Pojeď se mnou

Napsala: clomle44, Korekce: Dev; Překlad: Gramud, Korekce: Pipa

Originál zde.

1A

Spencer se zhluboka nadechla a stiskla tlačítko výtahu. Ve vstupní hale byl mramor rozzářený od slunce zaplavujícího přední část budovy. Okna byla mírně tónovaná, ale dneska bylo jasno a slunce ignorovalo zatemnělé sklo. Odráželo se od chromovaných dveří výtahu, když Spencer čekala.

Byla nervózní. Byla tak nervózní, že se jí potily dlaně. Pro začátek nemohla uvěřit, že se dostala tak daleko. Její první pohovor se vydařil a její druhý byl ještě lepší, ale určitě tam byli kvalifikovanější lidé než ona. Přesto zde byla na svém posledním pohovoru kvůli zaměstnání.

Bylo to možná nejprestižnější zaměstnání v LA: osobní asistentka mladé rockové hvězdy, těžko zastižitelné slečny Ashley Daviesové.

Jak byste mohly být rockovou hvězdou a přesto by nikdo nevěděl jak vypadáte, šlo mimo Spencer, ale té dívce se to podařilo. Dcera velmi slavného Raifa Daviese, mladá žena, která dosáhla slávy v mladém věku, jen ve dvaceti. Takže se rozhodla, že nechce všechny ty nepříjemnosti spojené s tím, že by byla na veřejnosti rozpoznána a vydala čtyři alba, aniž by se její obličej dostal do tisku. Byla to jedna ze záhad od JFK. Lidé se za ni neustále vydávali a pak se veřejně zostudili, když se ukázalo, že lhali.

Jejích živých koncertů bylo málo a na těch, které měla, tak na nich byla pečlivě skryta ve stínu a její tvář se vůbec neukázala. Na svých albech nikdy nebyla, alespoň ne její tvář a také nikdy neměla fotografii v tisku.

Byla, jak to říct, naprostou záhadou.

A Spencer u ní teď měla svůj poslední pohovor, aby se stala OA té dívky. Časově náročná, ale neuvěřitelná práce. Spencer napadlo, jestli tu celou věc bude muset dělat se zavázanýma očima. Nejspíš ne.

Výtah se pomalu zastavoval.

Když se konečně otevřel, tak hbitě vešla, stiskla tlačítko pro osmé patro a pak tlačítko ’zavřít dveře‘. Chodila včas, pokaždé dříve, ale raději tam byla předem. Právě, když se dveře zavíraly, tak se mezi ně vplížila ruka, která aktivovala pojistku a otevřela je.

Štíhlá brunetka s jemně vlnitými vlasy a slunečními brýlemi se pomalu loudala do výtahu a stiskla tlačítko ‘zavřít dveře‘.

Spencer, která stála v zadní části výtahu si nemohla pomoct a zběžně se na tu dívku podívala. Měla na sobě jednoduché dobře padnoucí džíny a černé tílko. Korálkový pásek propletený přes poutka džínsů. Ať na sobě měla jakýkoliv parfém, tak byl dokonalý: vřelý, ne příliš silný. Zaváněl Spenceřiným směrem a ona se musela vyhnout ostrému nadechnutí.

Bylo to v pohodě: právě trčela ve výtahu s krasavicí. Nebylo na tom nic špatného. Pěkná pastva pro oči odvedla její mysl od pohovoru, ne?

Dveře se zavřely a bruneta se opřela o bok výtahu. Věnovala Spencer krátký úsměv, ale protože blondýnka neviděla té druhé dívce do očí, tak si nebyla jistá, zda byl skutečný či nikoliv.

Sledovala čísla pater nad dveřmi: dvě, tři, čtyři…

A pak přišlo zachvění, zaúpění a výtah se s otřesem zastavil. Spencer se chytila madla, které bylo na stěnách výtahu, aby zabránila svému pádu. Světla výtahu na vteřinu zablikala a pak se ustálila.

Nepohybovaly se. Rozhodně se nepohybovaly. Světla jim ukázala, že uvízly v zemi nikoho, ani ve čtvrtém ani v pátém patře.

„Do prdele,“ zamumlala bruneta.

Spencer sledovala, jak stiskla několik tlačítek a pak udeřila do tlačítka alarmu.

