tričko s kapelou nebo triko bez rukávů a konversky s nějakými upnutými džínami, které zdůrazní můj zadek k dokonalosti. Dneska jsem měla top s odkrytými zády a tmavě modré vypasované džíny. Běháním opravdu získáte skvělou postavu.

Měla jsem sbalenou malou cestovní tašku a byla jsem pěkně natěšená. Já vím, zním jako šestiletá, že? Hehe. No, opravdu mám tyhle holky ráda a těšila jsem se na dobrý sbližující dýchánek. Jasně, klábosily jsme ve škole, ale tam nebyl čas na opravdu zajímavé věci, jako zamilování se a skutečně hluboké a smysluplné věci. Poslouchalo příliš mnoho uší.

Jen doufám, že nestrávíme příliš mnoho času povídáním o klucích. Věděla jsem, že už moc dlouho nedokážu předstírat. Navíc jsem se cítila opravdu špatně z toho, že jsem jim o tom lhala, není to zrovna ideální způsob, jak začít přátelství. Taky jsem neznala jejich názor na to, být lesba. No, kromě Addison. Předtím na to došlo a rozhodně není 'homofób'. Nemyslím si, že už jsem připravená říct jim to, protože je to dost velký krok. Potřebuji si to trochu víc promyslet… ještě si nejsem jistá, kdo skutečně jsem…

Mé myšlenky byly přerušeny zabzučením dveřního zvonku… proč se tomu říká zvonek u dveří, když bzučí a nezvoní?

Do háje, dveře!

Uháněla jsem dolů a rozrazila dveře. Čekala tam Addy a ustoupila, jak vstřebávala mé překotné zjevení se.

„Spence, vypadáš fantasticky… možná trochu bláznivě!“ smála se mi s rukou přes pusu.

„Beru to jako kompliment,“ sugestivně jsem zavrtěla obočím. Neměla na sobě svou obvyklou kombinaci, ale vybrala si přilehlé černé džíny, černou košili s krátkým rukávem a měla úzkou bílou kravatu, která jí visela spíše kolem krku, než kolem límečku košile. Kravata je pěkně uhnízděná v jejím výstřihu, kde právě mohu vidět vykukovat její sexy růžovou podprsenku. Její vlasy jsou vyčesané v ledabylém drdolu. Vypadá fantasticky!

„Moje srdce patří někomu jinému, slečno Carlinová, to víte,“ odpověděla s mrknutím.

„Já vím, ale nemůžeš vinit holku za to, že to tu a tam zkusí, ne?“ Nic špatného na troše přátelského flirtování. Je kurva jisté, že to potřebuju procvičovat. A taky vím, že to Addy nevezme špatně. Má dobré srdce a opravdu zadané.

Váš kočár čeká, mylady,“ řekla předtím, než se uklonila a pokynula paží směrem ke svému autu. Řídí červený sportovní kabriolet Mustang, který obdivuji. Její rodiče jsou taky bohatí. Její táta dělá do politiky, nějakého asistenta. Její matka je typická trofejní manželka. Zní to, jako že jsou upjatí, ale s autem, jako je tohle jako kompenzace za nezájem o její život, si nemyslím, že jí to příliš vadí. Ve skutečnosti z toho, co mi říkala, tak dokud se bude držet mimo jejich pozornost, může si dělat, vcelku cokoliv chce.

V případě, že jsem to ještě nezmínila, moji rodiče mi ještě auto nedali. Měla bych jedno dostat k narozeninám, ale to je až za pár týdnů. Glen si za peníze, které ušetřil z brigády v Ohiu, jedno koupil. Rád mě vozí, ale s jeho basketbalem a hektickým sociálním životem, zas tak moc čas nemá.

Když nastoupíme do auta, tak nás udeří vůně sexy kůže a já listuji její iPodem než najdu, co chci.

„Vždycky pouštíš tuhle,“ řekne Addison, když zastaví na červenou a z její špičkové repro soustavy začne vyřvávat Paramore. Co mohu říct, miluji je, střelím po ní úsměvem, který mi v podráždění oplácí zavrtěním hlavy. Už jsme dosáhly nevyřčeného porozumění, které se vyvíjí mezi blízkými přáteli, bez ohledu na to, že já tu holku potkala teprve před dvěma týdny.

