Pojeď se mnou

Napsala: clomle44, Korekce: Dev; Překlad: Gramud, Korekce: Pipa

Originál zde.

1A

Spencer se zhluboka nadechla a stiskla tlačítko výtahu. Ve vstupní hale byl mramor rozzářený od slunce zaplavujícího přední část budovy. Okna byla mírně tónovaná, ale dneska bylo jasno a slunce ignorovalo zatemnělé sklo. Odráželo se od chromovaných dveří výtahu, když Spencer čekala.

Byla nervózní. Byla tak nervózní, že se jí potily dlaně. Pro začátek nemohla uvěřit, že se dostala tak daleko. Její první pohovor se vydařil a její druhý byl ještě lepší, ale určitě tam byli kvalifikovanější lidé než ona. Přesto zde byla na svém posledním pohovoru kvůli zaměstnání.

Bylo to možná nejprestižnější zaměstnání v LA: osobní asistentka mladé rockové hvězdy, těžko zastižitelné slečny Ashley Daviesové.

Jak byste mohly být rockovou hvězdou a přesto by nikdo nevěděl jak vypadáte, šlo mimo Spencer, ale té dívce se to podařilo. Dcera velmi slavného Raifa Daviese, mladá žena, která dosáhla slávy v mladém věku, jen ve dvaceti. Takže se rozhodla, že nechce všechny ty nepříjemnosti spojené s tím, že by byla na veřejnosti rozpoznána a vydala čtyři alba, aniž by se její obličej dostal do tisku. Byla to jedna ze záhad od JFK. Lidé se za ni neustále vydávali a pak se veřejně zostudili, když se ukázalo, že lhali.

Jejích živých koncertů bylo málo a na těch, které měla, tak na nich byla pečlivě skryta ve stínu a její tvář se vůbec neukázala. Na svých albech nikdy nebyla, alespoň ne její tvář a také nikdy neměla fotografii v tisku.

Byla, jak to říct, naprostou záhadou.

A Spencer u ní teď měla svůj poslední pohovor, aby se stala OA té dívky. Časově náročná, ale neuvěřitelná práce. Spencer napadlo, jestli tu celou věc bude muset dělat se zavázanýma očima. Nejspíš ne.

Výtah se pomalu zastavoval.

Když se konečně otevřel, tak hbitě vešla, stiskla tlačítko pro osmé patro a pak tlačítko ’zavřít dveře‘. Chodila včas, pokaždé dříve, ale raději tam byla předem. Právě, když se dveře zavíraly, tak se mezi ně vplížila ruka, která aktivovala pojistku a otevřela je.

Štíhlá brunetka s jemně vlnitými vlasy a slunečními brýlemi se pomalu loudala do výtahu a stiskla tlačítko ‘zavřít dveře‘.

Spencer, která stála v zadní části výtahu si nemohla pomoct a zběžně se na tu dívku podívala. Měla na sobě jednoduché dobře padnoucí džíny a černé tílko. Korálkový pásek propletený přes poutka džínsů. Ať na sobě měla jakýkoliv parfém, tak byl dokonalý: vřelý, ne příliš silný. Zaváněl Spenceřiným směrem a ona se musela vyhnout ostrému nadechnutí.

Bylo to v pohodě: právě trčela ve výtahu s krasavicí. Nebylo na tom nic špatného. Pěkná pastva pro oči odvedla její mysl od pohovoru, ne?

Dveře se zavřely a bruneta se opřela o bok výtahu. Věnovala Spencer krátký úsměv, ale protože blondýnka neviděla té druhé dívce do očí, tak si nebyla jistá, zda byl skutečný či nikoliv.

Sledovala čísla pater nad dveřmi: dvě, tři, čtyři…

A pak přišlo zachvění, zaúpění a výtah se s otřesem zastavil. Spencer se chytila madla, které bylo na stěnách výtahu, aby zabránila svému pádu. Světla výtahu na vteřinu zablikala a pak se ustálila.

Nepohybovaly se. Rozhodně se nepohybovaly. Světla jim ukázala, že uvízly v zemi nikoho, ani ve čtvrtém ani v pátém patře.

„Do prdele,“ zamumlala bruneta.

Spencer sledovala, jak stiskla několik tlačítek a pak udeřila do tlačítka alarmu.

„Je to v pořádku?“ Zeptala se Spencer a pak se proklínala za svou hloupost. Samozřejmě, že to nebylo v pořádku: zaseknul se.

Bruneta pokrčila rameny. „Nemám páru.“

„Sakra, sakra, sakra, sakra!“

Skrze zakryté oči se ta dívka na ni podívala. „Co je?“

„Mám pohovor! Nemůžu přijít pozdě!“ Řekla Spencer a zase měla nervy na pochodu.

Pak se ten hlas na ovládacím panelu koktavě probudil k životu. „Hej!“

„Ehm, výtah se zaseknul,“ řekla bruneta.

„Jo. Dobře. Děláme na tom.“

„Počkat!“ Řekla Spencer.

„Ehm, tahle dáma -“ bruneta se tázavě podívala na Spencer.

“Spencer Carlinová.”

„Slečna Spencer Carlinová má pohovor v patře číslo -”

„Osm,“ dodala Spencer.

„Osm,“ zopakovala bruneta. „Dejte jim vědět, že přijde pozdě a proč.“

„Provedeme dámy. Držte se, dostaneme se k vám.“

Spencer vydechla. No, aspoň ji nebudou vinit za to, že přišla pozdě.

Ta bruneta si konečně zvedla své sluneční brýle z nosu a posadila si je na hlavu. Měla rozkošné malé čokoládovo-hnědé oči, které měly uprostřed jiskru.

„Takže Spencer,“ řekla ta dívka, „co uděláme s námi?“

Její hlas byl sametově jemný, jako zmrzlina nebo případně melasa. Cestoval přímo přes Spenceřiny uši až do páteře. Zatraceně, ta kočka s ní flirtovala.

„Myslím, že počkáme, až se dá výtah do pohybu,“ odvětila nepřesvědčivě Spencer.

„Aha, myslím, že se dají dělat mnohem zábavnější věci.“ Ty hnědé oči začaly zírat do jejích a pak její pohled pomalu a uvědoměle cestoval dolů po jejím těle. Pak se vrátily zpět k červenajícímu se Spenceřině obličeji. „Tolik věcí.“

Uběhlo pár minut, než se k ní dostalo ticho.

Spencer si odkašlala. „Aspoň ve výtahu nehraje hudba.“

„To je pravda,“ zubila se dívka. „Myslím, že bychom si mohly udělat vlastní hudbu.“

1B

Spenceřino celé tělo ožilo. Její obličej zrudnul, ale zbytek těla jí také zareagoval. Jemně k sobě sevřela stehna a snažila se necítit příval tepla. Dívala se na tu brunetu, jak ji sleduje a pak znovu viděla, jak ty oči cestují dolů. Zastavily se na půli cesty od jejího obličeje a zůstaly tam. Nakonec Spencer také spustila pohled a podívala se na svou vlastní hruď. Byla rozepnutá?

Ne, ale její bradavky byly ztvrdlé a vyčnívaly skrze halenku. Sakra, dost očividně. Pokud by to bylo možné, tak by zrudla ještě víc.

„Hm,“ zamumlala ta dívka.

A byla před blondýnkou. Ani neznala jméno té druhé dívky a najednou všechno, co Spencer chtěla udělat, bylo políbit tu cizinku. Ustoupila několik kroků a její pozadí narazilo do zábradlí, které bylo okolo výtahu. Bruneta také postoupila, stála před Spencer a umístila svoje ruce po obou stranách nyní se třesoucí blondýnky.

„Vypadáš napjatě, bloncko. Měla bys mě nechat, abych ti s tím pomohla.“

„Jsem v pohodě,“ vypískla Spencer.

„Jsi si tím jistá?“ Ta dívka se naklonila blíž. Když to udělala, tak jedna štíhlá, opálená ruka vzala z vršku její hlavy sluneční brýle. Dívka je pohodila do kouta a pak se znovu naklonila. „Protože jsem si zcela jistá, že můžu pomoct.“

Spencer polkla.

Ach Bože, ta holka byla tak zatraceně sexy a nebylo cesty k úniku. Byla ve výtahu, s cizinkou a uvízly, a měla pohovor, a

A všechny myšlenky jí létaly hlavou, když se brunetina ústa naklonila k jejímu uchu a zašeptala smyslným hlasem, „no tak, jsem si jistá, že něco udělat můžu … uvolnit tě.“

A pak to ucítila: horkou, vlhkou špičku jazyka té dívky sjíždějící podél jejího ucha. Přes svoje pochybnosti si Spencer nemohla pomoct, zavřela oči a vzdychla. Rukama sevřela silná madla, která byla kolem výtahu.

Cítila jemný proud teplého vzduchu, když jí ta dívka vydechovala do ucha a pak se to brunetino štíhlé tělo přitisklo k jejímu. Silná ruka našla její tvář, uchopila ji a palec jemně přitiskla na čelist. Spenceřiny oči se prudce otevřely a uviděla hnědé oči, které se hluboce dívaly do jejích. Pak ty oči klesly k jejím rtům. Spencer si nevědomky olízla rty a ta druhá dívka zasténala a pak zmenšila vzdálenost.

Polibek začal jako intenzivní a eskaloval. Zprvu byla Spencer nehybná, probírala se ze šoku a pak z potěšení jemných rtů na svých vlastních. Pak je oddělila, vůbec ne mírně a naklonila hlavu, aby líbala vášnivěji. Ruka se jí zamotala do vlasů, otevřela sponu a spustila její blonďaté kadeře k ramenům. Pak ta ruka jemně zatahala a přitáhla si ji blíž a zuby jí něžně zatahaly za spodní ret.

Spencer zanaříkala, tlačila se proti tělu, které jí uvěznilo a nechala všechno plout. Ať už to bylo šílenství nebo ne, bylo to jako droga, která proudila jejími žilami a ona byla závislá. I v případě, že by to chtěla, tak si nebyla jistá, zda by to mohla zastavit, protože celá její vůle byla fuč někde s neschopností výtahu se pohybovat.

Přitáhla si dívčinu hlavu pevněji a znovu a znovu ji líbala. Jejich ústa se oddělila a jazyky se vrhly dovnitř. Nejprve se jemně ochutnávaly, poznávaly, pak zvášnivěly a zamotaly se a zápasily spolu. Spencer stěží dýchala, ale na tom nezáleželo.

Štíhlé ruce klesly k její halence a rychle a obratně ji rozepnuly. Jemné rty ji vlhce a plně líbaly a posunovaly se po Spenceřině čelisti až k uchu. Sály ušní lalůček a zuby ho jemně okusovaly, když jí ta holka shodila halenku. Spencer sykla z pocitu těch zubů a jemného uchechtnutí znějícího do jejího ucha.

„No, můžu toho udělat mnohem víc,“ zašeptala ta dívka. A pak ta ústa splnila to, co zašeptala a svůdně se snesla k jejímu krku. Z kombinace zubů, jazyka a jemného sání se Spencer podlomila kolena a snědá ruka vyhledala krajkou zakryté prso a uchopila ho. Jeden palec jemně hladil pevnou bradavku a přiměl tak Spencer povyskočit a zaúpět. Ruka tiskla trochu víc a hladila a hladila.

Bylo toho příliš: Spencer se podlomila kolena. A pak byly na jejích bocích ruce, které jí pomáhaly se zvednout. Posadily ji na madlo. Bylo silné, ale jen asi půl stopy. Nemohla tam zcela sedět, ale přidržovala se jednou rukou a protože ji bruneta tlačila zpátky, tak mohla udržet rovnováhu.

Jemné ruce jí oddělily nohy natolik, aby si mezi ně ta dívka stoupla a silněji ji držela proti stěně. Instinktivně Spencer omotala kolem dívčina pasu nohy a pevněji si ji přitáhla, prohloubila jejich neuvěřitelně intenzivní polibek.

1C

Zakňourala, když ty úžasné rty znovu sjely, znovu se vlekly po krku a pohybovaly se směrem dolů, dolů. Když narazily na jedno vzdouvající se smetanové prso, ruka stáhla okraj podprsenky jen natolik, aby byla odkrytá jedna její bradavka.

Spencer hlasitě zasténala, když na sobě ucítila teplý a vlhký dech. Ta dívka pod jejíma rukama zamumlala „Ježiši“ a pak se sklonila, aby ulovila bradavku mezi své rty.

Všechno to bylo tak rychlé. Ty dívčiny ruce a její ústa na ní. Spencer byla zaplavená potřebou. Prohnula se a její hlava udeřila do zdi výtahu. Zuby přejížděly přes její bradavku a přiměly ji ještě více sténat. Kvůli stálému tlaku, sání a chraplavému hlasu nad jejím ňadrem, si byla stěží vědoma ruky šmátrající po sponě jejích kalhot.

Náhle se dívka odtáhla, což způsobilo, že přes špičku mokrého ňadra se Spencer přehnal studený vzduch a ona zalapala po dechu. Pak si uvědomila proč: ta dívka ji táhla za boky. Spencer zapřela ruce na zábradlí, na kterém seděla a mírně se nadzvedla. Dala jí dostatek prostoru, aby ji zbavila kalhot. Vteřinu nejistě visely na jedné noze, než spadly na podlahu.

Teplo dívčina těla se na ni náhle přitisklo. Vášnivě se líbaly a Spenceřinými žilami proběhl oheň a bouře.

Polibek se náhle přerušil.

„Kurva,“ zaklela bruneta. „Jsi tak zatraceně sexy.“

A pak ji znovu líbala. Spencer se na nic nezmohla, jen jí polibek oplácela a tiskla se k dívce před sebou silněji.

Ruce sjely dolů a sevřely její holá kolena a stiskly je. Jedna se přemístila, aby se opřela o zábradlí vedle Spencer a druhá sjela mezi Spenceřina stehna.

Tentokrát to byla Spencer, která přerušila polibek. Už bylo pozdě to ukončit a ona ani nechtěla. Něco v ní, něco divokého, bylo vypuštěno. Chystala se být totálně ošukaná ve výtahu. A užívala si z toho každou vteřinu.

„Ano,“ sykla, když prsty odhrnuly okraj jejího spodního prádla. Opřela si hlavu vzad o panel výtahu a zavřela oči. Ústa spočívala právě vedle jejího ucha, když se prsty přemístily mučivě blízko jejího místečka.

„Bože, chci se tě dotýkat,“ zněla jí jemně do ucha ta slova. „Chci cítit, jak jsi kvůli mně vlhká. Jsi ta nejvíc sexy věc, kterou jsem kdy viděla.“

Spencer se zachvěla. Nemohla na jazyku utvořit žádné ucelené věty, ale na tom nesešlo, protože teď byly prsty jemně, ale naléhavě přitisknuty na jejích stehnech, přes vlhké bavlněné prádlo. Zanaříkala a pulzovala a ožila.

