Jít si za svým

Napsala: littledragonflyson, Překlad: Gramud, AJ korekce: Daevin, CZ korekce: Filippa

Originál najdete zde

1

Ahoj, jmenuji se Spencer Carlinová. Jsem roztleskávačka. Hm, vím, co si myslíte… roztleskávačka rovná se kráva. No, obvykle byste měli pravdu, ale můj tým je jiný. Jo, je to pravda, jsem novou kapitánkou roztleskávaček King High. Kruci, celá škola je jiná, opravdu jiná, a jestli budete hodní, tak vám o tom všem povím.

Promiňte, nemáte tušení, o čem mluvím. Raději bych měla začít od začátku, vydržte se mnou a všechno se vyjasní…! Je to dlouhý příběh a já si hodlám dát na čas. Já vím, někdy rychle a tvrdě na věc může být dobré, ale… hm, myslím, že tohle mi už někdo říkal, ehm! Jo a budete si na to muset zvyknout. Čas od času jsem trochu poděs. Někdy dokážu být opravdová blondýna!

King High je vaše typická střední škola. Máte své typické party. Sportovce, podivíny, chytráky, ubožáky, vyvržence, vyhulence, skejťáky, emo a seznam pokračuje. Jo, nezapomeňme na roztleskávačky. Stejně jako v mnoha školách napříč zemí roztleskávačky vládnou škole. Když jsem byla prvačka, tak chtěly být všechny moje kamarádky v týmu. Aby k vám ženská populace vzhlížela a záviděla a aby po nich ta mužská toužila… fůj! Proč by každá dívka chtěla být předmětem vlhkých snů dospívajících kluků, nepobírám, ta myšlenka mě nutí zvracet. Každopádně to bylo v Ohiu. Když jsem přestoupila do L. A. na King High do druháku, tak mi to přišlo také tak. Ačkoliv hlavní roztleskávačka na King High byla ještě větší kráva, než u nás doma. Jestli je to vůbec možné!

Takže mě to přivádí k tématu již řečené hlavní roztleskávačky Stephanie Cooperové. Takže, ona nově definovala výraz kráva. Jejím jediným posláním v životě je mučit kohokoliv, koho považuje za 'neoblíbeného', veřejným ponižováním při každé příležitosti. Přiměla sportovce (množné číslo!) se kterými spala, aby mlátili kluky a má své zlé roztleskávačské posluhovačky, které dělají ze života peklo holkám . Představte si Blair Waldorfovou z Gossip Girl (pozn. fiktivní postava ze seriálu Gossip Girl)… a vynásobte to deseti a napíchejte steroidy. Prvotní zlo by se mělo učit od Stephanie, mohlo by mít větší šanci… Tak mě žalujte, že jsem vyrostla na Buffy…, co mohu říct, z Faith vlhnu!

Takže, vás slyším ptát se 'kam do toho všeho zapadáš?' No, z posledního komentáře vám nejspíš došlo, že jsem lesba a roztleskávačka… jo, jsem oxymoron! No co, jsem blondýna, ne hloupá!

Abych vám dala lepší představu o tom, co se stalo, tak si pojďme udělat výlet zpátky časem a navštívit mě jako druhačku (teď jsem v maturitním ročníku). Přestěhovala jsem se do L. A., když moji rodiče dostali novou práci a chtěli změnit prostředí. Můj táta je poradce mládeže. Je skvělý táta a vycházíme spolu opravdu dobře. Moje máma je chirurg v jedné z velkých nemocnic tady v L. A. Má šílené směny, ale když je doma, tak spolu vycházíme taky docela dobře.

S tím, že oba moji rodiče jsou tolik zaměstnaní, nejsou moc doma, takže trávím čas se svým bratrem Glenem. Jsme dvojčata. Blond vlasy a modré oči. Docela sexy, pokud to mohu říct za sebe.

Fůůj! Ne, ne můj bratr, chci říct, jako dvojčata jsme docela sexy, především když nahodíme Carlinovic šarm. Vždycky jsem nebyla tak sebejistá (nebo sexy!). Když jsem přestoupila, tak jsem byla hodně ve stínu mého slavného basketbalového bratra Glena. Rovnou postoupil do základní sestavy týmu King High a během týdne mu holky padaly k nohám a sportovci ho obdivovali takřka po homosexuálním způsobu se vším tím osaháváním a plácáním po zadku.

Jasně, zpátky ke mně, páč vím, že umíráte touhou zjistit…, jak se z mého plachého tichého malého staršího já stala super sexy roztleskávačka, jakou jsem dnes? Jasně! Dobře, uprostřed druháku se věci začaly měnit. V Ohiu jsem běhávala, takže jsem vždycky byla docela atleticky založená. Zjistila jsem, že se mé tělo mění z vytáhlého blond děcka, které dokázalo běžet jako o závod, ale padajícího při chůzi po chodbě, do vnadné blondýny, které začali kluci na chodbě padat k nohám. Z housenky v motýla, znáte to.

Nicméně to nebyla jediná věc, která se změnila. Jo, myslím, že víte, co přijde. Místo toho, abych se obávala času v šatnách, protože jsem se styděla kvůli svému klučičímu tělu, začala jsem se na to těšit, takže jsem mohla srovnávat své nové křivky s těmi, které měly ostatní dívky. No, tohle je to, co jsem si zprvu říkala! Trvalo mi trochu déle uvědomit si, že to co jsem dělala, nebyla jen vědecká studie…, věda mě nerozpálí jako tohle, to vám povím! Tak to přiznávám. Užívala jsem si okukování ostatních holek, zatímco se převlékaly. Nikdy jsem to samozřejmě nedělala okatě, Bože, kdyby si Stephanie jen myslela, že znáte někoho teplého, natož být teplý, tak by váš život na King High skončil! O tomhle vůbec nežertuji, ale více později… Ano, ve druháku jsem si uvědomila, že jsem lesba…, ale vím, že nejsem jediná… Rozhodně jsem nebyla jediná, co okukovala s očima pod kapucí ostatní holky. To je to, co mě přinutilo přemýšlet…, o tom znovu více později…

Tak jsem druhačka lesba, třebaže hodně utajená. Kde mě to zanechává v sociálních vrstvách? Když jsem se sem přestěhovala, tak mi chvilku trvalo, udělat si přátele, ale teď mám okruh dobrých přátel, pro které bych udělala cokoliv a vím, že by mi to oplatili. To je něco, co nemůže říct hodně lidí a přežití tady na King to dělá mnohem snazší.

Dovolte mi představit mou 'bandu'. Nejprve je tu Madison. Takže, většina lidí si myslí, že je buď zlá, děsivá mrcha nebo obojí. Já vím, že je to jen přetvářka, nechápejte mě špatně, umí se porvat s nejlepšími z nich, ale jakmile je vaší kamarádkou, je to na celý život.

Jednoho dne jsem kráčela po hodině chodbou a poslouchala svůj věrný iPod (jsem hudební coura a nedávala jsem pozor, když jsem byla poslána do vzduchu malou Hispánkou řítící se z jedné z učeben. Předtím jsem ji viděla a znala její jméno, byla to Madison a nebyla to holka, se kterou byste se měli zaplést. Byla jsem připravená omluvit se a vzít nohy na ramena, když jsem byla zastavena. Nejprve intenzivníma zelenýma očima…, OK, beru zpět…, nejprve velikostí výstřihu před sebou, když se sklonila, aby mi pomohla vstát, a pak těma intenzivníma zelenýma očima, ha! Hleděla mi přímo do očí a začala mluvit.

'Spencer, že' uculila se.

A s tím výstřihem a strachem o svůj život jsem málem zapomněla mluvit. 'Um, ano' podařilo se mi nějak vykvíknout.

'Chodíš se mnou na tělák.'

'Umm, ano' mnohem výřečnější Spencer!

'No, viděla jsem tě běhat, takže kdybych ti chtěla nakopat zadek, tak bych tě nejspíš stejně nedohonila. Co kdybych ti pomohla sebrat všechny tyhle krámy, který jsi upustila, a šly bychom na nádvoří na oběd?' A tak se zrodilo krásné přátelství. Ukázalo se, že se vyřítila z hodiny matiky potom, co 'idiot učitel', dle jejích slov, jí pověděl, že bude stažena z týmu roztleskávaček, jestli se její známky nezlepší. Madison se narodila, aby tančila a roztleskávání bylo nejblíže tomu, aby mohla dělat svou vášeň, takže stáhnout ji, by bylo zničující. Ke smíru jsem se dobrovolně přihlásila k tomu, že ji budu doučovat, ano, jsem krásná a chytrá a přicházel jeden úspěch za druhým…

Pokud je Madison tou děsivou, tak Kyla Woodsová je tou, kterou by měli pojmenovat starostlivým medvídkem. Je prostě tak zatraceně milá! Ne v tom předstíraném, odporném způsobu, jako hodně středoškolských holek. Tahle krásná tmavovlasá holka se světle hnědýma očima se opravdu stará o každého…, podivíny, ubožáky…, prostě všechny. Pokud máte potíže a Kyla může pomoc, tak pomůže. Kromě toho, že je super milá, má ve škole velmi dobré konexe. Tohle je většinou kvůli laskavostem, které učinila pro druhé. Vždycky zná někoho, kdo vám může sehnat cokoliv, co potřebujete nebo udělat cokoliv, co potřebujete udělat…, je to po čertech užitečná holka, abyste věděli, nemluvě o termínu BFF (pozn. nejlepší kamarádka navždy). Je taky nechutně bohatá, i když to není moc známo. Její táta je velký zvíře v hudebním průmyslu. Vráží spoustu času a peněz do svého super počítače. Další důvod, proč se hodí, mít ji poblíž… pozdní vrácení vypůjčeného DVD…, pokuta smazána…, představa odpoledne mimo školu…, spuštění požárního poplachu…, je to dobře, že je poměrně poctivá, jinak by měl okolní svět sakra hodně potíží.

Kyla byla požádána, aby mě můj první den provedla a protože je hodná holka, tak mě vzala pod svá křídla a od té doby pod nimi jsem. Kyla a Madison se už kamarádily kvůli nějakému obchodování s dvdéčky, které prováděly ve škole. Říká se, že Madison může sehnat jakékoliv porno, které se vám líbí, pokud je to samozřejmě legální, což vede ke spoustě objednávek a odtud k hromadě laskavostí patřících nepřímo Kyle, která je královnou stahování a pravděpodobně trochu bláznivější, než by jí většina lidí připisovala, což je důvod, proč využívá Madison, jako svého bílého koně. Kyla je taky dost sexy, ačkoliv si to neuvědomuje. Má spoustu kluků, co jsou do ní zabouchnutí a vsadím se, že víc než pár holek!

Seznamte se s Austin, 180 centimetrovým nebem. No, když jsme se poprvé potkaly, tak jsem do ní byla poblázněná, ale teď jsme si jen opravdu blízké. Nevím, co to bylo s našimi rodiči a klučičími jmény…, nejspíš jen měli moc práce, než aby vybrali nové jméno, pokud by to byla holka, což by mě nepřekvapilo. Jé, promiňte, vy chcete vědět, co je na Austin tak nebeského! Samozřejmě, že chcete…, vsadím se, že tohle čtete a doufáte, že tu bude trochu akce mládeži nepřístupno, že? Nadržení jako čert…, dočkáte se děcka…, dočkáte. Trpělivost růže přináší. Bůh ví, že vím, že je to pravda!

OK, zatímco Madison je čirý sex, Kyla je holka odvedle a já jsem typická fajnová blondýna, tak je těžké popsat Austin. Má dlouhé rudé vlasy, bledou pleť, plné růžové rty a pronikavé šedé oči. Jeden pohled, když jsem ji poprvé uviděla v jejích běžeckých šortkách a byla jsem celá pryč. Kdybych nevěděla, že jsem lesba dříve, než jsem ji potkala, tak pak už určitě ano! A když se předklonila, aby se protáhla, upřímně jsem se přímo tam skoro udělala. Na chvíli byla podkladem pro mé fantazie, dokud jsem ji nepoznala a pak to bylo prostě trochu divný… mmmm… Jo, promiňte, trochu jsem se zasnila! Austin se mnou byla ve druháku v běžeckém týmu. Poznaly jsme se, když jsme na našich tréninkových bězích měly vždycky před ostatními náskok a navzájem jsme se hecovaly. Došlo to až k bodu, kdy jsme běžely naplno, abychom si mohly dobře povídat, když jsme se vrátily ke skříňkám, bez jakéhokoliv vyrušování.

Zjistily jsme, že toho máme hodně společného, od běhání, přes podobné napůl nepřítomné, ale milující rodiče a podobný hudební vkus. Líbí se mi většina hudebních stylů včetně starších věcí z 60. a 70. let. Ukázalo se, že má úžasnou sbírku rocku ze 70. let, takže nás spojily pěkné hudební dýchánky u ní v domě, no, říkám dům, ve skutečnosti panské sídlo, oba její rodiče jsou právníci a plně vytížení. Děláme tam ty nejlepší večírky. Přísně jen pro zvané a udržujeme to docela v tajnosti, ale jsou legendární mezi těmi, kteří je znají. Taky je úžasná kytaristka…, já vím, mohla by být ještě víc sexy? Měli byste se seznámit s její sestrou, ale to je opět jiný příběh!

Pátou, ale nezanedbatelnou členkou našeho gangu, je Addison. Addy, jak ji říkáme, je tak trochu velká neznámá. Ne pro ty, kteří ji znají, ale věřte mi, že je zapotřebí dost na to, prolomit její zdi. Jakmile budete uvnitř, tak pochopíte proč. Addy je kurevsky nádherná, hnědé vlasy, zelené oči, zabijácké tělo a nohy, pro které se umírá. Je známá tím, že je trochu samotářka, a přesto, že dobře vypadá a má peníze, tak netráví čas s 'oblíbenými'. Má úžasný vkus, který je její vlastní. Nosí sukně, blůzy a obvykle navrch toho všeho sexy kravatu, boty od Mary Jane, ale pokud máme ten den opravdu štěstí, tak ošukej mě boty… Představte si katolickou školačku, bez katolictví a kostkovaného vzoru na sukni!

Tak tohle je moje banda a vydaly jsme se změnit svět. No, začněme s King High…


2

Tak jsem představila své kamarádky. Madison, Kylu, Austin a Addy. Potřebujete trochu víc informací, abych vás uvedla do obrazu mé současné situace, takže budu pokračovat.

Od chvíle, co jsme se staly s Madison a Kylou kamarádkami, jsme vždycky seděly spolu u stejného stolu. Austin byla přirozený přírůstek do skupiny a všechny jsme spolu moc dobře vycházely, jako bychom byly kamarádky spíš roky než pár týdnů.

