Zimní říše divů

Napsala: Dev, Překlad: Gramud, Korekce: Daevin

Originál najdete zde.

Jediná dobrá věc, kterou kdy Christine Daviesová Morellová Dexterová pro svou dceru udělala, nebyla úmyslná. Přese všechny její chyby - a že jich bylo hodně - Christine věděla, jak moudře investovat majetek. Když Ashley dosáhla věku 18 let, zdědila podstatné množství peněz po svém otci. O několik let později v šoku zjistila, že otcovi vykonavatelé šli po Christine kvůli nějakým penězům, které si přivlastnila z finančního fondu, zatímco Ashley a její nevlastní sestra Kyla, byly stále nezletilé. Raději než aby vrátila hotovost, Christine nabídla něco z jejího majetkového portfolia, aby tak nahradila chybějící peníze. Ashley, Kyla a právníci to s veškerou radostí přijali. Takže Ashley a Kyla se staly hrdými vlastníky mrakodrapu v Manhattanu, vily v jižním Španělsku a chaty v Lake Tahoe.

Když Ashley odhodila svá zavazadla na terasu své nemovitosti, uvědomila si, že označení "chata" je hodně nevýstižné. Byla to budova ze dřeva a kamene se šesti ložnicemi postavená na úbočí hory. Pokud jste přijeli ze strany, kam vedla soukromá cesta, vypadalo to jako celkem impozantní jednopodlažní stavba. Nicméně při obejití bylo zřejmé, že měla dvě další patra pod sebou s vlastními terasami a dechberoucím výhledem z horského svahu a přes jezero. Vzhledem k tomu, že Ashley vyrůstala v řadě sídel, dalo hodně práce, aby jí nějaký dům ohromil. Tohle místo jí vyrazilo dech.

Stála na bočním molu, objímala se pažemi, s dechem tvořícím malé obláčky před jejím obličejem, jen upřeně hleděla na ten výhled. Teprve, když se chystala otočit zpět k přední části domu, uslyšela nejasně mechanické hučení, což přitáhlo její pozornost k velké vířivce na terase pod ní. Někdo z vedení společnosti tu musel dříve toho dne být, protože sníh z krycí plachty byl odklizený a pára stoupající ze stran poukazovala na to, že musel být zapnut ohřev.

Už se málem vydala na cestu dolů po dřevěných schodech o patro níž, aby to prozkoumala, když to takřka ticho bylo přerušeno nezaměnitelnými zvuky těžkých pneumatik na štěrku a vyřvávající Gold Digger z výkonných automobilových repráků. Uculila se sama pro sebe, běžela kolem domu, kde našla Aidena vystupujícího z přední sedačky jejího starého Porshe Cayenne.

"Ty slečinko!" Zakřičela a sama se vrhajíc do objetí. "Tohle je naprosto ta verze z Glee, ty teplouši."

Aiden ji postavil zpátky na zem a pokrčil rameny. "Kyla mě přinutila to pustit." Jeho praštěný úsměv prozradil skutečnost, že mu to očividně vůbec nevadilo.

"Jo, jo, jasně, jako bys neujížděl na divadelních muzikálech. Ty jsi taková holka, Aidene."

"To teda je," souhlasila její sestra přicházející z místa spolujezdce a vtahující si svou sestru do krátkého objetí. "Vidím, že ses cestou sem neomotala kolem stromu," poznamenala sarkasticky.

"Jsem skvělá řidička!" odporovala Ashley dotčeně. Kyla nic neřekla, ale naznačila svými prsty ‚když myslíš‘. "Jsem!" zopakovala se smíchem.

"Někoho jsem přivedla," podotkla Kyla měníc tak téma. "Doufám, že ti to nevadí."

Ashley si všimla, že ta třetí osoba, kterou neviděla, vykládá jejich věci ze zadní části vozu. Když letmo zachytila blond vlasy, tak okamžitě věděla, kdo to je. "Spencer," zalapala po dechu.

"Jo," odvětila její sestra, když se Aiden oddálil, aby Spencer pomohl vyložit auto, "myslela jsem, že by ti to nevadilo. Tenhle týden má narozeniny. Myslela jsem, že by to bylo pěkné gesto."

Ashley si ani neuvědomila, že jméno té blondýny řekla nahlas, dokud její sestra neodpověděla. Neviděla Spencer šest let od doby, kdy opustila King High, ale přesto by ji kdekoliv poznala. Kdysi si myslela, že mezi nimi možná byla jiskra, ale všechno se děsně pokazilo tak rychle, když umřel její táta, Kyla si vytvořila drogovou závislost a Christina si vzala třetího manžela a vyhodila Ashley z domu, takže nikdy neměla možnost si tu teorii ověřit.

"Já, hm, nevěděla jsem, že jste vy dvě pořád kamarádky," zamumlala, když nesměle zamávala blondýnčiným směrem a na oplátku byla odměněna uculením.

"Narazily jsme na sebe hned po Vánocích a ty bys to věděla, kdybys mi někdy zavolala," řekla její sestra šibalsky.

"Hej, zavolala jsem, abych tě sem pozvala," odsekla nazpět. Rozhodnuta pro teď Kylu ignorovat a jít pozdravit jejich hosta, vydala se k Porche. Chvíli se na sebe dívaly, a pak konečně řekla, "Ahoj, Spence. Moc ráda tě vidím." Nečekaně zjistila, že má nutkání tu mladou dívku vtáhnout do objetí, ale měla obavy, že by jí to bylo nepříjemné. Místo toho stáhla své ruce v lyžařských rukavicích a strčila si je do kapes své lyžařské bundy, jen aby měla co dělat se svýma rukama.

"Já tebe taky, Ash. Už je to hrozně dlouho," odpověděla Spencer laskavě, když vytáhla poslední tašku z kufru.

Při pohledu na osm tašek, které si ti tři přivezli na víkendový pobyt, povytáhla Ashley Aidenovým směrem obočí. "Prostě sis musel přivézt všechny své výrobky na úpravu vlasů, co, chlapáku?"

"Vypadat takhle dobře dá námahu," odpověděl dobromyslně s nenuceným pokrčením ramen. Ashley přehnaně obrátila oči v sloup na Spencer, která smíchy kašlala. "Ty víš lépe, než kdokoliv jiný, že Kylyin nápad zabalit lampičku je dost hodně vzdálený definici normálního člověka," dodal.

Ashley přikývla. Považovala se za docela hodně náročnou, dokud se neseznámila se svou nevlastní sestrou. Zvedla dvě tašky a usmála se na ně. "No, neměli bychom zamířit dovnitř? Mám praktický šestimístný kód ke dveřím, který mi vedení společnosti dalo. Hádám, že už lidi vůbec nevyužívají klíče."

"Tohle místo je bombový!" zvolala Aiden, když scházel od schodů do obytné místnosti.

Spencer se sama pro sebe smála, když ho Ashley pokárala, "Nikdo neříká 'bombový' kromě pitomců, Aide."

Jedna věc, ve které se nemýlil, byla ta, že ta chata, jak to pro ni Kyla nazvala, byla nejluxusnějším místem, ve kterém kdy Spencer pobývala.

Když otevřeli vstupní dveře, tak si uvědomili, že vrchní patro má velkou vstupní halu, ve které byly dvě ložnice, obě dvoulůžkové. Mezi nimi velké schodiště vedoucí do hlavního obytného prostoru, který byl veliký přinejmenším jako Spencřin celý byt. Měl 'rustikální' kuchyň, pokud se zařízení za desítky tisíc dolarů, které vypadá jako by byly z počátku dvacátého století, ale nemůže být starší než několik let, mohlo být třeba jen popsáno jako rustikální. Spencer zajímalo, jestli 'rustikální bohatých lidí' byl termín, který by si mohla zaregistrovat jako ochrannou známku.

Listovala složkou, kterou měla před sebou a která obsahovala informace o okolní oblasti a byla několik let zastaralá. Od Kyly věděla, že ta nemovitost byla pronajímána, takže se domnívala, že byla jakýmsi druhem uvítacího balíčku. Spencer si nedokázala představit někoho tak bohatého, co by si pronajímal něco tak obrovského jako tuhle chatu. No, technicky to nebyla pravda: Ashley a Kyla byly natolik bohaté, aby si ji pronajaly, pokud by ji nevlastnily, ale nikdy o nich tak nesmýšlela. Nemohla si vůbec vzpomenout, že by se Kyla nebo Ashley chovaly milionářkovsky. Spencer si udělala duševní poznámku, aby si registrovala autorské právo na termín 'milionářkovsky' společně s obchodní značkou pro 'rustikální bohatých lidí'.

Kradmo sledovala hašteřící se Ashley a Aidena. Bylo těžké uvěřit, že ti dva kdysi byli pár, protože všechno na nich říká 'bratr a sestra'. Prali se o televizní ovladač, protože Aiden chtěl sledovat opakování zimních X Games poukazující na nadcházející den snowboardování, zatímco Ashley se chtěla dívat na Tool Academy.

"Bude se ti líbit," říkala Ashley. "Také říkají sračky typu 'bombový'! Tyhle lidi jsou rozhodně tvými lidmi."

Kyla si tu chvíli promyšleně vybrala, aby se objevila a zklidnila ten zmatek rozdělením těch dvou a vypnutím té obří plazmové obrazovky. Její návrh, aby sjeli z hory nakoupit zásoby, bylo jedinou rozumnou věcí, která byla během posledních deseti minut řečena.

"Fajn," láteřil Aiden, "ale s ní nejedu."

"Hej, a ani já nechci sedět vzadu, zatímco budeš zpívat slavné hity, buzíku!" vyštěkla bruneta nazpět vyplazujíc jazyk jeho směrem.

"Ježiši!" vykřikla podrážděně Kyla. "Fajn, Aidene, ty budeš se mnou a, Ash, ty můžeš svézt Spencer. Sejdeme se ve WalMartu. Dobře?"

Spencer to všechno pobaveně sledovala, dokud nezaslechla svoje jméno a neuvědomila si, že se na ni ti ostatní tři dívají.

"To zní jako plán."

Jízda do města a zpět byla klidná. Ashley byla dost dobrou společnicí. Ptala se Spencer na všechno ohledně její práce a na všechna možná témata, ale vyhýbala se všemu moc osobnímu. Vlastně byla nečekaně dobrým posluchačem, vůbec ne jako ta holka, co si Spencer pamatovala ze střední, která byla pěkně sebestředná.