Dívka sjela prsty pod okraj a rychle se pohybovala. Našla Spenceřinu vlhkou štěrbinu a hladila ji nahoru a dolů od ztvrdlého vrcholku jejího klitorisu do měkkého otvoru, do kterého Spencer chtěla, aby vnikla.

Kňourala potřebou. Spencer se hýbala tak moc, jak jí to její vratká pozice umožňovala. Ta bruneta zanaříkala a pak pomalu strčila do blondýny jeden prst. Díky tomu Spencer vykřikla, otevřela ústa a vzdychala. Ta dívka ji začala šukat, pomalu, ale hluboko. Její ruka si razila cestu pod Spenceřino spodní prádlo a tiskla se k ní. Talentovaný zkušený palec přejížděl přes naběhlý uzlíček nervů mezi jejími nohami.

„Víc,“ zasténala Spencer. „Ach Bože, prosím.“

Uculení proti jejímu krku. Dívka se stáhla a pak vnikla zpátky do Spencer dvěma prsty.

Teď byla tak blízko, tak moc, moc blízko. Stálý rytmus dívčininých prstů v kombinaci se vytrvalým tlakem na jejím klitorisu ji vyslal tak blízko přes okraj, že ho téměř cítila. Když začaly otřesy, tak na pokraji sluchu rozeznala brunetino zamumlání, „to je ono, udělej se pro mě. Bože, ano, udělej se pro mě…“

A pak to bylo jako exploze světel. Její tělo ztuhlo a do tisíce nervů se rozlila blaženost, která projela každou její molekulou. Pokračovalo to dál, jeden z nejintenzivnějších orgasmů, které kdy Spencer zažila, nemluvě o tom, že byl jedním z nejdelších.

1D

Když se třes konečně zmírnil na malé vlnky, zhroutila se dopředu na svou milenku, lapala po dechu a byla bezvládná. Ta dívka ji držela, vytáhla ze Spencer ruku a držela blondýnku za boky.

„Kurva,“ řekla Spencer, když se konečně trochu probrala. „Kurva.“

Ta dívka se uchechtla. Spencer zvedla obličej a její modré oči zíraly do pobavených, ale vřelých hnědých. Pak jí něco došlo. Jasně, právě byla ošukaná ve výtahu naprosto úžasnou a sexy a silnou cizinkou. Ale byl tam také aspekt toho, že byla nějak něčím obdařená. Spencer by se nazvala poměrně zdrženlivou, navzdory nedávným událostem. Ale nebyla panna a nebyla úplně nezkušená. Měla dost přítelkyň, aby věděla, co dělat a ráda si myslela, že ve skutečnosti nebyla v posteli špatná.

A měla náhlé nutkání to dokázat. Nebo aspoň dokázat, že nebyla špatná, ve výtahu.

Natáhla ruku a zamotala ji jemně do brunetiných kadeří. Přitáhla si dívčin obličej a políbila ji, tvrdě. Její milence unikl zvuk překvapení, ale Spencer ho ignorovala a soustředila se místo toho na přejíždění svého jazyka přes jemné plné rty. Dívka jí odpověděla zanaříkáním, předklonila se a prohloubila polibek.

Potom věděla, že má tu dívku zpátky, stáhla se z římsy a postavila se. Bez toho, aniž by přerušily polibek, měla tu brunetu zpátky v silném objetí a pak je pomalu, ale jistě navedla na podlahu.

Když ta dívka ležela na podlaze výtahu, tak se Spencer rozprostřela po celém jejím těle. Znovu ji líbala a strčila do dívčiných úst jazyk a zkoumala je, jemně, ale suverénně. Mírně zadrmolila, když rozepnula dívčinu sponu na opasku a pak knoflík od džínsů.

Než mohla bruneta něco říct, tak Spencer přerušila polibek a klekla si mezi dívčiny nohy a stáhla jí džíny i spodní prádlo. Hodila je do rohu na sluneční brýle, které tam byly osamocené.

Dívka byla vzrušená. Spencer to odtud, kde byla, mohla vidět. Chtěla ji ochutnat. Byl to odvážný, neobvyklý pocit, protože většinou s tím chvíli čekala, až když s lidmi randila, ale právě teď, právě tady, to musela udělat.

Bez váhání sklonila hlavu a jemně ochutnala tu neuvěřitelnou dívku pod sebou.

Vzdech a výkřik ji povzbudil. Dívčina ruka se natáhla dolů a jemně tlačila Spenceřinu hlavu a podporovala ji v hlubším prozkoumávání. Spencer to odmítla uspěchat. Jazykem přejížděla nahoru a dolů přes dívčinu vlhkou štěrbinu od vrcholku ke vstupu. Kroužila přes uzlíček nervů a pak se vydala ochutnat ji hlouběji a ve větší míře.

Dívka teď vyklenula boky a s každým přírazem Spenceřina jazyka vykřikla, žadonila. Cítila na bradě vlhkost. Spencer do ní vnikla dvěma prsty, před zasunutím je navlhčila, než vnikla hluboko do své milenky. Jemně přirážela, vrátila se k příjemnému ochutnávání.

Netrvalo to dlouho. Spencer rychle vybudovala napětí a přirážela tvrději a tvrději. Ta dívka se prohýbala, sténala, žadonila a svíjela se rozkoší. Spencer stále dokola ohýbala své prsty a narážela na místo, které věděla, že jí zintenzivní vyvrcholení.

Cítila, když to druhou dívkou udeřilo, svaly se sepnuly kolem jejích prstů a stehna se reflexivně stáhla a pak povolila hlavu. Jezdila, dokud dívka nebyla bezvládná a netřásla se.

Bez toho, aniž by vyndala prsty, tak Spencer znovu sjela zpátky na ležící dívku a tlačila dolů a něžně ji líbala. Trvalo chvíli, než bruneta reagovala, ruka si znovu zamotala do Spenceřiných blond kadeří a polibek začal znovu. Tentokrát byl něžný, ale vřelý. Líbaly se jemně a zdálo se to jako věčnost.

Spencer začala vytahovat prsty, pomalu vyjížděla, dokud nebyly téměř venku. Dívka ji pozorovala a její ztěžklé oči byly plné blaženosti. A pak se jí rozšířily zorničky a její oči se vytřeštily překvapením a potěšením, když do ní Spencer znovu přirazila a znovu dívku naplnila.

„Kurvaaaaaaaa!“ Zasténala ta bruneta. „Ach Bože, ach Bože.“

Spencer se odtáhla a přidala třetí prst a zajížděla hlouběji a plněji.

Byl to rychlé, ale efektivní. Předchozí orgasmus, už zcela vymizel a tohle bylo opravdu jen pokračováním, ale dívčiny výkřiky a prohýbání těla přesto přimělo Spencer usmívat se.

Jo, to, že jí bylo dopřáno, neznamená, že nemůže stejně tak dobře dopřát jí.

Když to skončilo, tak se společně kompletně zhroutily.

„Kurva,“ řekla ta dívka.

Spencer se uchechtla nad ozvěnou dřívějších slov. Spencer si sedla a její svaly byly bolavé potěšením. Pak přišlo vyrušení, které bylo zcela neočekávané, reproduktor na panelu zaprskal k životu.

„Jste tam dámy v pořádku?“


1E

Zuřivě se červenající Spencer popadla kalhoty a spěšně si je začala oblékat. Druhá dívka se naklonila a stiskla tlačítko přijetí hovoru.

„Jsme v pořádku.“

„Dobrá, je to téměř vyřešené. Dáte se do pohybu za minutu nebo dvě. Omlouvám se za zpoždění. Neuvědomil jsem si, že to bude trvat tak dlouho.“

Brunetka koukla na Spencer vědoucím pohledem a usmála se. „Věř mi, jsme v pohodě.“

Spencer si zapnula svou halenku a zoufale se snažila vypadat méně zmačkaně. Brunetka se také oblékla a natáhla si boty, když se výtah s trhnutím probudil k životu.

Spencer popadla svou tašku a červenala se z rozpaků a zmatení.

Napřímila se, jak jen to bylo možné a právě když se vzpamatovala natolik, aby mohla něco říct, dveře se otevřely v osmém patře.

Podívala se na brunetku, která na ni mrkla a pak vyšla doleva a rovně chodbou.

Co? Ani slovo? Žádné telefonní číslo? Nic? Ježiš!

Dobře, zahrávala si: to si musela připustit.

Zamířila k nejbližším toaletám, podařilo se jí umýt si obličej a ruce a upravit si vlasy a make-up zpátky do nějakého rozumného stavu. Poslední pohled do zrcadla jí ukázal, že je trochu rozcuchaná, ale nebylo to nic, co by nebylo možné vysvětlit jejím 'nevinným dobrodružstvím' ve výtahu. Případní tazatelé se o tom dozví, ale ne o tom, co se ve skutečnosti stalo.

Trochu se červenající Spencer zamířila ke stolu sekretářky, která ji očekávala. Poté, co uklidnila dámu, že je v pořádku a byla ujištěna, že všem to bylo velice líto a chápou situaci, Spencer byla uvedena do zasedací místnosti.

Dáma středního věku a mladý muž vstali, aby ji pozdravili.

„Slečno Carlinová,“ řekl ten pán, který natáhl ruku, aby potřásl tou její. Byla to stejná osoba, co byla na jejím druhém pohovoru. Spencer si ho pamatovala jako Todda Chamberse.

„Omlouvám se, pane Chambersi. Přišla bych včas – “

„Pokud by se náš výtah neporouchal,“ usmál se a přerušil ji. „To je stěží vaše vina. Je to dost pochopitelné. Pokud jste připravena, můžeme začít tuto závěrečnou schůzku.“

„Samozřejmě,“ usmála se a posadila se.

„Ta by měla být docela krátká. Slečna Daviesová by se ráda setkala se všemi závěrečnými žadateli sama a bude mít poslední slovo. Jste poslední z našich tří kandidátů.“ Usmál se. „A pokud bych mohl říci, tak jste na nás nejvíce zapůsobila.“

Spencer se začervenala. Ukazuje se, že dneska má svůj den. Asi to nemohlo být lepší.

V tu chvíli se otevřely dveře na druhé straně místnosti. K jejímu naprostému šoku a překvapení se dovnitř loudala brunetka. Usmála se na Spencer, padla do křesla vedle Todda a přikývla.

„Ashley,“ usmál se šarmantně Todd. „Tohle je slečna Carlinová, poslední z našich tří uchazečů o zaměstnání.“

Ashley Daviesová věnovala Spencer nejvíce sexy úsměvem, který kdy blondýnka viděla, hodila své sluneční brýle na stůl a zvedla obočí.

„Jste přijata.“


2A

„Ne, nebudu pro tebe pracovat. A teď odejdi pryč!“

Spencer se pokoušela zavřít dveře, ale Ashleyina noha v nich byla stále pevně zaklíněná.

„Hele, ale no tak, pojďme si o tom promluvit.“ Brunetka dala ruce nahoru, a Spencer nevěděla, jestli to bylo z nevinnosti nebo jen pro ochranu.

„O čem se dá mluvit? Říkala jsem ti, že tu práci neberu. To je definitivní.“ Blondýnka zkřížila vzdorovitě ruce.

„Hele, můžu dovnitř, ať si o tom můžeme promluvit?“ zeptala se Ashley.

Spencer se začervenala a do tváří se jí řinula růžová. „Ne.“

„Tohle je směšné. Nemůžeme o tom mluvit na prahu.“

„Není o čem mluvit!“

„Jsi tak dětinská.“

„Dobře, to ze mě dělá méně zaměstnatelnou.“ Odpověděla Spencer pevně. „Teď prosím jdi.“

„Neodejdu, dokud si o tom nepromluvíme,“ řekl brunetka tvrdohlavě.

„No, tak hodně zábavy na mém prahu.“ Spencer se snažila zavřít dveře, ale problematická noha byla stále na svém místě.

„Můžu tu stát celou noc.“

„A kdo je teď dětinský?“

„Jen mě pusť dovnitř, dobře?“ Ashley si dala ruce v bok. To jen umožnilo, aby vystrčila svá prsa trochu více dopředu a přiměla tak Spencer, aby se cítila jako hňup.

„Šmarjá, pojď.“ Blondýnka ustoupila, otevřela dveře dokořán a pozvala druhou dívku přes práh. „Tudy do obývacího pokoje,“ ukázala. „Uvařím kafe.“

A s tím byla fuč. O pár minut později se vrátila s podnosem, na kterém byly dva šálky kávy, cukr a mléko.

„Nevěděla jsem, jak máš ráda svoje kafe, tak jsem to všechno přinesla s sebou,“ řekla Spencer.

„To je v pohodě, naučíš se to docela rychle.“ culila se Ashley.

„Nevezmu tu práci.“ Zopakovala s frustrací Spencer.

„Proč ne?“

„Ty víš proč!“ zvolala Spencer. „Takhle práci nezískávám!“

„Ne, to je způsob, jak si vrznout.“ Ashley se znovu zazubila. Spencer na ni zlostně hleděla. „Hele, já vím, že jsi to neudělala z tohohle důvodu. Ani jsi nevěděla, kdo jsem. Ale četla jsem tvůj životopis a viděla jsem záznam pohovoru. Jsi nejlepší uchazeč, jakého jsme pro tuhle práci měli. Chci nejlepšího. Potřebuji, abys tu práci vzala.“

„Po tom, co se stalo? V žádným případě!“ řekla Spencer. „Nejsem hloupá. Neexistuje žádný způsob, jak po tom všem můžeme udržet profesionální vztah.“

„Kdo říkal něco o…“

„Vidíš!“ přerušila ji Spencer a ukázala na tu brunetu prstem. „Vidíš, to je to, o čem mluvím. Jak s tebou můžu pracovat, když se mnou takhle flirtuješ?“

„Není to tak těžké,“ usmála se Ashley. „Podívej, práce a … další záležitosti, nejsou na sobě závislé. Chci říct, k čertu jo, pro zopakování toho, co se událo ve výtahu, bych zabíjela. Máš nezbedný jazyk, bloncko. Ale vím, jak v práci dělat svou práci a udržet své hraní stranou.“

„No, já se svými nadřízenými nespím. Před nebo potom, co jsem přijatá. Takže odpověď zní pořád ne.“

„Takže vážně říkáš ne?“ řekla Ashley.

Konečně měla Spencer pocit, že se přes to dostává.

„Opravdu říkám ne.“

„Dobře,“ odpověděla brunetka vyrovnaně.


2B

Spencer sledovala, jak vstala a pak měla opožděnou reakci, když si Ashley začala rozepínat halenku.

„Co to děláš?“ Vyjekla.