Na druhačky, jako skupina, jsme měly dost společenský vliv. Madisonina reputace, jako super mrchy, Kylyiny konexe a moje a Austin běžecké úspěchy, povznesly naši existenci v druhém ročníku. Jo a samozřejmě jsem byla sestra slavného basketbalového hráče. A zmínila jsem se, že jsme všichni sexy? Jo, myslím, že jo! Bože, zním jako nafrněná holka… mohu vás ujistit, že nejsem!

Týden poté jsem potkala Addy, tak jsem zařídila, abych se s ní potkala na nádvoří na obědě. Každopádně jsem spatřila Addison kráčet přes nádvoří. Měla na sobě svůj typický ohoz. Dnes se skládal z džínové minisukně s opaskem se cvoky dvakrát omotaným kolem pasu. Bílé halenky s krátkým rukávem s černou úzkou kravatou a dnes mi Bohové přáli, když si oblékla své černé kožené boty… kdybych nevěděla, že je zadaná, tak bych slintala. Stejně mi vyrazila dech.

„Um, lidi,“ řekla jsem skupině. „Vadilo by vám, kdyby se k nám dnes připojila Addison?“ Zmínila jsem se, že jsme spolu mluvily, ale ne o tom, že jsme o víkendu měly kafe. Pěkně rychle jsme se sblížily. Rozhlédla jsem se kolem stolu a uviděla ohromené pohledy, když kráčela k nám. Byly jsme kamarádky jen krátkou dobu, takže jsem se cítila nejistá ohledně pozvání někoho dalšího do naší už tak úzce semknuté skupiny.

„Uh, uh,“ „Ne,“ …a „Sakra, chica, si piš, že ne,“ byly odpovědi, kterých se mi dostalo, zatímco všechny čuměly, jak se blíží. Vstala jsem a mávla na Addison. Plaše přistoupila ke stolu.

„Čau,“ řekla jsem s úsměvem a na oplátku se mi dostalo plachého úsměvu. „Um, tohle je Kyla, Madison a Austin.“

„Obě vás ráda poznávám,“ řekla a usmívala se na Kylu a Madison. „Ahoj, Austin. Jak se má tvoje sestra?“ Zřejmě se už předtím setkaly.

„Má se dobře, díky. Budu jí od tebe pozdravovat,“ odpoví Austin. Sestra Austin, Maggie, je ve třeťáku, ale chodí na jinou školu. Dává přednost jejich uměleckému programu nebo tak něco. Ještě jsem se s ní nepoznala, ale Austin řekla, že je opravdu skvělá, jak to u sester bývá.

Posadila jsem se a rozhlížela se po svých kamarádkách. Doufala jsem, že to nebude trapné. Ačkoliv jsem si nemusela dělat starosti, Kyla prolomila ledy tím, že Addison nabídla hranolku a ta ji zdvořile přijala.

„Díky,“ řekla. „Neměla jsem moc hlad.“

„Žádný problém, pokud si Spencer myslí, že jsi v pohodě, považuj se za rodinu.“ Odpověděla Kyla s okouzlujícím úsměvem, který přiměl Addy sklopit nesměle hlavu. Seděla jsem tam v úžasném tichu. Slyšet ta slova pro mne znamenalo opravdu moc. Už jsem holky, které se mnou sedí u stolu, považovala za rodinu, ale slyšet to z Kylyiných rtů, bylo úžasné. Zářivě jsem se na ni usmívala.

„Spencer je nejlepší,“ dodá Madison. „Kdyby nebylo jejího mozku, tak by mě vykopli z týmu.“ Sledovala jsem, jak z těch slov Addison povadl obličej.

„Ty jsi roztleskávačka?“ Tázala se monotónně Addy. Uh, oh… o tomhle jsem nepřemýšlela. Addy nesnáší krávy roztleskávačky.

„Um, jo. Ale nestýká se s nimi nebo tak. Upřímně ji nechávají v týmu jen proto, že je nejlepší tanečnice ve škole a ony letos chtějí zase v nároďáku vyhrát. Madison dělá choreografii většiny jejich vystoupení.“ Řekla jsem urychleně a doufala, že to odvrátí katastrofu. Addy opravdu, opravdu nesnášela roztleskávačky. Především hlavní kápo Stephanie krávu Cooperovou.

„Jo, jsou to zasraný krávy. Kdybych neumřela, kdybych nemohla tančit, tak bych s žádnou z nich neměla nic společného,“ potvrdí Maddy.

„Upřímně, Addison. Maddy je v pohodě,“ ujistila ji Austin. „S mou sestrou je v pohodě,“ opět odkaz na sestru. Musím tomu přijít na kloub…, co? Jsem milý člověk. To neznamená, že nejsem zvědavá mrcha. Jen si nechávám svá zjištění pro sebe. To je jedno, zdálo se, že to zabralo a Addison se uvolnila.

„Promiň, Madison,“ řekla Addison. „Nechala jsi mě sednout si u oběda k tobě a pak jsem tě odepsala, to není hezké,“ omluvila se.

„Ser na to, taky je nesnáším… řekněme, že nás spojuje naše nenávist a půjdeme dál,“ řekla Maddy a napřáhla k Addy ruku, aby si s ní potřásla. „Jsme v pohodě?“

„Jo, samozřejmě. Beru všechny kamarády, které mohu,“ odpoví Addy a pevně si potřese Madisoninou rukou.

„Amen, chica. Kryju ti záda společně s těma mrchama tady,“ Addison se na ni vřele usmála.

„Ty nevíš, jak moc to pro mě znamená,“ věděla jsem, že to myslí vážně. Nikdy jsem ji neviděla trávit čas s někým ze školy. Chodila na vyučování a to bylo všecko. Všichni její kamarádi byli na jiných školách nebo kolejích.

„Fajn, dost s přihlouplými pocity,“ vstoupila do toho Austin. „Musíme se vrátit do třídy. Spence, půjdeš se mnou do tělocvičny?“

„Jasně. Lidi, uvidíme se později.“ Mávla jsem, když jsme odcházely a nechaly zbylé tři holky posbírat své věci a vydat se na odpolední vyučování.

No, to šlo dobře, pomyslela jsem si, když jsem následovala Austin přeplněnou kavárnou. Děcka nám uhýbala z cesty, když jsme procházely, pěkný pocit, já vím. Začalo se to dít teprve nedávno. Myslím, že za to musím poděkovat Madison. Taky si myslím, že nikdo nechtěl nasrat Kylu. Sice byla hodná, ale nepomohla by děckám, které šikanovali nebo byli zmetci.

Tělocvik byl klidný. Protože jsem byla sportovně založená, tak jsem každý rok v tělocviku vynikala a zjistila jsem, že bych mohla relativně úspěšně dělat téměř jakýkoliv sport. Nevynikala jsem v ničem jiném, než v běhání a dokonce i to jsem začala brát méně vážně, než v předešlých letech. Bylo to víc pro zábavu, a abych se udržela fit než ze soutěživosti. Ale trávila jsem čas s Austin, což bylo skvělé… možná jsem byla trochu zakoukaná… jen maličko, abych byla upřímná.

Po hodině, jsme kráčely k parkovacímu místu, abychom se sešly s ostatními. Pohupovala jsem se svou školní taškou a Austin, která byla ve svých teplácích se svými dlouhými červenými vlasy stáhnutými dozadu, mluvila o víkendu.

„Máš na sobotu nějaké plány, Spence?“ Zeptala se. Přemýšlela jsem o tom a uvědomila si, že nemám co dělat. Glen bude většinu víkendu někde pařit. Moji rodiče jeli pryč navštívit sestru mojí mámy, takže jsem byla sama doma. Což nebylo neobvyklé, ale mně to nevadilo. Nikdo mě neobtěžoval a obvykle jsem si šla zaběhat, půjčila si několik filmů a surfovala na netu, pokud jsem náhodou narazila na nějaké porno, tak jsem to považovala za dobře strávený čas.

„Né, Glen bude pryč. Moji rodiče jsou pryč… takže ne, nic nemám v plánu.“

„Fajn, přemýšlela jsem, jestli budou mít ostatní volno, že by u mě přespaly. Víš, zkouknout nějaký dývko, něco takovýho…“ hlas se jí vytratí.

„Jo, vím, co máš na mysli… objednat pizzu, mluvit o klucích… jako obvykle…“ kývnu.

„Um, jo, jako obvykle…“ pronese vágně, podívala se na mě a pak přelétla pohledem tam, kde na nás čekala Madison a Kyla.

„To zní, jako to, co bych stejně dělala, takže se mnou počítej. Mnohem raději strávím čas s vámi holkami, než být sama doma,“ dodala jsem nadšeně. Ona přikývla.

„Ky, Mads, … máte v sobotu večer volno, abyste přišly ke mně a přespaly?“ Zavolala těch několik metrů k místu, kde stály vedle Kylyina jeepu. Přísahám, že ta holka potřebovala žebřík, aby se do té věci dostala.

„To zní dobře,“ „počítej se mnou brouku,“ odpověděly. Kyla povyskočila vzrušením. „Nepřespávala jsem věky,“ zahihňala se.

„Dobře, vím, že jsme spolu už dlouho netrávily takhle čas, tak jsem si myslela, že by to byla dobrá šance, jak vegetit a samozřejmě dát si nezdravé jídlo,“ smála se Austin… Bože, to je sexy smích… „Moji rodiče jsou pryč, tak budeme jen my a moje sestra. Taky jí nebude vadit, když si dáme pár piv.“

„Země volá Spencer…“ řekla Madison a mávla mi rukou před obličejem… do prdele, znovu jsem byla mimo. Poznámka pro sebe… přestat být mimo…

„SPENCER,“ zakřičela Mads, což způsobilo, že jsem zčervenala a nadskočila asi 20 centimetrů do vzduchu.

„Promiň…“ řekla jsem a sklopila hlavu. „O co jsem přišla?... jen jsem přemýšlela o, um, mým domácím úkolu. Er, domácím úkolu, ano,“ zamumlala jsem a přála si, aby můj pocit trapnosti odvanul.

„Domácí úkol, to zrovna,“ provokovala mě Austin… jen kdyby věděla, jak moc měla pravdu, tiše jsem si povzdechla… „právě jsem říkala, že byste měly přijít kolem šesté, a pak to rozjedeme.“

„Jo, dobře. Budu tam… v šest,“ podařilo se mi dostat ze sebe bez dalších blonďatých chvílí!

„Spence, můžeš se zeptat Addison. Zdá se být milá, ale ty ji znáš lépe, než já. Znám ji jen přes Maggie. Nevadilo by ti to?“ Zeptala se Austin.

„Samozřejmě. Napíšu jí hned,“ řekla jsem a vyndala svůj telefon z tašky. Rychle jsem naťukala krátkou zprávu Addison, zatímco klábosily o dévédéčku, na které se chtěly dívat… nebo přimět Kylu stáhnout to!

Spencer – Máš čas přespat v sobotu u Austin?

Addison – Ano, Kay je mimo město. V kolik?

Spencer – V 6.

Addison – Chceš vyzvednout?

Spencer – Ano, prosím!

Addison – OK :-*

Spencer – Uvidíme se pak :-*

„Je pro,“ informovala jsem nyní se hašteřící holky. Zřejmě NEMAJÍ stejný vkus na filmy.

„Výborně,“, „bezva“, „dobře ty, Spencer,“ odpověděly, když mi začal vyzvánět telefon. Byl to Glen, který mi nabídnul, že mě hodí domů.

„Musím jít, lidi, Glen mě sveze. Uvidíme se zítra?“ zeptala jsem se a rozhlídla se po skupině.

„Ano, bude to úžasné!“ Zvolala Kyla a objala mě. Rozloučila jsem se se zbytkem děvčat a vyrazila, abych se sešla s Glenem. Mávla jsem Addison, když jsem ji uviděla nastupovat do auta na druhé straně parkoviště. Mávla mi nazpět a dala mi palec nahoru, když se řidič, něčeho, co vypadalo jako Porche, rozjel.

Jízda domů byla povětšinu tichá. Oba jsme byli unavení z dlouhého týdnu ve škole. A ještě k tomu jsme měli oba tréninky navíc díky našim sportovním aktivitám. Začínalo mi být z běhání trochu špatně a tenhle rok jsem vydržela jen kvůli Austin.

„Takže, sestřičko, co máš v plánu na víkend?“ Zeptal se Glen. „Staříci jsou zase pryč.“

„Já vím a jen proto, že jsi vyšší, než já, neznamená, že jsi můj velký brácha. Pořád jsem starší.“ Postěžovala jsem si.

Jeho tvář změkla „Promiň, Spence. Jen jsem tě zlobil, připadala jsi mi myšlenkami mimo.“ Opravdu je hodný kluk a vycházíme spolu moc dobře.

„Promiň, Glene,“ usmála jsem se na něho do zpětného zrcátka. „Mám toho v tuhle chvíli v hlavě hodně.“

„Ty víš, že jestli si někdy budeš potřebovat promluvit… tak umím být docela citlivý chlap… tak dlouho, dokud mi nebudeš brečet. Víš, že nesnáším, když brečíš.“ Letmo stočil pohled ze silnice, aby po mě střelil pohledem. Věděl, že pro mě bylo stěhování těžké a kromě Kyly, jsem ze začátku neměla žádné kamarády.

Věděl, že to měl snazší, když vklouznul rovnou do davu sportovců. Nemyslím si, že většinu z nich měl opravdu rád, ale měl tak skupinu, se kterou mohl trávit čas.

Několikrát přivedl domů kluka, který se jmenoval Aiden a který vypadal docela mile. Taky hrál basket a přátelsky spolu soutěžili.

„Jsem v pohodě. Teď už je to lepší. Udělala jsem si pár dalších kamarádů.“

„Já vím. Viděl jsem tě s tou parádní roštěnkou Madison dneska u oběda,“ zvolal vzrušeně. „Ani trochu by mi ta sladká prdelka nevadila.“

„Jdi do hajzlu, Glene!“ Zakřičela jsem. „Je to moje kamarádka. To znamená, že je to přes čáru, debile!“

„Do prdele, Spence. Omlouvám se, jen jsem si dělal legraci,“ řekl omluvně. „Ačkoliv nemůžeš popřít, že je sexy?“ Řekl se zábleskem v očích.

Hmm, jak na tohle odpovědět? Ještě jsem se Glenovi nevyoutovala. Tohle by byla dobrá příležitost přiznat se, ale vážně na to právě teď nemám sílu.

„Fůj, Glene, můžeš na dvě minuty přestat myslet svým pérem?“ Zakřičím na něj. Způsob jak to vyřešit. Vyhnout se úplně té otázce!

„Jak se má Addison?“ Zeptal se rychle, aby změnil téma. Setkal se s ní před několika týdny.