Vrátili se se spoustou jídla, alkoholu, mlsky a nealkoholickými nápoji. Aiden konečně dosáhl svého a zapnul X Games. Nějaký snowboarďák s hrajícím 50 Cent In Da Club na pozadí předváděl vynikající vzdušné triky. Všichni společně pohupovali hlavami do basového rytmu kromě Aidena, který pořád trucoval kvůli tomu, že si z něj utahovaly, protože v předchozím jezdci poznal soutěžícího v 'Když hvězdy tančí'.

Když přijala Kylinu nabídku strávit velikonoční víkend na severním pobřeží Tahoe, Spencer opravdu nevěděla, co očekávat. Lhala by sama sobě, kdyby tvrdila, že s tím rozhodnutím neměla nic společného Ashleyina přítomnost. Zpátky na střední, když si začala uvědomovat, že je teplá, byla hrozně zabouchnutá do Ashley. Nebylo to tak, že by malovala srdíčka lásky do svého zápisníku a vepisovala by do nich brunetiny iniciály, ale nebylo to od toho daleko. Snažila se mít přehled o Ashley, potom co zmizela z King High, ale Glen ztratil kontakt s Aidenem, potom, co se odstěhovali každý jinam. Glen se zasnoubil s Chelsea a pracoval, zatímco chodil na večerní studium vyšší odborné školy a Aiden přijal basketbalové stipendium do malé soukromé školy na severu. Ashley Daviesová byla jedna z největších 'co kdyby' jejího mladého života.

Dívajíc se teď na tu brunetu, sedící v tureckém sedu v pyžamu na gauči, házející tortilové lupínky na Aidenův zátylek, musela přiznat, že Ashley vypadala ještě lépe, než co ji viděla posledně. Měla o dvě nebo čtyři kila víc, než kdysi a slušelo jí to. V těch dobách se ta bruneta zdála být skoro příliš hubená. Její vlasy byly trochu kratší, ale stejně nezkrotné, jako když ji Spencer viděla poprvé. Taky si je přestala žehlit, nebo se tím dnes prostě neobtěžovala, ale padaly jí kousek nad ramena způsobem, že Spencer zajímalo, jaké by bylo cítit je mezi prsty.

Byly tu další malé změny, nesouvisející se zevnějškem, kterých si Spencer také všimla. Byl to nedostatek sebestřednosti, který zaznamenala v autě. Také sebedůvěra, kterou nikdy předtím neměla. Dospívající Ashley se přese všechnu svou aroganci vždycky zdála být trochu emocionálně křehká. Tahle starší verze byla rozhodně někým, kdo byl vyrovnán sám se sebou. A to bylo samo o sobě neuvěřitelně přitažlivé.

Rozhodně by si ji, jak by možná řekl Aiden, nabrnkla. V pobavení si odfrkla. Tohle byl výraz, který by nikdy v reálním životě nepoužila.

"Čemu se směješ?" Zeptala se Ashley s drobným důvěrným úsměvem v očích.

Spencer jí plně vrátila svůj upřený pohled, zírajíc zkoumavě zpět na Ashley způsobem, jakým by se jako vyděšená puberťačka nikdy neodvážila a jednoduše odpověděla, "přemýšlela jsem, kolik kostí by si Aiden zlomil, když by se to pokusil udělat." Naklonila hlavu směrem k televizi.

"Hej!" Kdy jsem se stal pro všechny otloukánkem?" odsekl tázavě ten mladík.

"Nejspíš zhruba, když ses narodil, miláčku," odvětila jeho přítelkyně, která ho poplácala po noze, ale vůbec k němu nevzhlédla. Její pozornost byla zachycena skutečností, že její starší sestra a její kamarádka se navzájem usmívaly způsobem, který si moc dobře pamatovala ze střední.

Sobotní ráno bylo docela dokonalým dnem na svahy. Bylo jiskrno, ale slunečno a nebyla nová sněhová pokrývka. Jak sjížděli Heavenly mountain, tak se svět kolem nich třpytil příslibem. Při příjezdu se Aiden okamžitě odtrhnul s Ashley se snowboardy pod pažemi. Kyla a Spencer byla obě pevně přesvědčené, že svěřit své životy tenkému kusu laminátu bylo jistě známkou šílenství, tak se rozhodly prozkoumat obchody pro turisty a pak najít místo, kde si dát horký nápoj a sledovat ostatní lidi padat. Jako to dělala často, zachycovala Spencer většinu toho, co viděla na foťák ve svém telefonu. Jejím zaměstnáním byla asistentka režiséra na vzdělávacím programu, ale mimo práci měla ráda tohle ležérní pořizování náhodných snímků. Měla nejméně deset aplikací pro pořizování a upravování fotek a milovala každou z nich.

Seděly před jedním podnikem, v překvapivě pohodlných, dřevěných křesílkách, popíjejíc čokoládu s hromadou plovoucích marshmallounů ve velkých hrncích, když Kyla hloubala, "takže, pořád se ti líbí, co? Musím říct, že mě zajímalo, jestli bude."

"Kdo? Ashley?"

"Ne, Lindsay Jacobellisová." obrátila Kyla oči v sloup. "Ano, Ashley."

Spencer se rozhlédla po hoře, aby zjistila, jestli dokáže vidět tu brunetu nadnesenou v otázce. V dálce bylo pár skvrn, které by mohly být Ashley a Aiden, soudě podle barev jejich oblečení. Sama pro sebe se usmála, když zvedla svůj telefon a otevřela jednu z jejích oblíbených aplikací foťáku, aby si je přiblížila. "Jo, možná."

"Možná?" natáhla se Kyla, aby ji dloubla do žeber.

"Fajn," uchechtla se Spencer. "Určitě.".

"Mohla bych se přimluvit."

"To nedělej," varovala ji Spencer.

Odpověď překypovala hranou nevinností. "Nedělej co?"

"Dohazuješ."

"Takže?"

"Takže to nedělej."

Kyla přikývla, a pak položila prázdný hrnek na stůl před ně a sledovala Spencřin pohled na svahy. "Takže jsou to oni?"

"Jo, myslím, že jo."

"Je to moje hloupá drahá polovička na svém tlustým zadku?"

Spencer se smála, když dělala několik fotek žalostného páru zápasícího s tím, zůstat na nohou. "Rozhodně myslím, že jo."

"Čísla." Pohlédla Kyla přes rameno snažíc se - neúspěšně - zachytit pozornost číšnice, a pak se zeptala "tak jaký je vůbec problém s tím, abych dohazovala? Jakou škodu může způsobit malá výpomoc?"

Spencer nebyla vůbec překvapená, že toho Kyla jen tak nenechala. Držela svůj foťák a očima upřeně hleděla na blížící se postavy Ashley a Aidena, kteří si razili cestu dolů ze svahu s mnoha pády. "Jsem velká holka, Ky. Dokážu dělat vlastní rozhodnutí. Nepotřebuju, aby mě do nich někdo tlačil."

"Nemluvím o nátlaku na tebe. Ve skutečnosti jsem myslela dát ti více prostoru. Možná by mě mohl dneska večer vzít Aiden na večeři a mohli bychom tobě a Ashley dát trochu času o samotě?"

Objevila se číšnice, což Spencer umožnilo chvíli přemýšlet o Kylyině návrhu, zatímco si objednávaly další pití.

"Možná by nebylo tak špatný, kdybyste šli ven," připustila. "Stejně ty s Aidem nejspíš taky nechcete s námi strávit všechen váš čas," dodala poněkud neupřímně.

Kyla jí věnovala pohrdavé uchechtnutí. "Jo, jsem si jistá, že ti jde jen o mě a Aidena."

Ignorovala Kylyin sarkasmus. "Už jsou skoro tady," zamumlala.

Kyla vzhlédla. "Nezůstali na nohou v kuse více než pár set metrů. Tímhle tempem máme ještě dobrou půlhodinku." Na ten podnět Ashley prudce zatočila mimo směr a poslala na Aidena, když se jeho prkno zařízlo do povrchu, sněhovou sprchu. Překvapen se začal kymácet ze strany na stranu, než se zabořil do již méně velkolepé haldy. "Vlastně," dodala Kyla, "tímhle tempem, máme čas, dokud neuvidíme záchranářský vrtulník, který je snese z hory."

Spencer se radostně zasmála. Ashley a Aiden byli rozhodně velice nešikovní snowboardisté. "Takže, ona je, však víš?" vysoukala ze sebe.

"Lesba nebo nezadaná?" vyhrkla Kyla.

"Obojí."

"Ano a ano."

Spencer se usmála. "To je dobrý vědět."

"To se vsadím."

"Jsi otravná."

"Tak jsem to slyšela," souhlasila Kyla.

"Vsadím se, že často."

"Dostatečně pravidelně."

"Neotravuje tě to?"

"Ne-e," zazubila se ta bruneta, "ale zdá se, že to kurevsky otravuje ostatní."

"Chceš říct, že ty je kurevsky otravuješ?"

"Je v tom rozdíl?"

Spencer zaklonila hlavu a smála se. Kyla jí chyběla a hloubala, jak zírala vzhůru na svah, že jí chyběly ty drobné návaly vzrušení, co vždycky zažívala, když byla nablízku Ashley.

"Ky, vážně jsi mi chyběla."

Bruneta se samolibě usmála. "Já vím."

"Jdeš na to zhurta."

"Já vím. Taky to je součást mého šarmu."

"Nemáš žádný šarm."

"A přesto jsem ti chyběla."

Spencer zavrtěla hlavou a ohlédla se zpátky k Ashley a Aidenovi, kteří sjeli více než třicet nebo čtyřicet metrů, než znovu spadli. Ashley stála s rukama v bok a smála se, zatímco se Aiden plácal na zemi jako ryba vytažená na palubu lodi. Najednou zdvihla hlavu a uviděla, jak jí Spencer sleduje. Lehce jí zamávala a zvedla na ni palec. Blondýna jí to gesto oplatila.

"Jé, ty jsi do ní zabouchlá," slyšela smát se Kylu vedle sebe.

"Polib mi."

"Vsadím se, že to bys raději od mé sestry."

"Ty jsi ale hajzlík."