„Je to v pořádku?“ Zeptala se Spencer a pak se proklínala za svou hloupost. Samozřejmě, že to nebylo v pořádku: zaseknul se.

Bruneta pokrčila rameny. „Nemám páru.“

„Sakra, sakra, sakra, sakra!“

Skrze zakryté oči se ta dívka na ni podívala. „Co je?“

„Mám pohovor! Nemůžu přijít pozdě!“ Řekla Spencer a zase měla nervy na pochodu.

Pak se ten hlas na ovládacím panelu koktavě probudil k životu. „Hej!“

„Ehm, výtah se zaseknul,“ řekla bruneta.

„Jo. Dobře. Děláme na tom.“

„Počkat!“ Řekla Spencer.

„Ehm, tahle dáma -“ bruneta se tázavě podívala na Spencer.

“Spencer Carlinová.”

„Slečna Spencer Carlinová má pohovor v patře číslo -”

„Osm,“ dodala Spencer.

„Osm,“ zopakovala bruneta. „Dejte jim vědět, že přijde pozdě a proč.“

„Provedeme dámy. Držte se, dostaneme se k vám.“

Spencer vydechla. No, aspoň ji nebudou vinit za to, že přišla pozdě.

Ta bruneta si konečně zvedla své sluneční brýle z nosu a posadila si je na hlavu. Měla rozkošné malé čokoládovo-hnědé oči, které měly uprostřed jiskru.

„Takže Spencer,“ řekla ta dívka, „co uděláme s námi?“

Její hlas byl sametově jemný, jako zmrzlina nebo případně melasa. Cestoval přímo přes Spenceřiny uši až do páteře. Zatraceně, ta kočka s ní flirtovala.

„Myslím, že počkáme, až se dá výtah do pohybu,“ odvětila nepřesvědčivě Spencer.

„Aha, myslím, že se dají dělat mnohem zábavnější věci.“ Ty hnědé oči začaly zírat do jejích a pak její pohled pomalu a uvědoměle cestoval dolů po jejím těle. Pak se vrátily zpět k červenajícímu se Spenceřině obličeji. „Tolik věcí.“

Uběhlo pár minut, než se k ní dostalo ticho.

Spencer si odkašlala. „Aspoň ve výtahu nehraje hudba.“

„To je pravda,“ zubila se dívka. „Myslím, že bychom si mohly udělat vlastní hudbu.“

1B

Spenceřino celé tělo ožilo. Její obličej zrudnul, ale zbytek těla jí také zareagoval. Jemně k sobě sevřela stehna a snažila se necítit příval tepla. Dívala se na tu brunetu, jak ji sleduje a pak znovu viděla, jak ty oči cestují dolů. Zastavily se na půli cesty od jejího obličeje a zůstaly tam. Nakonec Spencer také spustila pohled a podívala se na svou vlastní hruď. Byla rozepnutá?

Ne, ale její bradavky byly ztvrdlé a vyčnívaly skrze halenku. Sakra, dost očividně. Pokud by to bylo možné, tak by zrudla ještě víc.

„Hm,“ zamumlala ta dívka.

A byla před blondýnkou. Ani neznala jméno té druhé dívky a najednou všechno, co Spencer chtěla udělat, bylo políbit tu cizinku. Ustoupila několik kroků a její pozadí narazilo do zábradlí, které bylo okolo výtahu. Bruneta také postoupila, stála před Spencer a umístila svoje ruce po obou stranách nyní se třesoucí blondýnky.

„Vypadáš napjatě, bloncko. Měla bys mě nechat, abych ti s tím pomohla.“

„Jsem v pohodě,“ vypískla Spencer.

„Jsi si tím jistá?“ Ta dívka se naklonila blíž. Když to udělala, tak jedna štíhlá, opálená ruka vzala z vršku její hlavy sluneční brýle. Dívka je pohodila do kouta a pak se znovu naklonila. „Protože jsem si zcela jistá, že můžu pomoct.“

Spencer polkla.

Ach Bože, ta holka byla tak zatraceně sexy a nebylo cesty k úniku. Byla ve výtahu, s cizinkou a uvízly, a měla pohovor, a

A všechny myšlenky jí létaly hlavou, když se brunetina ústa naklonila k jejímu uchu a zašeptala smyslným hlasem, „no tak, jsem si jistá, že něco udělat můžu … uvolnit tě.“

A pak to ucítila: horkou, vlhkou špičku jazyka té dívky sjíždějící podél jejího ucha. Přes svoje pochybnosti si Spencer nemohla pomoct, zavřela oči a vzdychla. Rukama sevřela silná madla, která byla kolem výtahu.