„Teď je v pohodě, díky. Zítra večer budeme přespávat u Austin doma,“ pověděla jsem mu.

„Kdo my?“ Zeptal se, když jsme zabočili na příjezdovou cestu.

„Um, já, Addy, Kyla a Madison,“ odpověděla jsem, zatímco jsem vylezla z auta a zabouchla za sebou dveře.

„Opět s kočkami!“ Řekl, zamknul auto a razil si cestu domů. Obrátila jsem oči v sloup. Teď to dělal naschvál.

„Přestaň, dokud můžeš, Glene… pošlu po tobě Maddy a NE v dobrém,“ vyhrožovala jsem, zatímco jsem se na něj mračila. Smál se.

„Spence, s tebou je to tak snadný!“ Věděla jsem, že jsem mu skočila na udičku, ale byla jsem unavená a začínala být mrzutá. Posledních pár týdnů ve škole bylo hodně práce. Natož zítřejší možné trapné chvíle, kdy budu mimo. Přísahám, že mě moje hormony jednou přivedou do hrobu!

„Ale vážně,“ řekl a položil mi ruku na rameno, když jsem se otočila, abych šla po schodech nahoru. „Jsem tu, pokud bys mě potřebovala, jasný?“ Na chvíli se odmlčel a vypadal, jako by se chystal ještě něco říct. Místo toho mi stiskl rameno a šel do kuchyně. Není pochyb o tom, že šel hledat něco k odpolední svačině.

Doplazila jsem se po schodech nahoru a plácla sebou na postel. Chvíli jsem nechala svou mysl klouzat a zjistila, že se zaměřuji na Austin.

Možná jsem zmínila, že jsem do ní trochu poblázněná, že? No, rozhodla jsem se, že potřebuju někoho jiného, na koho bych zaměřila své dospívající fantazie. Teď jsme si příliš blízké a já se cítím opravdu… nemravně… teď, když na ni takhle myslím. Je to čistá fyzická přitažlivost, protože jsme si příliš podobné, než abychom fungovaly jako pár.

Jo! Jako by k tomu mělo někdy dojít. Pokud vím, tak ta holka je hetero. Nikdy nezmínila svého kluka, ale pořád ji zvali na rande.

Po pravdě řečeno, v poslední době mě také několikrát pozvali na rande. Přišlo mi to překvapující a v několika prvních případech jsem nevěděla, co říct. Tohle se v Ohiu nikdy nestalo. Ukázalo se, že nejlepší obranou proti nechtěným nápadníkům, bylo zdvořile se usmát a říct 'díky, ale ne, díky'.

To bylo méně násilné, než Maddyina hrozba, že vykastruje toho chudáka kluka, co mě pozval na rande, zatímco jsme společně čekaly na to, až nás Kyla odveze. Hmmm, možná je to důvod, proč mě tenhle týden nikdo nepozval. Možná mi udělala laskavost!

Taky jsem potřebovala 'promluvit si' s Glenem raději dříve než později. Věděla jsem, že není 'homofob', ale přesto to pro mě bylo těžké. Vyoutovat se ve škole nebylo díky Královně Mrše z King High možné. Nebylo to fér. Lidé by měli mít možnost milovat, aniž by byli souzeni úzce smýšlejícími fanatiky jako Stephanie…

No dobrá, pomyslela jsem si před usnutím. Nemohla jsem se dočkat zítřka. Měla jsem pocit, že to bude zajímavá noc!


3

Sobota.

Přibližně v 5:30 jsem obdržela od Addy smsku, ve které stálo, že by měla dorazit za deset minut.

Zkontrolovala jsem se v zrcadle, potěšena tím, co jsem viděla… jo, Carlinová, jsi sexy, pomyslela jsem si a ušklíbla se na sebe v zrcadle. Mimo školu se oblékám méně konzervativně. Zahodím Abercrombie a jdu si pro tričko s kapelou nebo triko bez rukávů a konversky s nějakými upnutými džínami, které zdůrazní můj zadek k dokonalosti. Dneska jsem měla top s odkrytými zády a tmavě modré vypasované džíny. Běháním opravdu získáte skvělou postavu.

Měla jsem sbalenou malou cestovní tašku a byla jsem pěkně natěšená. Já vím, zním jako šestiletá, že? Hehe. No, opravdu mám tyhle holky ráda a těšila jsem se na dobrý sbližující dýchánek. Jasně, klábosily jsme ve škole, ale tam nebyl čas na opravdu zajímavé věci, jako zamilování se a skutečně hluboké a smysluplné věci. Poslouchalo příliš mnoho uší.

Jen doufám, že nestrávíme příliš mnoho času povídáním o klucích. Věděla jsem, že už moc dlouho nedokážu předstírat. Navíc jsem se cítila opravdu špatně z toho, že jsem jim o tom lhala, není to zrovna ideální způsob, jak začít přátelství. Taky jsem neznala jejich názor na to, být lesba. No, kromě Addison. Předtím na to došlo a rozhodně není 'homofób'. Nemyslím si, že už jsem připravená říct jim to, protože je to dost velký krok. Potřebuji si to trochu víc promyslet… ještě si nejsem jistá, kdo skutečně jsem…

Mé myšlenky byly přerušeny zabzučením dveřního zvonku… proč se tomu říká zvonek u dveří, když bzučí a nezvoní?

Do háje, dveře!

Uháněla jsem dolů a rozrazila dveře. Čekala tam Addy a ustoupila, jak vstřebávala mé překotné zjevení se.

„Spence, vypadáš fantasticky… možná trochu bláznivě!“ smála se mi s rukou přes pusu.

„Beru to jako kompliment,“ sugestivně jsem zavrtěla obočím. Neměla na sobě svou obvyklou kombinaci, ale vybrala si přilehlé černé džíny, černou košili s krátkým rukávem a měla úzkou bílou kravatu, která jí visela spíše kolem krku, než kolem límečku košile. Kravata je pěkně uhnízděná v jejím výstřihu, kde právě mohu vidět vykukovat její sexy růžovou podprsenku. Její vlasy jsou vyčesané v ledabylém drdolu. Vypadá fantasticky!

„Moje srdce patří někomu jinému, slečno Carlinová, to víte,“ odpověděla s mrknutím.

„Já vím, ale nemůžeš vinit holku za to, že to tu a tam zkusí, ne?“ Nic špatného na troše přátelského flirtování. Je kurva jisté, že to potřebuju procvičovat. A taky vím, že to Addy nevezme špatně. Má dobré srdce a opravdu zadané.

Váš kočár čeká, mylady,“ řekla předtím, než se uklonila a pokynula paží směrem ke svému autu. Řídí červený sportovní kabriolet Mustang, který obdivuji. Její rodiče jsou taky bohatí. Její táta dělá do politiky, nějakého asistenta. Její matka je typická trofejní manželka. Zní to, jako že jsou upjatí, ale s autem, jako je tohle jako kompenzace za nezájem o její život, si nemyslím, že jí to příliš vadí. Ve skutečnosti z toho, co mi říkala, tak dokud se bude držet mimo jejich pozornost, může si dělat, vcelku cokoliv chce.

V případě, že jsem to ještě nezmínila, moji rodiče mi ještě auto nedali. Měla bych jedno dostat k narozeninám, ale to je až za pár týdnů. Glen si za peníze, které ušetřil z brigády v Ohiu, jedno koupil. Rád mě vozí, ale s jeho basketbalem a hektickým sociálním životem, zas tak moc čas nemá.

Když nastoupíme do auta, tak nás udeří vůně sexy kůže a já listuji její iPodem než najdu, co chci.

„Vždycky pouštíš tuhle,“ řekne Addison, když zastaví na červenou a z její špičkové repro soustavy začne vyřvávat Paramore. Co mohu říct, miluji je, střelím po ní úsměvem, který mi v podráždění oplácí zavrtěním hlavy. Už jsme dosáhly nevyřčeného porozumění, které se vyvíjí mezi blízkými přáteli, bez ohledu na to, že já tu holku potkala teprve před dvěma týdny.

O deset minut později přijíždíme na příjezdovou cestu k Austin. U domu je zaparkovaná černá stará Corvetta. Pěkné auto, pomyslím si, i když o autech opravdu nemám ani páru. Vypadala bych kurevsky sexy, řídit tuhle šelmu.

Vypadá to, že Kyla už je tady a nejspíš nabrala Maddy. Ty dvě si jsou opravdu blízké, ačkoliv si to neuvědomíte, dokud s nimi nestrávíte více času. Vždycky tráví čas Kylyiným vymýšlením dalších způsobů jak infiltrovat postavení v King High přes jejich 'product placement' jak tomu říkají.

Rády mají konexe ve všech klíčových školních oblastech a poslední dobou pracují na způsobu, jak se dostat k personálu. Ještě tam nepronikly, ale jsem si jistá, že to nebude trvat dlouho. Kyla mi připomíná ženskou verzi Ferrise Buellera (pozn. postava z filmu Volný den Ferrise Buellera, ktrou hraje Matthew Broderick), roztomilého darebáka. Proč se k čertu Matthew Broderick oženil se Sarah Jessicu Parkerovou? Ta ženská je příliš kostnatá pro své vlastní dobro. Kdyby ho během noci bouchla loktem, tak by ho probodla, díky Bohu, že se rozvedli.

„Spencer, přísahám, že jsi na drogách, jak si pořád mimo,“ zachytila jsem, jak říká Addy, když vylézala ze svého auta a brala si zezadu cestovní tašku. Šíleně jsem se na ni zazubila, vyskočila z auta a zakřičela přes rameno: „ani bys mě jinou nechtěla!“, když jsem si to šinula k hlavním dveřím. Hmmmm, možná bych se měla snažit více soustředit, pomyslela jsem si, když jsem zakopla o vlastní nohu a letěla na trávník… přímo do zavlažovače.

„KURVA,“ zaječela jsem pro nikoho konkrétního, když jsem ležela na trávníku a začínala být promáčená. Můj bílý top začínal být průhledný, zatímco jsem uvažovala o tom, jestli vstanu. Je to L. A., pořád je horko, studená voda byla docela osvěžující.

„Spencer, pohni zadkem,“ zaječela Addison, jak na mě čekala u vchodových dveří. Zazvonila na zvonek, bzučák, to je fuk a čekala na to, až se jí dostane odpovědi. O minutu nebo dvě později, je to sídlo… trvá chvíli, než se dostanete k předním dveřím, jasný… se dveře otevřely a Austin vystrčila hlavu ven. Střetla se s pohledem Addison.

„Kde je Spencer, myslela jsem, že ji vyzvedáváš?“ vyzvídala od Addy. Addison jen ukázala na mé ležící tělo, s výrazem mírného znechucení.

„Nemůžu ji nikam vzít,“ odpověděla. Austin vykulila oči, jak zpracovávala můj zjev. Teď jsem byla pěkně mokrá… a ne v tom dobrém!

„Pro rány boží, Spencer, pojď dovnitř, než mě zavřou pro zinscenování porna nezletilé!“ Vynadala mi Austin. Hmmm, jo, měla jsem si vzít podprsenku! Zvedla jsem se a kráčela k děvčatům u dveří. Když jsem se blížila, tak se objevila Kyla a Madison, které zajímalo, co Austin trvá tak dlouho.

„Spencer, zlatííí, budeš mě dneska v noci zahřívat?“ uchechtla se Madison, když se dívala na můj, nyní průsvitný top. Také jsem se uchechtla a pohlédla na ostatní holky. Všechny na mě čuměly, kromě Addy, která byla duchapřítomná a zmizla v domě a popadla z dolní koupelny ručník.

„Mmmf,“ zabručela jsem, když mě do obličeje udeřil ručník. Přehodila jsem si ho přes ramena a pozvedla obočí. „Co? Je horko!“ Přísahám, že jsem někoho uslyšela zamumlat „naprostá pravda“ pod vousy, ale utírala jsem si ručníkem vlasy a nejspíš jsem si to představila. Šla jsem za nimi do domu a zabouchla za sebou dveře. Prošly jsme do 'druhého' obývacího pokoje a já se svalila na jednu ze tří velkých pohovek v místnosti.

„Umm, Spence. Mám tě strašně ráda, ale kůže začíná být trochu navlhlá,“ upozornila Austin, když jsem seděla ve své vlastní loužičce. „Běž nahoru a převleč se, hned!“ Vyštěkla. Vyskočila jsem a zasalutovala jí, než jsem se otočila na patě a vypochodovala z místnosti s cestovní taškou v ruce. Zaslechla jsem za sebou smích, když jsem odcházela a mohla jsem slyšet Austin říkat: „Bože, je tak vtipná. Opravdu byste si nemyslely, že je taková z toho, jaká je ve škole.“ Usmála jsem se sama pro sebe, když jsem mířila nahoru, abych se převlékla. Ha, je toho spousta, co o mně ještě dámy nevíte.

Šourala jsem se chodbou do pokoje Austin a hodila svou tašku na velkou postel. Vytáhla jsem čisté oblečení, které jsem si sbalila a pohupovala se v bocích… ano, tančila jsem!... k CD přehrávači a zmáčkla jsem tlačítko play. Kurva, jo, tuhle písničku miluji, pomyslela jsem si, když vyřvávala Bad Reputation. Joan Jett byla původně Riot Grrrl (pozn. styl punkové hudby), kdybyste se mě ptali. Vyklouzla jsem ze svých mokrých džínsů a kalhotek a natáhla si trenýrky. Uvědomila jsem si, že bychom se stejně brzy převlékly. Právě když jsem se natáhla do své tašky pro čisté tílko, rozlétly se dveře.

„Austin, už jsou tady tvoje kamarádky? Můžu si s tebou dát… pizzu…?“ hlas zcela utichl a já vzhlédla. Mé oči spočinuly na krásné brunetě stojící ve dveřích. Okamžitě jsem si všimla, že její oči mi neoplácejí pohled, spíše jsou zaseknuty na mých prsou, které byly stále skrze mokrý top viditelné, když jsem tam stála ve svých trenýrkách. Věděla jsem, že mi stojí bradavky, jak byla zapnutá klima.

Vzhlédla a zachytila můj pohled. 'Načapala jsem tě!' pomyslela jsem si, když zrudla a pak uhnula pohledem. Měla na sobě krátkou džínovou sukni, která dokonale ukazovala její opálené nohy a černé tričko s nápisem nějaké obskurní kapely. Vypadalo pěkně obnošeně a tu a tam bylo rozpárané. Celkově velmi sexy, pomyslela jsem si.

Moc se omlouvám!“ zvolala. „Myslela jsem, že jsi Austin, neuvědomila jsem si, že už jsi přišla. Jen jsem si…“ zastavila se.