"To nemění skutečnost, že bys ráda l-í-b-a-l-a mou sestru."

"Je ti osm, nebo tak nějak?" Spencer škádlivě plácla Kylu. Mohla cítit, jak jí červenají tváře, ale nebyla si jistá, jestli to bylo z Kylyina komentáře nebo ze skutečnosti, že ona a Ashley vedly na dálku hru očního flirtování. Necítila tuhle ostýchavost roky.

"Jsem úplně dospělá, jak ti Aiden radostně poví."

"Fůj. To je tak špatný, Ky. Aid má rád čestný holky."

"Jo, no a? Tobě se líbí holky."

"Si piš. Dobrá připomínka, velmi dobře."

"Děkuju ti."

"Ať ti to nestoupne do hlavy."

"Jak by mohlo."

"Už ti to stouplo, viď?"

"Co? Vzhledem k tomu, že si myslíš, že jsem génius? Ano."

Spencer znovu obrátila oči v sloup a vrátila se ke svému flirtování na dálku. Vážně jí všechno tohle chybělo.

"Ash, můžu na slovíčko?"

"Jasně." Ashley se podívala na svou sestru, když vystupovaly z porsche. Kyla k ní gestikulovala rukou, aby zůstala vzadu a nezamířila do domu se Spencer a Aidenem. Pokrčila rameny a opřela se o dveře auta.

"Hele, vím, že jsme se tu všichni dneska večer měli bavit, ale přemýšlela jsem, že bychom možná já a Aiden mohli jít ven na večeři, pokud to nevadí."

"Copak? Neklape vám to?"

Kyla vypadala naprosto zmateně. "Cože? Ne. Nic takovýho. Jen si myslím, že by možná malá romantická večeře neublížila. Nemáme moc možností, kam jít na honosnou večeři. Obvykle jdeme někam poblíž bytu, nebo do nějakého malého rodinného místa. Jen chci možnost pěkně se obléknout a dobře vypadat."

"No, jsem si zatraceně jistá, že sis sebou vzala dostatek oblečení pro každou příležitost." Navzdory prostořeké odpovědi, cítila úlevu, když slyšela, že jsou Aiden a Kyla v pohodě. Byli její celou rodinou a zničilo by to Ashleyin svět, kdyby se rozešli.

"Kromě toho," dodala její sestra, "jsem si myslela, že možná ty a Spencer chcete nějaký čas o samotě."

"Cože?"

Kyla ramenem šťouchla do jejího, když se vydaly zpět do chaty. "Líbí se ti. To mohu říct."

"Přestaň."

"Přestaň s čím?"

"Ky!" zavrčela Ashley varovně.

"Hej, celý prvák jsem strávila poslouchání tě, jak kňučíš o tom, jak se ti Spencer líbí, takže, když jsem na ni narazila, tak jsem si řekla, že jsi nezadaná a ona taky, tak kde je potíž?" Místo toho, aby zamířily dovnitř, Kyla obešla dveře k boku budovy a udělala pár kroků dolů k nižšímu patru.

"Zaprvé ses do posledního semestru prváku neukázala a my to léto odešly, takže to byly maximálně dva měsíce, během nichž jsem párkrát zmínila, že si myslím, že možná na Spence něco je. A, zadruhé ani nevíš -"

"Jestli je lesba?" hádala Kyla. "Je. Ověřila jsem si to." Teď byly venku před hlavním obytného prostoru a mohly vidět Spencer a Aidena na druhé straně skleněných dveří.

Ash na svou sestru zírala a zasyčela, "ty sis to kurva ověřila?" Schválně udržovala hlas tichý, protože nevěděla, jak zvukotěsné to sklo je.

Kyla radostně přikývla. "Jedna z prvních věcí, co jsem se Spencer zeptala, když jsme se potkaly."

"Ty jsi prostě šla, 'Ahoj, Spence, ty jsi lesba'?"

"Byla jsem citlivější, než takhle! Řekla jsem, 'Ahoj, Spence, kdysi na střední škole jsem si vždycky myslela, že jsi lesba' a nechala jsem si potvrdit své podezření."

Ashley se sestřině naprostému nedostatku taktu nahlas smála. "Tak co jsi zjistila?"

"No, hodně věcí. Na začátek, že Glen a Chelsea se vzali a mají syna." Kyla se opřela o dřevěné zábradlí usmívajíc se na svého přítele skrze okno. Aiden jí v odpověď věnoval trochu přihlouplé mávnutí, a pak otočil svou pozornost zpátky ke Spencer, která se vydala do kuchyně. Ashley si rychle domyslela, že ty skleněné dveře byly docela dost zvukotěsné, protože nemohla zachytit ani slovo z toho, co si Aiden a Spencer povídali.

"Tohle jsem neměla na mysli," odsekla, "ale, vážně?" Kývla k Aidenovi, když pusou naznačoval slovo 'kafe' a rukou udělal pohyb naznačující pití. Podívala se Spencřiným směrem a obdivovala její úsporný pohyb po kuchyni, když dělala všem kafe. Podle jakýchkoliv měřítek zůstala Spencer Carlin neuvěřitelné přitažlivou ženou. Podle Ashlyiných výpočtů byla tou nejkrásnější nezadanou ženou, jakou kdy znala.

"Jo, je mu skoro rok a jeho přezdívka je Zplozenec."

"Zplozenec?"

"Jako 'Zplozenec z pekla'."

Odfrkla si. "Znám Glena, dokázal být vždycky pitomec, ale tohle je kruté."

"Ne, je to proto, že ho pojmenovali ho Damian. Vždyť víš, jako v Přichází satan."

"Pojmenovali ho podle filmu?" Ashley více zajímalo sledování Spencřina zadku, když se ohýbala pro nějaký mycí prostředek na nádobí ze spodní skříňky, než komentář její sestry.

Kyla plácla svou sestru po paži. "Ne, ty blázne. Pojmenovali ho Damian, protože se jim to jméno líbilo. Jen mu říkají Zplozenec kvůli tomu filmu."

"Ahááá."

"Ty mě vůbec neposloucháš, viď?" odtušila její sestra.

" Zplozenec. Přichází satan. Vnímám tě."

"Jo, jasně."

"Co je?" zeptala se Ash s předstíranou nevinností.

"Vidím, že jí očumuješ zadek. Nejsem slepá."

"To mluví tvoje přehnaná představivost, sestřičko."

Kyla si založila ruce na hrudi. "To je fuk. Neoblbneš mě. Každopádně, ty ve skutečnosti nechceš slyšet o Glenovi, co?"

"Ani ne."

"Dobrá. Vzdávám to. Spencer měla od střední školy pár dost vážných známostí, výhradně s holkama, ale teď už nějakou dobu ne. A ani s nikým nerandí."

"Pár?"

"Myslím, že dvě, možná tři."

Ashley si kousla spodní ret dovolujíc svým ústům zkroutit se v úsměvu, když Spencer nalévala šálek kávy a držela ho jejím směrem. "Ptala se na mě?"

"Samozřejmě."

"Tímhle způsobem?"

"Ptala se, jestli se s někým vídáš. Klasifikovala bych to jako ano, tímhle způsobem."

Ashley se zeširoka uculila jak nad tím, že se Spencer zajímala dost na to, aby se na ni zeptala, tak nad tím, že ta blondýna, o které byla řeč, teď škádlivě držela Ashleyin hrnek kafe nad dřezem, vyhrožujíc tím, že ho vylije do odpadu.

Odtáhla se od zábradlí a smála se, "myslím, že bychom se raději měly vrátit, než zjistí, že se o nich bavíme."

"Jo, protože se rozhodně bavíme o obou dvou," zabrblala její sestra.

"Jestli upřednostňuješ jít někam ven, tak rozhodně můžeme," podotkla úzkostně Spencer dívajíc se na Ashley tak nonšalantně, jak jen to bylo možné.

Kyla a Aiden byly pryč teprve kolem 20 minut, ale zdálo se to být mnohem déle. Z nějakého důvodu, se věci staly docela trapnými mezi ní a Ashley. Vypadalo to jako by buď seděly v tichu, nebo se snažily mluvit ve stejnou chvíli. Nejspíš to nebylo překvapující, vždyť se konec konců neviděly sedm let. Přesto, to nebylo trapné předchozího večera, když se vydaly do města, aby nakoupily zásoby a stejně tak to nebylo trapné po celý den s Kylou a Aidenem. Ale tady nebylo žádných pochyb, že se to stalo trapným od chvíle, co zůstaly samy.

Bez nadšení sledovaly televizi, nějakou mizernou MTV reality show, kterou Spencer předtím nikdy neviděla. Jako někdo, kdo vždycky zoufale chtěl být vážným dokumentaristou, Spencer shledávala většinou takzvaných 'reality' televizí, vyumělkovanými a urážlivými. Nic neřekla, protože chtěla být zdvořilá, ale preferovala by sledování téměř čehokoliv jiného, dokonce i Šokující policejní videa, jednu z těch pár reality show, která ji nevysvětlitelně a provinile fascinovala.

"No, co kdybychom pustily nějakou muziku a vlezly si do vířivky?" navrhla Ashley usrkujíc červené víno ze sklenky a pokládajíc ji na konferenční stolek mezi nimi.

To znělo jako slušný nápad, ale Spencer měla jeden problém: "nevzala jsem si plavky."

Brunetčinou tváří problesklo zašklebení. "Moje sestra si jich určitě pár zabalila." Plácla dlaněmi o džíny na stehnech a rychle vstala. "Vyhrabu, co si přinesla a nechám ti to na posteli. Ty běž zkontrolovat teplotu a odkryj ji." Rozhodnutí padlo, Ashley vstala a vyběhla schody.

O nějakých deset minut později seděla Spencer zpět na gauči omotaná velkou nadýchanou osuškou. Ty dva kousky plavek, co měla na sobě, byly trochu více odhalující, ale nic, co by nenosila před Ashley, když jí bylo šestnáct. Samozřejmě si byla naprosto vědoma, způsobem jakým tehdy nikdy nebyla, toho, jak jí připadala Ashley přitažlivá a jak moc chtěla, aby její city byly opětovány.