Cítila jemný proud teplého vzduchu, když jí ta dívka vydechovala do ucha a pak se to brunetino štíhlé tělo přitisklo k jejímu. Silná ruka našla její tvář, uchopila ji a palec jemně přitiskla na čelist. Spenceřiny oči se prudce otevřely a uviděla hnědé oči, které se hluboce dívaly do jejích. Pak ty oči klesly k jejím rtům. Spencer si nevědomky olízla rty a ta druhá dívka zasténala a pak zmenšila vzdálenost.

Polibek začal jako intenzivní a eskaloval. Zprvu byla Spencer nehybná, probírala se ze šoku a pak z potěšení jemných rtů na svých vlastních. Pak je oddělila, vůbec ne mírně a naklonila hlavu, aby líbala vášnivěji. Ruka se jí zamotala do vlasů, otevřela sponu a spustila její blonďaté kadeře k ramenům. Pak ta ruka jemně zatahala a přitáhla si ji blíž a zuby jí něžně zatahaly za spodní ret.

Spencer zanaříkala, tlačila se proti tělu, které jí uvěznilo a nechala všechno plout. Ať už to bylo šílenství nebo ne, bylo to jako droga, která proudila jejími žilami a ona byla závislá. I v případě, že by to chtěla, tak si nebyla jistá, zda by to mohla zastavit, protože celá její vůle byla fuč někde s neschopností výtahu se pohybovat.

Přitáhla si dívčinu hlavu pevněji a znovu a znovu ji líbala. Jejich ústa se oddělila a jazyky se vrhly dovnitř. Nejprve se jemně ochutnávaly, poznávaly, pak zvášnivěly a zamotaly se a zápasily spolu. Spencer stěží dýchala, ale na tom nezáleželo.

Štíhlé ruce klesly k její halence a rychle a obratně ji rozepnuly. Jemné rty ji vlhce a plně líbaly a posunovaly se po Spenceřině čelisti až k uchu. Sály ušní lalůček a zuby ho jemně okusovaly, když jí ta holka shodila halenku. Spencer sykla z pocitu těch zubů a jemného uchechtnutí znějícího do jejího ucha.

„No, můžu toho udělat mnohem víc,“ zašeptala ta dívka. A pak ta ústa splnila to, co zašeptala a svůdně se snesla k jejímu krku. Z kombinace zubů, jazyka a jemného sání se Spencer podlomila kolena a snědá ruka vyhledala krajkou zakryté prso a uchopila ho. Jeden palec jemně hladil pevnou bradavku a přiměl tak Spencer povyskočit a zaúpět. Ruka tiskla trochu víc a hladila a hladila.

Bylo toho příliš: Spencer se podlomila kolena. A pak byly na jejích bocích ruce, které jí pomáhaly se zvednout. Posadily ji na madlo. Bylo silné, ale jen asi půl stopy. Nemohla tam zcela sedět, ale přidržovala se jednou rukou a protože ji bruneta tlačila zpátky, tak mohla udržet rovnováhu.

Jemné ruce jí oddělily nohy natolik, aby si mezi ně ta dívka stoupla a silněji ji držela proti stěně. Instinktivně Spencer omotala kolem dívčina pasu nohy a pevněji si ji přitáhla, prohloubila jejich neuvěřitelně intenzivní polibek.

1C

Zakňourala, když ty úžasné rty znovu sjely, znovu se vlekly po krku a pohybovaly se směrem dolů, dolů. Když narazily na jedno vzdouvající se smetanové prso, ruka stáhla okraj podprsenky jen natolik, aby byla odkrytá jedna její bradavka.

Spencer hlasitě zasténala, když na sobě ucítila teplý a vlhký dech. Ta dívka pod jejíma rukama zamumlala „Ježiši“ a pak se sklonila, aby ulovila bradavku mezi své rty.

Všechno to bylo tak rychlé. Ty dívčiny ruce a její ústa na ní. Spencer byla zaplavená potřebou. Prohnula se a její hlava udeřila do zdi výtahu. Zuby přejížděly přes její bradavku a přiměly ji ještě více sténat. Kvůli stálému tlaku, sání a chraplavému hlasu nad jejím ňadrem, si byla stěží vědoma ruky šmátrající po sponě jejích kalhot.