„Užívala dívat se na polonahou kamarádku tvojí sestry?“ Dobírala jsem si ji. Samozřejmě jsem předpokládala, že je to Maggie, neviděla jsem žádnou fotku starší sestry Austin. Olízla jsem si rty, pomalu.

„Ach, Bože,“ řekla a zakryla si oči, když si uvědomila, že mám na sobě pořád mokrý vršek.

Nevím, co to do mě vjelo, když jsem k ní přistoupila. Tohle nebyla Spencer Carlinová, kterou jsem znala. Zastavila jsem se pár centimetrů od ní. Naklonila jsem se blíž. Natolik blízko, abych cítila její parfém a žár mezi našimi těly.

„Líbí se ti, co vidíš?“ Zavrněla jsem jí do ucha. Cítila jsem, jak se chvěje.

Otočila se a odešla bez jediného slova.

Usmála jsem se sama pro sebe, když jsem se dopřevlékla a osušila si vlasy …takže tohle byla Maggie.

Myslím, že jsem našla svůj nový objekt fantazie.

Rychle jsem skončila a právě když jsem si znovu balila svou cestovní tašku, tak jsem zaslechla hrát nějakou hudbu. Začala jsem do rytmu kývat hlavou a vydala jsem se zpátky dolů chodbou kolem, jak mi řekla Austin, pokoje Maggie. Dveře byly napůl otevřené a já nemohla odolat rychlému pohledu dovnitř, což jsem udělala. Z toho, co jsem mohla vidět, byl pěkně velký s plakáty všude po stěnách. V rohu byla bicí souprava a na stojanu kytara. Tady odtud hrála ta hudba. Rozpoznala jsem Untouched od Veronicas.

Moje hodnocení pokoje bylo zastaveno, když se modré oči dívaly přímo do hnědých.

„Líbí se ti, co vidíš?“ Byla mi vrácena má otázka.

Nechala jsem po ní potulovat své oči. Musela se chystat skočit do sprchy. Měla na sobě černý hedvábný župan, který byl volně zavázán a nechal odhalený pruh výstřihu. Mé oči se potulovaly přes údolí a přes pevné břicho a zastavily se tam, kde byl u pasu zavázán. To, co zbývalo z županu, zanechávalo jen velmi málo představivosti.

Ucítila jsem, jak mi začalo bušit srdce, rychleji, než rytmus hudby. Věděla jsem, že mi ztmavly oči. Byla jsem Tak. Nadržená.

Znovu jsem měla pocit, že plachá Spencer opustila budovu, už nejsme v Kansasu, pomyslela jsem si.

Znovu jsem přistoupila. Znovu jsem od ní stála pár centimetrů. Znovu jsem se naklonila. Dala jsem ruce na její boky a přitáhla si ji k sobě. Ten kontakt vyslal skrze mne výbuch touhy. Začalo to v mém klíně, přejelo skrze mé tělo a zanechalo můj klitoris a bradavky ztvrdlé. Myslím, že jsem zavrčela.

Nemohu vám říct, jak moc erotické mi to přišlo. Tohle byla první žena, ke které jsem byla tímto způsobem tak blízko.

„Hodně moc,“ zašeptala jsem jí do ucha tak blízko, že se mé rty dotýkaly její kůže. Vzala jsem do zubů její ušní lalůček a zatáhla. Silně. Zasténala.

Otočila jsem se a odešla.

Rozumná Spencer se vrátila, když jsem došla na chodbu. Nemohu kurva uvěřit, že jsem to právě udělala! Srdce mi stále bušilo a klitoris mi pulzoval.

Zabralo mi chvíli, než jsem se uklidnila, tak jsem šla dolů, kde jsem je našla, jak lenoší a snaží se rozhodnout, na jaký film se dívat. Každá byla rozvalená na gauči, kromě Maddy a Ky, které se dělily o jeden velký. Vylezla jsem vedle Addison a sedla si jí mezi nohy.

„Ale, ale, ale, Spencer. Vidím, že sis udělala pohodlí?“ Řekla mi, když si všimla mého oblečení. Pokrčila jsem rameny.

„Stejně bychom se brzy převlékly,“ odpověděla jsem a prohrabovala stoh dévédéček, které Kyla přinesla a které byly na konferenčním stolku. Nic mě okamžitě netrklo.

Byla jsem trochu roztěkaná. Mé tělo bylo stále žhavé z kontaktu s Maggie.

„Tak na co se budeme dívat?“ Zeptala jsem se do éteru. Rozhlédla jsem se po kamarádkách a myslela si, že je něco špatně, ale nemohla bych na to ukázat prstem. Nikdo se mi nedokázal podívat do očí.

„Grr! Nemohly jsme se rozhodnout,“ vzdychla Kyla. „Dala jsem jim moc velký výběr!“

„Proč si nejdříve neobjednáme pizzu, umírám hlady,“ promluvil za mnou hlas. Ach, rozpoznala jsem ten hlas. Cítila jsem, jak jen z toho, že ho slyším, začínám vlhnout.

„Čau, Mags,“ řekla Austin. „Dovol mi představit tě všem,“ pokynula do místnosti. Maggie se z dveří, o které se opírala, vydala do obývacího pokoje. Musela si dát rychlou sprchu, protože její vlasy byly vlhké. Měla na sobě šedé flanelové tepláky a černé tílko.

„To je v pohodě, všechny tu znám,“ řekla, když Austin vypadala zmateně. „Čau, holky,“ pozdravila nás.

„Ahoj,“ odpověděly jsme jednohlasně a všechny taky vypadaly zmateně z toho, že nás všechny zná.

„Jak znáš Spencer?“ Zeptala se Austin své sestry a v obličeji měla vepsané zmatení.

„Ach, potkaly jsme se nahoře, že Spencer?“ Mrkla na mě a já zčervenala. Já, já, Spencer Carlinová zčervenala. Přikývla jsem bez mluvení, protože jsem v tuhle chvíli nevěřila svému hlasu. Ušklíbla se, když viděla efekt, jaký na mě má.

„Jé, jak se karta obrátila,“ řekla mi a do značné míry ohromila zbytek skupiny, která přihlížela scéně, co se před nimi odehrávala.

Austin doteď mlčela. Téměř byste mohli slyšet, jak jí v mozku šrotují kolečka. Způsob, jak se její nádherné obočí zvedlo, když dospěla ke svému vlastnímu závěru a podívala se zlostně na svou starší sestru, byl téměř komický.

„Nevěřím ti!“ Zakřičela a všichni jsme lehce nadskočily.

„Nevím, o čem to mluvíš,“ řekla s úšklebkem Maggie, když odešla zpátky do chodby, „zakřičte na mě, až dorazí pizza,“ zvolala přes rameno, jak její sexy zadeček odkráčel pryč. „Addison, drahoušku, vyřiď mé srdečné pozdravy, ty víš komu!“

Všichni jsme se na sebe podívaly. Adidison po slovech na rozloučenou znachověla.

„Fajn, tak to bylo divný,“ řekla Austin a zavrtěla hlavou. „Co kdybychom objednaly pizzu, převlékly se a pak můžeme prodiskutovat, jak šíleně divná to byla konverzace?“ Všechny jsme mlčky přikývly a pak začaly klábosit, když jsme se snažily rozhodnout, co objednáme.

Pizza dorazila a Austin vzala nějakou nahoru Maggie. Zdálo se, jakoby tentokrát nechtěla svou sestru kdekoliv v naší blízkosti. Nemůžu přijít na to proč!

Usadily jsme se po místnosti s krabicemi s pizzou na stole. Austin zmáčkla na přehrávači play a v pozadí začala tiše hrát hudba.

Nebyla jsem jediná zvědavá, jak Addy znala Maggie.

„Tak, jak to, že znáš sestru Austin?“ Zeptala se s nakloněním hlavy Madison. Všichni jsme se dívaly na Addison a čekaly, až odpoví.

„Chodí do školy s mojí kamarádkou Kate, občas spolu trávíme čas,“ odpověděla s pokrčením ramen.

„Kate s Porsche?“ Addison přikývla a Madison vypadala zmateně. Zdálo se, že v Madisonině hlavě odešla žárovka.

„Mně to vůbec nevadí, chica,“ odpověděla s mrknutím na Addy, která v odpověď sklopila hlavu.

„Musím přiznat, že je Maggie docela bezva,“ dodala.

„To je,“ dodala Kyla.

„Jak to, že vy dvě k čertu znáte moji sestru?“ řekla Austin a zněla pěkně překvapeně. Musím přiznat, že mi ta myšlenka také proběhla hlavou.

„Emmm, no…“ mumlala Madison a dívala se na mě. Co to má společného se mnou, pomyslela jsem si.

„Je to v pohodě, je bezva,“ vložila se do toho Addison a kývla mým směrem. Začínám si připadat trochu ztracená a také Austin podle výrazu její tváře.

„Poví mi někdo, o co tu k čertu jde?“ Zvolala, „moje sestra ví víc o mých kamarádech než já. To je prostě špatné,“ chápala jsem její připomínku.

„No…“ začala Madison. „Víte, že Kyla a já máme malý byznys s dvd pornem…“ přikývly jsme. Pozorně jsme ji všechny sledovaly kromě Kyly, která si s trochu přílišnou pozorností studovala své nehty. „Také obchodujeme na Dukově a Maggie je náš tamní kontakt…“

Austinino obočí se v tuhle chvíli prakticky odplazilo z její hlavy. „A co nevíte, je, že na Dukově a Kingově je docela vysoká poptávka po umm… lesbickém pornu…“ odkašlala si, než pokračovala. „Aha, tak takhle znáte Maggie… a Kate“. Austin se bleskově otočila, aby viděla na Addison, která pro změnu hledala pohledem podporu u mne. Vypadala jako srna oslněná dálkovými světly. Kurva do hajzlu. Tohle není dobré.

„Takže jste s Kate dobré kamarádky?“ Zeptá se Austin Addison.

„Um, jo. Trávíme spolu čas,“ odvětila Addison. Austin se na ni hledí a najednou se jí rozsvítilo.

„Panebože, ty jsi Kateina přítelkyně,“ vyhrkla. Addison zbledla.

„Úžasný! Je tak zasraně sexy! Není divu, že si nikdy na večírcích s nikým, nic nezačala, když měla tebe.“

No to mě poser! Myslím, že mi mozek právě vytekl z ucha.

Tak si to ještě jednou zopakujme.

Fajn, takže, věděla jsem, že se Addison vídá s Kate. Bylo to něco, co vyšlo najevo, když jsme se potkaly. Taky vím, že Addison není připravená na to, aby byla vyoutovaná ve škole. Nicméně soudě podle reakce Austin, pěkný vzhled a nohy, pro které se umírá, to není vše, co mají v téhle rodině společné!

Nechte mě to ověřit…

„Austin, ty jsi lesba?“ Zeptala jsem se jí.

„Mmmm…“ z jejích rtů nic nevyšlo.

„Ano, moje sestřička je jasná malá lesbička,“ zvolal z kuchyně hlas a Austin si dala hlavu pod polštář pohovky a hlasitě zasténala.

„Díky za vyoutování, Maggie,“ zaječela zpod polštáře.

„Neboj se toho, jsi v dobré společnosti,“ zavolala nazpět. „Proč se nezeptáš Madison a Kyly, co spolu provádějí, když dostahují všechno to lesbické porno?“

Co. To. Kurva! Můj mozek je teď zcela vypnutý. Kouknu na svoje kamarádky, jejichž sexualita byla právě zpochybněna a k mému dokonalému překvapení vidím, jak jsou jejich prsty propletené, jak spolu sedí a drží se za ruce… Ugghh! Tohle je jediná myšlenka v tomhle holčičím mozku.

„Um, jo. Jsme tak trochu zamilovaný,“ přizná stydlivě Kyla a políbí svou přítelkyni jemně na rty. Meerrgghh! Tohle je až moc informací… nelze je pobrat… nelze je pobrat!

Ach, Bože, to není konec! Ojeďte mě něžně motorovou pilou!...

Maggie vejde do pokoje. Převlékla se do upnuté černé bavlněné košilky a nejkraťoulinštějších trenýrek, co jsem kdy viděla. Myslím, že jsem zamilovaná. Byla jsem poblázněná do Austin, ale tohle musí být naprostá tělesná touha. Do prdele, kurva, kurva, kurva… udělala jsem to znovu.

„Spencer,“ promluví ke mně Maggie. Musím zapnout mozek, tak abych mohla odpovědět.

„Mghhh!“ Ach, to se ti zasraně povedlo. Dej si ocenění! Rozhlédnu se po holkách. Addison se na mě dívá se soucitem. Je jediný člověk, kromě Kate, kdo ví, že jsem lesba. Tak nějak si nemyslím, že to bude takhle nadlouho…

„Ach a pro případ, že by vás to zajímalo, nemyslím si, že tady Spencer je hetero malá slušná školačka, jak předstírá,“ nadhodí Maggie poznámku přes rameno, když se její, ach, tak pěkný zadek vytratí v chodbě a nechá ta slova viset ve vzduchu.

Všechny oči jsou teď na mě. Svěsím hlavu. Napětí v místnosti je husté.

„Em, možná jsem tak trochu lesba,“ řeknu a pozvednu ruku, s palcem a ukazováčkem dva centimetry od sebe. Addison vezme mou ruku a pohne prsty co nejdál od sebe.

Madison si odkašle, „Spence, způsob, jakým jsi slintala, mě jen nutí si myslet, že jsi velké lesbické dítě.“

Hehe, přistižena při činu!

„Někdo D.E.B.S. (pozn. film s lesbickou tematikou)?“


4

„Potřebuju pití,“ řekla Austin, když vyskočila z gauče, na kterém seděla. „Lidi?“ Zeptala se.

„Ano.“ „Jo.“ „Jedno pro mě.“ „Ach, Bože, ano.“ To poslední bylo ode mě. Addison se smála zoufalství v mém hlase.

„Vidíš, že to nebylo tak těžké, Spencer, že?“ Dobírala si mě. Addison byla jedním ze dvou lidí, co věděli, že jsem lesba. Před dnešním večerem byla tou druhou přítelkyně Addison, Kate. Ano, je to zajímavý příběh, ale o něm vám teď neřeknu, mrzí mě, jestli vás mé zastřené zmínky zmátly. Nicméně na mysli mám naléhavější věci. Jako sestru Austin.

Když mluvíme o vlkovi…

„Myslím, že bychom měly příští víkend uspořádat večírek,“ řekla Maggie, když pomáhala Austin přinést piva. „Máma a táta jsou na celý týden pryč, tak pojďme využít výhody. Běžný postup. Já rozhodím pozvánky,“ odmlčela se. „Myslím, že bychom sem taky měly pozvat tvoje kamarádky,“ ušklíbla se, když pohlédla na naše stále šokované tváře.