"Připravená?" zeptala se Ashley, když ladně vcházela do pokoje. Bylo celkem úžasné, jak dokázala ta bruneta jednoduchý čin, jako chůze kolem, udělat sexuálním. Samozřejmě pomáhalo, že Ashley měla omotaný ručník kolem krku a proto bylo její celé tělo docela vystavené. Spencer se nezdálo fér, že si dělala obavy kvůli tomu, že už jí nebylo šestnáct, zatímco Ashley vypadala téměř exponenciálně lépe s přibývajícími léty.

S truchou obtíží Spencer vypískla, "pojďme."

Venku na terase bylo docela chladno a Ashley se smála, když bosá Spencer sprintovala k horké vířivce, a pak přelézala malý okraj, který byl kolem, a rychle si svlékla osušku. Voda byla nastavená na asi 35 stupňů, takže byla neuvěřitelně teplá. Vzhlédla a uviděla Ashley zavírající skleněné dveře a kráčející pomalu k ní. Měla v ruce dálkový ovladač.

"Stereo," vysvětlila Ashley. "Celkem bezvadný, vážně. Repráky jsou támhle," ukázala k místu nad vířivkou, "ale systém je uvnitř. Vybrala jsem k poslechu něco lehkého," připustila, když zmáčkla jedno z tlačítek a začala hrát soustava svěžích smyčců. Spencer to vůbec nerozpoznala, ani když slyšela první větu písně, takže tázavě zvedla obočí k té brunetě, co lezla do horké vody. "Queen Latifah, The Dana Owens Album," dodala Ashley.

"Vážně?"

"Jo, já, ehm, docela se mi líbí." Ashley vypadala ostýchavě, jako by čekala na Spencřino schválení.

"Je to báječný, jen ne to -"

"Ne to, co sis myslela, že bych vybrala?" culila se ta bruneta.

"Ne tak docela," souhlasila Spencer. Pamatovala si Ashleyin hudební vkus jako eklektický, ale jediným opakujícím se motivem byla 'pořádná hlasitost'. Hudba hrající teď připomínala big bandy ze čtyřicátých let. Bylo to zcela nečekané, ale Ashley se zdála být taková od příjezdu předcházejícího dne.

V tichu se na sebe nějakou chvíli usmívaly, když si uvelebovaly na sedadla zabudovaná na straně vířivky. Seděly čelem k sobě, Spencer nechávajíc své paže plavat před sebou, zatímco Ashley rozložila své ruce za sebe na dřevěný povrch.

"Měla bych přinést něco k pití," poznamenala tiše Ash. "Chceš víno, pivo, nebo něco jiného?"

"Ne, právě jsi sem vlezla."

"To není problém." Rychle vstala, aby vylezla z vířivky a Spencer téměř spolkla svůj jazyk z pohledu na Ashley oděnou v nejmenších černých bikinách s vodou stékající z její opálené napjaté pokožky. To přimělo Spencer přát si být dostatečně statečná, aby se prostě předklonila a přitáhla si Ashley k sobě. Všechny smysly, které měla, na ni křičely, aby to prostě udělala.

Místo toho Spencer zamumlala, "pivo by bylo fajn."

Poraženecky svěsila ramena, když sledovala Ashley sprintující zpět do domu. Měla tolik tužeb a byla tak vystrašená, podle nich jednat. Vážně nerozuměla tomu, proč byla tak vyděšená. Neviděla Ash sedm let, a pokud by narazila a hrozně se spálila, mohla by prostě znovu z jejího života zmizet. Nebylo to, jako by měly přátelství, které by se dalo zničit, přesto měla pocit, že je tu něco, co by se dalo ztratit navzdory té trapnosti.

Povzdechla si a pozorovala výhled. Noc padla rychle a údolí dole bylo mořem mihotajících se světel odražených na vodě jezera. Bylo to dost dechberoucí.

Znovu se objevila Ashley s kbelíkem na víno naplněným pivem a ledem. Položila ho na okraj vířivky, vybrala dvě láhve a otevřela zátky otvírákem na láhve. Podala jednu Spencer.

"Na zdraví," navrhla.

"Na zdraví," odvětila Spencer opírající se, aby si mohla ťuknout svou lahví s Ashleyinou.

"Vypadá to pěkně, co?" Ashley zůstala stát zády ke Spencer, když se kochala výhledem.

"Úžasně," souhlasila Spencer s očima na Ashleyině hladkých zádech a parádním zadečku, když se nahnula, aby vrátila lahev.

Znovu několik minut nepromluvily. Ashley zírala na jezero a Spencer na Ashley. Trapnost byla pryč, nahradil ji tichý pocit klidu, když je uspokojovala jemná hudba.

"Víš, že je tohle přichystané, viď?" podotkla konečně Ashley, což způsobilo, že se Spencer zakuckala pivem, které vypěnilo a začalo přetékat přes okraj láhve. Držela ho stranou od vířivky, když plivala a kašlala. Ashley pohodila hlavou vzad a smála se. "Chytrý, Carlinová. Fakt chytrý."

"Promiň." Nabrala tmavě červenou barvu.

"Neomlouvej se." Ashley se posadila na okraj vířivky.

"Není ti mimo vodu zima?" Podivovala se Spencer nahlas.

"Jsem horkokrevná," odpověděla ta druhá žena s koketním mrknutím. Obě se na sebe culily.

"No, to je rozhodně to, co jsem slyšela."

"Pěkně." Ashley naklonila láhev napodobujíc salutování ke Spencřininu kousavému odvětění.

"Díky."

"Takže..." Ashley se zadrhla slova.

"Jo, tak."

"Kyla."

"Jo."

Zíraly na sebe se stejným soukromým úsměvem na tváři. Byla to určitá chvíle. Spencer možná neměla tolik zkušeností s jinými muži nebo ženami, ale mohla cítit to napětí mezi nimi, měnící se v něco plného možností. Obě věděly, že jim to zařídila Kyla. Obě věděly, že celý víkend - a nejen Aidenovo a Kylyino nečekané zmizení toho večera - bylo součástí nějakého plánu dát je dohromady. Obě věděly, že je Kyla celý den strkala k sobě.

A ani jedné to nevadilo.

"Přemýšlela jsi o tom někdy?"

Spencer svraštila obočí. "O čem?"

"O střední škole." Ashley upila ze svého piva a sledovala vodu. "Co možná mohlo být." Mezi vánkem a hudbou Spencer slyšela jen druhou část.

Vzdychla. "Občas." Její oči cestovaly po Ashleyině profilu a ona měla silnou touhu sledovat tu čáru svým ukazováčkem, jako by si mapovala Ashleyin obličej do mysli.

" Občas?"

"Často," uznala. Naprostá pravda byla, že uběhl stěží týden, kdyby na Ashley několikrát nemyslela.

"Já taky. Je hodně věcí, co bych udělala jinak."

"Jak co?"

Ashley vydala posměšný zvuk. "No, však víš, méně pití a drog. Rozhodně méně sexu." Na Spencřino ironické ušklíbnutí se opravila, "fajn, méně sexu ze špatnými lidmi. Lepší volby, myslím."

Bylo to zase další překvapení a ona to uznala. "Nikdy jsem si nepomyslela, že to od tebe uslyším."

"Co?"

"Že čehokoliv z toho lituješ."

Ashley sklouzla zpět do vody dovolujíc svým nohám vznášet se před Spencřinými. "Lituji hodně věcí."

"Vážně?"

"Jo," souhlasila Ashley.

"Jako čeho," zeptala se statečně Spencer.

"Jako nás."

"Ach." Vlastně nečekala, že to Ashley přizná tak snadno a otevřeně.

"Myslíš -" začala Ashley.

Věděla přesně, na co se ptá. "Možná. Možná ne. Nemyslím, že by na tom některá z nás byla skvěle." Dovolila své volné ruce dělat vzory ve vodě. "Byla jsi tak -"

"Zkažená?"

Spencer se tiše smála. "Neřekla bych to tak, ale dobře. A já byla trochu vzpurná. Nechtěla jsem být lesbou. Nechtěla jsem se cítit tak, jak jsem se cítila." Obě věděly, že Spencer měla na mysli to, co cítila k Ashley. "Myslím, že bychom měly pekelnou jízdu, ale nevydrželo by to."

Skutečnost, že obě přiznaly svou předchozí přitažlivost, visela ve vzduchu, dokud Ashley neprolomila ticho vtipkováním, "Doufala bych ve víc než jen jednu jízdu."

Spencer byla na pokraji pokárání jí za ten komentář, když si uvědomila, že to cítila také tak. Začala se hihňat a Ashley se k ní přidala. Během několika sekund se obě smály.

"Všechno se to zdá tak hrozně dávno," připustila Spencer.

"No, nevím. Někdy mám pocit, jako by to bylo včera." Opět se dlouze napila. "Nebylo to všechno špatné, ne?"

"Ani trochu. Něco z toho bylo nejlepším obdobím mého života." To vyjádření viselo mezi nimi a způsobilo další odmlku v konverzaci.

Spencer znovu zírala na Ashleyin zadumaný profil. Rozhodně bylo na Ashleyině kráse něco inspirujícího. Spencer svrběly ruce, jak postrádala foťák - jakýkoliv foťák - aby zachytila tuhle chvíli.

"Pamatuješ si na dobu, když se Aiden a Glen objevili v Madisonině domě na večírku, co nebyl večírkem?" Zubila se Ashley a zírala na svou pivní láhev. Spencer se domnívala, že se ta bruneta snažila zastavit konverzaci dříve, než dojde moc daleko, ale stěží ji za to mohla vinit.

"Jak bych mohla zapomenout?" chechtala se. "Glen jako Batman a Aiden jako Robin není podívaná, co bych někdy vymazala z mysli."

"Myslím, že mou oblíbenou věcí byla paní Duarte fackující Aidena do hlavy tak silně, že mu sklepla masku." Ashley se té vzpomínce smála.

"Pořád nevím, proč si mysleli, že smuteční hostina kvůli Madisonině babičce byla večírkem, natož maškarním," poznamenala Spencer, což způsobilo, že sebou Ashley trhla a odvrátila se. "Neudělalas to?" Viděla Ashleino uculení a fakt, že brunetina ramena se třásla tichým veselím. "Ježiš, opravdu jsi to udělala, že jo?"

"Nedokážu lhát," řekla Ashley s kamennou tváří. "Nevím, o čem to mluvíš."

"Ty jsi to na ně narafičila!"