O deset minut později přijíždíme na příjezdovou cestu k Austin. U domu je zaparkovaná černá stará Corvetta. Pěkné auto, pomyslím si, i když o autech opravdu nemám ani páru. Vypadala bych kurevsky sexy, řídit tuhle šelmu.

Vypadá to, že Kyla už je tady a nejspíš nabrala Maddy. Ty dvě si jsou opravdu blízké, ačkoliv si to neuvědomíte, dokud s nimi nestrávíte více času. Vždycky tráví čas Kylyiným vymýšlením dalších způsobů jak infiltrovat postavení v King High přes jejich 'product placement' jak tomu říkají.

Rády mají konexe ve všech klíčových školních oblastech a poslední dobou pracují na způsobu, jak se dostat k personálu. Ještě tam nepronikly, ale jsem si jistá, že to nebude trvat dlouho. Kyla mi připomíná ženskou verzi Ferrise Buellera (pozn. postava z filmu Volný den Ferrise Buellera, ktrou hraje Matthew Broderick), roztomilého darebáka. Proč se k čertu Matthew Broderick oženil se Sarah Jessicu Parkerovou? Ta ženská je příliš kostnatá pro své vlastní dobro. Kdyby ho během noci bouchla loktem, tak by ho probodla, díky Bohu, že se rozvedli.

„Spencer, přísahám, že jsi na drogách, jak si pořád mimo,“ zachytila jsem, jak říká Addy, když vylézala ze svého auta a brala si zezadu cestovní tašku. Šíleně jsem se na ni zazubila, vyskočila z auta a zakřičela přes rameno: „ani bys mě jinou nechtěla!“, když jsem si to šinula k hlavním dveřím. Hmmmm, možná bych se měla snažit více soustředit, pomyslela jsem si, když jsem zakopla o vlastní nohu a letěla na trávník… přímo do zavlažovače.

„KURVA,“ zaječela jsem pro nikoho konkrétního, když jsem ležela na trávníku a začínala být promáčená. Můj bílý top začínal být průhledný, zatímco jsem uvažovala o tom, jestli vstanu. Je to L. A., pořád je horko, studená voda byla docela osvěžující.

„Spencer, pohni zadkem,“ zaječela Addison, jak na mě čekala u vchodových dveří. Zazvonila na zvonek, bzučák, to je fuk a čekala na to, až se jí dostane odpovědi. O minutu nebo dvě později, je to sídlo… trvá chvíli, než se dostanete k předním dveřím, jasný… se dveře otevřely a Austin vystrčila hlavu ven. Střetla se s pohledem Addison.

„Kde je Spencer, myslela jsem, že ji vyzvedáváš?“ vyzvídala od Addy. Addison jen ukázala na mé ležící tělo, s výrazem mírného znechucení.

„Nemůžu ji nikam vzít,“ odpověděla. Austin vykulila oči, jak zpracovávala můj zjev. Teď jsem byla pěkně mokrá… a ne v tom dobrém!

„Pro rány boží, Spencer, pojď dovnitř, než mě zavřou pro zinscenování porna nezletilé!“ Vynadala mi Austin. Hmmm, jo, měla jsem si vzít podprsenku! Zvedla jsem se a kráčela k děvčatům u dveří. Když jsem se blížila, tak se objevila Kyla a Madison, které zajímalo, co Austin trvá tak dlouho.

„Spencer, zlatííí, budeš mě dneska v noci zahřívat?“ uchechtla se Madison, když se dívala na můj, nyní průsvitný top. Také jsem se uchechtla a pohlédla na ostatní holky. Všechny na mě čuměly, kromě Addy, která byla duchapřítomná a zmizla v domě a popadla z dolní koupelny ručník.

„Mmmf,“ zabručela jsem, když mě do obličeje udeřil ručník. Přehodila jsem si ho přes ramena a pozvedla obočí. „Co? Je horko!“ Přísahám, že jsem někoho uslyšela zamumlat „naprostá pravda“ pod vousy, ale utírala jsem si ručníkem vlasy a nejspíš jsem si to představila. Šla jsem za nimi do domu a zabouchla za sebou dveře. Prošly jsme do 'druhého' obývacího pokoje a já se svalila na jednu ze tří velkých pohovek v místnosti.