„Addison,“ pokračovala. „Je tu příští víkend Kate?“

„Je, ano. Jsem si docela jistá, že má čas. Právě jsme spolu chtěly trávit čas, ale večírek zní dobře.“ Odpověděla, vzala si od Austin dvě piva a jedno mi podala.

„Spencer?“ Zeptala se s pozvednutým obočím.

„Hm, ano. Myslím, že moji rodiče jsou znovu pryč, takže mám volno,“ Maggie se na mě usmála, upřeně na mě hleděla a přísahám, že její oči na sekundu ztmavly. „To je skvělý. Předpokládám, že vy dvě hrdličky jste pro. Myslím, že tam budete znát všechny?“ To bylo zjevně mířeno na Kylu a Madison.

„Máme čas, broučku?“ Zeptala se Maddy Kyly.

„Nemám nic, co bych nemohla udělat další den,“ řekla Kyla a pohlédla na Maggie. „Možná bych měla zvednout tržby,“ pokrčila rameny.

„Pro rány boží, Kylo, to je vše, na co dokážeš myslet?“ Dobírala si ji Madison.

„Téměř vše,“ odvětila brunetka s přidrzlým úsměvem namířeným ke své přítelkyni.

Obrátila jsem oči v sloup. To je něco, co jsem zdokonalila.

„Dobře. Kylo, potřebuji, abys mi s něčím pomohla, pokud ti to nevadí. Chci, aby to byl ten největší večírek!“ Maggie zněla vzrušeně.

Co je tak skvělého na bandě opilých puberťáků, co zvrací a omdlívají, pomyslela jsem si. Moje zkušenost s večírky byla poměrně omezená, ale na jednom nebo dvou jsem kdysi v Ohiu byla, díky Glenovi samozřejmě. Nebyla jsem ohromena, takže jste nemohli vědět, o čem byl ten rozruch. No, předpokládám, že tam budou moji přátelé a samozřejmě Maggie, tak to snad nebude tak špatné? Pohlédla jsem tam, kde seděl můj nový objekt fantazie, který se teď dělil o gauč s Austin.

„Jasně, stačí říct, Maggie,“ souhlasila Kyla, „stejná odměna jako posledně?“

„Né, fuj ty potvoro. Být pozvaná jako platba stačí!“ Sestřelila Kylu pohledem a ta jen pokrčila rameny.

„Za pokus to stálo, Ky,“ řekla Madison, když si znovu lokla ze svého piva. Kyla se jen uculila. Nikdy nepřestane!

Austin vyskočila z křesla a všechny nás překvapila.

„Jdu se převléknout,“ řekla, protáhla se a odhalila kousek svého břicha. Měla díky běhání skvělou postavu, jako já. „Vy dvě vypadáte, že máte pohodlí,“ gestikulovala na mě a Maggie, zatím co jsme seděly ve svých trenýrkách.

„Jdete vy všechny?“ Zeptala se zbytku oblečených, které v souhlas zamumlaly a následovaly jí do chodby.

„No, tohle je pohled, na který bych si dokázala zvyknout,“ vzdychla Maggie a sledovala, jak pohupující se zadečky mých kamarádek mizí po schodech nahoru.

„Hej,“ zakřičela jsem a hodila jí na hlavu polštář. Ano! Trefa! Naklonila se na bok gauče a málem přepadla. „Je to tvoje sestra!“

„Ty malá mrcho,“ řekla a vrátila mi polštář, který mě minul o kilometr, když jsem vyskočila ze svého místa. Samolibě jsem se na ni usmála.

„Chyť mě, když to dokážeš!“ Trapné, já vím, ale otočila jsem se a uháněla za gauč, na kterém předtím seděly Kyla a Madison. Bylo to nejdál od místa, kde seděla Maggie.

„Ach, to chytím, Spencer, chytím,“ slíbila zastřeným tónem, ze kterého se mi zadrhával v hrudi dech a srdce mi zrychlilo. Do prdele! Co jsem to začala?

Začala jsem panikařit, když mě pronásledovala přes nejasně osvětlenou místnost. Nebyla jsem si jistá, jak reagovat teď, když situace zvážněla. Pokračovala v kráčení po měkkém koberci ke mně. Chodidla se jí bořila do dlouhých chlupů, jak se záměrem postupovala. Nebyla jsem si jistá, co to bylo za záměr, ale rozhodně nějaký měla. Když obešla druhý konec gauče, za kterým jsem stála, tak jsem začala ustupovat, náhle jsem se zastavila, jak jsem koleny zezadu narazila do měkké kůže. Když viděla, že mě má v pasti, tak zrychlila, až byla čelem ke mně. Připomnělo mi to naše dřívější setkání, až na to, že tentokrát měla hodně navrch.

Něžně mě strčila do ramen a mé tělo vzdalo poslední zbytky kontroly, když se mi nohy podlomily a já padla zády na gauč za sebou. Na její krásné tváři se objevilo něco, co se dá popsat jen jako zlotřilý úsměv. Položila mi ruce na ramena a následně si na mě obkročmo sedla.

Upřeně mi hleděla do očí, zvedla ruce k mému obličeji a jemně mi zastrčila vlasy za uši.

„Jsi tak krásná. Nemohu na tebe přestat myslet,“ obdivovala mě. Trochu mě to zaskočilo, předpokládala jsem, že její úmysly byly o dobývání, ne o starání se a uznání.

Stále omráčená touto myšlenkou jsem byla ohromená, když jsem ucítila její rty setkat se s mými. Zostra jsem se nadechla. Stále se držela, se rty spočívajícími jemně na mých. Nemohla jsem si pomoci, ale pootevřela jsem je, když znovu zvedla ruce a uchopila můj obličej, až pak zvýšila tlak polibku. Když přeběhla špičkou jazyka mezi mými rty, tak jsem pomalu vydechla a v odpověď svá ústa otevřela. Chtěla jsem ji ochutnat a cítit její jazyk v sobě. Líbaly jsme se s rostoucí vášní. Jazyky zápasily, hrudě se zvedaly a klesaly, ruce zamotané ve vlasech.

Začala být extrémně vzrušená. Mohla jsem to říct, protože při každém okamžiku, když jsme se políbily a pokaždé, když se její pátrající jazyk střetl s mým, ke mně přirazila. Její měkký pahorek tlačil na můj a já mohla cítit žár našich těl oddělených jen tenkou bavlnou našich trenýrek.

„Mmmm,“ zasténala jedna z nás hlasitě, myslím, že jsem to byla já.

„Spencer, musím přestat,“ odtáhla se ode mě rychle a nechala mě zalapat po dechu ve studeném vzduchu, který nahradil její teplou přítomnost.

„Proč?“ Tázala jsem se jemně, když jsem pohlédla do tmavých bazénů jejích očí.

„Protože, jestli budeme pokračovat, tak tě moje sestra najde ve velmi kompromitující poloze s mým jazykem zabořeným ve tvé horké, vlhké kundičce,“ řekla přímo do mého ucha a poté vyskočila a ustoupila. Očividně byla více naladěná na dění okolo, protože v tu chvíli se ostatní přiřítily dveřmi a pořád se dohadovaly o tom, na který film se budou dívat.

Pohlédla jsem letmo na Maggie a ta se usmála. Zachytila jsem Addisonin zvídavý pohled, který mi věnovala, když si všimla mé pozice na jiném gauči, než jsme předtím seděly. Podívala se na Maggie a lehce se zamračila. Přistoupila k místu, kde jsem nyní seděla s nohou přes nohu a naznačila mi, abych roztáhla nohy, aby si mezi ně mohla sednout. Vyhověla jsem a posunula se dozadu k opěrce gauče a ona se uvelebila. Zrcadlový obraz toho, jak jsme seděly předtím. Objala jsem ji pažemi a přitáhla si ji k sobě blíž, když se opřela o mé tělo. Zhluboka jsem se nadechla a její vůně uklidnila žár v mém těle. Neptejte se mě proč. Prostě uklidnila.

Rozhlédla jsem se po místnosti a zachytila jsem všechna děvčata, jak na mě vrhají kradmé pohledy a očima se tázajíc na naši blízkost. Všechna kromě Maggie, její výraz byl odměřený, ale mohla bych říct, že nebyla šťastná z toho, jak Addison posoudila situaci a přivlastnila si mě. Žárlila, dokonce byla naštvaná a brzy se vzdálila do svého pokoje a oslnila mě nečitelným pohledem, když odcházela a já neměla tušení, co se mezi námi stalo, ale naše setkání se mi neustále odehrávalo v hlavě.

Jen tak jsme si nějakou dobu povídaly, protože jsme se rozhodly vzdát se myšlenky na sledování filmu, jelikož jsme se prostě nemohly dohodnout, na co se dívat. Momentálně jsme sledovaly, jak spolu Madison a Kyla mluví, Madison má hlavu v Kylyině klíně a Ky jí něžně hladí vlasy, teď to pro mne bylo tak evidentní. Madison mluvila hlubokým tónem, když nám povídala, jak se daly dohromady. Ano, uhodli jste, příběh na někdy jindy, tohle byla její stránka, kterou málokdo viděl. Věděla jsem, že existuje, ale zřídka v blízkosti lidí odhodila svůj štít, musí se cítit hodně v bezpečí ve chvíli, kdy se otevře takovým způsobem. Kyla povětšinou mlčela, jak shlížela na svou přítelkyni, sledovala, jak mluví… občas se vmísila, aby ji opravila, nebo jemně vynadala, když to Madison přeháněla s dramatičností. Byla to scéna hřející u srdce.

Jak kolem mě dál pokračovala konverzace, zjistila jsem, že má mysl si prochází šokující události dne. Vůbec poprvé jsem políbila jinou holku a nemohlo to být víc sexy. Byla jsem předmětem neobratných polibků divného kluka, ale to mě nechalo s touhou, se kterou jsem musela pokračovat ve svém průzkumu. Znovu jsem se letmo podívala na Maggie. Pořád se na mě dívala se stejným výrazem, který měla dříve. Nevěděla jsem, co si o tom myslet.

Všechny jsme v sobě měly v tuto chvíli několik piv, byly jsme všechny pěkně piclé a Austin právě vytuhla vedle Maggie. Opustila jsem Addisonino teplo kvůli pauze na záchod a na své cestě zpět jsem zašla do kuchyně pro rychlou sklenici vody. Naplnila jsem sklenici a otočila se, abych se vrátila do obývacího pokoje a setkala se tváří v tvář Maggie.

„Nevadilo by ti pomoct Addison dostat mou opilou sestru do postele?“ Zeptala se, aniž by se mi opravdu dívala do očí.

„Jasně,“ otočila jsem se k odchodu právě ve chvíli, kdy do kuchyně vešla Addison.

Přistoupila ke mně zezadu, objala mě kolem pasu a přitulila se k mému rameni, kam mi dala pusu.

„Pospěš si, potřebuju svou Spencer zpátky,“ zamumlala Addison s tváří zabořenou pořád do mých vlasů.

„Uvidíme se nahoře?“ Tázala se Maggie a konečně se její pohled střetl s mým se zamyšleným pohledem ve tváři, když opouštěla kuchyň.

***

Když jsem se probudila, vedle mě na posteli bylo jen jedno teplé tělo. Přivinula jsem se k ní zezadu blíž, takže jsme se tulily. Odhrnula jsem jí vlasy stranou a něžně ji začala líbat na zátylku. Lehce se proti mně posunula, pořád spala a já o tom opravdu nepřemýšlela, jen jsem následovala své přirozené instinkty.

Natáhla jsem se pod deku, kterou jsme byly přikryté od pasu dolů, a začala ji hladit nahoru po stehně. Její pohyby zesílily, stejně jako její tiché sténání napůl ve spánku. Více se probrala a znovu zasténala „Spencer…“.

Myslela jsem, že to byl nejerotičtější zvuk, jaký jsem kdy slyšela. Polibky jsem si klestila cestičku od jejího obnaženého ramene pomalu zpět ke krku a zastavila se, abych něžně okusovala její ušní lalůček. Hrdelně jsem zavrčela, cítila jsem primární nutkání vzít si tuhle ženu a označit si ji jako svou.

Pokračovala jsem s polibky, dokud jsem se nevrátila k jejímu zátylku. Vzala jsem opálený sval a jemnou pokožku její šíje mezi zuby a držela ji v zajetí. Když se ke mně tlačila dál, začala jsem sunout svou ruku přes její bok, kolem pasu a vklouzla jsem pod její košilku. Pokračovala jsem na své cestě a hladila jí břicho a pak jsem se posunula nahoru. Zastavila jsem a něžně dráždila citlivou pokožku hned pod jejími prsy.

„Spencer… ach, Bože, prosím…“ cítila jsem z jejích jemných slov záplavu vlhkosti.

Už jsem nepotřebovala žádné další pobízení, tohle pro mě byla cesta objevování a já si vychutnávala každý moment, co byla moje kůže v kontaktu s její. Posunula jsem svou ruku a něžně ji otírala zboku jejích prsou. Chvěla se proti mně, napínajíc se proti mému sevření jejího krku. Hluboce jsem varovně zavrčela a ona se uvolnila. Pomalu jsem směrem vzhůru kopírovala křivku jejího prsa a nechala jsem její bradavku ztvrdnout, když se s ní mé chladné prsty poprvé setkaly.

Z jejích rtů tiše unikl další sten. Něžně jsem kroutila její ztuhlou bradavkou mezi palcem a ukazováčkem a jemně za ni tahala, když se na mě přitlačila, stále ukotvená mými zuby. Uvolnila jsem její bradavku a třela jsem ten jemný vrcholek svou dlaní a začala jsem ho jemně hníst. Po celou tu dobu byla má druhá ruka uvězněná mezi našimi teplými těly.

Pomalu jsem se posunula a začala jsem sjíždět přes její zadeček. Poté, co to vyvolalo z jejích krásných úst další sténání, jsem pomalu rukou vklouzla pod ní a natáhla se, abych uchopila její druhé prso. Držíc ji proti svému rozpálenému tělu, zády k sobě, prsa v obou rukách, jsem byla v nebi. Přirazila k mému klínu a já zalapala a téměř jsem uvolnila své sevření jejího krku. Mohla jsem cítit, jak se mé vztyčené bradavky pevně tiskly k jejím ohebným zádům. Začala jsem hníst obě prsa současně.

„Víc…“ vydechla a silněji se proti mně třela zády.

Vyhověla jsem tím, že jsem volnou rukou pomalu sklouzla od jejího prsa dolů, dokud jsem ji něžně neuchopila. Mohla jsem přes její titěrné šortky cítit žár.