„No,“ odpověděla hudebnice svůdným hlasem, „když pro mě nebudeš pracovat…“

Spencer vstala a položila ruce na brunetiny, čímž jí efektivně zabránila v pohybu. „Ale ne, nezačneš zase-“

„Vůbec nic nezačínám.“ zašeptala Ashley. Vytáhla ruku zpod Spencřiných a překryla ty blondýnčiny. Pak jimi sjela pod svou polootevřenou halenku a zahalila jimi jedno své krajkou oděné prso. Spencer se zachvěla. „Já jen… pokračuju, tam kde jsme skončily.“

Bruneta pohybovala svou rukou a rukou té druhé dívky dělala lehké kruhy. „Do prdele, Ashley, my…“

„Můžeš cítit,“ zašeptala Ashley. „cítit, že mi srdce bije pro tebe.“ Přistoupila blíž a její dech se mísil se Spencřiným, což v blondýnce vyvolalo záplavu pocitů. Nahnula se, takže její hlas laskal Spencřino ucho a znovu zašeptala. „Je toho mnohem víc, co lze cítit. Co se mnou děláš. Bože, co se mnou děláš.“

„A sakra,“ ozvala se chraplavá odpověď.

„Myslela jsem, že se nikdy nezeptáš.“

Jakákoliv odpověď, ke které se Spencer chystala, byla zadušena Ashleyinými rty, které dopadly na její. Její ruce se instinktivně vklouzly do hnědých vlasů, nejprve s myšlenkou odtáhnout se a pak, jak Ashleyin jazyk přejel přes její rty, si tu dívku přitáhla blíž. Rozevřela je a dovolila brunetě, aby ji ochutnala a zasténala z pocitu, který v ní vyvolalo sondování jejího měkkého jazyka.

Oplácela jí polibek, zanaříkala a celé své tělo přitiskla proti té ženě před sebou a posunula se ještě blíž, když ji paže objaly kolem pasu. Po dlouhé chvíli líbání vklouzla rukama do polo rozepnuté halenky, kterou Ashley zcela nerozepnula a pak za ni tu práci dokončila. Její ruce našly kůži, teplé opálené tělo, které tam bylo a pulzovalo pro ni.

Bože, už se to děje znovu. Každý dotyk, každý polibek od té ženy byl dost na to, aby ji hluboce rozhořel a vyhodil všechny myšlenky nebo zábrany z okna. Spencer taková nikdy nebyla, nikdy se nepodvolila svým touhám, kromě případu, kdy došlo na tuhle konkrétní brunetu.

„Ježíš,“ slyšela, jak jí Ashley zastřeně zamumlala proti krku.

Silné nohy a ruce ji směřovaly vzad, dokud koleny nenarazila na gauč. Vteřinu balancovala na kraji a pak přepadla a stáhla Ashley s sebou.

„Prosím,“ zasténala. Tak moc to chtěla. Chtěla si tu dívku k sobě přitáhnout, rty na její. Chtěla to cítit znovu. Ten neuvěřitelný žár a potěšení proudící skrze ni. Do háje se slušností, bylo to neuvěřitelné.

Rty narazily znovu na její a jazyky se proplétaly ve smyslném tanci. Ashleyiny ruce rychle pracovaly na knoflíčkách jejího topu, stáhly ho po bocích a sklouzly na Spencřin hrudník. Blondýna se prohnula, jakmile se jemné rty snesly na její hrdlo a zastavily se, aby silně sály její pulzující místo.

„Kurva, jsi tak sexy,“ znovu Ashley zavrčela proti její rychle se zahřívající pokožce. Kolenem vklouzla mezi Spencřina a zatlačilo na Spencřin klín. Spencer se odstrčila, přirážela svými boky dolů proti tlaku a umožnila v sobě pomalu budovat napětí.

Ashley byla zručná. Prsty a ústy pracovala magicky na Spencřině kůži a koleno tlačilo blondýnu výš a výš. Spencer zvedla své boky z gauče, aby jí byly stáhnuty kalhoty a pak vykřikla proti horkým rtům, když prsty hbitě našly její vlhký, čekající klín.

„Jsi pro mě vlhká,“ zašeptala Ashley. „Líbí se mi to. Moc se mi to líbí.“

„Prosím,“ zanaříkala Spencer, „ach Bože, prosím.“

„Chceš mě?“Šepot byl na její pokožce horký.

„Kristepane, ano, prosím.“

„Co chceš?“

2C

Ashleyin hlas nehlasně zašeptal do jejího ucha, přitom když její prsty a tělo pokračovaly tím správným způsobem v dalších pohybech proti Spencer. Stačilo to, aby se kňučení a nesouvislé zvuky blondýny zmírnily. Ashley se lehce odtáhla. „Řekni mi, co chceš.“

„Tebe,“ řekla Spencer hrdelně.

„Uvnitř tebe?“

„Ach Bože, ano, prosím.“ Spencer házela hlavou ze strany na stranu, když k ní prsty přirážely a všude zapalovaly žár a vysílaly jiskry.

Pomalu a jistě dva prsty vklouzly hluboko, hluboko do ní. Spencer zalapala po dechu, prohnula se z toho dotyku a přirážela boky. Ani si nemohla vzpomenout, zda někdo byl uvnitř ní tak hluboko, nebo že by to byl tak příjemný pocit.

Bruneta začala se stálým rytmem, hluboko a pomalu a svým palcem ve Spenceřině klíně kroužila přes uzlíček nervů.

Její hlas zůstal pevný. Do Spenceřina ucha šeptala povzbuzující slova, každá odlišnost zvuku poslala blondýnu trochu výš. Blondýna mohla cítit, jak to začíná. Třásla se jí kolena a slast v její spodní části břicha začínala být nesnesitelná.

„Jsi blízko?“ Zeptala se Ashley hladově.

„Bože, ano, tak… kurevsky… blízko,“ zavzdychala Spencer a pohybovala svými boky. A pak byla nucena zastavit, zmatená a třesoucí se, když si uvědomila, že Ashleyiny prsty musely taky přestat. Vyjely téměř ven a nehýbaly se. „Co je?“ Zanaříkala blondýna, „ach Bože, nepřestávej. Prosím!“

Ale nenásledoval žádný pohyb. Právě když její srdce mírně zpomalilo a ona si myslela, že bude schopna něco říct, tak bruneta znovu přirazila, vrátila se zpátky a pokračovala, jako by vůbec nepřestala.

Spencer svírala boky gauče a její hlava se s novou invazí zvrátila dozadu, znovu se pohybovala rytmicky a horečně. Bylo to pomalejší, ale tlak se znovu budoval, silněji a intenzivněji.

Právě když ucítila, jak to její kolena znovu přestávají dávat a ona věděla, že se chystá vyvrcholit, tak Ashley znovu přestala.

Spenceřin výkřik zděšení naplnil místnost. „Nepřestávej. Ach Bože, proč to děláš?“

„Chceš, abych pokračovala?“ Zašeptala jí Ashley do ucha.

„Ano!“ Vykvikla Spencer žalostně.

Prsty vklouzly na půl cesty, díky čemuž se Spencer lehce zazmítala. „Takhle?“

„Ach…“

„Chci, abys vyvrcholila silně, tak zatraceně dobře. Chci, aby ses cítila tak, jako nikdy předtím. Chceš to tak?“

Spencer přikývla a po čele jí stékal pot. „Víš, já- ach!“ Zarazila se a zasténala, když do ní prsty hluboko přirazily a pak se uklidnily.

„Pracuj pro mě.“

„Cože?“ Vykřikla Spencer.

„Řekni, že pro mě budeš pracovat a já ti přivodím orgasmus, jaký jsi nikdy předtím neměla.“

„Ach Bože, nemůžeš…“ Spencer se zarazila, když se uvnitř ní prsty ohnuly a velice jemně přejížděly přes stěny uvnitř ní na tom jednom místě, které by ji přimělo explodovat.

„Slibuju, že udělám, co chceš, jen řekni ano…“

„Ash-ley!“ Spencer těžce oddechovala. Bruneta se pomalu pohybovala, ale ne dost na to, aby tu druhou ženu přivedla přes vrchol.

„Jen řekni ano. To je vše, co musíš říct.“

„Ach Bože…“

„Můžeš to udělat,“ zamumlala Ashley. „Jen to řekni a já ti dám všechno. Jen řekni ano, to je vše, co musíš říct. Ano. Řekni ano, Spencer,“

„Já, ach, Bože, já… ano!“

A pak to bylo všechno na Ashley. Přirážela a dotýkala se. Ústa šílela na její pevné bradavce a palec třel znovu a znovu, dokud Spencer nevykřikla. Oslňující barvy ji udeřily, když dosáhla vrcholu a extáze naplnila každou část jejího těla. Pokračovalo to dál a dál, nejintenzivnější, zdánlivě-nikdy-nekončící orgasmus jejího života.

Zády padla na gauč, chvějící se a ztuhlá a její tělo se pomalu vracelo z výšky dolů. „Kurva,“ řekla. Ashley se uchechtla do jejího ramene.

Spencer zavrtěla hlavou a snažila se ji na vteřinu vyčistit. Pak si uvědomila, co se právě stalo. V okamžiku, kdy byla tak šílená, tak vzrušená, tak jí to všechno nedávalo smysl. Ale věděla, že až se uklidní, tak si to uvědomí.

Chystala se vybouchnout vzteky, když si uvědomila, že její koleno bylo přitlačeno do Ashleyina klína. Přitiskla se a použila prsty, aby tlačila Ashleyiny boky dolů proti sobě. Sledovala, jak bruneta polkla a zasténala a jezdila na Spenceřině koleni.

„Ach, ano,“ vzdychala Ashley.

„Dobrý?“ Uculila se Spencer.

„Kurva, chci tě uvnitř sebe.“

Spencer nechala své prsty vláčet se dolů k Ashleyinu pasu, zajely pod něj a třely brunetin klitoris přes spodní prádlo. Svým obtěžováním si vysloužila křik.

Obratně je protočila a rukou vklouzla zpátky do Ashleyiných kalhot a našla vzrušený, vlhký vstup.

„Teď?“

„Ano,“ sykla Ashley.

„Opravdu?“

„Bože, ano.“

Spencer vytáhla ruku, vstala a zapínala si halenku. „Děsná smůla,“ zavrčela Spencer. „Vypadni.“

„Co?“ V brunetině tváři se zračilo zmatení a frustrace.

„Vypadni, kurva, z mého domu.“

„Spencer,“ vstala Ashley roztřeseně.

„Ne, tohle byl nějaký podělaný trik, co jsi vytáhla. Nebudu pro tebe pracovat, a abych byla upřímná, už tě nikdy znovu nechci vidět. Vypadni, kurva, z mého domu.“

K jejímu překvapení se bruneta zazubila. „Ale no tak, řekla jsi ano.“

„Za dost vyhrocené situace!“ Zvolala Spencer podrážděně.

Ashley si zapnula oblečení a uhladila se. Zřejmě vzdala své šance jakéhokoliv dalšího sexu. „Fajn. Uvidíme se v pondělí.“

„Ty jsi vážně něco, víš,“ řekla Spencer omráčeně. „Odezírej mi ze rtů, Daviesová. Já. Pro. Tebe. Nebudu. Pracovat.“

„Ehm, co? Uvidíme se v pondělí,“ řekla bruneta a chystala se jít ke dveřím.

„Nebudu-“

„V pondělí!“ Řekla Ashley vesele a otevřela vstupní dveře. Střelila po Spencer drzý úsměv a pak dveře zavřela.

Spencer ohromeně zírala na své zavřené vstupní dveře a pak si projela roztřesenou rukou vlasy.

Co teď?


3A

Spencer si mnula čelo a vzdychla. Ze stolu zvedla list papíru a znovu si ten list projela. Duševně byla mimo a nad objevujícími řádky se zamračila.

„Přestaň panikařit, Carlinová. Všechno to máš.“ Zazněl od dveří Ashleyin hlas s lehkým posměšným tónem.

Spencer na svou šéfku vzhlédla a kousla se do rtu. „Na kontrole není nic špatného.“

„Ano, ale když ji děláš po osmisté během deseti minut, tak se tomu říká OCD.“

„Jen se chci ujistit, že je všechno v pořádku. Odjíždíme za …“

„Deset minut,“ dodala ochotně Ashley.

„Správně. A až budeme pryč…“

„Spencer, nikdy na nic nezapomínáš. Jsi téměř dokonalá a já ti neplatím dost. Obě tyhle věci víš. Slibuju, že jestli se něco malého pokazí, tak ti odpustím. Teď přestaň panikařit a dýchej.“ Ashley obrátila oči v sloup a odešla zpět do své kanceláře, která sousedila se Spenceřinou, spojovacími dveřmi.

Blondýna si prohrábla rukou vlasy a pak si znovu rychle udělala volný drdol.

Proč vzala tuhle práci? Neměla tušení. Jak se jí podařilo, aby se nechala přemluvit, jí zcela uniklo a bylo to teprve nedávno, po třech týdnech, co jí to přestalo obtěžovat. Poslední věc, kterou si skutečně pamatovala, bylo, že se v pondělí objevila, aby Ashley důrazně řekla – bez obalu – že tu práci NEbere. A přesto tu o devět měsíců později byla a pracovala pro nezdolnou slečnu Ashley Daviesovou.

A nebylo to tak špatné.

Dobře, tak bruneta pořád flirtovala jako blázen, ale to dělala s každým. A na její obranu, jakmile si Spencer udělala naprosto jasno, že s Ashley už znovu spát nebude, hudebnice se musela stáhnout.

A byla zábava pro ni pracovat. Spenceřino zaměstnání bylo pestré, rušné a radostné. Ashley byla překvapivě oddaná pracovnice, která se ke svému týmu chovala s respektem a inteligencí, což bylo něco, co Spencer nečekala. Svým způsobem perfekcionistka, blondýna se vrhla na práci a na oplátku se jí nedostalo žádného uznání. Samozřejmě některá z těch ocenění byla ve formě ne-moc-tajných pohledů na její zadek, ale to mohla zvládnout. Ashley zůstala striktně s rukama za zády.

Ačkoliv si přeješ, aby nezůstala. Pořád o tom přemýšlíš… Spenceřiny myšlenky pronesly svou nikdy nekončící zradu. Bohužel to byla pravda. Takže neměla sex od doby… nebo před… nebo vůbec, vážně. Ale nemůžete spát se svým šéfem, ne? To by byla katastrofa.

Ne, ale ty chceš… opravdu, opravdu moc, odpověděla zrádná část její mysli.

Spencer znovu vzdychla a podívala se na hodiny. Pět minut do jejich odjezdu. Natáhla se, aby zvedla papír, když zaslechla z vedlejší místnosti, jak ji zavolal hlas, „Carlinová?“

„Jo?“ Odpověděla poněkud roztržitě.

„Ty poletíš v tomhle? Možná by ses chtěla převléknout.“

Spencer shlédla na svůj béžový kostýmek a zamračila se. Když se podívala zpět nahoru, tak byla Ashley znovu u svých dveří. „Co je na něm špatného?“ Zeptala se Spencer a svraštila obočí.