Náhle se dívka odtáhla, což způsobilo, že přes špičku mokrého ňadra se Spencer přehnal studený vzduch a ona zalapala po dechu. Pak si uvědomila proč: ta dívka ji táhla za boky. Spencer zapřela ruce na zábradlí, na kterém seděla a mírně se nadzvedla. Dala jí dostatek prostoru, aby ji zbavila kalhot. Vteřinu nejistě visely na jedné noze, než spadly na podlahu.

Teplo dívčina těla se na ni náhle přitisklo. Vášnivě se líbaly a Spenceřinými žilami proběhl oheň a bouře.

Polibek se náhle přerušil.

„Kurva,“ zaklela bruneta. „Jsi tak zatraceně sexy.“

A pak ji znovu líbala. Spencer se na nic nezmohla, jen jí polibek oplácela a tiskla se k dívce před sebou silněji.

Ruce sjely dolů a sevřely její holá kolena a stiskly je. Jedna se přemístila, aby se opřela o zábradlí vedle Spencer a druhá sjela mezi Spenceřina stehna.

Tentokrát to byla Spencer, která přerušila polibek. Už bylo pozdě to ukončit a ona ani nechtěla. Něco v ní, něco divokého, bylo vypuštěno. Chystala se být totálně ošukaná ve výtahu. A užívala si z toho každou vteřinu.

„Ano,“ sykla, když prsty odhrnuly okraj jejího spodního prádla. Opřela si hlavu vzad o panel výtahu a zavřela oči. Ústa spočívala právě vedle jejího ucha, když se prsty přemístily mučivě blízko jejího místečka.

„Bože, chci se tě dotýkat,“ zněla jí jemně do ucha ta slova. „Chci cítit, jak jsi kvůli mně vlhká. Jsi ta nejvíc sexy věc, kterou jsem kdy viděla.“

Spencer se zachvěla. Nemohla na jazyku utvořit žádné ucelené věty, ale na tom nesešlo, protože teď byly prsty jemně, ale naléhavě přitisknuty na jejích stehnech, přes vlhké bavlněné prádlo. Zanaříkala a pulzovala a ožila.

Dívka sjela prsty pod okraj a rychle se pohybovala. Našla Spenceřinu vlhkou štěrbinu a hladila ji nahoru a dolů od ztvrdlého vrcholku jejího klitorisu do měkkého otvoru, do kterého Spencer chtěla, aby vnikla.

Kňourala potřebou. Spencer se hýbala tak moc, jak jí to její vratká pozice umožňovala. Ta bruneta zanaříkala a pak pomalu strčila do blondýny jeden prst. Díky tomu Spencer vykřikla, otevřela ústa a vzdychala. Ta dívka ji začala šukat, pomalu, ale hluboko. Její ruka si razila cestu pod Spenceřino spodní prádlo a tiskla se k ní. Talentovaný zkušený palec přejížděl přes naběhlý uzlíček nervů mezi jejími nohami.

„Víc,“ zasténala Spencer. „Ach Bože, prosím.“

Uculení proti jejímu krku. Dívka se stáhla a pak vnikla zpátky do Spencer dvěma prsty.

Teď byla tak blízko, tak moc, moc blízko. Stálý rytmus dívčininých prstů v kombinaci se vytrvalým tlakem na jejím klitorisu ji vyslal tak blízko přes okraj, že ho téměř cítila. Když začaly otřesy, tak na pokraji sluchu rozeznala brunetino zamumlání, „to je ono, udělej se pro mě. Bože, ano, udělej se pro mě…“

A pak to bylo jako exploze světel. Její tělo ztuhlo a do tisíce nervů se rozlila blaženost, která projela každou její molekulou. Pokračovalo to dál, jeden z nejintenzivnějších orgasmů, které kdy Spencer zažila, nemluvě o tom, že byl jedním z nejdelších.

1D

Když se třes konečně zmírnil na malé vlnky, zhroutila se dopředu na svou milenku, lapala po dechu a byla bezvládná. Ta dívka ji držela, vytáhla ze Spencer ruku a držela blondýnku za boky.