„Umm, Spence. Mám tě strašně ráda, ale kůže začíná být trochu navlhlá,“ upozornila Austin, když jsem seděla ve své vlastní loužičce. „Běž nahoru a převleč se, hned!“ Vyštěkla. Vyskočila jsem a zasalutovala jí, než jsem se otočila na patě a vypochodovala z místnosti s cestovní taškou v ruce. Zaslechla jsem za sebou smích, když jsem odcházela a mohla jsem slyšet Austin říkat: „Bože, je tak vtipná. Opravdu byste si nemyslely, že je taková z toho, jaká je ve škole.“ Usmála jsem se sama pro sebe, když jsem mířila nahoru, abych se převlékla. Ha, je toho spousta, co o mně ještě dámy nevíte.

Šourala jsem se chodbou do pokoje Austin a hodila svou tašku na velkou postel. Vytáhla jsem čisté oblečení, které jsem si sbalila a pohupovala se v bocích… ano, tančila jsem!... k CD přehrávači a zmáčkla jsem tlačítko play. Kurva, jo, tuhle písničku miluji, pomyslela jsem si, když vyřvávala Bad Reputation. Joan Jett byla původně Riot Grrrl (pozn. styl punkové hudby), kdybyste se mě ptali. Vyklouzla jsem ze svých mokrých džínsů a kalhotek a natáhla si trenýrky. Uvědomila jsem si, že bychom se stejně brzy převlékly. Právě když jsem se natáhla do své tašky pro čisté tílko, rozlétly se dveře.

„Austin, už jsou tady tvoje kamarádky? Můžu si s tebou dát… pizzu…?“ hlas zcela utichl a já vzhlédla. Mé oči spočinuly na krásné brunetě stojící ve dveřích. Okamžitě jsem si všimla, že její oči mi neoplácejí pohled, spíše jsou zaseknuty na mých prsou, které byly stále skrze mokrý top viditelné, když jsem tam stála ve svých trenýrkách. Věděla jsem, že mi stojí bradavky, jak byla zapnutá klima.

Vzhlédla a zachytila můj pohled. 'Načapala jsem tě!' pomyslela jsem si, když zrudla a pak uhnula pohledem. Měla na sobě krátkou džínovou sukni, která dokonale ukazovala její opálené nohy a černé tričko s nápisem nějaké obskurní kapely. Vypadalo pěkně obnošeně a tu a tam bylo rozpárané. Celkově velmi sexy, pomyslela jsem si.

Moc se omlouvám!“ zvolala. „Myslela jsem, že jsi Austin, neuvědomila jsem si, že už jsi přišla. Jen jsem si…“ zastavila se.

„Užívala dívat se na polonahou kamarádku tvojí sestry?“ Dobírala jsem si ji. Samozřejmě jsem předpokládala, že je to Maggie, neviděla jsem žádnou fotku starší sestry Austin. Olízla jsem si rty, pomalu.

„Ach, Bože,“ řekla a zakryla si oči, když si uvědomila, že mám na sobě pořád mokrý vršek.

Nevím, co to do mě vjelo, když jsem k ní přistoupila. Tohle nebyla Spencer Carlinová, kterou jsem znala. Zastavila jsem se pár centimetrů od ní. Naklonila jsem se blíž. Natolik blízko, abych cítila její parfém a žár mezi našimi těly.

„Líbí se ti, co vidíš?“ Zavrněla jsem jí do ucha. Cítila jsem, jak se chvěje.

Otočila se a odešla bez jediného slova.

Usmála jsem se sama pro sebe, když jsem se dopřevlékla a osušila si vlasy …takže tohle byla Maggie.

Myslím, že jsem našla svůj nový objekt fantazie.

Rychle jsem skončila a právě když jsem si znovu balila svou cestovní tašku, tak jsem zaslechla hrát nějakou hudbu. Začala jsem do rytmu kývat hlavou a vydala jsem se zpátky dolů chodbou kolem, jak mi řekla Austin, pokoje Maggie. Dveře byly napůl otevřené a já nemohla odolat rychlému pohledu dovnitř, což jsem udělala. Z toho, co jsem mohla vidět, byl pěkně velký s plakáty všude po stěnách. V rohu byla bicí souprava a na stojanu kytara. Tady odtud hrála ta hudba. Rozpoznala jsem Untouched od Veronicas.