Ta bruneta nakrčila nos a zavrtěla obočím. "Mohla bych."

"To je úžasný," uznala Spencer.

"Je to naprosto úžasný."

Spencer se hihňala Ashlyinýmu nestoudnému nedostatku lítosti. "To -" přerušila to, co říkala zalapáním po dechu, když ucítila Ashley kopírovat cestičku z jejího ramene k lokti ukazováčkem. Podívala se na tu brunetu, která na ni jen pokrčila rameny.

Bylo to skoro jako by byla kreslenou postavičkou s andělskou Spencer na jednom rameni v bílém rouchu s křídly a svatozáří šeptající "je příliš brzy. Jdeš na to moc rychle." Na druhém rameni ďábelská Spencer v červeném obleku s rohy s trojzubcem v ruce šeptající, "ty víš, že tohle obě chcete. Jen do toho jdi."

Ten malý červený ďábel vyhrál, když se Spencer přistihla, jak se předklání. Ashley se s ní setkala na půli cesty, jejich ústa se setkala v polibku, který byl rozžhavený od samého začátku. Spencer si byla napůl vědoma, že z ruky upustila pivo a co z něj zbylo, se teď zředilo ve vodě vířivky kolem nich. Náhodná část její mysli jí říkala, že by to mohlo být špatné pro vyváženost pH vody, což nebyla moc vhodná myšlenka.

Protože k sobě seděly v pravém úhlu, byla pozice naprosto špatná: zapojily se jen části jejich úst a Spencřina hlava se zaklonila v neskutečně nepohodlném úhlu. Snažila se vymyslet, jak to napravit, aniž by ztratila kontakt s Ashleyinými rty, když bruneta vyřešila problém tím, že prostě sklouzla a rozkročmo si sedla do Spencřina klína s koleny po obou stranách Spencřiných stehen. Zalapala Ashley do pusy jak díky překvapení, tak z vděčnosti z většího kontaktu, který jí byl poskytnut.

Její ruce klouzaly po stranách Ashlyiných paží, které byly ovinuty kolem jejích ramen. Mohla cítit Ashleyiny prsty razící si cestu do jejích vlasů, tlačíc drobně na jejím zátylek, aby tak přiměly Spencer naklonit hlavu vzhůru. To Ashley dovolilo přitisknout svá ústa mnohem pevněji k jejím, zatímco jejich jazyky válčily o nadvládu. Spencer dovolila rukám najít si cestu kolem Ashlyiných zad, dlaně spočívající na horké obnažené kůži.

Líbat Ashley Daviesovou bylo ještě víc vzrušující než si Spenceřiny pubertální sny byly schopny představit a nikdo ji nikdy neobvinil z nedostatku tvořivé představivosti. Bylo to jako být obklopena nemožně smyslným oparem. Její mysl hloubavě procházela všechna filmová klišé, která by mohla být použita jako rychlý vizuální znázornění pro to, jak se cítila: vlny tříštící se o pořeží, ohňostroje na čtvrtého července, sopečné erupce, scéna s hrnčířským kruhem v Duchovi. Ta představa ji přiměla usmát se proti ústům druhé dívky.

"Co je?" Zamumlala Ash proti jejím rtům využívajíc příležitosti sjet svými rty na Spenceřin krk a začít okusovat její pokožku způsobem, který přiměl Spencer propnout se proti ní.

"Nikdy jsem -"

"Já vím. Myslela jsem -"

"Uh-huh," souhlasila Spencer berouc Ashleyin zátylek a tlačíc jejich ústa opět k sobě.

Stejně nebyl čas na mluvení. Byla tu jen touha ve Spencer, hlodající v ní, nutíc ji vyklenout se směrem k Ashley, ve snaze propojit jejich těla. Nasála celý Ashleyin spodní ret do úst dovolujíc svým zubům sevřít ten měkký sval, zatímco se její jazyk učil jeho kontury. Vzala brunetino prudké zalapání po dechu jako povzbuzení a přesunula své ruce z Ashleyina zátylku zpět na její záda. Opatrně umístila svou dlaň a silně zatlačila. To je přitáhlo ještě blíže k sobě. Mohla cítit Ashleyina prsa přitisknutá proti jejím a mohla cítit brunetčino svíjení se ve svém klíně, snažíc se vytvořit tření mezi jejich těly.

Kdyby existoval bod návratu, tak jej nechaly dávno v minulosti a nezbylo z něj nic než bod daleko za nimi.

Spencer nebyla překvapená, když se Ashley natáhla za sebe a začala rozvazovat šňůrky, které držely vršek jejích bikin pohromadě. Ochotně jí pomáhala tím, že se předklonila, aby Ashley umožnila lepší přístup k mašličce na jejích zádech. Jen v pár sekundách Ashley odstranila nejen Spencřin vršek, ale také svůj vlastní.

Pocit Ashleyiných nahých prsou na jejích vlastních přimělo Spencer k chvilkovému přerušení líbání brunety. Bylo to jako by se její mozek a tělo nemohli vypořádat s tolik potěšením najednou. Ashley něco šeptala, zvuky, co byly možná slovy nebo možná jen mručením. Spencer to nevěděla a bylo jí to jedno. Vše, co věděla, bylo, že tam byly ruce pohybující se po pokožce a vjemy, který byly zároveň tlumeny a zvýrazňovány bublající horkou vodou. Cítila se beztížně a s lehkou hlavou a ne kvůli vodě.

Omotala své ruce kolem Ashleyina pasu a zabořila tvář do brunetina krku. Její kůže byla kyselá. Ano, mohla ochutnat chlór a slabý náznak soli, ale byla tam příchuť, kterou by popsala jako kořeněné citrusy, o které se domnívala, že byla celá Ashleyina. Něžně ji okusovala, byla opatrná, aby nezanechala stopy, kterých by si Kyla nebo Aiden takřka jistě všimli v okamžiku, co by je uviděli. Ashlyiny vlastní ruce přejížděly vrcholky Spencřiných ňader.

Spencer přepadla náhlá myšlenka a sjela rukou z Ashleyiných zad. Kopírovala cestu vzhůru po jednom ze stehen, která ji držela na místě. Něžně odstrčila Ashlyin spodní díl plavek a dovolila prstům vklouznout dovnitř. Okamžitě přišla na odpověď odpovídající na její myšlenku: rozhodně poznáte rozdíl mezi ženou, která je vlhká a ženou ve vodě. Mohla cítit, jak vlhká Ashley byla a to odpálilo její chtíč do výšin.

Nikdy se nepovažovala za druh lidí, co si libují v rychlém šukání. Ve své mysli byla někým, kdo vždy miloval. Ráda si lichotila tím, že si vždycky vybrala správnou osobu ve správný čas a že si cenila vztahu nad sexem, promýšleným zvažováním nad zvířecím instinktem, informovanými volbami nad jednoduchými odpověďmi. Přešly ze vzpomínání k svlékání se během pár sekund a to se vůbec nepodobalo tomu, jaká Spencer byla a co dělala. Ale i tak nebylo pochyb, že tohle cítila jako tu dokonalou osobu a ten nejdokonalejší čas.

Otevřela oči a uviděla jemnou, hebkou, opálenou pokožku. Odtáhla se jen tak moc, aby pohlédla mezi ně. Vnímala to polonahé tělo hýbající se proti ní a smyslný pohled v Ashlyině tváři. To ji přimělo k rozhodnutí. Odhodila své pochybnosti a poddala se veškeré touze, kterou kdy měla a pohnula se, aby políbila údolí mezi Ashleyinými prsy, zatímco prsty pokračovaly ve svém něžném průzkumu.

Nedokázala čekat, nedokázala škádlit. Teď chtěla všechno. Se zručností, jakou nevěděla, že má, sjela pusou, aby se zmocnila Ashleyiny tvrdé bradavky svými ústy, zatímco zanořila dva prsty do brunetčina vzrušeného pohlaví. Ashley v odpověď vyrazila zvuk, který se podobal zavytí. Spencer nebyla znepokojená: poznala, že to bylo překvapené potěšení. Pocit Ashleyiných svalů stahujících se kolem jejích prstů, vtahujících ji hlouběji způsobil, že sama zasténala. Zakroužila palcem, aby silně třela Ashleyin klitoris a cítila, jak starší dívka přirazila boky. Její mysl byla naplněna jednou myšlenkou: Ashley Daviesová - ta Ashley Daviesová, její Ashley Daviesová - jí rajtovala na ruce.

Pak její mysl přestala pracovat, když tatáž Ashley Daviesová sjela dlaní dolů přes Spenceřino břicho a ucítila Ashlyiny konečky prstů zajet do jejích plavek. Zvedala boky, aby šla tomu dotyku naproti, čímž zároveň způsobila, že se její ruka zabořila hlouběji do Ashley. A pak se zdálo, že se staly touhle jedinou svíjející se bytostí. Spencer nikdy nechtěla nikoho tak moc, nikdy nebyla tak blízko jen po pár minutách užívání si, nikdy tak moc nepotřebovala uvolnit, nikdy netoužila, aby se ta chvíli stala nekonečnou.

Zrychlené dýchání a trhavost Ashiných pohybů nad ní signalizovaly, že je bruneta rovněž dost blízko vrcholu, takže neochotně odtáhla svá ústa od Ashleyiny bradavky. Zvedla hlavu a hluboce se zahleděla do hnědých, téměř černých očí, které její upřený pohled opětovaly. Držela své oči otevřené, když se naklonila dopředu a zmocnila se Ashlyiných úst svými. Ashlyina volná ruka se zvedla, aby popadla její zátylek dokonale chápající Spencřino nevyřčené přání. Udržovaly oční kontakt, když ucítila, jak Ashley dosáhla vrcholu, chvějící se a sténající Spencřino jméno.

Starší dívka na ni klesla a Spencer uvítala tu váhu na sobě, držíc ji na místě, zcela pohlcena touto neuvěřitelnou, nádhernou ženou, o jejímž získání se již před roky vzdala veškeré naděje. Ještě neuvěřitelnější bylo, že mohla pořád cítit následné otřesy Ashleyina orgasmu svými prsty, které měla stále zabořené uvnitř.

"Ježiš, to bylo -" zašeptala Ashley dechem lechtajícím jemné chloupky na Spencřině krku.