Tam jsem se zastavila. Opravdu jsem neměla ánung, co to dělám a tohle vše začínalo být na můj chtíčem zamlžený mozek trochu moc. Byla jsem v posteli s krásnou ženou, která chtěla, abych se jí dotýkala. Ve skutečnosti její tělo žadonilo, abych se jí dotýkala. Každé tiché zalapání po dechu, vzdech a sten mě poháněl kupředu… kupředu k něčemu, co jsem neznala.

Vycítila mé váhání, překryla mou ruku svou a zvýšila tlak na svůj vrcholek. Propletla prsty s mými a vedla mou ruku nahoru a u pasu šortek se zastavila.

„Spencer?“ jemně jsem ji trochu kousla do krku, čímž jsem naznačila souhlas a ona sjela našima rukama pod oblečení do jejích kalhotek. Mé smysly explodovaly, když jsem se setkala s jejím horkými, vlhkými záhyby, dotýkala jsem se sebe a věděla jsem, co potěší mě, ale tohle celé byla nová zkušenost. Zastavila naše ruce, jak mě nechala zvyknout si na nové prostředí.

Váhavě jsem ji svými konečky prstů začala prozkoumávat. Šla jsem na to hodně jemně, bála jsem se, že jí svou nezkušeností ublížím. Posunula se proti mně a já mohla cítit, jak se jí zrychlil srdeční tep. Pochopila jsem to jako znamení povzbuzení.

V duchu jsem zaťala zuby a začala jsem pravidelně pohybovat rukou, postupně jsem ji laskala delšími a delšími tahy přes závoje. Na své cestě jsem se setkala s tvrdým uzlíkem jejího klitorisu. Když jsem přes něj přejela, prudce v mé náruči nadskočila a já ji pevněji přidržela u sebe. Možná jsem v tom byla nováček, ale věděla jsem, že mám hodně velkou kontrolu a přesně tak to ona chtěla.

Prozatím jsem opustila její klitoris a dál jsem pohybovala svými konečky prstů po její vlhké pokožce, jak jsem pátrala po zdroji vlhkosti a dávala jsem si na čas, protože jsem věděla, že to tak bude sladší. Jakmile jsem ho objevila, tak jsem se zastavila u vstupu, nehýbala jsem svými prsty a poté jsem je k ní jemně přitiskla. Ucítila jsem mezi prsty prosakující vlhkost. Dál jsem nešla. Teď to nebyl správný čas ani místo.

Vzala jsem viskózní tekutinu a rozetřela ji po jejích záhybech a začala jí lehce kroužit po klitorisu. Jak jsem zvýšila tlak, tak jsem zvýšila tempo. Částečně to bylo způsobeno jejími vzdouvajícími se boky proti mým prstům, tak jako mou vlastní rostoucí vášní. Přestala jsem kroužit a začala mnout, nejprve jemně. Chtěla jsem ji pomalu přivézt k vyvrcholení.

Celou tu dobu jsem druhou rukou hnětla její prso a dráždila její bradavku, tahala ji a válela mezi prsty. Mohla bych říct, že byla velmi vzrušená. Mohla jsem cítit, jak se její tělo začalo napínat a její dech se zrychlil. Její sténání bylo nyní nepřetržité, stejně jako pulsování mého klína, jak proti mně dál nemilosrdně přirážela.

Převládly mé instinkty a během několika minut jsem byla odměněna, když mi ztuhla v náruči, jak jsem naposled přitiskla prsty na její klitoris. Silně jsem ji kousla do krku, kde jsem nechala své zubů, držela jsem ji a nárokovala si ji. Cítila jsem její šťávy máčet mi prsty, když jsem jimi dál pohybovala, jak se vezla na svém orgasmu k jeho konci. Přitiskla se ke mně silně zády a otřela se zadkem o můj klitoris. Byla jsem událostmi, které jsem právě zažila, tak nažhavená, že jsem se udělala hned po ní.

Cítila jsem, jak vzala mou ruku a něžně si vložila mé prsty do úst a sála z nich vlastní vlhkost. Vyndala jsem ruku z jejích úst a přenesla si prsty ke svým rtům, nasála jsem její vůni a poté očistila zbytek jazykem. Nikdy jsem nic takového nezažila.

Mlčky jsme chvíli ležely, než jsem ji pustila a obrátila si ji k sobě, na záda, takže jsem mohla zakrýt její horká ústa svými. Polibek byl něžný a já se tímhle jednoduchým činem snažila vyjádřit svou vděčnost a vášeň. Odpověděla a jemně mi polibek oplatila, její jazyk klouzal po mém, jak se naše ústa dělila o její sladkou chuť.

Pár dalších minut jsme stále nepromluvily. Prostě jsme si užívaly pocit jedna druhé, jak jsme tam ležely.

„Spence, to bylo úžasné,“ řekla, zahřálo mě její přirozené zkrácení mého jména.

„Děkuju ti,“ odpověděla jsem s plachým červenáním. Dominantní Spencer byla prozatím spokojená. „Byla jsi úžasná, nikdy jsem…“

„Pššt, to je v pořádku,“ oplatila mi úsměv a natáhla se, aby mě pohladila po tváři, „můžeme si o tom promluvit později.“

Přikývla jsem a chtěla jsem si o té úžasné zkušenosti promluvit, ale ne právě teď.

Maggie se posadila na posteli a shlížela na mě.

„Kde je Addison?“ Zeptala se. Druhá bruneta byla dříve v téhle posteli.

„Šla udělat snídani a řekla, ať přijdeme dolů, až budeme připravené,“ znovu jsem zrudla, když se má mysl potulovala k událostem předešlé noci.

Zakručení v mém břiše vyrušilo klid mezi námi a s potěšením jsem konstatovala, že nemám ani malou kocovinu.

„Půjdu se osprchovat, Spencer, přidáš se ke mně?“ Proč ne!

Opustily jsme postel a já ji následovala do koupelny. Pustila sprchu a začala se svlékat. Jak tam přede mnou stála nahá, nedokázala jsem odtrhnout oči od jejího krásného těla. Obdivovala jsem způsob, jakým její prsa hrdě vystupovala z její hrudi a rovnou plochu jejího bříška. Oči se mi potulovaly dále dolů a zakotvily na její oholené kundičce, kterou jsem jen před krátkou chvílí hladila. Přesunula se ke mně a vzala mou ruku, pohlédla jsem jí do očí a ona se usmála.

„Moře času, Spencer,“ řekla s úsměvem.

Přistoupila ke mně a natáhla se pro lem mého černého tílka, které jsem celou dobu měla na sobě. Ve skutečnosti jsme obě zůstaly zcela oblečené. Osobně jsem měla pocit, že to přispělo k erotice toho setkání. Pohlédla mi do očí pro svolení a když viděla, že je udělené, tak mi ho vyhrnula přes břicho, prsa, hlavu a stáhla mi ho z paží.

Překvapivě jsem se nestyděla, jak jsem se s touhle mladou ženou cítila v bezpečí, věřila jsem jí ve své nejintimnější chvíli svého života a věděla jsem, že by mi nikdy neublížila. Strávila dlouhou chvíli díváním se na mé tělo. Když vycítila, že je mi příjemně, tak znovu přistoupila a stáhla mi šortky ke kolenům a s nimi i kalhotky. Pustila je a ony zbytek cesty spadly z mých nohou na podlahu.

Vystoupila jsem z nich a narovnala se před ní. Nasávala mou nahotu a pak se natáhla pro mou ruku.

„Nádherná,“ bylo vše, co řekla, když mě vedla do sprchy.

Byly jsme čelem proti sobě pod horkým proudem vody. Dlouhou chvíli jsme strávily vzájemným mytím našich těl, dala mi čas na prozkoumání jejích křivek a rovin. Bylo na tom málo sexuálního. Byla mou učitelkou a já její studentkou. Už jsem ji milovala, ale obě jsme bezvýhradně věděly, že ačkoliv mezi námi bude láska, tak nám nebylo předurčeno být jedna pro druhou 'tou pravou'.

Po dlouhé sprše strávené výměnou polibků a dotyků, ničím víc, nám naše břicha nařizovala, abychom opustily svatyni Maggiina pokoje a čelily ostatním.

Zabalila mě do osušky a já posbírala své špinavé oblečení z dlažby koupelny.

Společně jsme se oblékly a dynamika mezi námi se vrátila k přirozenému škádlení jako včera. I když bez sexuálního napětí.

„Chytej,“ řekla a něčím po mně hodila. Moje reflexy jsou poměrně rychlé, tak jsem natáhla ruku a chytila… její kalhotky? Zmateně jsem se na ni dívala.

„Suvenýr,“ vysvětlila. Vykulila jsem oči, když jsem si uvědomila, že jsou to ty, které právě sundala.

„Díky,“ uculila jsem se, když jsem si je strčila do kapsy svých riflí. Kdo jsem, abych se dívala koňovi na zuby?

Nyní jsem byla oblečená do čistých věcí. Mých oblíbených obnošených džínsů a trička, pohodlně neformálních na odpočinkovou neděli. Byla oblečená podobně, když jsme zamířily dolů.

Jakmile jsme dorazily do kuchyně, tak jsme byly napadeny nebeskou vůní.

Austin a Addison seděly kolem mramorového snídaňového ostrůvku a před nimi byla hromada jídla. Když nás uslyšely vejít, vzhlédly od plných talířů.

„Můj ty Bože, tohle všechno jste udělaly vy dvě?“ zvolala jsem.

„Uh, uh,“ kývla Addison s plnou pusou něčeho, co vypadalo jako palačinky. Polkla: „Jo, čekala jsem, že nakrmím i Kylu a Maddy, ale ty musely odejít. Maddy má dneska zápas.“

Do prdele, na to jsem zapomněla. Hrál Glen. No, dobrá. Obvykle jsem to na jeho zápasy zvládala, ale pro jednou to nebude vadit. Věděl, že přespávám a bylo nepravděpodobné, že vstanu před polednem.

„Takže víc pro nás,“ řekla jsem, naklonila jsem se pro talíř pro každou z nás. Naplnila jsem první talíř trochou od všeho a předala ho Maggie, která stála za mnou a opírala se o dřez. Oběma jsem nám nalila sklenici džusu a začala jsem si nandávat na svůj talíř.

„Ááá, Spencer je zaláskovaná,“ dobírala si mě Austin a já na okamžik zrudla.

„Jen žárlíš,“ opáčila Maggie. „Včera večer jsi spala sama, kdežto já měla v posteli dvě nádherné ženy,“ samolibě se uculila na svou mladší sestru.

„Jo, dobře ti tak za tolik pití a vytuhnutí, než jsme se dostaly k tomu dobrému,“ zavrtěla jsem na ni obočím a ušklíbla se.

„Stěží můžu dneska ráno chodit,“ dodala Addison. „Spencer je divoška.“ V tu chvíli jsem vyprskla svůj pomerančový džus a obě, Addy a Maggie, mi přispěchaly na pomoc.

„Spencer, jsi v pohodě?“ Zavrkala Maggie.

„Tady, já se o to postarám.“ Řekla Addison a poplácala mě po hrudi papírovou utěrkou. Byl jsem ohromená, tvář Austin byla k nezaplacení, jak to všechno vstřebávala.

„Nemůžu uvěřit, že dokážeš tak dobře zvládnout dvě ženy,“ poznamenala Addison a začervenala se. „Nenapadlo by mě, že máš tolik zkušeností.“

Austin to vstřebávala s vykulenýma očima.

„Už ses potkala s Kate, že?“ Zeptala se Austin. Ano, už jsem ji potkala. Jen jednou, ale nebyla to holka, se kterou se můžete dát do křížku a očekávat, že odejdete se všemi svými životně důležitými orgány.

„Bude mi tě líto, až to zjistí,“ dokončila se zavrtěním hlavy. Taky mi to bude líto. „Je to tvoje kamarádka Mag,“ další zavrtění hlavy a zklamaný pohled na její sestru, než toho nechala.

Zbytek snídaně byl bez zvláštních událostí. Pomohly jsme Austin a Maggie uklidit. S tichým usnesením jsme nechaly Austin mimo zasvěcení do událostí včerejší noci. Ušklíbla jsem se sama pro sebe, věděla jsem, že umírá touhou zjistit, co se stalo.

Když jsme se rozloučily, tak mě Maggie odtáhla stranou.

„Spence, vím, že jsme spolu nemluvily. Prosím, ani na chvíli si nemysli, že je mezi námi hotovo,“ řekla sladce a něžně mě vzala za ruku a táhla mě k sobě.

„Tenhle týden budu někdy na King, abych roznesla pozvánky na večírek. Máš chuť jít se mnou na mini rande, takže si o tom můžeme promluvit?“ Dokončila a začala mi dávat něžné polibky na ruku.

„To bych ráda,“ odpověděla jsem jí tím, že jsem si ji přitáhla do vášnivého polibku a něžně jsem ji držela za zátylek. Viděla jsem, jak Addison čeká, aby se dostala domů, tak jsem se od těch mučivých rtů odtáhla a vydala se ke dveřím.

„Ještě jednou děkuji.“

„Bylo mi potěšením,“ odvětila 'bylo mi potěšením'.


5

Pondělí se na můj vkus překulilo až moc rychle. Nemyslím si, že někdy zapomenu na víkend, který jsme právě prožily. Říct, že mi změnil život, by bylo slabé slovo.

Události mi daly novou důvěru a sebevědomí, které mi po delší dobu scházely. Byla jsem lesba, přiznala jsem to svým kamarádům a měla jsem jejich podporu. Nezáleželo mi na tom, že jsem ohledně toho nemohla být otevřená.

Přešla jsem parkoviště od místa, kde Glen zaparkoval svoje auto. Šla jsem přes trávu před školu a zamířila jsem ke své skříňce. Otočila jsem hlavu, když jsem zaslechla křik. Zase ti zasraní sportovci. Jeden z nich přepadl prváka a jeho zápisky rozhodil po chodbě. Nesnášela jsem to, ale neměla jsem kuráž jít tomu chudákovi na pomoc. Uviděla jsem jít chodbou Glena a on zavolal na toho přitroublýho sportovce a odvedl pozornost od jeho kořisti. Letmo pohlédl na mě a usmál se, než společně odešli a nechali prváka, aby po chodbě sbíral své zápisky.

Některé papíry mi přistály k nohám. Sklonila jsem se, abych je zvedla a podala mu je, když se rozhlížel po svých posledních věcech.

„Díky,“ řekl neznámý chlapec a cpal si zápisky do svého baťohu. „Já, em, musím teď jít do třídy,“ zamumlal.

„Čau, Miku.“ Vynořila se vedle mě Kyla a oba nás překvapila, měla bych jí koupit zvoneček.

„Em, čau, Ky,“ zdál se být překvapený, že si pamatuje jeho jméno. Vidíte, tohle bylo na Kyle skvělé, všechny znala.