„Kurva,“ řekla Spencer, když se konečně trochu probrala. „Kurva.“

Ta dívka se uchechtla. Spencer zvedla obličej a její modré oči zíraly do pobavených, ale vřelých hnědých. Pak jí něco došlo. Jasně, právě byla ošukaná ve výtahu naprosto úžasnou a sexy a silnou cizinkou. Ale byl tam také aspekt toho, že byla nějak něčím obdařená. Spencer by se nazvala poměrně zdrženlivou, navzdory nedávným událostem. Ale nebyla panna a nebyla úplně nezkušená. Měla dost přítelkyň, aby věděla, co dělat a ráda si myslela, že ve skutečnosti nebyla v posteli špatná.

A měla náhlé nutkání to dokázat. Nebo aspoň dokázat, že nebyla špatná, ve výtahu.

Natáhla ruku a zamotala ji jemně do brunetiných kadeří. Přitáhla si dívčin obličej a políbila ji, tvrdě. Její milence unikl zvuk překvapení, ale Spencer ho ignorovala a soustředila se místo toho na přejíždění svého jazyka přes jemné plné rty. Dívka jí odpověděla zanaříkáním, předklonila se a prohloubila polibek.

Potom věděla, že má tu dívku zpátky, stáhla se z římsy a postavila se. Bez toho, aniž by přerušily polibek, měla tu brunetu zpátky v silném objetí a pak je pomalu, ale jistě navedla na podlahu.

Když ta dívka ležela na podlaze výtahu, tak se Spencer rozprostřela po celém jejím těle. Znovu ji líbala a strčila do dívčiných úst jazyk a zkoumala je, jemně, ale suverénně. Mírně zadrmolila, když rozepnula dívčinu sponu na opasku a pak knoflík od džínsů.

Než mohla bruneta něco říct, tak Spencer přerušila polibek a klekla si mezi dívčiny nohy a stáhla jí džíny i spodní prádlo. Hodila je do rohu na sluneční brýle, které tam byly osamocené.

Dívka byla vzrušená. Spencer to odtud, kde byla, mohla vidět. Chtěla ji ochutnat. Byl to odvážný, neobvyklý pocit, protože většinou s tím chvíli čekala, až když s lidmi randila, ale právě teď, právě tady, to musela udělat.

Bez váhání sklonila hlavu a jemně ochutnala tu neuvěřitelnou dívku pod sebou.

Vzdech a výkřik ji povzbudil. Dívčina ruka se natáhla dolů a jemně tlačila Spenceřinu hlavu a podporovala ji v hlubším prozkoumávání. Spencer to odmítla uspěchat. Jazykem přejížděla nahoru a dolů přes dívčinu vlhkou štěrbinu od vrcholku ke vstupu. Kroužila přes uzlíček nervů a pak se vydala ochutnat ji hlouběji a ve větší míře.

Dívka teď vyklenula boky a s každým přírazem Spenceřina jazyka vykřikla, žadonila. Cítila na bradě vlhkost. Spencer do ní vnikla dvěma prsty, před zasunutím je navlhčila, než vnikla hluboko do své milenky. Jemně přirážela, vrátila se k příjemnému ochutnávání.

Netrvalo to dlouho. Spencer rychle vybudovala napětí a přirážela tvrději a tvrději. Ta dívka se prohýbala, sténala, žadonila a svíjela se rozkoší. Spencer stále dokola ohýbala své prsty a narážela na místo, které věděla, že jí zintenzivní vyvrcholení.

Cítila, když to druhou dívkou udeřilo, svaly se sepnuly kolem jejích prstů a stehna se reflexivně stáhla a pak povolila hlavu. Jezdila, dokud dívka nebyla bezvládná a netřásla se.

Bez toho, aniž by vyndala prsty, tak Spencer znovu sjela zpátky na ležící dívku a tlačila dolů a něžně ji líbala. Trvalo chvíli, než bruneta reagovala, ruka si znovu zamotala do Spenceřiných blond kadeří a polibek začal znovu. Tentokrát byl něžný, ale vřelý. Líbaly se jemně a zdálo se to jako věčnost.

Spencer začala vytahovat prsty, pomalu vyjížděla, dokud nebyly téměř venku. Dívka ji pozorovala a její ztěžklé oči byly plné blaženosti. A pak se jí rozšířily zorničky a její oči se vytřeštily překvapením a potěšením, když do ní Spencer znovu přirazila a znovu dívku naplnila.