Byl to ten nejlepší kompliment, jaký si kdy Spencer pamatovala, že by obdržela. Zavřela oči a opřela si čelo o Ashleyino rameno. Nechtěla mluvit, nechtěla říct nic, co by tuhle chvíli mohlo zničit. Byla spokojená, takže by tak, jak byly, v tichu a naprosto spojené, mohly zůstat nejspíš, dokud by nenastal soudný den. Ale pak začaly Ashleyiny prsty dělat malé, lenivé kruhy přes její klitoris a ona prolomila ticho.

"Nemus -"

"Ššš," zašeptala Ashley přerušujíc ji.

Nebylo to jako to, co se právě odehrálo. Bylo to pomalé a jemné. Ashiny prsty byly tak něžné a její pohyby tak rozvážné, že Spencer téměř mohla křičet frustrací. Cítila Ashliyna ústa na krku, olizující líbající a kousající. Na rozdíl od dramatické exploze Ashleyina orgasmu jí ten její udeřil ve vlnách, trvající minuty, narůstající, dokud se nemusela zajíknout, "už ne."

Cítila proti své tváři Ashleyin úsměv. "Mnohem víc, ale nechám tě odpočinout si."

Ashley stála ve dveřích své ložnice a zajímalo ji, jestli někdy viděla něco krásnějšího, než Spencer ležící na zádech s rukou hozenou nad hlavou, blonďatými vlasy rozprostřenými po matraci a dekou zmuchlanou kolem jejího pasu.

Tiše za sebou kopla do dveří a přesunula se k posteli. Sedla si na okraj a položila dolů tác. Ten pohyb způsobil, že se Spencer vzbudila a zakroutila hlavou, když se její oči s mrkáním otevřely.

"Ahoj," zamumlala ospale ta blondýna.

"Dobré ráno," zašeptala nazpět Ash. "Přinesla jsem kafe a tousty."

"Hmmm." Spencer nebyla zjevně zcela vzhůru.

"Vypadáš kurevsky krásně."

Spencer se roztomile začervenala a otočila se, aby se podepřela loktem, přitahujíc si okolo sebe deku. Ashley se uculila. Tohle byla prostě Spencer, přestože strávily mnoho hodin zkoumáním jedna druhé a nebylo centimetru, který by teď Ashley neznala tak důvěrně, jak jen je to bylo možné.

"Taky vypadáš dobře," uculila se Spencer zdvihající hrnek z tácu. Ashley ho nechala sklouznout. Měla docela dobrou představu, že jí ta mladší žena shledávala pěkně neodolatelnou.

"Nahoře je pohyb," nadhodila Ash pomáhajíc sama sobě kouskem máslového toustu a kousnutím si. "Myslím, že Twinkle Twins jsou vzhůru."

Spencer se znovu začervenala. "Ani jsem je neslyšela vrátit se."

"Neboj. Bylo to potom, co jsme vylezly z vířivky." Kdyby někdy byla ve vztahu se Spencer, tak by vždycky věděla, jak si stojí, jelikož Spencer byla hrozná ve skrývání svých emocí. Ashley pobaveně sledovala, jak se blondýně rozšířily oči, nad myšlenkou, co nejspíš předchozí noci Kyla a Aiden slyšeli.

"Myslíš, že?" Zeptala se zbytečně Spencer.

"No, myslím, že to rozhodně vědí," uchechtla se. Natáhla ruku, aby nadzvedla deku dost na to, aby měla možnost hladit lýtko Spencřiny levé nohy. Spencer měla úžasné nohy, něco, co si Ashley musela zapamatovat, aby jí později řekla. "Nebyly jsme zrovna potichu." To bylo nedostatečné označení roku, pomyslila si Ashley. Kdyby zítra umřela, tak by měla alespoň vzpomínku na to, jak jí Spencer Carlinová rajtuje na obličeji, což ji naprosto uspokojovalo.

K její cti, jen Spencer pokrčila rameny a přidala se k Ashley tím, že si vzala nějaký toast. "Jaké jsou na dnešek naše plány?"

"Kyla souhlasila, že by vlastně dneska vyzkoušela snowboarding, takže jsem si myslela, že bychom se vrátili do hor. A tentokrát se taky přidáš."

"Ta zrádkyně! Slíbila mi, že budeme popíjet kafe a smát se vám dvěma." Usmála se nesměle blondýna. "Beztak nemůžu. Zničila jsi mě. I kdybych se snažila, tak bych se aspoň týden nemohla hýbat."

"No, nejsem úplně marná," pokrčila rameny. Ashley si dovolila chvilku triumfu, protože měla Spencer Carlinovou v posteli, nahou, zcela zahřátou a rozcuchanou, připouštějící, že byla extrémně dobře uspokojená. Obvykle ráno po, bylo pro Ashley něčím, co bylo naplněno lítostí a/nebo sebepohrdáním. Tohle, musela přiznat, bylo jejím nejlepším ránem po. Dokázala by si zvyknout na tohle drobné škádlení a vjem očekávání. Byla si poměrně jistá, že navzdory Spencřiným protestům, by ji dokázala přesvědčit k dalšímu milování. Způsob, jakým se na ni Spencer usmívala, jí přesně tohle říkal.

"A tak skromná."

"Co mohu říct? V podstatě jsem dokonalá v každém ohledu."

Cokoliv se chystala Spencer odpovědět, bylo přerušeno zaklepáním na dveře.

"Vy dvě ze sebe musíte sundat ruce, obléct se a přijít sem," zavolala Kyla. "Aiden bude dole za několik minut a ty nechceš být přistižena, jak před ním jdeš uličkou hanby, Spencer."

Poslouchaly zvuky Kylyiných bot klapajících po dřevěné podlaze.

"Myslím, že můžeme klidně říct, že to rozhodně ví," přiznala Spencer s pokřiveným úsměvem.

Kyla musela Aidena varovat, aby před Spencer nic neříkal, protože po cestě ke svahům žvanil, jako by se nic od předešlého odpoledne nestalo. Jakmile Kyla a Spencer, která byla oblečena do nějakého Kylyina nadbytečného lyžařského oblečení a toho nejneodolatelnějšího kulicha s bambulí - Spencřina vlastního – jakého kdy Ashley viděla, vyrazily, pronajmout si nějaké snowboardy, otočil se na ni.

"Rozhodně jsi ji dostala, kámo!"

"Hej! Dávej pozor na pusu, vole. Spencer Carlinová není kočka, kterou můžeš dostat, položit nebo nějakou jinou z tvých rozkošných frází."

"Á, Ashley je zamilovaná," zavýskl.

"Běž do háje," varovala ho, ale její nejlepší kamarád se jen smál a napodoboval zvukový efekt práskajícího biče. "Pohybuješ se na tenkým ledě, Dennisone."

"Cože? Není proč se stydět, Ash. Kyla vlastní můj zadek a já se to nebojím přiznat." Dal okolo jejích ramen, když sledovali jejich ženy kráčející k lyžařské půjčovné. "Je to dobrá žena. Bude vám to klapat," odvětil.

"Jo, myslím, že by mohlo."

"Takže se s ní chceš po tomhle víkendu dál vídat?"

Ashley byla rozhořčená. "Samozřejmě, že chci. Za koho mě máš?"

Aiden v gestu kapitulace zvednul ruce. "Hele zařaď trochu zpátečku, tygře. Jen říkám, že po každé ne -"

"No jo, ale tohle není jako obvykle. Tohle je Spencer.“

Sklouzly do uvolněného ticha, když si Ashley dovolila přiznat, že Spencer byla jiná a všechno tohle cítila jinak. Když se ty dvě vrátily, tak všichni zamířili k lanovce a Ashleyino srdce bylo plné radosti a něčeho dalšího, co nedokázala popsat, ale věděla, že to nikdy předtím necítila.

Prvních pár hodin ti čtyři zůstali pospolu, když se Ashley a Aiden - stěží světově nejzkušenější nebo nejzdatnější snowboardisté, jak ukázal předešlý den - snažili učit Spencer a Kylu, jak se udržet na nohou a alespoň sjet najednou víc než pět metrů. Bylo to ten nejradostnější čas, jaký si Ashley pamatovala, že by někdy měla. Smáli se a vtipkovali a škádlili jeden druhého a to všechno se zdálo být správné.

Když se od nich Kyla a Aiden začali přesouvat, Ashley zvedla ruce ke Spencer. "Drž se mých rukou, zkusíme to společně, dobře?" Spencer zdráhavě souhlasila a vklouzla svýma rukama v rukavicích do Ashleyiných. "Teď se jen trochu odstrčíme a pak pojedeme a můžeme se navzájem vyvažovat." Ashley netušila, zda je to pravda, ale stejně to řekla sebejistě.

Nefungovalo to. Ve skutečnosti to působivě selhalo. Padaly, znovu a znovu, ještě častěji, než Aiden a Ashley den předtím. Po obzvláště velkolepém pádu, který skončil s Ashley na zádech a Spencer rozvalenou na ní, s obličejem na Ashleyině pasu, Spencer zakňučela, "tohle je hloupý. Tohle je ten důvod, proč jsem to v první řadě nechtěla dělat, protože je to vážně drahý způsob, jak se pohmoždit a cítit naprostý neúspěch."

Ashely se tomu dětinskému výbuchu smála. "Jak si můžeš stěžovat na to, že máš obličej v mém rozkroku?"

Spencer řekla podrážděně, "tvůj rozkrok není tak vysoko."

"To bys měla vědět." Neměla v úmyslu to říct tak chraplavě, ale zdálo se, že Spencer to ovlivnilo zvláštní způsobem. Při nejmenším to způsobilo, že se Spencer uculila a znovu se zvedla otírajíc si sníh ze svého těla a družíc k ní ruku.

Když vytáhla Ashly do stojící pozice, tak se ta blondýna předklonila a zašeptala, "kdyby na tomhle kopci nebyli tisíce dalších lidí, tak bych tě rovnou teď a tady ošukala, kdybych mohla."

Ashley zasténala, jak z té představy ve své mysli, tak ze skutečnosti, že by od Spencer ze všech lidí nejméně čekala, že bude takhle neomalená. Nažhavilo ji to víc, než dokázala říct. Mlčky stála, když Spencer odepnula svoje prkno a sehnula se, aby ho zvedla. Ashley se pořád nepohnula, když si uvědomila, že Spencer kráčí z kopce dolů s prknem přehozeným přes rameno.