„Díky za ty věci, co jsi mi onehdy dal,“ zašvitořila. Upřímně Ky, na Red Bull je trochu brzy. Pravděpodobně byla celou noc vzhůru a dováděla s Madison v posteli. Pořád je to těžké pobrat!

„Žádný problém, prostě mi dej vědět, pokud budeš potřebovat něco jiného,“ stydlivě se na ni usmál, jé, hele, někdo se nám zabouchnul. Velká škoda, že má špatné vybavení, pomyslela jsem si. Neřekneme mu to, necháme jeho fantazii naživu.

Fůj! Možná ne, víte, co si myslím o klucích a jejich prasečích myšlenkách!

Děcko odešlo. „Tak co to bylo?“ zeptala jsem se jí.

„Kdybych ti to řekla, musela bych tě zabít,“ zavtipkovala.

„Pokud slíbíš, že na to půjdeš pomalu, tak bych s tím dokázala žít!“ Zaflirtovala jsem a mrkla na ni.

„Spence, vím, že jsi pořád velká neznámá, když přijde na tvé sexuální zkušenosti, ale věř mi, když ti povím, že by ses nemohla Maddy rovnat, ta holka je v posteli šílená.“ Nechala mě tam v chodbě stát s otevřenou pusou. Tohle nebyl druh věci, kterou jsem očekávala, že od Kyly uslyším. Sebrala jsem svou čelist z podlahy a následovala ji do třídy. Stejně, má podezření byla správná!

„Díky Bohu,“ povzdechla si Austin, když odhodila svůj batoh dolů na jídelní stůl. „Pondělí je vždycky zabijácký.“

Všechny jsme na souhlas přikývly. Pusy plné čehosi, co jsme měly dneska k obědu. Kyla seděla vedle Madison a já seděla naproti hrdličkám, s Addison a Austin po obou mých stranách.

Jedly jsme v příjemném tichu. Odhalení o víkendu nás spolu sblížilo a zbořilo jakékoliv zdi, které nám bránily úplně si důvěřovat. Byl to fantastický pocit a já si ho hýčkala.

„Viděla jsi včera večer Kate?“ Zeptala se Madison Addison. Bože, nikdy jsem si neuvědomila, jak podobně jejich jména zní. O co šlo?

Kate, Addisonina přítelkyně byla povětšinu víkendu mimo město, ale doufaly, že včera večer stráví nějaký čas spolu.

Addison přikývla. Pusu měla pořád plnou sendviče.

„Myslím, že se někomu včera večer dostalo akce,“ řekla jsem a zvedla jsem sugestivně obočí. Naklonila jsem se blíž a odhrnula její dlouhé vlasy stranou, odhalujíc tmavou modřinu na krku. Vypadalo to jako kousanec. „Zvrhlíku,“ zamumlala jsem jí chraplavě do ucha.

„Spencer,“ zakňučela Addison a odstrčila mě stranou. „Jen žárlíš, páč se ti včera večer ničeho nedostalo. Mrcho!“

Smála jsem se a nechala jsem její vlasy spadnout přes cucflek.

„Kdo říká, že se jí nedostalo?“ Poznámka přišla od Austin, která soustředně sledovala naši komunikaci. Zrudla jsem a to posloužilo k tomu, že jsem se stala středem pozornosti.

„Jé! Pověz nám víc,“ Kyla se naklonila k Austin, jako by tajila tajemství života. „Zrovna jsem ji tohle ráno zlobila ohledně toho, že je v posteli jako divoká kočka,“ řekla. Panebože, prosím, otevři se zem a spolkni mě.

„Hmmm, dobrá představa, Ky a nejsi první, kdo to říká,“ hodila pohledem na Addison, která se zlostně zadívala, ale zčervenala. Kyla vypadala zmateně.

Austin se usmála a otevřela svou tašku. Měla něco v dlani. Pokynula nám všem, abychom se k ní naklonily blíž. Otevřela svou dlaň a… A já sebou přímo tam skoro sekla! Měla v ruce moje kalhotky.

Nebuďte příliš nadšení, vypadalo to, že jsou vyprané. Pro rány boží obědvala. Pochybuji, že by k jídelnímu stolu přinesla jedny z mých špinavých spoďárů, ale nikdy nevíte.

Ehm, zpátky k mým kalhotkám, byly černé krajkové pro případ, že by vás to zajímalo. Tanga, ne obyčejné, než se zeptáte, chlípníci! Zajímalo by mě, kam se poděly.

Upřeně na mě hleděly čtyři páry očí. „Ummmm,“ opravdu bych si měla udělat nějaké kartičky s nápovědou pro situace jako je tahle.

1. Omluvám se, můj mozek právě přestal kvůli nadměrné stimulaci pracovat.

2. Prosím umístit do tmavé, dobře ventilované místnosti, dokud nevychladne.

3. Operace by se měly vrátit k normálu, když se sníží tělesná teplota.

4. Resuscitace může být vyžadována, je-li trauma závažné povahy. Ta by měla probíhat z úst do úst. Postup může provádět jen ten, kdo vypadá jako Angelina Jolie.

„Ahoj kosmonautíku. Dostaň svou hříšnou mysl zpátky sem,“ řekla Madison a natáhla se přes stůl, aby mě plácla ze strany do hlavy. Au! To bolelo.

„To bolelo,“ zafňukala jsem a rozhlédla se kolem stolu po svých kamarádkách. Ty všechny mlčky vyčkávaly, aby se dozvěděly, jak Austin získala moje kalhotky.

„Kde jsi je k čertu získala?“ Addison byla první, co to prolomila. „A proč já jsem nedostala jedny?“ Zamračila jsem se na ni a ostatní jen vypadali zmateně. „Ááá, Spencyčka je naštvaná,“ řekla Addy usmívajíc se mému nepohodlí.

„Někdo požádal mou sestru, aby si je nechala, aby na ni nezapomněla,“ Austin už prostě déle nedokázala zadržet úšklebek. Vybuchla smíchy a já začala mlátit hlavou do stolu.

Vykoukla jsem zpoza svých vlasů. Culili se jak idioti. Bude mi to pořád předhazováno!

„Musely mi vypadnout z tašky,“ snažila jsem se je přesvědčit. Ach, rovnou mě zastřelte.

Jé, čas na kartičky s nápovědou! 1… 2… až k 3 jsem se nedostala.

„Věrohodný příběh, Spencey!“ Řekla Madison skrze hihňání. Vlastně to byla pravda. Úmyslně jsem je tam nechala. Maggie to udělala naschvál, aby všichni viděli její trofej.

Ech, k čertu s tím. Tuhle hru mohou hrát dva. Smích náhle ustal, když jsem se natáhla do svojí tašky a vytáhla červené krajkové kalhotky. Podala jsem je Austin, která měla zděšený výraz. Rázně zavrtěla hlavou.

„V žádném případě, vsadím se, že jsi je nevyprala,“ pronesla. Zmuchlala jsem je do dlaně a přidržela si je u nosu.

„Neé, jsou čisté,“ řekla jsem s pokerovou tváří. Mrkla jsem na Kylu a Madison. „Vidíte?“ Řekla jsem a natáhla jsem pěst ke Kyle, která přičichla a pak přikývla. Pak Maddy, které udělala totéž. Kdokoliv, kdo se díval na náš stůl, nemohl mít možnost vidět, co jsem měla v ruce. Cha! To by odstartovalo pár drbů, nebo by nás všem vysloužilo nakládačku.

„Jsou čisté, Austin,“ ujistila ji Madison s pousmáním nad zhnuseným výrazem Austin, kterého se jí dostávalo.

Znovu jsem je podala Austin. Rychle se ode mě odtáhla.

„V žádném případě se můj nos nedostane nijak blízko něčemu, co měla moje sestra tak blízko svý číči!“ Brečely jsme smíchy. Její obličej byl k nezaplacení a zněla tak vážně.

„Hm, jen jí řekni, že si chci ponechat svou odměnu o něco déle,“ pověděla jsem Austin. To ostatní znovu rozesmálo. Přísahám, že Kyla by spadla z lavičky, kdyby jí Maddy nechytila.

Nechtěla jsem je brát do školy. Potom, co jsem je našla v kapse svých džínsů, těsně předtím, než bych je dala do prádla, jsem je uložila na první místo, které jsem měla po ruce, mojí školní tašky. Lepší, než aby je moje máma nebo táta našli, to by mohlo vést k několika zajímavým otázkám. No, předpokládám, že bych mohla obvinit Glena.

Vložila jsem předmět doličný zpět do své tašky na pozdější prohlídku, pokud chápete, co tím myslím. Vlastně jsem je ani nevyprala, ale nemyslím si, že by to Ky a Maddy moc vadilo, úchylačkám!

Zachytila jsem, jak se na mě Addison dívá s úšklebkem. Oplatila jsem jí upřený pohled a ona odvrátila zrak.

Myšlenky se mi opět vrátily k víkendu…

Natáhla se a něžně mě hladila konečky prstů po tváři. Addison se naklonila a vtiskávala mi polibky na čelo, oční víčka, nos a nakonec na ústa.

Hrubě jsem byla vytržena ze svých vzpomínek.

Když na stůl padl stín, zavládlo ticho.

„Spencer, můžu s tebou mluvit… o samotě!“ Řekl hlas přicházející zpoza mě, který byl podobný skřípajícím prstům na školní tabuli.

Viděla jsem šokované pohledy svých kamarádek a věděla jsem, kdo to je, než jsem se otočila. Stephanie!

Otočila jsem se čelem ke své nemesis.

Teď si dopřeju čas, abych vám řekla o Stephanie. Vím, že jsem se zabývala základy, ale je toho mnohem víc, co musíte vědět, abyste mohli mít pocit, že ji nenávidíte stejně tak moc jako já. Takže, 'Kdo je Stephanie Cooperová?'

Stephanie, jak víte, je hlavní roztleskávačka… bla, zlo, bla, kráva roztleskávačka, bla… byla typickou nóbl holkou. Dlouhé blond vlasy, modré oči, hubená… jo, vím, že bych to mohla být já, kromě mých preferencí kundiček a jejího chirurgicky změněného nosu a prsou. Hrubé, já vím, ale proč být jemná, všichni jsme tu kamarádi. Konec konců jsem vám popsala své nejintimnější chvíle, tak už se přesto přeneste!

Byla zazobaná, její máma byla ve školní radě a měla docela vliv, když byla klíčovým sponzorem. Jo a ano, byla Znovuzrozená, no, to je to, v co dospělá populace věřila. Ona a uchování se pro manželství, to zrovna. Zaslechla jsem něco o análu, ale uhodli jste, to je jiný příběh. Bez obav! Udržuji přehled, vše v pravý čas.

Omlouvám se. Nedělám si srandu z její víry. Respektuji všechny víry, ale myslím, že by také měli respektovat mé právo, aby to do mě nehustili, jako nějaký nadržený sportovec. To se v Evropě nestane. Náboženství tam nemá žádný dopad na politiku. Je jim jedno, kdo s kým šuká, dokud to nedělají v práci! Oddělení církve a státních píčovin!

Je manipulativní, agresivní, pomstychtivá a jakékoliv další ošklivé přídavné jméno! Přináší trápení všem, kteří jí nelíbají nohy… ona je… Skončím. Jsem si jistá, že jste získali představu!

Každopádně je tu a chce se mnou mluvit?

Po víkendu, co jsem právě měla, jsem musela přiznat, že začínám panikařit. Nejsem připravená být vyoutovaná, můj život skončí. Mozek mi rychle prošel pravděpodobnost toho, zda to někdo zjistil a blížila se nule. Všem jsem jim věřila. Pokud jí to neřekl někdo z Duke. Možná něco vyklouzlo Maggie, nemyslím si, že je velký problém, být vyoutovaná na Duke.

„Řekla jsem o samotě, Spencer,“ zavelela ta čarodějnice.

„Promiň, Stephanie, musím dojíst oběd, než začne hodina a nemám moc času. Co chceš?“ Hleděla na mě bezvýrazně, no, víc než obvykle, její mdlé modré oči na mě nevěřícně zíraly. Jo, modré oči taky, možná Glen a já jsme vlastně byly ze tří dětí, a náš třetí sourozenec byl unesen a vychován satanským kultem, to by vysvětlovalo existenci Stephanie!

„Eh,“ rychle se sebrala. „No, vím, že jsi Glenova sestra a protože je tak úžasný hráč s míčem, myslela jsem, že bych ti mohla pomoct ven,“ v tu chvíli na mě mávla tím falešným způsobem s ochablým zápěstím, co nesnáším, nesnáším, nesnáším! Chronické namožení ze všech těch čůráků, co honila, ha!

„Myslím, že si zasloužíš mít lepší kamarády, než tyhle,“ opět posměšné mávnutí, tentokrát mířené na mé rozlícené kamarádky.

„TAKŽE, když jsem se dozvěděla, že máme v týmu volné místo, pomyslela jsem si, kdo víc si to zaslouží, než Spencer Carlinová,“ dokončila s máchnutím.

Kdyby do mě Austin nešťouchla, tak bych pusou lapala jako zlatá rybka, nebo jako Stephanie v šatně po fotbalu! V duchu jsem se otřásla, nad těmi představami, které ta myšlenka vyvolala. Někdy znechutím sama sebe! Musím s tím přestat.

Po tom šokujícímu pozvání se mi vrátil důvtip.

„Je mi líto, Stephanie, ale můj rozvrh už je hodně plný, co se týče domácích úkolů, závodů a mých kamarádů. Opravdu si nemyslím, že si taky budu moci udělat čas pro roztleskávání.“ Řekla jsem jí zdvořile. Také jsem jí věnovala svůj nejlepší falešný úsměv, víte, ten, kdy se ústa pohnou, ale nedostane se to k očím, vlastně jsem ho odkoukala od ní. Jaká náhoda.

Tou dobou jsme měli slušné obecenstvo, když téměř všichni studenti z nádvoří poslouchali.

Natáhla jsem ruku.

„Všechno dobré?“ Zeptala jsem se. Potřásla mi rukou. Viděla jsem, jak zbytek u stolu málem omdlel, jak se snažili nesmát.

„Všechno dobré,“ řekla a vzala mou ruku. Vrhla nesouhlasný pohled na mé kamarády.

„Jestli ti někdy bude špatně z těhle ubožaček, víš, kde mě najdeš. Navrhuju ti, aby sis vybrala rychle. Holka jako ty by to mohla na týhle škole dotáhnout daleko, Spencer,“ pro dramatický efekt se odmlčela.

„Roztleskávání je mnohem ženštější, než běhání. Buď opatrná, lidi by si mohli začít myslet, že jsi jedna z těch lesbiček,“ když to řekla, jízlivě se podívala na Addison, která viditelně pod jejím pohledem zbledla, díky čemuž se Stephanie ušklíbla. Vzala jsem to jako narážku.