„Je to dvaceti-čtyř hodinový let. Být tebou, tak bych si vzala džíny a tričko s krátkým rukávem.“ Ušklíbla se Ashley. „Nosíš nějaké ne-pracovní oblečení, viď?“

Spencer se začervenala. „Ano,“ odsekla.

„Tak si ho vezmi.“

„Nemáme čas. Auto je už skoro tady,“ zavolala na svou vzdalující se šéfku.

„Počkám,“ přišla odpověď.

Reptajíc, vstala a zavřela spojovací dveře, čímž si vysloužila našpulení rtů od Ashley, která se opírala o svůj stůl a dívala se. Převlékla se tak rychle, jak jen mohla. Hodila si vlasy dozadu, když její šéfka bez klepání znovu otevřela dveře.

„Auto je tady.“

„Dobře,“ vydechla Spencer.

„Jsi v pořádku?“ Zeptala se Ashley a v obličeji se jí objevil pohled s obavami. „Vím, jak moc nemáš ráda létání…“

„To je v pohodě,“ odpověděla Spencer striktně. „Jen jsem tak dlouho nebyla na výletě, to je vše.“

„Bude to fajn,“ ujistila ji Ashley. „Pojď, auto je tady.“

Zvedla svou tašku, obal na oblek a šla k výtahu. Ashley tam byla, značkové bokové džíny a tričko a na hlavě sluneční brýle. Spencer byla proslulá tím, že neměla dostatek zavazadel. „Ty máš tohle na sobě na dva týdny?“

„Moje zavazadlo je už v autě,“ řekla Ashley přehnaným tónem.

Spencer obrátila oči v sloup. Výtah zahučel k životu a přiměl Spencer se začervenat. Vyhýbala se tomu, být s Ashley sama v tomhle výtahu: bylo tam až moc vzpomínek. Z malého nemravného úsměvu na Ashleyině tváři věděla, že na to nemyslí sama.

O tom, jak k tobě přiráží u stěny a přiměje tě, aby tě naplnily velmi silné pocity?

Jo-o, přemýšlela o tom.

Spencer se trochu zavrtěla a náhle se cítila v mnoha ohledech nepříjemně. Byla mírně vděčná, že se Ashley odmítla vyjádřit, což bylo neobvyklé.

To auto byla limuzína. To se dalo čekat: Ashley Daviesová cestovala stylově. Co Spencer nečekala – i přesto, že prováděla většinu rezervací na tenhle výlet – bylo soukromé letadlo, které na ně čekalo na malém letišti: její pozvednuté obočí udělalo jasno.

„Co je?“ Zeptala se Ashley. „Přijde hodně lidí. V podstatě to bylo levnější, než kdybychom všichni letěli první třídou. Kromě toho, pokud musím letět do Austrálie, tak nepoletím ve stejném prostoru, jako brečící spratci.“

Spencer přikývla a pak nastoupila do letadla. Nebylo to tak, že by neocenila luxus: jen že to letadlo bylo menší, než průměrný 747 a z toho byla nervózní. Nebyla větší pravděpodobnost havárie? Nebylo to tak bezpečné, že? Poletí tak vysoko?

V její tváři muselo být více známek jejích myšlenek, protože další věc, kterou ucítila, bylo, že její příruční zavazadlo jí bylo odebráno a uloženo do skříňky, a poté jí Ashley sevřela loket a vedla ji k řadě sedadel.

„Sedej,“ přikázala jí bruneta a Spencer překvapivě její rozkaz uposlechla.

Ashley se posadila k oknu vedle ní a pak si obě zapnuly bezpečnostní pásy. Vzala jednu Spenceřinu ruku, vypáčila prsty svírající opěrku a pak je propletla do pevného sevření.

„Díky,“ zašeptala blondýna.

„To je v pohodě. Až vzlétneme, tak to bude lepší. Vždycky to tak je.“

Proč musela být tak milá? Proč musela mít takové porozumění? Někdy tohle Spencer vytáčelo víc, než šílené množství flirtování, které bruneta dělala, i když to bylo hlavně proto, že té dívce bylo těžší odolat.


3B

Pohyby letadla odtrhly Spencer z myšlenek na její šéfku a vrátily ji zpět ke své otupující nevolnosti. Její volná ruka stále svírala opěrku a druhá ruka nyní drtila Ashleyinu štíhlou ruku.

„Hej, Carlinová, já tu ruku potřebuju na práci,“ zažertovala bruneta. Když se k ní Spencer otočila s bílým obličejem, Ashley rychle dodala: „Hej, dobře, bloncko. Jen se drž. Je to v pohodě, víš. Pilot je odborník.“

Spencer přikývla, protože měla strach, že se pozvrací, když promluví. Ashleyin palec se pokoušel uklidňovat hřbet její ruky, ale vyslalo to malé vzrušení něčeho jiného. Bylo to také příjemně rozptylující.

Skvěle, teď panikařila a byla nadržená! Dobrá kombinace. Chystal se to být jo-hodně-příjemný dvacetihodinový výlet.

Zavřela oči a čekala, až se jí náhle zvedne žaludek, když letadlo zrychlilo. Jedna… dvě… tři… a bylo to. Držela oči bezpečně pevně zavřené. Své sevření ruky nepovolilo nejméně patnáct minut, dokud se nakonec neustálilo. Pak konečně pustila Ashley, která to s mírným uchechtnutím ocenila.

„Ach, buď zticha,“ zabručela Spencer a za své potíže tak získala drzý úsměv.

Ashley ji zanechala na jejím sedadle a povídala si s dalšími lidmi na palubě letadla, jejím doprovodem, jestli se to tak dalo nazvat. Spencer ucítila, jak napětí jejích svalů trochu povolilo. Potom, co byly ve vzduchu, tak byl let lepší, pokud nebylo moc turbulencí.

Vytáhla svůj román a byla téměř v polovině, když se Ashley konečně vrátila na své místo. Byly to docela velké sedačky přímo v zadní části, daleko od všech ostatních. Prostor pro nohy byl úžasný a Spencer si byla docela jistá, že se daly zcela sklopit v pohodlnou postel. Ashley určitě ráda létala ve velkém stylu.

My o vlku: ty sexy boky se šouraly zpět uličkou, dokud znovu nebyly pevně usazeny vedle Spencer.

Ashley musela zachytit, jak na ni Spencer zírá, protože se naklonila nad loketní opěrkou a zašeptala do blondýnčina ucha: „Jsem ráda, že si užíváš výhled,“ a pak se ušklíbla a usadila se zpět do svého sedadla.

Spencer si nervózně zastrčila pramínek zbloudilých vlasů za ucho a snažila se soustředit na svůj román. Nebylo to snadné s žárem, který pomalu doutnal v její pánvi náhle burácející k životu. Zatraceně, musela si najít přítelkyni. Tohle začínalo být směšné.

Světla v kabině pohasla, jak se venku blížil noční čas a Spencer se odvážila pohlédnout pryč od knížky, kterou předstírala, že čte, aby se podívala, co dělá Ashley. Bruneta sledovala DVD na malé obrazovce, která byla vystrčená zpod její loketní opěrky. Usmívala se a v uších měla pevně zastrčená sluchátka.

Spencer okukovala film a pak polkla. Moc dobře ten film znala. Bylo tam něco o Jennifer Tilly a Gine Gershon, které se na to chystaly. Spencer se podívala od Pasti k Ashleyině tváři. Bruneta si to zřejmě taky užívala.

A přesto Spencer nemohla od obrazovky odtrhnout oči. Dívala by se jen během ‘dobrých pasáží’, ne? A Ashley by pod dekou lehce hýbala nohama. A Spenceřina představa byla, že by ty nohy byly omotané kolem její hlavy, když by lízala…

Ach, Bože, to bylo směšné.

Odtrhla oči od obrazovky, aby zjistila, že na ni Ashley zírá. Ty úchvatné rty se právě pootevřely a Spencer byla uchvácená. Nervózně přejela rukou po loketní opěrce.

Ashley vyndala jedno sluchátko z ucha a Spencer mohla tak trochu slyšet zvuky přicházející z obrazovky. Vzhledem k tomu, že ty dvě brunetky ve filmu pořád souložily, tak ty zvuky Spenceřině pozici vůbec nepomáhaly.

Spencer znovu polkla a nechala svou ruku přejet přes loketní opěrku a zastavila se na Ashleyině stehně. Bylo to trapné a byla ráda, když Ashley zvedla loketní opěrku a spojila jejich sedačky dohromady.

Brunetiny oči se stále propalovaly do jejích a ona vlekla prsty po jednom v džínsech oděném stehnu, až dokud nebyly na vnitřní straně. Spencer se naklonila a nechala ústa v blízkosti Ashleyina volného ucha. „Užíváš si film?“ zašeptala zastřeně.

Slyšela Ashley polknout – téměř naprázdno – a dovolila svým prstům jet trochu výš. O mnoho dál a přitlačit na šev Ashleyiných kalhot, na horké a tvrdé místo.

Ashleyina ruka lehce spočívala na její a zatlačila ji dolů mezi stehna. Svým způsobem to bylo svolení, aby pokračovala, ale taky – zírala do těch tmavých, hnědých očí, tak intenzivně – Spencer taky mohla vidět, že nebylo cesty ven. Nemusela pokračovat, mohla se odtáhnout. Mohly se vrátit ke škádlení a flirtování, které mezi nimi vždycky bylo.

Nebo mohla Ashley vyšukat mozek z hlavy a alespoň trochu se vyspat.

Ta myšlenka za to stála.

Posunula se přes sedačku, spojila rty s Ashleyinými a zatlačila rukou nahoru. Bruneta otevřela pusu a zalapala po dechu, když Spenceřina ruka zatlačila na její klín. Pomocí otvoru, přejela Spencer jazykem jemně podél Ashleyiných rtů a zubů, a poté ochutnávala teplo a žár. Políbila Ashley se vší vášní, kterou měla uvnitř a stejně tak cítila, že je jí to vráceno. Ashleyina ruka se jí s hlubokým zavrčením zamotala do vlasů.

Spencer rytmicky pohybovala rukou proti rozkroku jejích bokových džínů, dokud si nepomyslela, že by možná mohla mít z toho hrubého kontaktu puchýře. Tápala, rozepnula zapínání a zip, dokud její ruka nedokázala vklouznout pod deku, uvnitř zábrany Ashleyiných džínsů a pod spodní prádlo. Ashley znovu zalapala po dechu.

Spencer přesunula ústa k brunetině krku, okusovala a sála si cestu dolů, když její ruka pracovala na cestě dovnitř.

Ashleyiny džíny byly těsné a bez ohledu na to, jak moc manévrovaly, tak Spencer se Ashley nemohla dotýkat způsobem, jakým by chtěla. Frustrovaná vytrhla ruku ven a doufala, že tak nějak získá bližší kontakt.

Opálená ruka se sevřela okolo jejího zápěstí a Ashley se odtáhla. Z jejích čokoládově hnědých očí v podstatě proudila touha. Docestovalo to do Spenceřina srdce a zvýšilo to její chtíč, že se cítila, jako by se jí chtělo omdlít. Zamračila se, když sledovala, jak si Ashley znovu natáhla džíny.

Zastavila je? Cože?


3C

Spencer sledovala, jak jí Ashley položila prst na rty, čímž naznačila, aby byla tiše a pak vstala. Modré oči následovaly sexy zadeček své šéfové, když se nesl okolo blondýny do zadní části letadla k toaletě.

Počítala do deseti tak pomalu, jak jen dokázala zvládnout. Spencer zmáčkla západku svého bezpečnostního pásu, vstala a doufala, že se jí nepodlomí kolena. Tak tiše, jak jen to bylo možné – bez sprintování, jak zoufale chtěla – zamířila do zadní části letadla. Minula dveře od toalety a zjistila, že jsou pootevřené a vzápětí vystřelila ruka, která ji doslova vtáhla dovnitř.

Slyšela zapadnout zámek do správné polohy, když ji Ashleyino tělo přitlačilo zády ke dveřím. Zamotala ruce do tmavě hnědých kadeří, a poté jemná ústa vytrvale sestupovala a horlivě dopadla na její.

Polibek byl neuvěřitelný, jako byl s Ashley pokaždé: jazyky se zamotaly, tiché kňučení a chuť toho neuvěřitelného jahodového lesku na rty smíseného s čistou Ashley. Ach Bože, to Spencer přimělo chtít ji ještě víc.

„Prosím,“ zasténala, nízkým hlasem a nahlas, nechala své ruce spustit dolů po Ashley, dokud nedorazily ke spodní části jejích zad.

„Pšt,“ zašeptala Ashley, „musíme být potichu. Ale neboj, udělám tě tak moc…“

Spenceřiny oči se protočily. Bože, ano prosím, ano. Ashleyiny ruce ji zatahaly za tričko a jedním pohybem ho přetáhly a pak se hladová ústa přesunula k její vzdouvajícím se ňadrům. Spencer uchopila Ashley za šíji a zakousla se do své druhé ruky ve snaze potlačit sténání, které v ní narůstalo.

Bylo to těžší, když si Ashleyina ústa vzala jednu dokonalou bradavku a začala ji sát. Zuby a tření, proudilo skrze ni teplo, Spencer se zoufale hýbala, snažila se zůstat potichu, ale hlasitě naříkala.

„Ach, Bože,“ zašeptala. Jak mohla být tak nažhavená a tak rychle vlhká?

Ashleyiny ruce rozepnuly knoflík jejích džínsů, rozepnuly zip a silně škubly, což způsobilo, že se Spencer téměř zhroutila. Nicméně se její džíny odporoučely a ona z nich vystoupila. Silné ruce na jejích bocích ji vedly, aby si sedla na umyvadlo. Ashley si stoupla do prostoru mezi jejíma nohama a znovu ji líbala.

Byla tam, ve spodním prádle, na toaletě letadla a znovu se chystala mít sex s Ashley. Jak to, že se pořád nacházela v takovýchto situacích? Ačkoliv úplně od začátku. Koho to zajímalo? Proč na sobě měla Ashley tolik oblečení?

Spenceřiny ruce šmátraly po knoflíčkách, dokud nebyla Ashleyina halenka na podlaze. Její podprsenka o vteřinu později dopadla na stejné místo, když Spenceřiny ruce přišly, aby ji uchopily a stiskly. Ashleyino tiché jasně-zadržené zakňučení ji přimělo k úsměvu.

A pak zalapala po dechu, když se prsty přitiskly pod okraj spodního prádla a začaly ji naléhavě hladit. Už byla vlhká, ale ten pocit těch dlouhých prstů klouzajících tam a zpět mezi jejím vstupem a klitorisem, ji přimělo se zachvět a ještě víc zvlhnout.

Její spodní prádlo bylo náhle na podlaze, a ačkoliv byla lišta umyvadla pro její kůži studená, na vše bylo zapomenuto, když do ní Ashley přirazila.

Naklonila se k brunetině rameni, zastřeně zanaříkala a slyšela podobný zvuk proti ohybu svého krku.