„Kurvaaaaaaaa!“ Zasténala ta bruneta. „Ach Bože, ach Bože.“

Spencer se odtáhla a přidala třetí prst a zajížděla hlouběji a plněji.

Byl to rychlé, ale efektivní. Předchozí orgasmus, už zcela vymizel a tohle bylo opravdu jen pokračováním, ale dívčiny výkřiky a prohýbání těla přesto přimělo Spencer usmívat se.

Jo, to, že jí bylo dopřáno, neznamená, že nemůže stejně tak dobře dopřát jí.

Když to skončilo, tak se společně kompletně zhroutily.

„Kurva,“ řekla ta dívka.

Spencer se uchechtla nad ozvěnou dřívějších slov. Spencer si sedla a její svaly byly bolavé potěšením. Pak přišlo vyrušení, které bylo zcela neočekávané, reproduktor na panelu zaprskal k životu.

„Jste tam dámy v pořádku?“


1E

Zuřivě se červenající Spencer popadla kalhoty a spěšně si je začala oblékat. Druhá dívka se naklonila a stiskla tlačítko přijetí hovoru.

„Jsme v pořádku.“

„Dobrá, je to téměř vyřešené. Dáte se do pohybu za minutu nebo dvě. Omlouvám se za zpoždění. Neuvědomil jsem si, že to bude trvat tak dlouho.“

Brunetka koukla na Spencer vědoucím pohledem a usmála se. „Věř mi, jsme v pohodě.“

Spencer si zapnula svou halenku a zoufale se snažila vypadat méně zmačkaně. Brunetka se také oblékla a natáhla si boty, když se výtah s trhnutím probudil k životu.

Spencer popadla svou tašku a červenala se z rozpaků a zmatení.

Napřímila se, jak jen to bylo možné a právě když se vzpamatovala natolik, aby mohla něco říct, dveře se otevřely v osmém patře.

Podívala se na brunetku, která na ni mrkla a pak vyšla doleva a rovně chodbou.

Co? Ani slovo? Žádné telefonní číslo? Nic? Ježiš!

Dobře, zahrávala si: to si musela připustit.

Zamířila k nejbližším toaletám, podařilo se jí umýt si obličej a ruce a upravit si vlasy a make-up zpátky do nějakého rozumného stavu. Poslední pohled do zrcadla jí ukázal, že je trochu rozcuchaná, ale nebylo to nic, co by nebylo možné vysvětlit jejím 'nevinným dobrodružstvím' ve výtahu. Případní tazatelé se o tom dozví, ale ne o tom, co se ve skutečnosti stalo.

Trochu se červenající Spencer zamířila ke stolu sekretářky, která ji očekávala. Poté, co uklidnila dámu, že je v pořádku a byla ujištěna, že všem to bylo velice líto a chápou situaci, Spencer byla uvedena do zasedací místnosti.

Dáma středního věku a mladý muž vstali, aby ji pozdravili.

„Slečno Carlinová,“ řekl ten pán, který natáhl ruku, aby potřásl tou její. Byla to stejná osoba, co byla na jejím druhém pohovoru. Spencer si ho pamatovala jako Todda Chamberse.

„Omlouvám se, pane Chambersi. Přišla bych včas – “

„Pokud by se náš výtah neporouchal,“ usmál se a přerušil ji. „To je stěží vaše vina. Je to dost pochopitelné. Pokud jste připravena, můžeme začít tuto závěrečnou schůzku.“

„Samozřejmě,“ usmála se a posadila se.

„Ta by měla být docela krátká. Slečna Daviesová by se ráda setkala se všemi závěrečnými žadateli sama a bude mít poslední slovo. Jste poslední z našich tří kandidátů.“ Usmál se. „A pokud bych mohl říci, tak jste na nás nejvíce zapůsobila.“

Spencer se začervenala. Ukazuje se, že dneska má svůj den. Asi to nemohlo být lepší.

V tu chvíli se otevřely dveře na druhé straně místnosti. K jejímu naprostému šoku a překvapení se dovnitř loudala brunetka. Usmála se na Spencer, padla do křesla vedle Todda a přikývla.

„Ashley,“ usmál se šarmantně Todd. „Tohle je slečna Carlinová, poslední z našich tří uchazečů o zaměstnání.“

Ashley Daviesová věnovala Spencer nejvíce sexy úsměvem, který kdy blondýnka viděla, hodila své sluneční brýle na stůl a zvedla obočí.