Moje hodnocení pokoje bylo zastaveno, když se modré oči dívaly přímo do hnědých.

„Líbí se ti, co vidíš?“ Byla mi vrácena má otázka.

Nechala jsem po ní potulovat své oči. Musela se chystat skočit do sprchy. Měla na sobě černý hedvábný župan, který byl volně zavázán a nechal odhalený pruh výstřihu. Mé oči se potulovaly přes údolí a přes pevné břicho a zastavily se tam, kde byl u pasu zavázán. To, co zbývalo z županu, zanechávalo jen velmi málo představivosti.

Ucítila jsem, jak mi začalo bušit srdce, rychleji, než rytmus hudby. Věděla jsem, že mi ztmavly oči. Byla jsem Tak. Nadržená.

Znovu jsem měla pocit, že plachá Spencer opustila budovu, už nejsme v Kansasu, pomyslela jsem si.

Znovu jsem přistoupila. Znovu jsem od ní stála pár centimetrů. Znovu jsem se naklonila. Dala jsem ruce na její boky a přitáhla si ji k sobě. Ten kontakt vyslal skrze mne výbuch touhy. Začalo to v mém klíně, přejelo skrze mé tělo a zanechalo můj klitoris a bradavky ztvrdlé. Myslím, že jsem zavrčela.

Nemohu vám říct, jak moc erotické mi to přišlo. Tohle byla první žena, ke které jsem byla tímto způsobem tak blízko.

„Hodně moc,“ zašeptala jsem jí do ucha tak blízko, že se mé rty dotýkaly její kůže. Vzala jsem do zubů její ušní lalůček a zatáhla. Silně. Zasténala.

Otočila jsem se a odešla.

Rozumná Spencer se vrátila, když jsem došla na chodbu. Nemohu kurva uvěřit, že jsem to právě udělala! Srdce mi stále bušilo a klitoris mi pulzoval.

Zabralo mi chvíli, než jsem se uklidnila, tak jsem šla dolů, kde jsem je našla, jak lenoší a snaží se rozhodnout, na jaký film se dívat. Každá byla rozvalená na gauči, kromě Maddy a Ky, které se dělily o jeden velký. Vylezla jsem vedle Addison a sedla si jí mezi nohy.

„Ale, ale, ale, Spencer. Vidím, že sis udělala pohodlí?“ Řekla mi, když si všimla mého oblečení. Pokrčila jsem rameny.

„Stejně bychom se brzy převlékly,“ odpověděla jsem a prohrabovala stoh dévédéček, které Kyla přinesla a které byly na konferenčním stolku. Nic mě okamžitě netrklo.

Byla jsem trochu roztěkaná. Mé tělo bylo stále žhavé z kontaktu s Maggie.

„Tak na co se budeme dívat?“ Zeptala jsem se do éteru. Rozhlédla jsem se po kamarádkách a myslela si, že je něco špatně, ale nemohla bych na to ukázat prstem. Nikdo se mi nedokázal podívat do očí.

„Grr! Nemohly jsme se rozhodnout,“ vzdychla Kyla. „Dala jsem jim moc velký výběr!“

„Proč si nejdříve neobjednáme pizzu, umírám hlady,“ promluvil za mnou hlas. Ach, rozpoznala jsem ten hlas. Cítila jsem, jak jen z toho, že ho slyším, začínám vlhnout.

„Čau, Mags,“ řekla Austin. „Dovol mi představit tě všem,“ pokynula do místnosti. Maggie se z dveří, o které se opírala, vydala do obývacího pokoje. Musela si dát rychlou sprchu, protože její vlasy byly vlhké. Měla na sobě šedé flanelové tepláky a černé tílko.

„To je v pohodě, všechny tu znám,“ řekla, když Austin vypadala zmateně. „Čau, holky,“ pozdravila nás.

„Ahoj,“ odpověděly jsme jednohlasně a všechny taky vypadaly zmateně z toho, že nás všechny zná.