"Hej! Vydrž! Kam jdeš?"

Ta blondýna se otočila a zakřenila. "Scházím tenhle Bohem opuštěný kopec a dám si teplý nápoj a nadlouho si sednu. Můžeš se ke mně přidat, nebo můžeš dál padat na zmrzlý mokrý sníh. Čemu dáš přednost?"

Ashley se nebylo potřeba ptát dvakrát.

Spencer vykládala s Kylou auto, když jí zasáhla do zad sněhová koule. Rychle se otočila, aby zjistila, že se jak Ashley tak Aiden dívají jinam po straně chaty a vedou směšný rozhovor o stromech.

"Ne, myslím, že je to Douglaska tisolistá," řekl Aiden s rukou ukazující ke stromořadí kolem budovy.

"Jsi si jistý? Byla jsem si jistá, že je to určitě borovice," odpověděla Ashley.

"No, myslím, že zjistíš, že Douglaska tisolistá má nezaměnitelný tvar vánočního stromku, který -"

Oba stočili svou pozornost ke Spencer, která si hlasitě odkašlala a zírala na ně s rukama v bok. Oba dva měli nevinný pohled ve tváři, ale Aidenova hruď se trochu třásla od snahy přemoct svůj smích.

"Takže takhle to chcete?" zeptala se.

"Jak chceme co?" Zavrtěla Ash hlavou, jako by nedokázala pochopit, co má Spencer na mysli. "Je tu nějaký problém?"

Spencer přikývla a sehnula se, aby nabrala plnou dlaň sněhu a uplácala z ní pomalu záměrně dokonalou sněhovou kouli. Potěžkala ji několikrát v ruce dívajíc se na ni a pak na Ashley a Aidena s pozvednutým obočím. Zůstali v klidu po celé tři vteřiny, než se z divokým křikem rozeběhli opačnými směry. Spencer namířila, vybrala si místo pár kroků před Aidenem a vypálila. Zasáhla ho jen do nohy, ale přece jen to byl zásah.

Téměř okamžitě ji druhá koule trefila do boku. Podívala se ve směru ustupující Ashley a uslyšela smích.

"Tohle ti neprojde," varovala ji shromažďujíc další hromádku sněhu a rozebíhajíc se za brunetou. Hodila sněhovou kouli a zaklela, když Ashley včas uhnula a koule zasáhla zem půl metru vedle. Mezitím okolo ní zezadu prosvištěla další koule a najednou ocenila, že byla připravená. Skluzem zastavila a podívala se před i za sebe. Ashley i Aiden nad ní měli výhodu, sněhové koule ve svých rukou. Byla si plně vědoma, že je pravděpodobné lepší střelkyní, za těch správných podmínek, takže udělala čelem vzad a sprintovala ke stromům na levé straně budovy. Při jejím ústupu pršely sněhové koule, ale všechny mimo, ačkoliv jí pár z nich, co byly dost blízko, potřísnily sněhem.

Vybrala si obzvláště velký strom, aby ji zakryl. Opřela se o něj zády a naslouchala, jestli se ozve křupání přibližujících se kroků. Nic neslyšela, takže se ohnula a udělala si malou hromádku připravené munice. Opět si stoupla se sněhovou koulí v ruce a rychle se rozhlédla přes obě ramena. Mohla vidět někoho snažícího se kroužit kolem a dostat se před ní, hlouběji do lesa. Domnívala se, že to byla Ashley a hodila svou první sněhovou kouli někam tím směrem. Slyšela, jak zasáhla strom.

Nicméně její akce prozradila její pozici a uviděla sněhovou kouli minout ji napravo, naznačujíc, že Aiden byl někde vzadu u domu. Skrčila se, dala jednu ruku na zem a na kolenou vyhlédla. Jasně viděla Aidena a věděla, že si jí nevšimnul, protože nečekal, že bude tak blízko u země. Zasáhla ho přímo do hrudi a slyšela, jak vykřiknul překvapením a pak ustoupila zpět za strom. Ušklíbla se pro sebe. Proč si párek Kaliforňanů myslel, že by v koulovačce dokázal přemoci ji, Ohijskou rodačku, které vyrostla v zimách, kde byl pořádný sníh každý rok, to nevěděla.

Stočila svou pozornost zpátky Ashleyiným směrem. Uviděla paži v péřové bundě vykouknout zpoza stromu kolem osmi metrů daleko. Čekala, dokud neuvidí tu ruku se pohnout a vymrštila další střelu do prostoru, kde věděla, že se Ashley vynoří. Okamžitě, jak sněhovou kouli hodila, převalila se přes sněhovou zem, aby se schovala za další strom pár metrů vedle. Ze zabrblání "Au! Kurva!", co zaslechla, věděla, že to byl druhý zásah ze stejného počtu pokusů.

"Obklíčili jsme tě," popichoval ji Aiden.

No, nebyla hloupá natolik, aby podruhé vyzradila svou pozici odpovědí na ubohou výhrůžku. Vypálila tři sněhové koule v rychlém sledu směrem, odkud se ozvalo to volání a držela se při zemi, když se znovu přemisťovala dopředu. Přemýšlela, že kdyby zamířila dolů z kopce a doprava, tak by byla pod Ashleyinou pozicí a mohla by na ni zaútočit s momentem překvapení.

Nečekala, že zem na stráni je prudká a zjistila, že trochu sklouzla, když slyšela Aidena zasyčet, "Kam se poděla?" Uhnula za další strom držíc se na kolenou.

"Aidene, pohni svým zadkem nazpátek!" To byla Kyla, bez pochyb křičela od vchodových dveří.

"Za chvilku jsem u tebe."

"Hned, Aidene!"

"Už jdu!" odpověděl s nechutí. Zněl ještě víc jako mrzuté dítě, než zněla ona, když si předtím stěžovala na snowboardování. Potlačila smích.

Věděla, že výhoda a se teď jasně přehoupla na její stranu. Ashley pro ni nebyla soupeřem. Vykoukla zpoza stromu a mohla vidět tu starší dívku slídící skrze stromy nad ní.

"Ukaž se, ukaž se, kdekoliv jsi, Spence," vrkala Ashley. "Teď jsem tu jen já. Aiden odešel. No tak, pojďme uzavřít příměří a vrátit se zpátky dovnitř."

Ta velká sněhová koule, co mohla Spencer vidět v brunetině ruce, se nezdála jako žádný druh příměří. Obešla strom a vyškrábala se tak tiše, jak jen mohla, zpátky nahoru po svahu tak, že se dostala za Ashley. Vystřelila sněhovou kouli na její záda a pospíšila si napravo od Ashley.

"Á, to není fér. Volala jsem příměří! Bylo to přímo do zad!"

"Volala jsi příměří se sněhovou koulí v ruce," zavolala nazpět Spencer pokračujíc ve sprintu od stromu ke stromu. "To taky není fér, Ash." Když nedostala okamžitou odpověď, tak přitiskla záda ke stromu a rozhlížela se přes rameno směrem, kam viděla, že měla Ash namířeno.

"Kdo řekl, že hraji fér?" Ten hlas byl podstatně blíž, než Spencer očekávala a tak trhla hlavu dokola, aby zjistila, že Ashley stojí méně než 3 metry od ní s hromadou neuplácaného sněhu v ruce. Spencer byla více něž překvapená. Byla bohyní v koulovačkách a nikdo ji nikdy neporazil. Vůbec neslyšela Ashley přiblížit se.

"Fajn, tak tedy příměří," nabídla.

"Hm, jako že to teď vzdám, když jsi mě málem srazila.

"Ty sis začala."

"A hodlám to dokončit." Ashley udělala pár rychlých kroků vpřed a natáhla ruku. Byla dost blízko na to, aby tu ruku Spencer popadla oběma svými. Chvíli spolu bojovaly, ale bruneta byla překvapivě silná a pořád měla v rukách dostatek sněhu, navzdory jejímu velkému úsilí. "Co teď budeš dělat, Spencer?" posmívala se.

"Tohle," zamumlala. Spencer také nevěřila ve férovou hru, takže uvolnila sevření Ashleyiny paže a sjela oběma svými pažemi okolo pasu té starší dívky, přitahujíc si ji k sobě a otáčejíc je tak, že Ashleyina záda narazila do stromu za ní a její paže poklesla a sníh se z její ruky vysypal. Silně přitiskla svá ústa na ústa starší dívky, vklouzla jazykem do Ashleyiných úst, když k ní přimáčkla své tělo. Ash jí zasténala do pusy a zvedla ruce, aby si přidržela Spencer, když tu blondýna vyklouzla z objetí stejně rychle, jako to zahájila, odběhla a ruku jela po zemi, aby nabrala víc sněhu.

"Naivko!" zavolala za ní se smíchem.

"Za to zaplatíš, Carlinová!"

"To mě nejdřív budeš muset chytit." Ale smála se a vážně jí nevadila myšlenka toho, že bude chycena, takže uběhla jen sedm nebo devět metrů, než ucítila Ashleyinu ruku na rameni, jak ji otočila.

"To nebylo moc hezký, Spencer."

"Ne," souhlasila, upustila svou sněhovou kouli a vklouzla svýma rukama zpět kolem Ashleyina pasu. "Můžu ti to nicméně vynahradit?" zeptala se koketně.

"A to předtím taky nebylo hezký," zamumlala bruneta, když opřela Spencer o nejbližší strom.

"Co nebylo hezký?"

"Když jsi řekla tu věc, když jsme snowboardovaly." Ashley si zvedla ruku puse a zuby si sundala rukavice a upustila je na zasněženou zem.

"Když jsem řekla, že bych tě rovnou na místě ošukala?" Spencer věděla, že je to to, co přesně Ashley myslela. Řekla to znovu jen proto, že se bavila účinkem, jaký to mělo poprvé.

"Jo, to."

A pak byla Ashlyina ústa na jejích a zip od její bundy byl stažen dolů. Nešikovně napodobila pohyby shledávajíc je těžkými, protože na sobě měla pořád tenké rukavice, a pak popadla okraje Ashleyiny rozepnuté bundy a přitáhla je znovu k sobě. Obě na sobě měly přinejmenším ještě dvě vrstvy - tričko s dlouhým rukávem a termoprádlo - a to bylo víc vrstev než by se Spencer líbilo. Snažila se vniknout svýma rukama pod brunetino tričko, ale pořád jí překážely rukavice. Ashley se proti jejím ústům jen smála.