Otočila se k odchodu, když byla v bezpečné vzdálenosti, u našeho stolu došlo k výbuchu nekontrolovatelného smíchu. Cha, neušla jim skutečnost, že ruka, kterou si potřásla, byla ta, co před chvílí držela jisté červené kalhotky…

Den uběhl rychle a moje předměty mi daly čas, abych nadále přemýšlela o událostech víkendu. Musím přiznat, že jsem ke konci dne byla dost neposedná. Pro holku existuje jen určité množství duševní stimulace, než jí začne být spodní prádlo nepohodlné, že? Víte, že mám pravdu.

Mojí poslední hodinou dne byl tělák a jako obvykle jsem ho strávila s Austin. Naštěstí se mé poblouznění pro ni vytratilo beze stopy… Myslím, že to mělo co dočinění s její super sexy sestrou!

Po celou hodinu mlčela. Mohla jsem říct, že jí něco trápilo a myslím, že jsem věděla co.

Osprchovaly jsme se, převlékly se a vydaly se znovu na parkoviště.

Dostala jsem smsku od Maggie, která mě dneska po škole zvala na chat. Nějak se jí už podařilo dostat pozvánky na večírek. Myslím, že s tím měla co dělat Kyla. Každopádně po škole se stavila, aby je vyhodila děckám na King.

Nemohla jsem pochopit, proč z toho dělala takovou věc, předpokládám, že nechtěla riskovat, že se její dům zničí, kdyby se ten večírek zvrhl.

Zase jednou byl Kylyin jeep obklopen děckama. Než jsme se přiblížily, tak mě Austin jemně popadla za paži.

„Spence,“ kousla se do rtu, než pokračovala.

„Doufám, že víš, co děláš s Addison,“ řekla tichým hlasem.

„Jestli to Kate zjistí, tak jí přeskočí.“ Varovala mě kamarádka.

„Nedělej si s tím starosti, Aust,“ řekla jsem a natáhla se pro její ruku. „O nic vážného nejde, nic, co by Kate potřebovala vědět,“ něžně jsem jí v ujištění stiskla ruku.

Věděla jsem, že si něco nalhávám, když jsem to řekla. Předpokládám, že Kate měla právo vědět o pocitech Addison. Jen jsem se bála její reakce. Byla vznětlivá, věci se mohou vymknout kontrole. Nejlepší je nechat věci, jak se vyvrbí.

„Nevím, Spence, dávám to za vinu Maggie. Někdy neuvažuje rozumně.“

„S Maggie to nemělo co dělat. Nemůže řídit, co se Addison rozhodne udělat. Vím, že je kamarádka Kate…“

Teď jsem se tím opravdu nechtěla zabývat. Mohla jsem vidět, že Maggie zastavila vedle Kylyina jeepu a chtěla jít k ní.

Austin stáhla svou ruku.

„Jen buď opatrná s Addison a Maggie, není známá jako věrná,“ odmlčela se, podívala se dolů na své nohy a vyhýbala se mým očím. „Nechci, aby ti ublížila. Jsi moje nejlepší kamarádka.“

Jééé slza, popotáhnutí.

Přitáhla jsem si její vytáhlou postavu do objetí.

„Díky,“ zašeptala jsem jí do ucha. Chtěla jsem jí říct, co se stalo, ale nebylo to jen na mně, tak jsem dál mlčela.

Kráčely jsme zavěšené do sebe k místu, kde se shromáždili naši kamarádi.

„Spencer!“ Zavolala Maggie. Právě zastavila v Korvetě, kterou jsem viděla v sobotu na jejich příjezdové cestě. Do prdele, vypadala za volantem sexy.

Přistoupila jsem k jejímu vozu. Stydlivě jsem se na ni usmála. Chtěla jsem se naklonit přes bok auta s otevřenou střechou a políbit ji. Ale věděla jsem, že by to se svědky kolem byla sebevražda.

„Čau,“ zvedla své sluneční brýle a usmála se na mě.

Opřela jsem se o řidičovu stranu jejího auta, kde seděla za volantem.

„Právě teď tě chci moc políbit,“ zamumlala jsem stydlivě pod vousy. Věděla jsem, že mě slyšela, když mě oslnila lascivním úsměvem.

„Chci tě ohnout přes kapotu mýho auta,“ kontrovala, „a…“ zarazila se, když Kyla zavolala.

„Čau, Maggie, mám, co jsi chtěla,“ zavolala, když ona a Madison přistoupily. No, Madison se připromenovala ve své upnuté džínové sukni, která ukazovala světu, jak sexy tahle latinskoamerická prdelka je a Kyla k nám téměř dohopsala ve svém nadšení dostat se k nám. Byla jsem téměř vděčná za vyrušení, téměř!

Dokázala jsem se zklidnit, zatímco jsem sledovala komunikaci Kyly a Maggie.

„Čau, Ky, Díky,“ Maggie ji pozdravila se svým vřelým úsměvem. Kyla se podívala na Maggie a na mě.

„Vyrušuji?“ Zeptala se škádlivě. „Spencer, vypadáš trochu rudě.“ Podala Maggie balíček. Dál jsem mlčela, stále jsem si nebyla dostatečně jistá, abych odpověděla v Maggiině přítomnosti.

„Nechala sis nějaké pro King?“ Zeptala se Kyla.

„Jo! Um, jak jsi mě požádala, abych trochu rozšířila seznam, tak jsem sem přidala asi dalších patnáct včetně nás, Addison a Spence.“ Maggieno obočí se v překvapení zvedlo.

Patnáct?“ Tázala se. Nevěděla jsem, co je toho na dalších patnácti děckách? Zvlášť když čtyři byly pro nás.

„Já vím, jasný? Ale tohle mi dal Mike a já mu věřím. Zaručil se za ně, takže by to neměl být problém.“ Vysvětlila Kyla. Maggie pokrčila rameny a přijala její odůvodnění.

„Máš Spenceřin?“ Zeptala se Ky.

„Maddy, dala jsem je tobě,“ řekla Kyla a otočila se čelem ke své přítelkyni. Maddy se přehrabovala ve své objemné kabelce a hledala je. Nějaký čas si tu pobudeme.

„Á, tady jsou!“ Zvolala triumfálně a vytáhla malou hromádku něčeho, co vypadalo jako kreditní karty, které pohromadě držela gumička. Sundala gumičku a probírala se štosem. Zastavila se, zamávala kartou a podala mi ji.

„Vítej v klubu, Spence,“ Tohle bylo od Maggie. Pohlédla jsem ve zmatení dolů na něco, co mi bylo právě podáno. Měla jsem pravdu, snadno by se to mohlo zaměnit za kreditní kartu. Byla matně černá a měla na sobě stříbrně vyražené mé jméno. Dokonce v ní byl zabudovaný čip. Otočila jsem ji a uviděla, že přes ní byl na zadní straně magnetický proužek. Co to kurva?

Vzhlédla jsem. V mé tváři bylo stále vepsané zmatení. Podívala jsem se na Maggie, Kylu a pak zpátky na Maggie. Austin k nám také přišla po tom, co pozdravila pár svých kamarádů, kteří se poflakovali na parkovišti.

„To je tvoje pozvánka, Specner,“ Slitovala se nade mnou Maggie a vysvětlila. „Šetří mě to od toho, abych je dělala pokaždé a znemožňuje dělat kopii. Byl to nápad Kyly.“ Hmmpf, mohla jsem tušit, že s tím má nerdka něco společného. Pokrčila jsem rameny.

Austin se ušklíbla. „Věř mi, budeš se bavit,“ dokončila s mrknutím.

„OK.“ Byla jsem s vysvětlením spokojená, Maggie měla zjevně víc peněz, než zdravého rozumu a já se začala těšit na víkend, má zvědavost potřebovala uspokojit!

Seděla jsem v kavárně ve městě. Maggie u pultu dostávala naši objednávku. Potom, co jsme se rozloučily s Kylou, Maddy a Austin, nás odvezla sem.

Byla jsem trochu nervózní. Neměla jsem tušení, co se mezi námi skutečně děje. Věděla jsem, že jsem si užila víkendové aktivity. No, kdo se zdravým rozumem by si je neužil! Ale měla jsem obavy z toho, co se může stát dál. Nemyslela jsem, že mě chce jen kvůli sexu. Mohla mě využít v mém vzrušeném a zvědavém stavu, ale neudělala to. Vlastně udělala přesný opak, její činy v sobotu byly ohleduplné a milující.

Má nit myšlenek byla přetržená, když se blížila ke stolu a nesla tác s našim pitím a mým požadavkem, banánovou oříškovým muffinem. Mmmmmm!

„Sladké pro mého slaďouše, cukřík pro moje zlatíčko,“ zapěla tiše a překvapivě dobře, když mi podávala muffin. Vděčně jsem nabídku přijala a usmála se na ni od ucha k uchu.

„Díky, příště zvu já.“

„Jé, takže si myslíš, že bude nějaké příště, hm, Spence?“ Dobírala si mě, Bože, doufala jsem v to. Když na mé tváři uviděla krátký pohled obav, tiše se rozesmála.

„Neboj! Takhle lehce ti nedovolím se mě zbavit,“ ujistila mě. Znovu jsem musela vypadat ustaraně, když se natáhla přes stůl a jemně položila ruku na mou.

„Poslyš, do ničeho tě netlačím, ale o víkendu jsem se skvěle bavila. Myslím, že bychom se spolu mohly bavit dobře, ne skvěle!“ Dodala s uchechtnutím. Trochu jsem se pod jejími slovy uvolnila. Alespoň mě neodkopla. Ta myšlenka mi prolétla hlavou, po tom všem, co jsem slyšela, navrch s varováním Austin, že Maggie byla trochu proslulá. Nic hrozivého, ale na Duke byla u lesbiček oblíbená. Myslím, že pár srdcí zlomila.

Hmmmm, bylo toho na zpracování hodně. Neměla jsem žádnou zkušenost kromě mých zážitků o víkendu. Taky byla starší než já. Ale já si to odůvodnila tím, že teď byla tu, se mnou a co jsem mohla ztratit… kromě svého panenství.

„Tak co máš na mysli?“ Zvedla jsem na ni tázavě obočí. Ona vzdychla.

„Nevím, Spence, mám tě hrozně moc ráda. Jsi milá, vtipná, zasraně krásná s tělem, pro které se umírá. Vím, že pod tím povrchem je sebevědomá, sexy, mladá žena čekající na svou příležitost. Chci být tou, co ti pomůže vyvést ji z ulity.“ Tady se kvůli dechu odmlčela a podívala na mě. Myslím, že měla obavy, že mě naštve nebo urazí. Možná mě naprosto vyplaší?

Mlčky jsem to všechno vstřebávala. Zpracovávala její slova, jak nejlépe jsem dokázala vzhledem k jejich obsahu. Kývla jsem, aby pokračovala.

„Do háje, Spence, nikdo nikdy mě nepřiměl se cítit tak, jako ty v neděli ráno, alespoň hodně dlouhou dobu ne,“ její tón byl toužebný, ale šíleně se červenala. „Téměř nikdy jsem nebyla takhle nažhavená nebo mimo kontrolu. Vyrazilo mi to dech,“ zamumlala posledních pár slov a já zápasila s tím, abych ji slyšela.

No to mě podržte! Vnitřně jsem nad jejími slovy jásala, ale jejich váha mi neušla. Co ode mě čekala? Vycítila mé váhání a stydlivě se usmála. Přiměla jsem, aby se Maggie styděla!

„Poslyš, Spence, přemýšlela jsem nad tím. Nemyslím si, že to mezi námi jako přítelkyněmi, bude klapat. Ze stejného důvodu jako by to neklapalo mezi tebou a Austin. Jsme si příliš podobné.“ Na souhlas jsem přikývla a poté pokračovala. „Myslím, že bychom se na to měly dívat asi takhle,“ znovu se odmlčela a jak se zdálo, pečlivě vybírala svá slova.

„Chci s tebou trávit čas a užívat si naše přátelství. Ale je tu jiskra, kterou ani jedna z nás nemůže popřít.“ Nadechla se a zněla nervózně, když řekla, „opravdu nechci, abychom byly jen kámošky na šukání, protože si o tobě už myslím víc než to. Chci prozkoumat fyzickou stránku našeho přátelství, ale nechci ti ublížit. Nevím, jestli existuje něco, co bys chtěla.“ To poslední bylo řečeno se sklopenýma očima. Jako první jsem prolomila ticho já.

„Něco jako vylepšená verze přátel s výhodami, na prvním místě přátelé?“ Dotázala jsem se.

„Jestli to tak chceš?“ Pousmála se na mě, zdajíc se potěšená, že jsem tu pořád seděla a nebyla touhle dobou na půl cesty přes L. A.

„Pod jednou podmínkou, paní Robinsonová,“ tomu se hlasitě zasmála.

„Spence, pro tebe bych udělala cokoliv.“

„Fajn, myslím, že tohle bude fungovat, dokud se jedna z nás nezamiluje. Navzájem nebo do někoho jiného. Pokud by to slovo na L přišlo někdy v úvahu, tak si o tom promluvíme.“ To znělo rozumně, pomyslela jsem si.

Bůh ví, že bychom mohly skončit šíleně zamilované, ale nemyslím si, že se to stane. Měla jsem pocit, že pro mě tam někde ve vesmíru existuje někdo výjimečný a že to budu vědět, jakmile se s ní setkám. Nicméně jsem nemohla popřít, že jsem měla fyzické potřeby a získání trochy zkušeností jen zlepší mé budoucí vztahy. Jak nejlépe se něčemu přiučit, než v bezpečném a milujícím prostředí, které mi mohla Maggie poskytnout. Je to lepší než chodit do klubů a vybírat si náhodné holky.

„Uff!“ odddechla si dramaticky. „Díky Bohu, že je konec. Byla jsem tak nervózní. Přesvědčila jsem se, že mě propleskneš a odejdeš.“ Drze se na mě přes stůl usmála.

„Ale věděla jsem, že jestli jsme si opravdu tak podobné, tak tvoje hormony vyhrají a já bych s tebou mohla zažít nemravnosti!“ Smála jsem se tomu. „Nebo alespoň si užít to proplesknutí,“ mrkla a já se málem udusila pitím.

„Hmmmm, tebe bych ničím nezaskočila, co?“ Zavrtěla hlavou.

„Neé.“

Mlčky jsme chvíli pily a jedly a potajmu se na sebe dívaly, dokud jsme neodešly.

Mohu vám teď říct, že rozhodnutí, které jsme učinily, bylo dobré. Vztah trval do té doby, no, nechte mě dopovědět zbytek příběhu.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...autor stránek
petrSF

Zpět na hlavní stranu