„Do hajzlu,“ zašeptala Ashley, „jsi tak neskutečně úchvatná.“

Všechno, co Spencer mohla, bylo sténat a snažit se v Ashley tlumit zvuk. Chvíli to fungovalo, když se uvnitř ní začala bruneta pomalu hýbat, ohnula prsty a tak přiměla Spencer vidět hvězdičky.

Zanaříkala, chytila se Ashleyiných ramen a třásla se. Ústa hrubě znovu sestoupila na její a nedbale a otevřeně ji políbila. Zasténala do Ashleyina jazyku, tlačila proti jejím bokům a v odezvě tiskla své oči zavřené.

Ashley přerušila polibek, z čehož Spencer zalapala po dechu a pak vlekla své rty dolů po blondýnčině krku. Všechny pocity, dojmy Ashleyiných prstů a úst, ji poslaly do víru, ze kterého si nebyla jistá, že by mohla uniknout. Její nehty teď napůl opouštěly Ashleyinu kůži a kdyby přirážela ještě silněji, tak by spadla z okraje římsy, na které seděla.

Pak si Ashley klekla na kolena a Spenceřiny oči se vytřeštily. Mohla zespoda slyšet hladové zašeptání, myslela, že to znělo jako, „zatraceně, ano,“ a pak byl na ní Ashleyin jazyk.

„Ó, zkurvené nebe,“ zalapala po dechu. Tohle se předtím nestalo a bylo to příjemné, ach, tak zatraceně příjemné. Ashleyin jazyk dělal dlouhé tahy od jejího vstupu, kde se stále prsty pomalu pohybovaly, přímo tam, kde bylo místo potěšení. Spencer se třásla, svírala ústa ve snaze být tiše.

Bylo to rychlé, jakmile se Ashley usadila do neuvěřitelného tempa a Spencer okamžitě silně vyvrcholila. Její stehna se sevřela, její celé tělo se třáslo, když se neuvěřitelné potěšení šířilo a mravenčilo v každé molekule.

Zhroutila se zády k zrcadlu a celá udýchaná se třásla, když Ashley vstala a naklonila se, aby ji přitáhla do náruče.

„Bože, jsi dobrá,“ zašeptala Spencer do brunetina krku.

Ashley se uchechtla: „Snažím se.“

„Já…“ Spencer zírala do těch hlubokých čokoládových očí a cítila, jak uvnitř trochu taje. „Pojď sem,“ zašeptala.

Jedna ruka našla Ashleyin zátylek a přitáhla si brunetu pro další polibek. Milovala ten způsob, jakým se Ashleyiny rty oddělily pod jejími a umožnily jí přístup, další možnost ochutnat ji.

Odstrčila se z lavičky, šla pozadu krok a půl, ústa stále pevně na Ashleyiných, dokud bruneta nenarazila na zeď s tichým „uf“.

Spencer přesunula svá ústa k Ashleyině uchu. Její ruce klesly k dívčině džínsům, rozepnuly sponu a zip jedním rychlým pohybem.

„Chci se tě dotýkat.“

Ashley zanaříkala.

„Ucítím, jak jsi pro mě zvlhla,“ pokračovala Spencer šeptem. „Pak ti vyšukám mozek z hlavy. Dobře?“

Líbilo se jí, jak Ashley na jejím rameni přikývla, zalapala po dechu a sevřela jí pas. Spencer přenesla jednu ruku, aby uchopila dokonalé prso, a pak její ústa cestovala dolů, aby našla její tvrdou a čekající bradavku. Vsála ji do úst, lehce ten růžový vrcholek okusovala a líbila se jí odpověď. Její ruce se sunuly jižně, stáhla džínsy dolů, když se její ústa vlekla přes Ashleyino napnuté břicho.

Její kolena dopadla na podlahu, stejně tak jako její ústa do úrovně Ashleyina klína. Stáhla dívčino spodní prádlo a vstoupila, toužila po chuti, toužila slyšet to potlačované sténání přicházející z Ashleyiných úst.

Nebylo jí to odepřeno. Ashley zvedla koleno a věnovala tak Spencer veškerý přístup, který potřebovala, aby ji potěšila, dokud se bruneta konečně neudělala a nestáhla se kolem Spenceřiných prstů a třásla se jí do rtů.

Byla vytažena na nohy a sevřená do Ashleyiny náruče. Stály tam, propletené, po nějakou dobu, dokud bruneta nezašeptala: „Opravdu bychom se měly obléknout a vrátit se na svá místa, než nás někdo přijde hledat.“

Spencer přikývla. Než se nahnula, aby si vzala oblečení, přejela palcem přes Ashleyin spodní ret a za své potíže byla odměněna polibkem.

Po špičkách se vrátily na svá sedadla a byly vděčné, že se zdálo, že každý byl zaměstnaný nebo usnul. Jakmile se bezpečně usadily, tak se Spencer otočila, aby se podívala na Ashley. Bruneta si pohrávala se svým bezpečnostním pásem, ale vzhlédla dost brzy, aby zjistila, že na ni světle modré oči zírají.

„Co je?“

„Ehm… víš, že tohle neznamená…“ ani Spencer nevěděla, co se to vlastně snažila říct.

„Vím, Carlinová,“ řekla Ashley s úsměvem. „Jen… je to v pohodě.“

Něco na tom, jak Ashley používala její příjmení, nebylo přesně to pravé, ale nejspíš zapadalo do toho, co se Spencer snažila říct.

No, když už nic jiného, tak teď aspoň mohla spát.

Právě se unášela pryč, když ucítila na svém uchu teplý dech.

„Aspoň sis užila soulož v letadle.“

Ano. Opravdu si to užila. A možná teď létání konec konců nebylo tak hrozné.


4

Tři měsíce. Byly to tři měsíce od doby, kdy se jí Ashley naposled dotkla, ochutnala ji, přiměla jí cítit se tak zatraceně dobře, že to nebylo vtipné.

Spencer to nechápala: jak byste se s někým mohli třikrát vyspat – třikrát úžasně – a pak se ho tři měsíce ani nedotknout?

Bylo to šílené.

Samozřejmě mohla Spencer něco udělat, udělat první krok, ale prostě si nebyla jistá, jak na to. Nebo když na to přijde, zda by měla.

Ještě v tom byla ta záležitost, že spaní se svým šéfem nikdy není dobrá věc. A pak to, že se Spencer nemohla podívat na jinou ženu, aniž by ji nesrovnávala se svou neuvěřitelně sexy šéfkou. A nakonec ty sny – intenzivní, sexuální, dech beroucí krásné sny – které skončily tím, že se Spencer vzbudila frustrovaná a nemohla znovu usnout.

Její ruka v poslední době taky nedělala nic dobrého. Ani náhodná holka, kterou si před třemi týdny, téměř neuspokojivě, nabrnkla.

Zatraceně, Ashley se jí dostala pod kůži.

Spencer se kousla do rtu a civěla na hodiny. Bylo sedm hodin pátek večer a ona pořád byla v práci. To bylo ubohé, že?

No, měla práci, kterou musela udělat, ale ona pracovat musela pořád. Když chtěla, tak měla nikdy nekončící dodávku práce. Ale všechny naléhavé věci měla hotové a na víkend mohla jít domů. Mohla jít ven, možná na drink, vyrazit si s kamarádkou nebo tak. Mohla se pokusit najít lék na Ashleyin syndrom.

Možná by to jednoho dne prohlásili za oficiální nemoc, nebo jen vytvořili podpůrné skupiny.

Zdravím, jmenuju se Spencer Carlinová a jsem posedlá Ashley Daviesovou. Od doby, kdy mě ošukala téměř k smrti ve výtahu, na mém gauči a v letadle, mám…

Tam se ubíraly její myšlenky.

Pohyb z kanceláře odvedle zachytil její pohled. Spencer se zamračila. Ashley zřejmě odpoledne nebyla v práci, což nebylo zcela běžné. Polovinu času se bruneta objevovala v jednom ze svých nahrávacích studií v těch šílených časech, náhodných časech, jako ve středu ve tři ráno a pak měli ve svých rukou nový hit. Na její obranu, nikdy nikoho nevzbudila pozdě v noci svými nahrávacími dýchánky, všechnu práci odvedla sama.

Zvukaře to dohánělo k šílenství, protože to tak zabralo mnohem více práce.

Takže to byla Ashley? Nebo jen…

Měla to raději jít zkontrolovat. Člověk nikdy neví, kdo by mohl být v kanceláři.

Spencer opatrně otevřela spojovací dveře a nahlédla škvírou.

Ashley byla skutečně u svého stolu. Ve skutečnosti seděla na své židli a hlavu měla položenou na rukách a vypadalo to, že usnula. Až na to, že tady před minutou nebo dřív chodila.

Spencer nechala dveře otevřené a opřela se o futra. Poslední dobou to neměla její krásná šéfka lehké. Noviny prodaly nějaký příběh o jejím dětství a ukázalo se, že byl od Ashleyiny vlastní matky. Jediná fotografie Ashley, která teď byla vytisknuta, byla mrzutá, naštvaná osmiletá holka. Příběh měl být o nějakém pláči ve vaně, hovadiny o tom, jak to měl muzikant vždycky těžké a jak byla Christine Daviesová odříznuta z jejího života.

Nebo jak byla Ashley, výstižně řečeno, odříznuta od svého bankovního účtu.

Nebylo to fér, zatímco Ashley měla štěstí, že měla extrémně loajální zaměstnance a řadu přátel, kteří se okolo ní nashromáždili, tak Spencer věděla, že se k brunetě dostává. A před ní byl dokonalý důkaz.

„Vypadáš, že potřebuješ whisky.“ Poznamenala od dveří suše Spencer.

Ashley vzhlédla a věnovala jí mdlý úsměv. „Myslím, že bych potřebovala celou láhev.“

„Můžu nějak pomoc?“

„Nejspíš ne,“ vzdychla Ashley. V hlavě se jí toho muselo dít opravdu hodně, když nemohla využít nejzřejmější příležitosti, jak po ní vyjet.

Spencer se přemístila, dokud neseděla lehce na rohu Ashleyina stolu. Rukou něžně hladila brunetinu paži. „Ashley, no tak, tohle je hloupé místo, aby tu člověk byl v pátek večer. Pojďme na večeři nebo na něco.“ V tu chvíli by Spencer udělala cokoliv, aby tu dívku přiměla myslet na něco jiného, než na to, na co v té chvíli myslela.

„Nemám hlad.“ zamumlala Ashley.

Spencer si z obličeje odfoukla pramínek vlasů. Fajn, tohle možná zabere nějaké opatrné taktizování.

Nebo bys ji prostě mohla svést. Spencer se z té myšlenkou málem udeřila do hlavy.

„Ashley, prostě tady takhle nemůžeš sedět.“

„Proč ne.“

„Hej, hej, všechno není tak špatné.“ Trhla sebou Spencer nad svou vlastní frází.

Ashley se na ni podívala: „Carlinová, běž bláznit někam jinam.“

Spencer se uchechtla. „No, jsem si jistá, že mě chceš právě tady.“

Ashley na ni zvedla obočí. „Jo, vážně,“

Pak to bylo svádění.

Spencer znovu vlekla po Ashleyině paži prst. „Jé, vypadáš, jako bys potřebovala nějaké rozptýlení a, ehm… ráda bych si myslela, že jím jsem já.“

Ashley polkla.

Spencer se posunula na stranu, srazila sešívačku ze stolu a upřímně řečeno jí to bylo fuk. Stále se nakláněla přes bok stolu, jen odpočívala, ale teď před mírně zmatenou brunetou. Rukama si rozepnula knoflíčky od svého saka.

„Spencer…“ Ashley znovu polkla.

„Mmm?“ usmála se Spencer a rukama pomalu rozepínala od vršku knoflíčky její halenky.

Ashley otevřela pusu, jak další a pak další knoflíček odpadl stranou. „Ach, Bože.“

Spencer natáhla ruku, přerušila své svlékání a uchopila Ashleyin obličej. „To je v pořádku, Ashley, můžeš…“

A pak tam byla, stála mezi Spenceřinýma nohama a její ústa byla horká a plná chtíče. Spencer zasténala, otevřela je pod náporem a zavzdychala do Ashleyiných úst. Vřelý jazyk něžně zatlačil, třel a ochutnával, jemně přejížděl a přiměl Spenceřino srdce tlouci jako o závod. Zápasila, zamotala svůj vlastní jazyk a více naklonila svou hlavu.

Ruce šmátraly a svíraly, když se ústa znovu a znovu spojila. Spencer cítila Ashleyiny prsty hladce přejíždět pod její halenkou, přes její kůži, zanechávajíc stopy senzace a ohně. Spencer zavinula prsty do Ashleyiných vlasů a přitáhla si ji blíž.

‘Alespoň byla rozptýlená‘ bylo poslední Spenceřina koherentní myšlenka, než ji chtěla a potřebovala udělat.

Ashley byla najednou všude a i Spencer byla trochu překvapená brunetiným náhlým výbuchem energie. Ne, že by jí to vadilo – byla tam právě s ní – ale Ashley, která ji tolikrát překvapila, byla najednou velmi, velmi odhodlaná.

Silné ruce jí vběhly pod sukni, po Spenceřiných nohách v hladkých silonkách, dokud nenašly holou kůži nad nimi. Spencer slyšela a cítila proti svým ústům vibrace Ashleyina sténání a pak zamumlala něco nazpět, když ji ruce uchopily za zadek.

Pak byla zvednuta a posazena pevněji na stůl, když Ashley přistoupila ještě blíž mezi její nohy. Spencer je omotala kolem brunetina pasu a přitáhla si ji.

„Prosím,“ zanaříkala a cítila, jak se ústa její šéfky posouvají smyslně dolů od krku ke klíční kosti. „Tak moc tě chci.“

„Bože, ano,“ zasténala Ashley nazpět. „Kurva, víš ty vůbec, kolikrát jsem o tomhle snila? Vzít si tě tady a teď, na mém stole?“

Spenceřina hlava planula představou a touhou. Přiškrcený vzdech byl přerušen Ashleyinou pusou, která si to mířila zpět k její. Ashleiny ruce neohrabaně zápasily s její halenkou, stáhly dolů zip a kroutily, dokud ho nerozeply.

A pak byly Ashleyiny ruce naplněné ňadry, uchopila je, líbala je přes černou krajkovou podprsenku, kterou na sobě Spencer měla. Spencer se zatočila hlava. Téměř to očekávala, že to bude mít pod kontrolou a ne, že se znovu podvolí. Milovala, když si ji Ashley brala, bavila se s ní a vždycky se jí z ní točila hlava, ale bylo to něco neočekávaného.

Chytila brunetu za šíji, přitáhla si ji blíž a milovala pocit Ashleyina tepla na své kůži.

Ashleyiny ruce se posunuly dolů, našly podvazky držící silonky a uniknul jí přiškrcený výkřik. Bruneta se mírně odtáhla a její oči hořely touhou, když si blondýnu před sebou otočila.