"Chtěla jsem tě celý den," zašeptala Ash a její mumlání způsobilo vibrace proti Spencřiným rtům. "Přiváděla jsi mě k šílenství. Ještě předtím, než jsi řekla tu věc." Odhrnula Spencer vlasy z krku a přesunula se tam svými ústy. Spencer zasténala z pocitu Ashiných zubů. Tohle ráno si všimla malého, ale přesto zřetelného cucfleku přímo pod svým uchem a věděla, že tohle bude ještě nápadnější značka.

Zasténala hlasitěji, když Ashlyiny ruce snadno zajely pod její tričko a sunuly se nahoru, aby uchopily její prsa do dlaní. Zaklonila hlavu proti stromu, když ucítila palce přejíždět přes její bradavky přes její termoprádlo a podprsenku. Bylo to hodně stimulující a nestačilo to.

"Taky tě chci ošukat rovnou tady a teď," zašeptala Ashley, když nasála Spencřin ušní lalůček do úst.

"Je zima," vysoukala ze sebe nepřesvědčivě.

"Zahřeju tě. Vždycky tě zahřeju. Vždycky."

Spencer znovu zasténala. Rozhodně se jí líbilo, jak to znělo. "Kyla a Aiden?" Zeptala se.

"Kilometry daleko."

Rozhlédla se. Ashley měla pravdu: byly docela hluboko v lese a sotva dokázaly vidět chatu z místa, kde byly. Cítila, jak jí bylo zdviženo tričko a termoprádlo a studený vzduch zasáhnul její kůži na břiše. Přesně jak slíbila, Ashley ji zahřívala tím, že si klekla a líbala Spencřinu obnaženou kůži svými horkými ústy. Její první myšlenka byla, že musí být Ashleyina kolena promáčená z mokrého sněhu, a pak shlédla a uviděla brunetčiny kudrliny a ucítila Ashleyin jazyk sledovat okraj jejího pupíku a téměř se jí podlomila kolena. Pocity, které jí ta dívka způsobovala, byly nejspíš špatné pro její zdraví. Zdálo se, že její srdce přecházelo mezi splašeným během a úplnými zástavami.

Ashleyiny ruce byly na zapínání jejích nepromokavých lyžařských kalhot a Spencer věděla, že to nemohla zastavit, že to nechtěla zastavit.

"Ash, prosím," žadonila, nejistá si tím, o co vlastně škemrá.

"Vím, miláčku, vím."

A pak jí byly lyžařské kalhoty a termoprádlo přetaženo přes boky ke kolenům. Jen délka její teplé bundy zabraňovala jejímu zadku, aby byl přitisknut ke zmrzlé chladné kůře stromu. Předešlý večer nasněžilo jen něco přes 30 čísel sněhu a celý den s přestávkami sněžilo, ačkoliv před současným sněžením je chránily stromy. Mozek jí říkal, že by měla cítit zimu, ale ona se třásla z očekávání, ne z chladu. Když se Ashlyina ústa začala pohybovat směrem dolů, olizovat a okusovat cestou z břicha k podbřišku, tak Spencer nedokázala přestat pohybovat rukama na zátylku starší dívky.

"Kurva, jsi tak vlhká," zašeptala v úžasu Ash, když klouzala dlaněmi nahoru po vnitřku Spencřiných stehen více je roztahujíc. Pak jí rychle klesla hlava a Spencer cítila úplnou špičku Ashina jazyku udeřit její pulzující klitoris, jednou a pak dvakrát. Její potřeba uspokojení byla tak veliká, že se jí téměř chtělo brečet. Věděla, že se už chvěje.

"To je v pořádku, miláčku," zabroukala starší dívka tiše, když přejížděla přes Spencřiny záhyby jazykem. "Držím tě." Pevné ruce sevřely Spencřiny boky držíc ji v klidu. "To je v pořádku."

Spencer chtěla zanaříkat, že je to víc, než v pořádku, ale vše, co vyšlo, bylo, "Ash."

Ashley zamumlala, "Pšt," a nasála Spencřin klitoris do pusy.

Byl to směšný rozkaz, pomyslila si Spencer. Jak by někdo mohl očekávat, že bude tiše, když byl jejich celý svět vychýlen talentovanými rty a jazykem Ashley Daviesové? To je jako slyšet mlaskavý zvuk, když si doktor natáhne rukavice a pak vám řekne, uvolněte se. Fajn, to bylo obzvláště špatné přirovnání.

"Pro Kristovy rány, Ash!" vykřikla, když starší dívka začala kombinovat k zbláznění pomalé sání s rychlým cvrnkáním svým jazykem. Pak, právě když Spencer mohla cítit, jak se překotně rychle blíží k orgasmu, Ash začala hrdelně vrčet, což přidalo třetí vjem vibrací k její přicházející rozkoši.

"No to mě poser!" zasténala Spencer v reakci, když si k sobě pevně přitiskla Ashlyin obličej a zkřečovatěla tím z daleka nejsilnějším orgasmem doposud. Vypovídalo to hodně o tom, jak moc chtěla Ashley, která už připustila, že bude později více sexu. Vypovídalo to hodně o tom, že si nikdy předtím nedokázala představit, že někdy bude v situaci, kdy bude ochotná sedět s holým zadkem na sněhu, ale zdálo se to jako naprosto normální, když to mělo co dělat s Ashley.

Cítila ruce zvednout se zezadu Ashleyiny hlavy a z rozpaků trochu zčervenala, když pohlédla dolů, aby zjistila, že se stále něžně tře o obličej starší dívky. Zdálo se, že Ash to nevadí, když políbila vnitřek Spencřina stehna a natáhla jí zpátky termoprádlo a lyžařské kalhoty a pak si stoupla, přitáhla si Spencer mazlivě do náručí.

Ze všech překvapení, které jí Ashley během předchozích několika dnů odhalila, byla skutečnost, že se hrozně ráda mazlila, nejspíš tím největším. Jak Spencer spočívala hlavou na rameni menší dívky, rozhodně si nestěžovala. Vášeň, to očekávala: bezpečí a pohodlí, to ne. Byla to dost neodolatelná kombinace.

"Měly bychom se vrátit," zamumlala Ash, ačkoliv zpevnila sevření Spencer.

"Jo, to bychom měly." Také se nepohnula.

"Nechci, abys prochladla."

"Nebojím se. Slíbila jsi, že mě zahřeješ." Vždycky, dodala v myšlenkách. Věděla, že to bylo řečeno ve víru vášně, ale rozhodně to slyšela a její mysl si to uchovala.

Ashley se proti ní uchechtla. "To jsem slíbila."

"Dosud jsi mě nezklamala."

S lehkým povzdechem, Ashley odstoupila, zvedla své rukavice ze země a natáhla ruku ke Spencer. "Dělám, co můžu."

Vzala nabídnutou ruku a pevně ji stiskla. "Snažíš se kurevsky dobře."

Ash se jen samolibě ušklíbla, nakrčila nos a vedla Spencer zpátky k chatě. Ušly jen pár metrů, když Spencer zatahala za Ashleyinu ruku. Byla neuvěřitelně nervózní. Několikrát otevřela pusu a pak si konečně stáhla rukavice a strčila si je do kapes. Popadla Ashleyinu ruku do svých. Potřetí se neúspěšně pokusila promluvit.

"Chtěla jsem ti už dřív říct, že máš překrásné nohy." Vypadalo to, že to prohlášení, vypustila Ashley z úst dříve, než její mysl zformulovala myšlenku a to přimělo Spencer k výbuchu smíchu.

"Díky. Já, ehm, ačkoliv o tom jsem vážně nechtěla mluvit."

"Ne?"

"Ne, fakt ne." Odmlčela se. "Víš, že zítra odjíždíme domů?"

"Ehm, ano." Ashley se zdála zmatená, jelikož ta skutečnosti byla zcela evidentní.

"No, podívej, jde o tohle. Ve středu mám narozeniny a zajímalo mě… chci říct, jestli ještě nic nemáš, protože jsem si jistá, že rozhodně nejsi ten typ, co sedí doma a plete a jen čeká na to, až se rozezvoní telefon nebo tak něco. Vsadím se, že máš hodně plný společenský kalendář a vůbec, takže už nejspíš něco máš." No, rozhodně mohla říct, že nervozita byla zpátky a že se pořád trochu obávala, že ten víkend byl pro Ashley jen povyražením nebo hůř, že si Ash myslí, že to bylo jen povyražení pro ni. Naštěstí ji Ashley zachránila od jejího nesmyslného blábolení tím, že jednoduše položila prst na její rty a tím ji efektivně umlčela.

"Spencer Carlinová, snažíš se mě zeptat, zda ti budu na tvé narozeniny dělat společnost?"

"No, je to jen večeře s mými rodiči a samozřejmě Glenem a Chelsea a Zplozencem. Chci říct, že to vážně není -"

Tentokrát ji Ashley utišila tím, že se sehnula a umístila jemný polibek na její ústa. "Víš, že jestli plánuješ být mou přítelkyní, tak musíš zapracovat na svých komunikačních schopnostech, protože neumím moc dobře číst mezi řádky."

"Aha." Spencer se usmála od ucha k uchu. Vážně tuhle holku zbožňovala. Byla si docela jistá, že se do ní už zamilovala, ačkoliv to byla informace, kterou si zatím, jen pro jistotu, nechá jen pro sebe.

"Teď jsi neřekla dost," škádlila ji Ashley.

"Takže doprovodíš mě na moji narozeninovou večeři s mou rodinou?"

"To bych ráda. Ale je jedna věc, co bys měla vědět, Spencer."

"Co?" Ashleyin tón byl neuvěřitelně vážný, takže Spencer cítila, že zadržuje dech, čekajíc, co přijde.

"Nikdy," odmlčela se, aby Spencer věnovala dlouhý pořádný polibek, "v životě," druhý polibek, "jsem neseděla doma a neštrikovala."

Spencer přehodila přes tuhle úžasnou holku paže a pevně ji objala. "Píšu si," zašeptala.

KONECautor stránek
petrSF

Zpět na hlavní stranu