„Jak znáš Spencer?“ Zeptala se Austin své sestry a v obličeji měla vepsané zmatení.

„Ach, potkaly jsme se nahoře, že Spencer?“ Mrkla na mě a já zčervenala. Já, já, Spencer Carlinová zčervenala. Přikývla jsem bez mluvení, protože jsem v tuhle chvíli nevěřila svému hlasu. Ušklíbla se, když viděla efekt, jaký na mě má.

„Jé, jak se karta obrátila,“ řekla mi a do značné míry ohromila zbytek skupiny, která přihlížela scéně, co se před nimi odehrávala.

Austin doteď mlčela. Téměř byste mohli slyšet, jak jí v mozku šrotují kolečka. Způsob, jak se její nádherné obočí zvedlo, když dospěla ke svému vlastnímu závěru a podívala se zlostně na svou starší sestru, byl téměř komický.

„Nevěřím ti!“ Zakřičela a všichni jsme lehce nadskočily.

„Nevím, o čem to mluvíš,“ řekla s úšklebkem Maggie, když odešla zpátky do chodby, „zakřičte na mě, až dorazí pizza,“ zvolala přes rameno, jak její sexy zadeček odkráčel pryč. „Addison, drahoušku, vyřiď mé srdečné pozdravy, ty víš komu!“

Všichni jsme se na sebe podívaly. Adidison po slovech na rozloučenou znachověla.

„Fajn, tak to bylo divný,“ řekla Austin a zavrtěla hlavou. „Co kdybychom objednaly pizzu, převlékly se a pak můžeme prodiskutovat, jak šíleně divná to byla konverzace?“ Všechny jsme mlčky přikývly a pak začaly klábosit, když jsme se snažily rozhodnout, co objednáme.

Pizza dorazila a Austin vzala nějakou nahoru Maggie. Zdálo se, jakoby tentokrát nechtěla svou sestru kdekoliv v naší blízkosti. Nemůžu přijít na to proč!

Usadily jsme se po místnosti s krabicemi s pizzou na stole. Austin zmáčkla na přehrávači play a v pozadí začala tiše hrát hudba.

Nebyla jsem jediná zvědavá, jak Addy znala Maggie.

„Tak, jak to, že znáš sestru Austin?“ Zeptala se s nakloněním hlavy Madison. Všichni jsme se dívaly na Addison a čekaly, až odpoví.

„Chodí do školy s mojí kamarádkou Kate, občas spolu trávíme čas,“ odpověděla s pokrčením ramen.

„Kate s Porsche?“ Addison přikývla a Madison vypadala zmateně. Zdálo se, že v Madisonině hlavě odešla žárovka.

„Mně to vůbec nevadí, chica,“ odpověděla s mrknutím na Addy, která v odpověď sklopila hlavu.

„Musím přiznat, že je Maggie docela bezva,“ dodala.

„To je,“ dodala Kyla.

„Jak to, že vy dvě k čertu znáte moji sestru?“ řekla Austin a zněla pěkně překvapeně. Musím přiznat, že mi ta myšlenka také proběhla hlavou.

„Emmm, no…“ mumlala Madison a dívala se na mě. Co to má společného se mnou, pomyslela jsem si.

„Je to v pohodě, je bezva,“ vložila se do toho Addison a kývla mým směrem. Začínám si připadat trochu ztracená a také Austin podle výrazu její tváře.

„Poví mi někdo, o co tu k čertu jde?“ Zvolala, „moje sestra ví víc o mých kamarádech než já. To je prostě špatné,“ chápala jsem její připomínku.

„No…“ začala Madison. „Víte, že Kyla a já máme malý byznys s dvd pornem…“ přikývly jsme. Pozorně jsme ji všechny sledovaly kromě Kyly, která si s trochu přílišnou pozorností studovala své nehty. „Také obchodujeme na Dukově a Maggie je náš tamní kontakt…“

Austinino obočí se v tuhle chvíli prakticky odplazilo z její hlavy. „A co nevíte, je, že na Dukově a Kingově je docela vysoká poptávka po umm… lesbickém pornu…“ odkašlala si, než pokračovala. „Aha, tak takhle znáte Maggie… a Kate“. Austin se bleskově otočila, aby viděla na Addison, která pro změnu hledala pohledem podporu u mne. Vypadala jako srna oslněná dálkovými světly. Kurva do hajzlu. Tohle není dobré.