Spencer byla v cuku letu opřená zády o stůl a její nohy stále visely přes okraj lehce rozevřené. Její sako se odporoučelo k zemi, ale modrou halenku měla stále na sobě. Teď byla téměř rozepnutá a rozhalená, odhalovala její černou krajkovou podprsenku, tu černou krajkovou podprsenku, která dokonale ladila s kalhotkami a podvazky, které také měla na sobě. Jak se Ashleyiny oči pásly na její kůži, tak Spencer cítila, jak se červená.

„Ježíš, Spencer, jsi dost sexy na to, aby z tebe někdo ztratil vědomí,“ Ashley znovu polkla.

„Neomdli mi tu.“ usmála se Spencer.

„Si piš, že ne.“ Ashley přejela rukama po vnější straně Spenceřiných stehen a palci třela její holou kůži v horní části, než se sehnula, aby lapila téměř pohmožděné rty k rychlém polibku. „Žádné omdlévání, jen šukání.“

Spencer cítila svůj vlastní rychlý přísun vzduchu, než ji Ashleyiny ruce přejely přes boky pod halenku, dokud ji nestáhly a nehodily přes místnost.

Spencer klesla zpátky na stůl. Ashley teď byla na kolenou a dívala se na ni. Bruneta sjížděla jazykem po Spenceřině krku ke klíční kosti a sklonila se k prsu, aby nasála bradavku přes hrubou krajkovou tkaninu.

Spencer zanaříkala a její boky sebou v odezvě cukaly. Ruka se znovu posunula k boku, aby uchopila její žhavý klín.

„Ach, kurva, jsi vlhká,“ zanaříkala Ashley. Spenceřina hlava se zaklonila, když cítila lenivé kruhy, tak to zvýšilo její vzrušení.

O chvíli, o pouhou chvíli později, byla tak mimo kontrolu, že byla poražena, pod dotyky prohýbala boky i svůj krk do Ashleyiných úst. Další kus vybavení odletěl a bylo jim to fuk. Ashley teď těžce oddechovala a její prsty třely silněji a silněji.

Spencer byla hlasově nesouvislá, ale hlasitá. Chtěla to tak moc, ale její hlava a jazyk nemohly vytvořit slova. Přesto se zdálo, že to Ashley chápe. Její prsty teď na krátko opustily blondýnu, a pak jí stáhly spodní prádlo a třely ji přes vlhké záhyby.

Přirážela smysluplněji a přiměla Spencer naříkat a pak se odtáhla. Trvalo to několik vteřin, ale pak si uvědomila, že Ashley měla rozepnuté své podvazky a zbavila se spodního prádla rychleji, než je rychlost světla. Ustoupila od stolu, klekla si a přitáhla si Spencer zpět, dokud její rty nebyly na vrcholu.

Seděla, rozcuchaná a těžce oddychující v ničem, jen ve své podprsence a punčochách s roztaženýma nohama, vlhká, čekajíc se svou šéfkou mezi nohama. Pohlédla dolů na Ashley, která hladově zírala na její klín. A pak ten kouzelný jazyk byl na ní, ochutnával, poznával a škádlil, ale přesto ji tlačil výš a výš.

Než se stačila zeptat, tak do ní strčila jeden, pak dva prsty.

Spencer jednou rukou svírala hranu stolu, a druhá pak jemně chytila Ashleyiny vlasy.

Přidání třetího prstu ji naplnilo tak moc, že se jí rozlétly oči a zalapala po dechu. Byla dost vlhká na to, aby to snesla a nejspíš víc, ale rozhodně to bylo víc, než na co byla zvyklá. A přesto, když k ní znovu začala Ashley přirážet, si Spencer myslela, že jí oči zapadnou do hlavy. Bylo to tak zatraceně příjemné.

Bože na nebi, bylo to tak příjemné.

Vzdychala, kňučela a sténala, když se blížila k vrcholu. Její držení ruky se stávalo méně jemným, nedobrovolným, když se blížila vyvrcholení.

A pak se udělala, silně a hlasitě, tlačila dolů své boky a křičela do prázdného prostoru kanceláře.

Padla zpátky, s rukou na čele, cítíc na něm pot.

Její tělo teď bylo celé zesláblé, pořád se třásla, když Ashley vstala.

Spencer polkla. Snažila se získat nad svým třesoucím se tělem a naprosto zmatenými myšlenkami, kontrolu.

„Hej, páni, jsi v pořádku? “ Ashleyin ustaraný hlas našel její ucho.

Spencer se zesláble dostala na lokty a pak do sedu. Byla si vědoma, jak hodně byla svlečená. „Ehm… jen mi dej… vteřinku.“

Ashley se culila. „Dej si na čas. Odtud mám skvělý výhled.“

Spencer ji polovičatě plácla. Ocenila Ashley, že jí navzdory zlomyslnému úsměvu, pomohla najít oblečení a obléci si ho zpět.

„Do prdele,“ řekla Spencer, jakmile byla oblečená a stála, i když rozechvěle.

„Mmm.“ vtiskla jí Ashley polibek do vlasů. „Ty, holka, jsi nejlepším rozptýlením, jaké jsem kdy měla.“

„Jsem ráda, že jsi mě využila,“ usmála se Spencer. Opírala se o Ashleyino rameno, aby se na chvíli podepřela. Bylo to příjemné. Stály, nic moc neříkaly, ale jen se tiskly jedna k druhé. Spenceřin mozek si konečně srovnal myšlenky a ona si uvědomila, že jí ještě neoplatila laskavost.

Na mysl jí přišla další myšlenka a ona ji vyslovila. „Ash?“

„Mmm?“

„Vezmi mě zpět k tobě domů.“

Ashley se odtáhla a vážně se na ni svýma hnědýma očima dívala. „Opravdu?“

Spencer přikývla.

Ashley se usmála. „Promiň, na co jsme čekaly?“ Předstírala netrpělivost.

Spencer pozvedla obočí a pak se natáhla, aby zvedla kus oblečení, které jí Ashley nevrátila: její spodní prádlo.

„Jen si potřebuju vzít tohle a svou tašku.“ Věnovala brunetě hříšný úsměv. „Nebudu je na sobě při cestě domů potřebovat, že ne?“

Zanechala Ashley omráčenou, vešla do své kanceláře, aby si vzala věci.


5A

Spencer si zapnula pás a podívala se na Ashley, která zírala s pusou dokořán.

„Co?“ Bruneta se naklonila přes středový panel kabrioletu a přitáhla si Spencer do francouzského, pekelně žhavého, lahodného, neuvěřitelného polibku, tomu, který ji téměř roztavil na místě. Když popadla dech zpátky, tak na brunetu upřeně hleděla. „Nevadí mi, když to uděláš znovu, ale při řízení to může být trochu obtížné.“

„Nejsem si jistá, jestli to dokážu vydržet, než se dostaneme domů,“ zazubila se Ashley.

Spencer přenesla Ashleyinu ruku a přejela s ní po vnitřní straně svého krémově bílého stehna, dokud nedosáhla rozkroku – rozkroku zcela bez kalhotek – jejího…

Ashley zalapala po dechu.

„Nemůžeš se dočkat, protože, až dorazíš domů, budeš to mít,“ zapředla Spencer.

Sledovala, jak Ashley polkla a pak se opřela do sedačky, znovu polkla a otočila klíčkem v zapalování. Když auto zaburácelo k životu, tak bruneta mrkla, usmála se a řekla: „Jsi nebezpečná, Carlinová. Doufám, že to víš.“

Spencer se jen vědoucně usmála.

Cesta autem byla téměř bez komplikací, na rozdíl od nádherných chvil na semaforech, kdy Spencer vklouzla rukou mezi Ashleyina stehna, přitlačila a zašeptala jí do ucha: „Bože, chci, abys mě vzala domů, abys mi znovu mohla vyšukat mozek hlavy…“ To téměř způsobilo nehodu, když Ashley šlápla na plyn, a pak jí trochu sklouzla noha.

Ale vcelku si Spencer myslela, že celá cesta šla poněkud hladce. Byla překvapená svým vlastním chováním. Chovala se jako… jako… jako nějaký sexuální maniak. Nikomu předtím nešeptala tyhle věci do ucha, nikdy by ji nenapadly, nikdy by se nemodlila, aby využila situace. Ale chtěla Ashley a prozatím, ten smutný pohled, který se objevil na tváři její šéfky, zmizel v přívalu radosti a chtíče. Vyhovovalo jí to.

Zdálo se, že méně než minutu po tom, co zastavily na podzemním parkovacím místě v Ashleyině garáži, zvládla bruneta rozepnout oba jejich pásy a byla už napůl cesty přes auto se rty plnými vášně a chtíče na Spenceřiných.

Zápolily, Ashleyiny ruce šmátraly všude. Spencer se snažila uspořádat si myšlenky do nějakého souvislého pořádku, ale bylo to těžké, když vás ta nejvíc sexy ženská naléhavě líbá na linii od čelisti k uchu a vy vidíte explodovat duhu.

Bylo dost těžké přemýšlet, bez toho aniž by se prsty neposouvaly po stranách vašich nohou, hledajíc teplo, vlhkost a chtíč.

Spencer si nemohla pomoct: vzdychání Ashley stačilo dostatečně na to, aby se vzrušila tím nejlepším způsobem, ale už byla na vrcholu. Její dřívější orgasmus a vědomí, že byly zpátky u Ashley – jako většinou – aby prosouložily celou noc bylo dost na to, aby zvlhla.

A pak…

Ach, Bože, Ashley už byla uvnitř ní. Byla vlhká a svolná a ty prsty v ní byly hluboko. Sakra, znala všechna ta správná místa, aby ji udělala rychle a silně.

„Ach, kurva,“ zasténala a přirážela boky proti vnikání, vzdychla, když Ashleyin palec třel její klitoris. „Ashley, přestaň.“

„Nechceš, abych přestala,“ zašeptala jí bruneta naléhavě do ucha. „Cítím, jak moc nechceš, abych přestala.“

„Ach, Bože, ne tady,“ zasténala Spencer a nebyla schopná zastavit své boky v odezvě sebou trhat. „Vezmi mě nahoru.“

„Chci si tě vzít všude,“ uculila se Ashley, ale stále v ní měla prsty. Pomalu je vytáhla, čímž nechala Spencer cítit se osamocenou a zcela nahou. „Pojď nahoru.“

Proč všechno, co Ashley řekla, bylo možno chápat v nejoplzlejším smyslu?

Jízda výtahem to neulehčovala. Skutečnost, že ji Ashley přitiskla proti stěně, zatímco její ústa zaútočila na Spenceřin krk, aby ji líbala tak silně, že si myslela, že omdlí, opravdu neubralo nic na Spenceřině touze. Na brunetinu obranu je třeba uvést, že její ruce zůstaly výhradně bez činnosti. No, možná jen trochu. Ale netoulaly se moc daleko. Do té doby, dokud Ashley nenaťukala kód na panelu výtahu, otočila klíčkem a v podstatě táhla Spencer ve svém náručí do svého bytu.

Z nádhery pohledu a samotného bytu, byla Spencer ztracená, hlavně proto, že teď hluboce zírala do čokoládově hnědých očí plných touhy. Kupodivu všechny věci, které Ashley mohla udělat, jí rozbouřily po celém těle hormony a dívat se na ni s touhou, nevypadalo nejvěrohodněji, ale bylo to dost na to, aby Spencer překonala nutkání přimět tu brunetu křičet potěšením a pak zmírnit své vlastní.

Jak se Ashleyiny ruce pomalu posouvaly dolů po jejím těle, nehty škrábaly po stehnech, tak je obě Spencer překvapila, když ji za zápěstí zastavila.

„Vezmi mě do ložnice,“ zašeptala do Ashleyina ucha. Bruneta přikývla a nabídla se, že vezme Spenceřin kabát. Spencer jen zavrtěla hlavou. „Vezmi mě do tvé-“

Ashleyina ústa ji přerušila spalujícím polibkem, když pomalu přecházela do další místnosti. Upustila své věci ke straně postele, Spencer vzala do rukou Ashleyin obličej a líbala ji, překvapivě jemně.

Strčila brunetu zády na postel a sledovala, jak se jednou lehce odrazila a pak si na ni vylezla také, s kolenem mezi Ashleyinými nohami. Přidržovala se nad tou dívkou, přičemž těžce oddychovala z těla pod sebou.


5B

„Bože, jsi tak zatraceně sexy,“ vydechla a přejela rukou dolů po Ashleyině boku. „Dovol mi, se tě dotýkat. Dovol mi zapomenout své vlastní jméno…“

„Promiň,“ zasténala Ashley… „Kdo že jsem?“

Spencer se uchechtla a nahnula se, aby něžně políbila Ashleyin krk. Pohybovala rty nahoru a dolů, stále silněji a silněji, když svým rtům dovolila pustošit. Bruneta pod ní sténala a mírně se svíjela.

Spencer rukama rychle zapracovala na knoflíčkách a zbavila svou šéfku oblečení, kousek po kousku. Její ústa se sunula po pokožce, okusovala a sála, dokud nedosáhla jedné dokonale růžově zbarvené bradavky. Vtáhla jsi do teplého prostoru svých úst, přejela přes ni jazykem a radovala se ze vzdychání, které se jí dostalo. Sála silněji, líbilo se jí, jak se pod ní Ashley svíjí.

„Bože, prosím, prosím, dotýkej se mě. Nemyslím, že dokážu čekat ještě déle.“ Ashleyina slova ji pobídla. Měly celou noc. Mohly to dělat znovu a znovu, tak proč čekat?

Protože to chceš dlouze, silně a dobře, odpověděl její mozek. Měla na ten večer jasné plány a otázkou nebylo, zda dokáže čekat, ale zda to Ashley nevadí?

Rukama sjela dolů k jedinému kusu oblečení, které na sobě bruneta měla, jejímu spodnímu prádlu. Přejela rukama přes bílé bavlněné boxerky, uchopila Ashleyino teplo, zasténala nad promočeným vlhkým materiálem, který měla pod rukou.

Neschopna čekat, strčila prsty pod okraj a jedním prstem přejela až do vlhkých záhybů. Ashley se pod ní vzepřela a Spencer silně zatlačila, oddělila je a škádlila ji. Druhou ruku použila, aby brunetu zbavila posledního kusu oblečení, pokračovala ve škádlení a ústa přesunula zpět na Ashleyino dokonalé poprsí.

Navzdory sténání, se Ashley podařilo zvednout ruce a snažila se svléknout Spenceřino oblečení.

„Chci… tě cítit… na sobě…“ řekla udýchaně.

Spencer jí pomohla zbavit se jejího pracovního oblečení. Dostala se ke svým podvazkům a punčochám a zjistila, že ji zastavila Ashleyina ruka za zápěstí. „Ne, nech si je.“

Spencer se zakřenila a sklonila své tělo k brunetce, což umožnilo jejich kůži poprvé se dotknout. Ach, Bože, bylo to tak zatraceně příjemné.

