| úvod | seriál | epizody | postavy | herci | titulky | povídky | galerie | videa | kniha návštěv |

Gabrielle Christian

* 30.7.1984, District of Columbia, Washington, USA

Gabrielle hrá v seriáli Spencer Carlin, čo je tak trochu zhoda okolností, pretože je príbuzná s filmovou legendou Spencerom Tracym. Vyrastala v Marylande, umeniu sa venuje od svojich 12 rokov. Prvou možnosťou vystupovať v televízii bola rola v seriáli Young Americans, ktorú získala ešte na strednej škole. Študovala divadlo na univerzite v Pittsburghu, neskôr sa presťahovala do Hollywoodu a získala menšie roly v seriáloch Without a Trace, What Should You Do?, Drake & Josh a Windfall. Ako však Gabrielle hovorí, zo všetkých má najradšej South, pretože seriál sa zaoberá citlivými témami, o ktorých musí byť počuť. Gabrielle plynule hovorí po maďarsky (jej otec je rodený Maďar). Miluje cestovanie, surfovanie, kino a spev. Jej priatelia ju volaju Gaby.

Rozhovor s Gaby z 22.4.2010
Rozhovor s Gaby z 10.1.2011

Mandy Musgrave

* 19.9.1986, USA

Mandy stvárňuje Ashley Davies. Prvýkrát vystupovala na divadelných doskách v školských hrách keď mala 6. Na herectvo sa intenzívne zameriavala na strednej škole v Orlande. Po maturite sa rozhodla nasledovať kroky jej starej mamy, herečky Rity Ray a namierila si to do Hollywoodu. Za rok si strihla menšie roly v seriáloch ako CSI a Malcolm in the Middle, ale väčšina ľudí si ju pamätá ako prefíkanú Chelseu Benson v seriáli Days Of Our Lives (Tak jde čas). Mandy hrá volejbal, vodné pólo, kickball a venuje sa atletike. Taktiež píše básne, vytvára koláže a spieva (jej spevácky talent sme mali možnosť počuť aj v SoN). Má staršiu sestru Briannu, vďaka ktorej sa nedávno stala tetou, a dvojča Jamie. Momentálne je zasnúbená s kolegom zo seriálu Mattom Cohenom.


Matt Cohen

* 28.9.1982, Miami, Florida, USA

Matt stvárňuje Aidena Dennisona. Na strednej škole v Južnej Floride, Matt bol náruživým športovcom. Venoval sa americkému futbalu a ľahkej atletike a popritom si stíhal udržiavať vynikajúcu dochádzku a študijné výsledky. Po strednej sa Matt rozhodol študovať obchod na Floride a zároveň sa prihlásil do divadelného kurzu. Uvedomil si, že herectvo miluje, vrhol sa do toho a zúčastňoval sa konkurzov v LA. Matt trávi svoj voľný čas uspokojovaním svojej adrenalínovej závislosti, venuje sa parašutizmu, boxu, a preteká. Tohto času je šťastne zasnúbený s Mandy Musgrave, s ktorou sa spoznal pri nakrúcaní SoN.


Eileen Boylan

* 10.5.1987, Acton, California, USA

Eileen hrá Kylu Woods, nevlastnú sestru Ashley. Eileen bola tak trochu pozadu s herectvom, svoju prvú profesionálnu rolu získala vo veku až OSEM rokov. Odvtedy získala stále roly v seriáloch ako Strong Medicine a General Hospital. Táto mladá, 21-ročná herečka, sa vo voľnom čase venuje umeniu, hudbe, fotografovaniu, čítaniu a štúdiu herectva. Ak práve nenakrúca, chodí na univerzitu, kde sa snaží získať titul Bakalára slobodných umení.


Chris Hunter

* 3.7.1987, Tacoma, Washington, USA

Chris stvárňuje Glena Carlina, staršieho brata hlavnej hrdinky Spencer. S herectvom začal už v mladom veku v školských hrách vo svojom rodisku a rýchlo získal menšie roly v seriáloch The Amanda Show, That's So Raven, a Boston Public. Keď sa zrazu vyskytol SoN, Chris okamžite cítil akúsi spriaznenosť s populárnym basketbalistom Glenom. Chris väčšinu svojho voľného času strávi surfovaním. Miluje animovaný film a dúfa, že jedného dňa dostane príležitosť jeden nadabovať. Má dve staršie sestry, Amy a Annie a medzi jeho priateľov patrí hviezda High School Musical, Ashley Tisdale.


Valery Ortiz

* 1.8.1984, San Juan, Puerto Rico

Valery hrá Madison Duarte. Hrať začala ešte ako dieťa v bratových domácich videách v Orlande, ale jej kariéra skutočne odštartovala keď nastúpila na vysokú školu. Ako študentka hosťovala v Nickelodeon show Splat!. Čoskoro však získala rolu cheerleaderky Madison v SoN a neskôr dokonca menšiu rolu v paródii Date Movie, kde úžasne parodovala Jennifer Lopez. V skutočnom živote je Valery úplným opakom Madison. Ako malá túžila byť baletkou, keďže už od detstva sa venovala tancu. V budúcnosti plánuje založiť nadáciu pre deti v núdzi v Orlande, písať novely, a dokonca si plánuje otvoriť malú rodinnú reštauráciu.
autor stránek
petrSF

autorka sekce
Sisa