„Takže jste s Kate dobré kamarádky?“ Zeptá se Austin Addison.

„Um, jo. Trávíme spolu čas,“ odvětila Addison. Austin se na ni hledí a najednou se jí rozsvítilo.

„Panebože, ty jsi Kateina přítelkyně,“ vyhrkla. Addison zbledla.

„Úžasný! Je tak zasraně sexy! Není divu, že si nikdy na večírcích s nikým, nic nezačala, když měla tebe.“

No to mě poser! Myslím, že mi mozek právě vytekl z ucha.

Tak si to ještě jednou zopakujme.

Fajn, takže, věděla jsem, že se Addison vídá s Kate. Bylo to něco, co vyšlo najevo, když jsme se potkaly. Taky vím, že Addison není připravená na to, aby byla vyoutovaná ve škole. Nicméně soudě podle reakce Austin, pěkný vzhled a nohy, pro které se umírá, to není vše, co mají v téhle rodině společné!

Nechte mě to ověřit…

„Austin, ty jsi lesba?“ Zeptala jsem se jí.

„Mmmm…“ z jejích rtů nic nevyšlo.

„Ano, moje sestřička je jasná malá lesbička,“ zvolal z kuchyně hlas a Austin si dala hlavu pod polštář pohovky a hlasitě zasténala.

„Díky za vyoutování, Maggie,“ zaječela zpod polštáře.

„Neboj se toho, jsi v dobré společnosti,“ zavolala nazpět. „Proč se nezeptáš Madison a Kyly, co spolu provádějí, když dostahují všechno to lesbické porno?“

Co. To. Kurva! Můj mozek je teď zcela vypnutý. Kouknu na svoje kamarádky, jejichž sexualita byla právě zpochybněna a k mému dokonalému překvapení vidím, jak jsou jejich prsty propletené, jak spolu sedí a drží se za ruce… Ugghh! Tohle je jediná myšlenka v tomhle holčičím mozku.

„Um, jo. Jsme tak trochu zamilovaný,“ přizná stydlivě Kyla a políbí svou přítelkyni jemně na rty. Meerrgghh! Tohle je až moc informací… nelze je pobrat… nelze je pobrat!

Ach, Bože, to není konec! Ojeďte mě něžně motorovou pilou!...

Maggie vejde do pokoje. Převlékla se do upnuté černé bavlněné košilky a nejkraťoulinštějších trenýrek, co jsem kdy viděla. Myslím, že jsem zamilovaná. Byla jsem poblázněná do Austin, ale tohle musí být naprostá tělesná touha. Do prdele, kurva, kurva, kurva… udělala jsem to znovu.

„Spencer,“ promluví ke mně Maggie. Musím zapnout mozek, tak abych mohla odpovědět.

„Mghhh!“ Ach, to se ti zasraně povedlo. Dej si ocenění! Rozhlédnu se po holkách. Addison se na mě dívá se soucitem. Je jediný člověk, kromě Kate, kdo ví, že jsem lesba. Tak nějak si nemyslím, že to bude takhle nadlouho…

„Ach a pro případ, že by vás to zajímalo, nemyslím si, že tady Spencer je hetero malá slušná školačka, jak předstírá,“ nadhodí Maggie poznámku přes rameno, když se její, ach, tak pěkný zadek vytratí v chodbě a nechá ta slova viset ve vzduchu.

Všechny oči jsou teď na mě. Svěsím hlavu. Napětí v místnosti je husté.

„Em, možná jsem tak trochu lesba,“ řeknu a pozvednu ruku, s palcem a ukazováčkem dva centimetry od sebe. Addison vezme mou ruku a pohne prsty co nejdál od sebe.

Madison si odkašle, „Spence, způsob, jakým jsi slintala, mě jen nutí si myslet, že jsi velké lesbické dítě.“

Hehe, přistižena při činu!

„Někdo D.E.B.S. (pozn. film s lesbickou tematikou)?“

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...autor stránek
petrSF

Zpět na hlavní stranu