„Jste přijata.“


2A

„Ne, nebudu pro tebe pracovat. A teď odejdi pryč!“

Spencer se pokoušela zavřít dveře, ale Ashleyina noha v nich byla stále pevně zaklíněná.

„Hele, ale no tak, pojďme si o tom promluvit.“ Brunetka dala ruce nahoru, a Spencer nevěděla, jestli to bylo z nevinnosti nebo jen pro ochranu.

„O čem se dá mluvit? Říkala jsem ti, že tu práci neberu. To je definitivní.“ Blondýnka zkřížila vzdorovitě ruce.

„Hele, můžu dovnitř, ať si o tom můžeme promluvit?“ zeptala se Ashley.

Spencer se začervenala a do tváří se jí řinula růžová. „Ne.“

„Tohle je směšné. Nemůžeme o tom mluvit na prahu.“

„Není o čem mluvit!“

„Jsi tak dětinská.“

„Dobře, to ze mě dělá méně zaměstnatelnou.“ Odpověděla Spencer pevně. „Teď prosím jdi.“

„Neodejdu, dokud si o tom nepromluvíme,“ řekl brunetka tvrdohlavě.

„No, tak hodně zábavy na mém prahu.“ Spencer se snažila zavřít dveře, ale problematická noha byla stále na svém místě.

„Můžu tu stát celou noc.“

„A kdo je teď dětinský?“

„Jen mě pusť dovnitř, dobře?“ Ashley si dala ruce v bok. To jen umožnilo, aby vystrčila svá prsa trochu více dopředu a přiměla tak Spencer, aby se cítila jako hňup.

„Šmarjá, pojď.“ Blondýnka ustoupila, otevřela dveře dokořán a pozvala druhou dívku přes práh. „Tudy do obývacího pokoje,“ ukázala. „Uvařím kafe.“

A s tím byla fuč. O pár minut později se vrátila s podnosem, na kterém byly dva šálky kávy, cukr a mléko.

„Nevěděla jsem, jak máš ráda svoje kafe, tak jsem to všechno přinesla s sebou,“ řekla Spencer.

„To je v pohodě, naučíš se to docela rychle.“ culila se Ashley.

„Nevezmu tu práci.“ Zopakovala s frustrací Spencer.

„Proč ne?“

„Ty víš proč!“ zvolala Spencer. „Takhle práci nezískávám!“

„Ne, to je způsob, jak si vrznout.“ Ashley se znovu zazubila. Spencer na ni zlostně hleděla. „Hele, já vím, že jsi to neudělala z tohohle důvodu. Ani jsi nevěděla, kdo jsem. Ale četla jsem tvůj životopis a viděla jsem záznam pohovoru. Jsi nejlepší uchazeč, jakého jsme pro tuhle práci měli. Chci nejlepšího. Potřebuji, abys tu práci vzala.“

„Po tom, co se stalo? V žádným případě!“ řekla Spencer. „Nejsem hloupá. Neexistuje žádný způsob, jak po tom všem můžeme udržet profesionální vztah.“

„Kdo říkal něco o…“

„Vidíš!“ přerušila ji Spencer a ukázala na tu brunetu prstem. „Vidíš, to je to, o čem mluvím. Jak s tebou můžu pracovat, když se mnou takhle flirtuješ?“

„Není to tak těžké,“ usmála se Ashley. „Podívej, práce a … další záležitosti, nejsou na sobě závislé. Chci říct, k čertu jo, pro zopakování toho, co se událo ve výtahu, bych zabíjela. Máš nezbedný jazyk, bloncko. Ale vím, jak v práci dělat svou práci a udržet své hraní stranou.“

„No, já se svými nadřízenými nespím. Před nebo potom, co jsem přijatá. Takže odpověď zní pořád ne.“

„Takže vážně říkáš ne?“ řekla Ashley.

Konečně měla Spencer pocit, že se přes to dostává.

„Opravdu říkám ne.“

„Dobře,“ odpověděla brunetka vyrovnaně.


2B

Spencer sledovala, jak vstala a pak měla opožděnou reakci, když si Ashley začala rozepínat halenku.

„Co to děláš?“ Vyjekla.