Najednou byla veškerá naléhavost zpátky. Jejich těla se spolu vlnila a třela. Spencer znovu přesunula ruku dolů, takže její prsty se prohrábly vlhkými kudrlinami. Znovu je otočila, takže byla nahoře a zvedla se na kolena, aby se vzepřela nad Ashley.

Byl to neuvěřitelný okamžik, když hleděla přímo do brunetiných očí a její prsty vklouzly pomalu, ale hluboko dovnitř.

Ashley zasténala, silně. „Ach, kurva.“

Spencer začala pohybovat prsty, pomalu a stabilně, vůbec nezrychlila tempo. Držela svůj palec od Ashleyina pevného uzlíčku nervů. Zatímco měla zájem udělat Ashley silně, než kdy předtím, ‘ještě ne’ bylo na denním pořádku.

Ashley vlhla čím dál víc. Byla to jedna z nejvíc sexy věcí, kterou kdy Spencer za svůj celý život cítila a zcela nezbytně to dodalo Spencer další nápad.

Trochu si poposedla, dokud neseděla na okraji postele. Zatahala za Ashleyiny boky a stáhla dívku sebou. Se svými stále vnořenými prsty, se nejistě sehnula a ulovila svou kabelku, kterou zvedla na postel.

Co ji přimělo k nákupu, neměla tušení. Byla to nejspíš šílená úroveň nadrženosti, kterou jí musela způsobit Ashley. Přesto si jednou během obědové pauzy udělala výlet přímo přes… lesbický… sex… shop…

Co ji v obchodě lákalo, byla myšlenka na Ashley v korzetu ve výloze, ale přesto nemohla zaplatit to, co si koupila.

A teď… byla velmi ráda, že to měla, i když nikdy svůj nový vibrátor nepoužila, tak myšlenka, použít ho teď a tady, byla příliš vzrušující na to, aby přestala.

Vytáhla tu hračku z kabelky, otevřela krabičku a sledovala, jak se Ashleyiny oči vytřeštily. Pak přestala svými prsty pohybovat, čímž přiměla brunetu zasténat z frustrace.

„Spencer…co…“

„Věříš mi?“ zeptala se blondýna.

Ashley polkla a přikývla.

„Nechci ti ublížit,“ zašeptala slibně Spencer.

Rychle použila lubrikant a pak dala hračku mezi ně. Doufala, že nebude příliš tápat. Zaslechla, jak Ashley sykla a přestala.

„Ne, nepřestávej,“ zašeptala Ashley. „Jen to… zastudilo.“

„Aha,“ Spencer trochu pokročila. „Zahřeje se.“

Přinejmenším to byl zážitek, sledovat, jak pomalu strká celou délku vibrátoru do Ashley. Spencer byla pomalá, opatrná, nechtěla dívce ublížit, ale hrdelní sten, který se vydral z brunety ven, ji málem přiměl omdlít.

Otočila koncem, zapnula vibrace na minimum. Další sténání Ashley ji přimělo zrychlit.

„Kurva, kurva, kurva!“ rozlehlo se s úst brunety.

Spencer se znovu popošoupla dopředu, dokud konec vibrátoru nebyl zatlačen jejím stehnem. Použila svou nohu k pomalému přirážení tam a zpět k Ashley, nechala svá ústa klesnout, polykat všechny druhy sexuálních zvuků.

Její stehno neúmyslně zvýšilo tempo, což přimělo Ashley přirážet tam a zpět. Pohybovaly se spolu smyslně, vlnitě v absolutní symfonii lásky a chtíče. Spenceřina ruka sjela mezi ně, našla Ashleyin klitoris a hladila ho.

Pomalu, ale jistě budovala napětí, dokud se na posteli Ashley neprohnula jako luk, zakřičela Spenceřino jméno a těžce se třásla.

Když se společně zhroutily, oddychovaly a naříkaly. Spencer uhnula kolenem na stranu a pak pomalu vytáhla hračku. Odhodila ji stranou a zpět si celým tělem lehla na Ashley. Přitiskla čelo na brunetino a užívala si pocit štíhlých rukou a nohou omotaných kolem ní, když se uklidňovaly.

„Ach, Bože, to bylo neuvěřitelné,“ řekla nakonec Ashley.

„Moc ráda jsem posloužila,“ uculila se Spencer.

Ashley se otočila na bok, takže se nakláněla přes blondýnku. „K službám? Vážně?“

„Uh-huh,“ řekla Spencer a její hlas se zvýšil o oktávu nebo dvě nad pocitem Ashley tisknoucí se k ní.

„No, jestli je to služba,“ sklonila se Ashley a vtiskla jemný polibek na Spenceřiny rty, „pak myslím, že bych měla zaplatit.“

„Zaplatit?“ téměř vykvikla.

„Ale tím nejvíc sexy způsobem,“ zubila se Ashley a přitáhla si Spencer blíž.

To znělo dobře.


6A

Spencer si zvedla sluneční brýle na vršek hlavy a sledovala brunetu sedící vedle ní na lehátku u bazénu. Na způsobu, jakým si ta dívka pomalu vmazávala opalovací krém do své neuvěřitelně opálené pokožky, bylo něco, z čeho Spencer vyschlo v ústech a vzalo jí to dech.

„Užíváš si výhled?“ ušklíbla se Ashley.

Spencer si znovu nandala sluneční brýle a lehla si. Její černo růžové plavky dokonale ukázaly její mnohem bělejší pokožku, nemluvě o lehce zakřiveném bříšku, jejích dlouhých štíhlých nohách a dokonalé pleti. „Přeješ si, Daviesová.“

„Mmm, neříkám, že ne.“

„Nejspíš je to dobře,“ usmála se Spencer a zadívala se na oblohu skrze své tónované brýle. „Na téhle báječné opuštěné pláži toho opravdu není moc co k vidění.“

„Aha, no, soukromá laguna je radost, že,“ řekla Ashley a opřela se na svém lehátku, stopu nebo dvě od Spencer. „Není na co se dívat, jen na neuvěřitelně modrý oceán, nebe bez mraků a na ten krásný bungalov támhle.“

„A tu neuvěřitelně sexy ženu válící se vedle tebe.“

„Kde?“ Ashley se posadila. „Sexy žena? Kde?“

Spencer ji lehce plácla přes paži. „Nedělej si žádné laskavosti.“

„Hm, dobře, jednu ti poskytnu.“ Bruneta sjela očima nahoru a dolu po těle druhé odpočívající dívky. „Odsud se na tebe dívá nejlépe. Nemluvě o tom – už jsem se zmínila? – jak jsi neuvěřitelně sexy v těch bikinách.“

„Řekla jsi to možná jednou nebo dvakrát.“ usmála se Spencer od ucha k uchu. „Mohla bych ustát, slyšet to znovu.“

„Jé, vážně?“ Ashley se posadila. „Jen mi skládáš komplimenty…“

„To nebyl kompliment,“ odvětila zpěvným hlasem Spencer.

A pak už najednou Ashley nebyla na svém lehátku. Seděla na boku Spenceřina lehátka a naklonila se a její opálené paže byly na bocích blondýnky. „Můžu ti říct hodně věcí, které tě potěší.“ Culila se Ashley. „Mohu tě přimět ŘÍCT hodně věcí, které ti ukážou, jak tě potěším…“

Spencer si stáhla sluneční brýle, pak je pohodila vedle lehátka a ozval se řinčící zvuk betonu. „Vypadá to, že to bude skvělá dovolená. Poděkovala jsem ti, že jsi mě sem vzala?“ Propletla prsty jedné ruky Ashleyinými jemnými kadeřemi.

„Jednou nebo dvakrát,“ zamumlala tiše Ashley. „Ale mohu ustát nějaké další.“

Spencer se ještě jednou usmála, než se její rty spojily s Ashleyinými. Jejich rty se pohybovaly přes sebe, z počátku jemně a pak intenzivněji. Ashley změnila svou polohu, takže ležela na lehátku proti Spencer a opírala se o lokty. Spenceřiny ruce si začaly přitahovat teplé, opálené tělo na její.

Bylo tak příjemné, být s Ashley.

Jedna bez druhé moc nebyly, od té neuvěřitelné noci, kdy se nakonec navzájem hodiny pohupovaly ve svých světech. Tak nějak charakter jejich ‚být spolu, nebýt spolu‘ vztahu do značné míry přešel do… být spolu.

Bylo velmi málo nocí, kdy Spencer nebyla v Ashleyině posteli. Většinu dní trávily spolu v práci, byly zdánlivě rády, že tráví všechny noci spolu, často se hodiny a hodiny milovaly. Ach, Bože, Spenceřin svět explodoval v úžasném množství sexu a rozkoše a dost zábavné a příjemné společnosti.

Dobře, tak k Ashley něco cítila, silné pocity k její šéfce, které tak nějak utichly. Na druhou stranu si byla docela jistá, že pro Ashley byla jen obyčejnou děvkou. Bruneta nevytvářela vztahy, nedělala závazky. Nemluvily o povaze jejich vztahu. Ve skutečnosti se společně vyhýbaly většině vážných rozhovorů. Mohly se jedna s druhou smát, bavit se. Šly do zoo, muzeí, prožívaly jedna s druhou úžasné časy. Také strávily bezpočet hodin rychlým, pomalým, žhavým, vlhkým, neuvěřitelným sexem.

Tak, jako se k tomu chystaly teď. Ashleyin jazyk se ponořil mezi Spenceřiny rty a přiměl blondýnu zachvět se. Teď znala všechny triky, jak blondýnu přesně pozlobit a rychle nažhavit. Ne, že by šel vždycky scénář tak rychle, ale, Ježíš, věděla, co dělat.

Způsob, jak její horký jazyk ochutnával Spenceřin, způsob, jak klouzal přes Spenceřiny rty, dráždil a škádlil…

„Ach, Bože,“ zakňučela Spencer.

Ashleyino tělo se přitisklo k jejímu. Objala brunetu a držela ji blízko u sebe a zběsile jí oplácela polibek. Štíhlé koleno se tisklo mezi její, jen oddělené od její pokožky kratičkými plavkami. Fňukala, kroutila se pod tlakem a získala tak nějakou krátkou úlevu.

Rukama sjela dolů po Ashleyiných bocích a pod konečky prstů si užívala pocit hedvábné pokožky.

„Spencer. Bože.“ Ashleyina ústa se rozevřela a vtiskávala žhavé, vlhké polibky směrem dolů po blondýnčině krku. „Chci tě. Bože, jak já tě chci. Nažhavila jsi mě tak rychle.“

Spencer zalapala po dechu. Ashleyina slova vířila v její hlavě a jejich vliv cítila nízko dole. Zatlačila kolenem nahoru, dokud bruneta neseděla obkročmo, Spencer rukama uchopila Ashleyiny kyčle a začala jimi přirážet. Dívka brzy našla svůj vlastní rytmus, jezdila na Spenceřině stehně a okusovala delikátní spodní ret mezi svými zuby.

Pomalu, ale jistě se její oči dívaly na dívku pod ní, Spencer sjížděla opakovaně rukou, dokud nebyla proti napnutým břišním svalům.

Bože, Ashley takhle byla sexy: trochu opuštěná, v područí Spencer. A právě teď skutečnost, že byla CELÁ na Spencer, jí jen přidalo na potěšení. Blondýna to teď musela cítit. Sklouzla rukou dolů a ocitla se s ní mezi plavkami a kůží. Odsunula stehno, čímž se jí dostalo přiškrceného zanaříkání. Nechala dolů vklouznout své prsty a nahradila tak tlak zručnými pohyby.

„Kurva!“ Vykřikla Ashley přiškrceným hlasem. Rukama sevřela područky lehátka a tlačila se na kolena. Nakláněla se nad blondýnou a krouživými pohyby vratce pohybovala boky, které se vznášely nad jejím klitorisem. „Ach, kurva, ano…“

Spencer se ponořila hlouběji, rozevřela Ashleyiny záhyby. „Chci být v tobě,“ zašeptala do Ashleyina ucha, trochu se posadila, aby si byly blízko. „Chci cítit, jak moc tě můžu naplnit.“

„Ach, ano…“ sykla bruneta. „Ošukej mě. Ošukej mě, teď, tvrdě, hned!“

Spencer se zazubila, ale uposlechla. Pomalu dvěma prsty vklouzla do Ashleyina sálajícího tepla a palcem třela naběhlý uzlíček nervů Ashleyina klína.

Přirážela, našla rytmus, který vyhovoval oběma. Znovu se opřela a použila svou druhou ruku, aby udržela tlak na brunetině klitorisu. Vážně, Ashley odváděla polovinu práce, jezdila na Spenceřině ruce. Spencer přidala další prst a milovala, jak se bruneta pohybovala zuřivěji, tvrději a rychleji, i když ke své smůle méně účelně.

Spencer jí pomohla, přirazila vzhůru a kroužila, milovala Ashleyiny přiškrcené výkřiky nad sebou. „To je ono, miláčku, udělej se pro mě. Bože, Ashley, jsi tak zatraceně sexy, když se uděláš. Chci, aby ses mi udělala do ruky, sevřela mé prsty, jak to děláváš…Bože, Ash, udělej to, prosím…“

Její slova byla nepřetržitým nářkem, který ji tlačil výš.

A pak s jásajícím výkřikem Spenceřina jména se Ashley udělala. Třásla se, zhroutila se na blondýnu a škubala sebou. Spencer rychle vytáhla prsty, než aby si zlomila zápěstí.

Objala dívku a políbila ji na dostupné ucho. „Bože, jsi tak sexy, když vyvrcholíš.“

Ashley zamumlala něco nesrozumitelného. Pak se opřela o lokty. „Jsi v tom tak dobrá… tak zatraceně dobrá.“

Spencer se uculila a uzmula si polibek. „Tahle dovolená se mi líbí.“

„Jo. Mně taky.“ Bruneta vstala a lehce sebou trhla. Natáhla ruku k blondýně, která našpulila pusu. „Pojď dovnitř.“

„Dovnitř?“ řekla Spencer tázavě. „Co…“

„Je čas na sprchu.“

„Aha,“ na tváři se jí pomalu rozšířil úsměv, „sprchu zvládnu.“


6B

Dostaly se do bungalovu a Spencer s vědoucím úsměvem zamířila do sprchy. Na půli cesty zjistila, že jde zcela sama.

„Ashley?“

„Hned jsem tam, miláčku. Prostě začni beze mě.“

Spencer obrátila oči v sloup, ale pokračovala v cestě do koupelny. Byla luxusní tak jako zbytek bungalovu. Když jí Ashley řekla, že pojedou na Tahiti, tak Spencer původně předpokládala, že to bude kvůli obchodním záležitostem. Když dorazily do jejich soukromého bungalovu, který byl propojen chodníkem s hlavním střediskem, ukázala se pravda.