„No,“ odpověděla hudebnice svůdným hlasem, „když pro mě nebudeš pracovat…“

Spencer vstala a položila ruce na brunetiny, čímž jí efektivně zabránila v pohybu. „Ale ne, nezačneš zase-“

„Vůbec nic nezačínám.“ zašeptala Ashley. Vytáhla ruku zpod Spencřiných a překryla ty blondýnčiny. Pak jimi sjela pod svou polootevřenou halenku a zahalila jimi jedno své krajkou oděné prso. Spencer se zachvěla. „Já jen… pokračuju, tam kde jsme skončily.“

Bruneta pohybovala svou rukou a rukou té druhé dívky dělala lehké kruhy. „Do prdele, Ashley, my…“

„Můžeš cítit,“ zašeptala Ashley. „cítit, že mi srdce bije pro tebe.“ Přistoupila blíž a její dech se mísil se Spencřiným, což v blondýnce vyvolalo záplavu pocitů. Nahnula se, takže její hlas laskal Spencřino ucho a znovu zašeptala. „Je toho mnohem víc, co lze cítit. Co se mnou děláš. Bože, co se mnou děláš.“

„A sakra,“ ozvala se chraplavá odpověď.

„Myslela jsem, že se nikdy nezeptáš.“

Jakákoliv odpověď, ke které se Spencer chystala, byla zadušena Ashleyinými rty, které dopadly na její. Její ruce se instinktivně vklouzly do hnědých vlasů, nejprve s myšlenkou odtáhnout se a pak, jak Ashleyin jazyk přejel přes její rty, si tu dívku přitáhla blíž. Rozevřela je a dovolila brunetě, aby ji ochutnala a zasténala z pocitu, který v ní vyvolalo sondování jejího měkkého jazyka.

Oplácela jí polibek, zanaříkala a celé své tělo přitiskla proti té ženě před sebou a posunula se ještě blíž, když ji paže objaly kolem pasu. Po dlouhé chvíli líbání vklouzla rukama do polo rozepnuté halenky, kterou Ashley zcela nerozepnula a pak za ni tu práci dokončila. Její ruce našly kůži, teplé opálené tělo, které tam bylo a pulzovalo pro ni.

Bože, už se to děje znovu. Každý dotyk, každý polibek od té ženy byl dost na to, aby ji hluboce rozhořel a vyhodil všechny myšlenky nebo zábrany z okna. Spencer taková nikdy nebyla, nikdy se nepodvolila svým touhám, kromě případu, kdy došlo na tuhle konkrétní brunetu.

„Ježíš,“ slyšela, jak jí Ashley zastřeně zamumlala proti krku.

Silné nohy a ruce ji směřovaly vzad, dokud koleny nenarazila na gauč. Vteřinu balancovala na kraji a pak přepadla a stáhla Ashley s sebou.

„Prosím,“ zasténala. Tak moc to chtěla. Chtěla si tu dívku k sobě přitáhnout, rty na její. Chtěla to cítit znovu. Ten neuvěřitelný žár a potěšení proudící skrze ni. Do háje se slušností, bylo to neuvěřitelné.

Rty narazily znovu na její a jazyky se proplétaly ve smyslném tanci. Ashleyiny ruce rychle pracovaly na knoflíčkách jejího topu, stáhly ho po bocích a sklouzly na Spencřin hrudník. Blondýna se prohnula, jakmile se jemné rty snesly na její hrdlo a zastavily se, aby silně sály její pulzující místo.

„Kurva, jsi tak sexy,“ znovu Ashley zavrčela proti její rychle se zahřívající pokožce. Kolenem vklouzla mezi Spencřina a zatlačilo na Spencřin klín. Spencer se odstrčila, přirážela svými boky dolů proti tlaku a umožnila v sobě pomalu budovat napětí.

Ashley byla zručná. Prsty a ústy pracovala magicky na Spencřině kůži a koleno tlačilo blondýnu výš a výš. Spencer zvedla své boky z gauče, aby jí byly stáhnuty kalhoty a pak vykřikla proti horkým rtům, když prsty hbitě našly její vlhký, čekající klín.

„Jsi pro mě vlhká,“ zašeptala Ashley. „Líbí se mi to. Moc se mi to líbí.“

„Prosím,“ zanaříkala Spencer, „ach Bože, prosím.“

„Chceš mě?“Šepot byl na její pokožce horký.

„Kristepane, ano, prosím.“

„Co chceš?“

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...autor stránek
petrSF

Zpět na hlavní stranu