Dovolená, jen ony dvě, samy na tropickém ostrově, s ničím jiným na práci než plaváním, opalováním a… obšťastňováním se navzájem. Spencer nebyla schopna smazat z tváře úsměv, který měla od příjezdu.

Vešla do koupelny, luxusní, jako zbytek koutu s vanou a neuvěřitelně velkou sprchou, sprchou v prohlubni, která jim přišla velmi vhod. Spenceřin úsměv se roztáhnul.

Sprcha byla teplá a vítaná. Neudělalo to moc s její pokračující bolestí mezi nohama, ale Ashley by tam měla být brzy a pak… doufejme, pak bude o její řečenou bolest postaráno více.

A jako na zavolanou ji objaly teplé ruce. Spencer zavřela oči a zasténala, když Ashleyiny namydlené ruce klouzaly po jejím těle. Nechala brunetu umýt ji, když se teplo uvnitř ní zvýšilo. Po nějaké době její vlastní ruce ucítily potřebu nějakého tepla, smyslného těla pod konečky prstů.

Spencer sáhla za sebe a třela prsty o Ashleyiny stehna, dokud nedosáhla zvláštního, nového koženého opasku, který tam běžně nebyl.

Spencer vytřeštila oči, když její ruce dál prozkoumávaly. Otočila se a shlédla dolů.

„Ashley!“

„Co? Už jsme předtím jeden použily.“ Bruneta udělala krok dopředu a přitiskla se ke Spencer, které zapadly oči do hlavy.

„Nemyslím si,“ zalapala Spencer po dechu, „že je to tak velký…

„Ne, tohle bylo překvapení pro tebe.“ Ashleyina ústa se ponořila dolů a její jazyk přejížděl přes linii ohbí Spenceřina ramene nahoru za její ucho. „Můžu si ho sundat, jestli chceš.“

„Mmm, nejprve si hraj,“ zavrněla Spencer.

Jejich ústa narazila k sobě, líbaly se s intenzitou, ze které jen Spencer šílela. Přitáhla si Ashley blízko ve snaze třít se o velký přívěšek na správném místě. Ale Ashley jí nevyhověla, nepomáhala jí.

„Kurva, Ashley, prosím,“ zanaříkala blondýna a třela se boky dopředu. „Víš, co chci…“

„Jo,“ zašeptala jí horce Ashley do ucha. „Vím, co chceš. Chceš to pomalu a tvrdě. Chceš to v sobě tak hluboko, že všechno, co můžeš cítit, jsem já…přirážející… chceš, abych tě přiměla křičet.“

„Ach… do háje…“ Spenceřiny boky se pohybovaly rychleji, ale nenastala žádná úleva. Pomyslela si, že bude prosit, když se Ashleyiny ruce snesly dolů k jejím bokům a pohybovaly se tak, že jí to na 100% překvapilo, otočily ji dokola.

„Chci, abys řekla, prosím…“ zašeptala Ashley. „Ráda slyším, že to chceš…“

„Prosím,“ zasténala Spencer ochotně. Jedna Ashleyina ruka byla kolem jejího stehna a provokativně si hrála se záhybem Spenceřiny nohy, sjížděla dolů ach-tak-blízko k jejímu sálajícímu vlhkému místečku.

Odtáhla se a Spencer frustrovaně zalapala po dechu, než ruce znovu začaly pohybovat jejími boky.

„Dej ruce na zeď,“ zavrčela Ashley. „Prosím.“

Spencer jí vyhověla. Ashley zatlačila blondýnčiny boky dozadu a pak jí roztáhla nohy. Kdyby nebyla tak neuvěřitelně nažhavená, tak by Spencer možná uvažovala, že tahle pozice by dobře fungovala v oplzlých malých policejních uniformách, ale všechny myšlenky se jí vykouřily, když proti sobě ucítila špičku robertka. Byl důkladně namazán. Ashley jí nechtěla ublížit, ne, že by Spencer nebyla dost vlhká. Ucítila, jak ho Ashleyina ruka vedla, když ten neuvěřitelně velký kus neuvěřitelně těsně zapadnul.

Vyšel z ní hrdelní sten.

„Jsi v pořádku?“ zeptala se Ashley bez dechu. Spencer měla ráda ty obavy. Dokonce, i když věděla, že se bruneta chystá vyšukat jí mozek z hlavy, tak přesto měla obavy. Přikývla a tlačila boky dopředu a znovu sténala, když celé délka připínacího robertka zajela dovnitř a ona ucítila Ashleyinu kůži proti svému zadečku.

Silné ruce ji chytily za boky, když malé povytáhnutí bylo následováno něžným přírazem zpět dovnitř.

Spencer zalapala po dechu. Okamžitě se jí to zalíbilo, nikdy to nepoznala.

Pomalu, ale jistě, ji začala Ashley píchat. Z počátku pomalu a silně, ale když se Spenceřiny výkřiky a požadavky staly hlasitějšími, tak silněji a mírně rychleji.

Spenceřin svět se točil. Její prsty škrábaly po kachličkové zdi, když byla méně schopna stát. Každý příraz měnil vše, co znala o sobě a sexy způsobu, vzdáleném způsobu.

„Ashley,“ zanaříkala tiše a zoufale.

Udýchaná bruneta za ní něžně ustoupila a zanechala Spencer divně opuštěnou a cítící potřebu. Ashley ji otočila.

„Omotej okolo mě nohy…“

„Ach, Bože, Ashley, jsem moc těžká.“

Ashleyiny ruce sjely dolů ke štíhlé postavě před ní. „Nejsi, to je v pohodě. Budeš se opírat o zeď.“

Spencer polkla a roztáhla nohy. Ashley do ní znovu snadno zajela připínacím robertkem a blondýna pohodila hlavou vzad, začala vzdychat, když v ní pomalu přirazila celá délka. Ashleyiny silné ruce vedly její stehna a tak nějak skončila přitisknuta proti kachličkám. Teplá voda po nich stále stékala a Spenceřiny nohy se omotaly kolem Ashleyina pasu, když do ní znovu bruneta začal vnikat.

„Kurva, kurva, kurva,“ zanaříkala Spencer.

„Do prdele,“ řekla Ashley a její hlava padla dopředu, když přirazila. „Ach, Bože, tohle je…“

„Áááááá“ Spencer byla nesouvislá a její hlava se kymácela ze strany na stranu. „Ach, Bože… ne… přestávej…“

Přestat? To si piš, že ne!

Tlačila Spencer silněji proti zdi, aby obě podpírala. Ashley sklouzla rukou mezi jejich vlnící se těla a našla Spenceřin klitoris. Třela ho, silněji a silněji a radovala se ze Spenceřiných hrdelních výkřiků.

Spenceřin svět se rychle blížil. Cítila, jak se její orgasmus přibližoval rychlostí zvuku a v celém svém životě nikdy necítila nic takového. Nikdy. A to s Ashley souložila hodně.

Podařilo se jí říct jediné: „Ach, BOŽE!“ Než ji to udeřilo.

A skrze neuvěřitelnou blaženost, která ji zaplavovala znovu a znovu a ne-tak-jemné hučení v uších, mohla slyšet jen jedno.

„Ach, Spencer, kurva, miluju tě…“

Otřesy pomalu odezněly, když se zmenšily… a společně se uklidnily.


6C

Přívěsek vyklouzl ven a Spenceřiny prsty šmátrající ‚bez ladu a skladu‘ našly úlovek. Vytrhla postroj a hodila ho ven ze sprchy. Jejich těla našla podlahu. Ashley byla na kolenou a Spenceřiny nohy byly omotané kolem brunetina pasu.

„Ach, Bože,“ zanaříkala blondýna. „Ach, proboha živýho.“

Ashleyina teplá ústa byla na jejím uchu. Malé, vlhké polibky byly vtiskávány ze strany její hlavy a ta slova stále zněla koupelnou. Spenceřiny oči se otevřely. Ach, ano, slyšela je.

Ashley řekla ta úžasná dvě slova. Ashley řekla: „Miluju tě.“

Znamenalo to, že to musela říct taky? Ježíš, cítila to vůbec taky?

„Ashley,“ zašeptala tiše.

„Hm…“

„Vezmi mě do postele.“

Ashleyiny oči se vytřeštily, možná ještě víc, než je kdy Spencer předtím viděla. „Znovu?“ zeptala se a v jejím hlase byl úžas.

Spencer se uchechtla. „Možná, když bych nebyla napůl mrtvá, ale ne, chci, abys mě držela.“

„Aha.“

Spenceřina kolena se zakymácela, když vstávala. Ashley byla ten den plná překvapení, která blondýnu vyvedly z míry. Spencer se snažila pomoc, ale byla jemně odstrčena stranou.

Přistály na posteli. Spencer se ještě třásla a Ashley ji sevřela ve své vřelé náruči.

Po dlouhé chvíli, která zahrnovala něžné hlazení Spenceřina ramene a Ashleyiných břišních svalů, Spencer promluvila.

„Myslela jsi to vážně?“

„Myslela vážně, co?“ Ashley vtiskla další polibek na Spenceřinu vlasovou linii. Bože, jak blondýna milovala tuhle něžnou Ashley.

„To, co jsi řekla…, že mě miluješ.“

Ashleyina ruka ustala v pohybu. Přemístila se z místa, na kterém ležela se Spenceřinou hlavou na svém rameni, zvedla se na lokty a shlížela na blondýnu. Rukou se posouvala přes Spenceřiny rty.

„Jo, myslela.“

„Aha.“

„Vystrašilo tě to?“

„Nevystrašilo.“ Spencer propletla prsty s Ashleyinými a přemístila jejich ruce mezi jejich těla. „Trochu mě to překvapilo.“

„No, jo, mě taky,“ uchechtla se Ashley. „Je to pro mě docela nový pocit. Ale, ano, miluju tě.“

„Páni.“

Ashley se znovu uchechtla. „Je to tak divné?“

„Já jen… myslela jsem, že sis hrála a…“

Ashley se odtáhla. „Hrála? Tři měsíce jsem strávila jen s tebou a hrála jsem si?“

A do prdele, bruneta vypadala vytočeně. „Ashley, ne, nemyslela jsem…“ Spencer se natáhla, aby zastavila brunetu v odchodu, stáhla ji zpátky na postel a přetočila ji a přišpendlila ji pod sebe. „Nebuď hloupá, víš, že jsem to tak nemyslela.“

„Jo vážně?“ Ashley dívala dolů. „Carlinová, na tebe nikdo nemá.“

„Uh-huh… a ty to miluješ.“

„Jo,“ Ashley se ušklíbla a napětí z flirtování bylo pryč.

„A miluješ mě.“

Ashley mírně ztuhla. „Ano.“

„Taky tě miluju…“ Spencer se dotýkala linie Ashleyiny čelisti. „Jen abys věděla.“

„Právě jsi to řekla.“

„Vlastně ne.“ usmála se Spencer. „Myslela jsem vážně každé slovo.“

„Aha,“ zubila se Ashley a zčervenala – což Spencer nikdy předtím neviděla – a pak zatlačila Spenceřinu hlavu dolů a přenesla své rty k jejím.

Přesto, že právě byla ošukaná, jako nikdy předtím ve svém životě, tak po pěti minutách dlouhého líbání s Ashley ji Spencer chtěla znovu. Pravděpodobně by nebyla schopna ničeho jiného než běžného sexu, Ježíš, chtěla ji pořád.

„Spencer,“ zalapala Ashley pod dechu, když blondýnčino stehno vklouzlo mezi její. „Ach, Bože, zlato, jsem tak blízko, ani nemáš tušení.“

„Už?“ Spencer zalapala po dechu a zakňučela, když Ashleyina ruka našla její prso a stimulovala jednu bradavku k plné tvrdosti a přiměla ji toužit.

„Bože, víš, co jsi mi ve sprše provedla?“ zasténala Ashley. „Ošukat tě tak…, mě tak nažhavilo, tak připravilo…“

„Aha,“ usmála se Spencer. „Dovol mi ti s tím pomoct.“

Začala si prolíbávat cestičku dolů po Ashleyině krku a její ruka se pásla níž až našla brunetinu vlhkost. „Kurva,“ řekla proti Ashleyinu pulzujícímu místu a jemně ho okusovala. Odpovědí dívky pod ní, bylo vzpírání a naříkání.

Když Spenceřiny rty našly bradavku a sály ji, tak se Ashley znovu vzepřela. „Prosím, prosím…“

Spencer se usmála a posouvala prsty níž, jen aby zastavila, když ji Ashleyiny ruce zarazily. „Co je?“

„Otoč se,“ zašeptala chraptivě Ashley.

„Co?“

„Prosím…Spencer…otoč se, chci tě ochutnat.“

Ach, Bože. „Ach, Bože!“ Spencer se zavrtěla, že téměř přepadla z Ashley, dokud ji silné ruce nenavedly správným směrem. Mohla odtud cítit Ashleyino vzrušení a bylo těžké neodpovědět.

Spencer sklonila hlavu a Ashleyiny nohy pod ní se roztáhly. Blondýnka vyplázla jazyk a našla Ashleyin tvrdý, vlhký klitoris. Boky k ní přirážely. A pak její vlastní napodobily pohyb, když ucítila teplý dech a pak jazyk na svém vlastním naběhlém, citlivém uzlíčku.

Opravdu to netrvalo dlouho a obě byly velmi blízko vyvrcholení, ale pocity, obou jazyků pohybujících se společně, byly neuvěřitelné.

Ashleyiny boky sebou začaly trhat víc nevyzpytatelně a Spencer okamžitě věděla, že je blízko, protože bruneta nedokázala udržet krok a spadla jí hlava. Spencer se soustředila na Ashley, což teď bylo snazší, když nebyla obšťastňována jazykem.

Za chvilku bruneta vzdychala a křičela. Spencer slezla z Ashley, otočila se, když jí ruce sevřely boky. Jazyk do ní vniknul, lízal hluboko a pak klouzal dopředu přes její místečko potěšení. Spencer zalapala po dechu. Chvíli na to, se taky třásla ze svého vyvrcholení. Sotva schopná pohybu se dokázala otočit, dokud neležela stejným způsobem jako Ashley a zhroutila se na ní.

Společně uklidňovaly své dýchání.

„Jsi v pořádku?“ zeptala se Ashley a hladila Spenceřino obočí.

„Myslím, že jsi mě zabila,“ řekla tiše blondýna a zabořila hlavu do Ashleyina ramene. „Ach, páni…“

„Myslím, že to zvládnu tak dlouho, dokud se nevrátíš k životu.“

Spencer přejížděla rukou přes Ashleyinu spodní část břicha. „Mmm, dej mi zhruba pár hodin a není problém.“

„Miluju tě,“ zašeptala znovu Ashley do vršku Spenceřiných vlasů.

„Mmm, taky tě miluju,“ zamumlala blondýna ospale. „Taky tě miluju.“

KONECautor stránek
petrSF

Zpět na hlavní stranu